>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KSW 60: Narkun vs. De Fries 2

psotnick 836,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
KSW 60: Narkun vs. De Fries 2



Data: sobota, 24 kwietnia 2021, 20:00
Miejsce: Studio Klubu Wytwórnia - Łódź, Polska


Walka wieczoru
120.2 kg: Tomasz Narkun (18-3-0) vs. Phil De Fries (19-6-0)

Walka o pas kategorii ciężkiej | 5 rund

Karta główna
70.3 kg: Marian Ziółkowski (22-8-1) vs. Maciej Kazieczko (7-1-0)

Walka o pas kategorii lekkiej | 5 rund

65.8 kg: Krzysztof Klaczek (12-6-0) vs. Vojto Barborík (12-1-0)
61.2 kg: Jakub Wikłacz (10-3-1) vs. Patryk Surdyn (5-1-0)
65.8 kg: Patryk Kaczmarczyk (6-0-0) vs. Michał Sobiech (3-0-0)
52.2 kg: Aleksandra Rola (3-1-0) vs. Karolina Wójcik (7-2-0)
79.8 kg: Kacper Koziorzębski (7-3-0) vs. Ion Surdu (10-3-0)
120.2 kg: Izuagbe Ugonoh (1-0-0) vs. Uğur Özkaplan (4-0-0)
83.9 kg: Adrian Dudek (5-1-0) vs. Aleksandar Ilić (12-4-0)

źródło: mmarocks.pl, kswmma.com, polsatsport.pl
 
Ostatnia edycja:
T 34,5K

Typer_MMAPro

Użytkownik
Po dokładnej analizie karty wychodzi że tych "pewniaków" za dużo nie będzie.
Mimo to podam to co mam :)
Kursy: Fortuna

Pierwszy typ: Patryk Kaczmarczyk(1.25)
Długo wyczekiwany transfer i szybki debiut dla niepokonanego młodego, perspektywicznego Patryka Kaczmarczyka.
Już w sobotę do klatki wejdzie reprezentant Radomia.
Jego rywalem będzie kolejny uczestnik programu KSW "Tylko Jeden".
Zacznijmy od Patryka, bardzo wszechstronny zawodnik stójka, zapasy, BJJ, pokazywał to w swoich walkach, nokauty, dominujące decyzję, poddania, dobra mobilność i bardzo ważna w tym sporcie pewność siebie i plan na przyszłość.
Ciekawi rywale na rozkładzie: mocny Karol Kutyła, Hubert Sulewski, solidny, twardy i doświadczony Kępa czy ostatnio twardy Davalos.
Michał Sobiech to również niepokonany zawodnik ale poziom rywali dużo słabszy, w programie "Tylko Jeden" dostał najłatwiejszego rywala Karola Weslinga, który podczas programu zaliczył swój debiut w mma.
Była to fajna walka dla oka, ale jak na zawodowca Sobiech trochę tam na głowę zebrał i wygrał decyzją.
Wcześniej w karierze min męczył się na Wieczorze Walk z Przemysławem Fajerem, gdzie owszem wygrał ale był bliski porażki.
Owszem ubił Sebastiana Rajewskiego ale powiedzmy szczerze że Seba to zawodnik, który lubi się bić, dużo zbiera i trafić, ubić się go da.
Sobiech będzie musiał sporo zbić do tej walki, tak nisko bo w 66kg Sobiech na zawodowstwie nie walczył.
Uważam, że na punkty tego Sobiech nie wygra, Patryk ma więcej dróg do wiktorii: może trafić i ubić, może obalić i poddać, może też przeleżeć.

Drugi typ: Marian Ziółkowski vs Maciej Kazieczko liczba rozpoczętych rund: +1.5rd(1.15)
Walka mistrzowska w wadze lekkiej. Nowy mistrz Marian vs pretendent Maciek.
Dystans 5rd po 5min.
Marian zdobył pas w walce z Romkiem Szymańskim, Kazieczko swoje musiał wygrać aby tego ts-a dostać.
Będzie to fajne starcie, obaj panowie mają swoje atuty.
W moich oczach więcej ma Marian, ale nie wolno skreślać tutaj Kazieczki.
Kurs na Mariana to 1.32 patrząc na dystans i wagę starcia idę w pewny i spokojny typ na over rundowy.
Marian swoim zasięgiem będzie sukcesywnie wykonywał założony gameplan.
Spodziewam się decyzji w tej walce.

