>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KSW 60: Narkun vs. De Fries 2

U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Kacper Koziorzębski vs Ion Surdu
Typ: Kacper Koziorzębski wygra
Kurs: 1.40
Buk: STS


Obaj zawodnicy preferują walkę w stójce, gdzie dysponują solidnym arsenałem często efektownych technik. Surdu będzie miał prawdopodobnie po swojej stronie przewagę zasięgu, co wespół z umiłowaniem do ciosów prostych i różnorodnych kopnięć dobrze mu zresztą wróży. Z drugiej zaś strony, Koziorzębski walczy agresywnie, wobec czego jak najbardziej może presją wykastrować z gry Mołdawianina tak lubiane przezeń kopnięcia. Polak jest też wszechstronniejszym zawodnikiem jeśli sytuacja będzie tego wymagać, może poszukać obaleń, choćby po to, aby dociążyć jeszcze klatkowy procesor rywala. Polak również ma dryg do kontr, a w tym konkretnie pojedynku w sukurs mogą przyjść mu atomowe lowkingi – celem osłabienia mobilności rywala – czy ataki na korpus, które przyniosły sporo sukcesów Romanowskiemu. Ponadto Kacper może wpleść do swojej gry podejścia zapaśnicze, stając się dzięki nim jeszcze trudniejszym do rozczytania w stójce.
 
T 17,7K

Thomas2324

Użytkownik
Dobra dzisiaj na szybko po kompletnie nie miałem czasu ale może ktoś coś skorzysta z tego
1. Koziorzębski na punkty 2.6 (sts)
Kacper w pierwszej walce dla KSW spisał się znakomicie ale w drugie kompletnie źle rozłożył siły i był bez tlenu już na początku 2 rundy przez co przegrał przez duszenie z Krakowiakiem. W tej walce powinien spisać się dużo lepiej, podobno bardzo dobrze przepracował okres przed walką i jest w bardzo dobrej formie, więc tego paliwa powinno być więcej a jego rywal przeniósł się do Polski i tutaj trenuje powinien podszlifować swoje zapasy, jednak myślę, że może być to zbyt mały rozwój do tego aby pokonać Kacpra. Surdu ma mocną głowę, więc nie powinien dać się skończyć stąd typ na decyzję dla Kacpra
2. Karolina Wójcik przez decyzję 2.0 (sts)
Wójcik jest dla mnie lepszą zawodniczką, być może zamula i nie ma ciosu ale to jeszcze lepiej dla mojego typu bo o skończenie dla niej będzie niezwykle ciężko.
3. Barborik przed czasem 2.1 (sts)
Czuję, że Barborik może być sporym wzmocnieniem KSW. Jest to bardzo dobry zawodnik z dużym warsztatem parterowym co za tym idzie może wyczarować coś i poddać Kłaczka. Oczywiście istnieje ryzyko, że Kłaczek będzie dobrze bronił prób obaleń i w stójce będzie miał przewagę dzięki czemu ugra decyzje, ale liczę tutaj na znakomitą grę parterową ze strony Słowaka
4. ilic przed czasem 1.7 (sts)
Dla mnie najwiekszy mismatch na tej gali. ilic walczył z zawodnikami duzo lepszymi a Dudek mało walk do tego nie pokonał nawet nikogo średniego wiec nie widze tutaj opcji na jego zwyciestwo tym bardziej, że nie ma świetnego parteru a to parter musi być kluczem do zwyciestwa nad ilicem. Spodziewam sie sporej przewagi ilica.
5. Kaczmarczyk przed czasem 2.1 (sts)
Kaczmarczyk to młody bardzo utalentowany zawodnik, który może sporo zwojować w tej kategorii wagowej. Jego rywal pokazał sie w programie tylko jeden ale w zasadzie pokonał dosyć średniego rywala. Powinna być spora dominacja w parterze Kaczmarczyka i może pójść jakieś poddanie albo grand and pound. Tak to widzę
6. Ziółkowski wygra na punkty 2.5 (sts)
Marian Ziółkowski, który broni swojego tytułu powinien mieć sporą przewagę w stójce i myślę, że walka może być podobna do tej Ziółkowski-Szymański tylko z tą różnicą, że Kazieczko powinien przetrwać cały dystans, choć nie ukrywam, że Marian może zamęczyć Maćka i wygrać to w rundach mistrzowskich ale tutaj jednak spodziewam się chłodnej kalkulacji ze strony Mariana i mocno wyrachowanego stylu walki, który doprowadzi go do wygranej i obrony pasa mistrzowskiego
7. Ostatni typ to wygrana przed czasem Narkuna po kursie 3.25 (sts)
Narkun jest jak każdy widzi, nie grzeszy elokwencją ale trzeba docenić, że jest bardzo dobrym zawodnikiem, który wiele potrafi w parterze i może wyczarować coś co zmusi De Fries do odklepania a i też w stójce może czymś zaskoczyć. Myślę, że Narkun będzie lepiej przygotowany miał więcej czasu na przygotowania niż w ich pierwszej walce i ten czas pozwoli mu wygrać. Jeżeli jednak tak się nie wydarzy to spodziewam się nudnej walki Brytyjczyka i przeleżenia Narkuna i za pewne decyzji sędziowskiego na jego jego konto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Aleksandar Ilić @1.40 Unibet