Trzeci typ: Izu Ugonoh(1.31)
Izu przygotowując się do walki przeżywał istny Rollercoster.
Najpierw Narmo, potem Ugur Ozkaplan, a teraz Marek Samociuk.
Całkiem dobre zastępstwo, gdyby nie to, że walczył ostatnio na gali EFM, wygrał ale szału tam nie zrobił, kondycyjnie średnio a rywal był na podobnym poziomie.
Jego występy na Wotore w zawodowym mma mało znaczą.
Warunki fizyczne, motoryczne jak i czysto sportowe na korzyść Izu.
Jedyną szansą dla Marka są zapasy, których nie ma i ciężko będzie mieć by nawet podejść pod Izu by chociaż złapał próbę obalenia
W stójce będzie odstawać.
Izu jednak stójkowo dużo więcej umie, były pro bokser, amatorskie tytuły w K1.
Do debiutu wystarczyło mu wyszkolić podstawy zapasów, a teraz do drugiej swojej walki na pewno umie w tym aspekcie jeszcze więcej.
 
Ostatnia edycja:
P 4,6K

patryksandecja

Użytkownik
Ciekawym typem wydaje się być typ na to że walka Koziorzębski vs Surdu zakończy się poprzez decyzję po kursie 2,00 na fortunie. Obaj panowie to stójkowicze, lecz rzadko ich walki z poważniejszymi rywalami kończą sie nokautami. Nie mają dużej siły ciosu ale precyzja ciosów i kopnięć robi wrażenie. Parteru po tej parze raczej nie można się spodziewać. Będzie to walka pełna punktowania w stójce. Obaj mają mocne szczęki i o ile Koziorzębski nie padnie kondycyjnie jak ostatnio to zobaczymy 15 minut walki. Walka stylistycznie powinna przypominać walkę Korziorzębski vs Dusza lub Surdu vs Ronanowski. Wtedy kończyło się decyzjami i teraz będzie podobnie.
 
kacper091097 193,5K

kacper091097

Użytkownik
Ziółkowski - Kazieczko - 1
1.32
Fortuna
Ziółkowski jest zawodnikiem, który może mieć przewagę przede wszystkim w parterze i tam może szukać wygranej. Kazieczko nie w jednym już spotkaniu miał problemy właśnie w tym aspekcie (np. walka z Koperą). Ziółkowski może pochwalić się większym doświadczeniem co może zaprocentować. Ostatnio Marian pokonał Szymańskiego i można powiedzieć, że jest w bardzo dobrej formie i gotów do dalszych wygranych. Ziółkowski powinien być dobrze przygotowany kondycyjnie do tej walki i czuć się nie gorzej od rywala zarówno w stójce jak i parterze. Jeżeli faworyt chce piąć się w górę w wadze lekkiej to musi takie walki wygrywać.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Gracie jakieś marne kursy z ksw 1.20-1.30 a macie pewniaka gali De Friesa @1.80
Pierwsza walka całkowita dominacja Anglika. Kondycyjnie Narkun wyglądał bardzo blado. Żyrafa przez 25min byl poniewierany i obijany w parterze. Licze na powtórkę. Waga tutaj zrobi robotę
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +10
L 1,8K

lucekksz

Użytkownik
Gracie jakieś marne kursy z ksw 1.20-1.30 a macie pewniaka gali De Friesa @1.80.
Pierwsza walka całkowita dominacja Anglika. Kondycyjnie Narkun wyglądał bardzo blado. Żyrafa przez 25min byl poniewierany i obijany w parterze. Licze na powtórkę. Waga tutaj zrobi robotę
Takie same głosy były przy rewanżowych walkach Khalidova z Askhamem i Racicia z Przybyszem. Ktoś tu kiedyś napisał, że rewanże na KSW zawsze się udają i jakoś mi to tak zostało w głowie. Mam przeczucie, że Narkunowi uda się jakaś jedna akcja i to on będzie nowym mistrzem. Nie wiem jeszcze czy postawię jakieś pieniądze na niego, czy po prostu zostawię tę walkę w spokoju i jedynie ją obejrzę na luzie ze szklaneczką whisky w ręce.


Jeszcze tylko wrzucę procentowe szanse na zwycięstwo według użytkowników Tapology jakie były w rewanżowych walkach ostatnio:

Askham (88%) - Khalidov (12%)
Racić (86%) - Przybysz (14%)

teraz jest:

De Fries (82%) - Narkun (18%)

Jak widać znaczna większość użytkowników stawiała na zawodników, którzy w pierwszych walkach zdominowali swoich przeciwników, a obydwa rewanże mimo wszystko się udały.
 