Vojto Barborík @1.45
Unibet

Obie zakończone przed czasem ;)

Obaj to sporzy faworyci. Dodatkowo wystarczy zobaczyć na dzisiejsze ważenie gdzie obaj deklasują w warunkach swoich rywali. Vojto rozegra to w parterze bo to jego domena, do tego dojdą wspomniane warunki i siła. Ilić to kickbokser o klasę lepszy od rywala który do walki wchodzi na 10 dni przed. Typ jest drewniany ze słabym parterem, do tej pory walki na salach szkolnych no i słaba kondycja da o sobie znać.
Dla mnie KSW zakończone ;)
Teraz w nocy UFC (y)
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
T 17,7K

Thomas2324

Użytkownik
Wie ktoś co sie odwaliło z Izu?
Brak tlenu, w boksie miał podobne problemy
Post automatycznie złączony:

Żałuję, że podałem Mariana na punkty a Kaczmarczyka przed czasem a nie na odwrót bo tak mi też chodziło po głowie, ale niestety pech i na co innego się zdecydowałem. Ogólnie gala dość dobra, z mocnej strony pokazał sie Barborik tak jak oczekiwałem
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Gracie jakieś marne kursy z ksw 1.20-1.30 a macie pewniaka gali De Friesa @1.80.
Pierwsza walka całkowita dominacja Anglika. Kondycyjnie Narkun wyglądał bardzo blado. Żyrafa przez 25min byl poniewierany i obijany w parterze. Licze na powtórkę. Waga tutaj zrobi robotę
Formalność:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
WYNIKI :)

Walka o pas wagi ciężkiej


120,2 kg: Phil De Fries (c) pokonał Tomasza Narkuna przez TKO (ciosy w parterze) 3:37, runda 2

Walka o pas wagi lekkiej

70,3 kg: Marian Ziółkowski (c) pokonał Macieja Kazieczko przez poddanie (duszenie zza pleców) 4:24, runda 2 – walka o pas wagi lekkiej

120,2 kg: Marek Samociuk pokonał Izu Ugonoha przez TKO (ciosy z dosiadu) 0:27, runda 2
65,8 kg: Patryk Kaczmarczyk pokonał Michała Sobiecha przez jednogłośną decyzję
83,9 kg: Aleksandar Ilic pokonał Adriana Dudka przez TKO (lewy highkick i ciosy w parterze) 3:44, runda 1
65,8 kg: Vojto Barborik pokonał Krzysztofa Klaczka przez poddanie (duszenie zza pleców) 2:30, runda 2
52,2 kg: Karolina Wójcik pokonała Aleksandrę Rolę przez jednogłośną decyzję
80 kg: Ion Surdu pokonał Kacpra Koziorzębskiego przez KO (lewy highkick) 2:19, runda 1
61,2 kg: Jakub Wikłacz pokonał Patryka Surdyna przez jednogłośną decyzję
 
Do góry Bottom