Ostatnia edycja:
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Aleksandar Ilić @1.40 Unibet

Vojto Barborík @1.45
Unibet

Obie zakończone przed czasem ;)

Obaj to sporzy faworyci. Dodatkowo wystarczy zobaczyć na dzisiejsze ważenie gdzie obaj deklasują w warunkach swoich rywali. Vojto rozegra to w parterze bo to jego domena, do tego dojdą wspomniane warunki i siła. Ilić to kickbokser o klasę lepszy od rywala który do walki wchodzi na 10 dni przed. Typ jest drewniany ze słabym parterem, do tej pory walki na salach szkolnych no i słaba kondycja da o sobie znać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Izu Ugonoh vs Marek Samociuk, Izu wygra przez KO/TKO/DQ, 1.45, Fortuna

Ugonoh to bardzo interesujący zawodnik, który dysponuje świetnymi warunkami fizycznymi i oczywiście b. dobrą stójką. Słabszym punktem jest na pewno parter, ale myślę, że w tym konkretnym pojedynku nie okaże się to kluczowe. Spodziewam się wygranej przed czasem w wykonaniu Izu, który ma wszystko, by znokautować swojego rywala silnym uderzeniem, które niewątpliwie ma. Alternatywnie można zagrać po prostu wygraną Izu, chociaż jakoś nie wyobrazam sobie tego, by ta walka potrwała pełen dystans, a poddanie po prostu wykluczam.
 
M 11,3K

mumin89

Użytkownik
Ja dzisiaj gram na De Friesa i mam nadzieje ze zniszczy tego pajacyka za jego zachowaniu zero wychowania Phil obys wygral i kurs 1.70 gram
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
De Fries - Narkun 1 1,72 Betfan Dudek po 3,00 Samociuk po 3,6 z fartem i

Pod konkurs do zabawy ja po gram troszkę tez dogów (Dudek charakterny chłopak troszkę pod kontem kibicowskim typ ale.... przeciw Izzu lubię go bardzo ale troszkę niesprawdzony w MMA kosmos z rywalami tutaj dostaje chłopaka który stoi przed szansa życia i...do parteru z Izuu i zobaczymy jak to będzie wyglądać tak pol żartem pol serio rywal podobnej klasy wiec kursy nie do gry dla mnie ) fajny ciezki week sie szykuje duzo piłki plus mega fajne gale zaczął niespodzianka w nocy Heldzik mamy KSW wiec trzeba patrzeć pod kontem ze...wszystko moze sie zdarzyć. Rewanż żyrafy ja myślę ze troszkę na sile KSW nie ma dla niego rywala zeby bronił pasa to szukają szansy z Anglikiem myślę ze nie będzie niespodzianki w postaci Mameda z Askramen .Fil nie pęka na robocie ma więcej argumentów po swojej stronie cardio jest silniejszy fizycznie ok Narkun jest wstanie cos wyczarować zaskoczyć jak choćby ta gilotyna w 1 walce ale....gdzie Angol dostanie tak dobre pieniądze za 2 maks 3 walki w rorku z rywalami słabszej klasy o słabszych warunkach itp szanujmy sie jesli nie da sobie zrobić krzywdy do maks 2 rundy powinien spokojnie zdominować Narkuna w parterze zamęczając go fizycznie
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
G 6,1K

gumazi

Użytkownik
Agresja ,ciągła presja to jest 15 minut walki , Rola psychicznie słaba , widać po ważeniu ze niepewna siebie ,a tu będa ciąlgle ciosy w parterze może ją poddać
 
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
Aleksandra Rola vs Karolina Wójcik walka potrwa pełny dystans TAK 1,36
Aleksandar Ilić vs Adrian Dudek walka potrwa pełny dystans NIE 1,28
Izu Ugonoh vs Marek Samociuk walka potrwa pełny dystans NIE 1,20

AKO Ewinner 2,09


Z dzisiejszej gali KSW wybieram zakłady na długość walk. Kursy może nie powalają, ale zabierze się z tego fajne AKO.

Pierwsza walka moim zdaniem skończy się decyzją. Jak powszechnie wiadomo walki kobiet najczęściej kończą się decyzjami. Na poparcie tego typu dodam jeszcze, że ostatnie 7 walk Wójcik kończyło się decyzjami (najczęściej "Split").

W drugiej walce mamy z kolei dwóch "strikerów". Obaj uwielbiają kończyć swoje walki przed czasem. Serb stoczył w KSW dotychczas 3 walki i wszystkie skończyły się przed czasem. Polak zaś stoczył w swojej zawodowej karierze dopiero 6 walk, a z tego tylko jedna dotrwała do decyzji.

Ostatni walka, to starcie byłego pięściarza z zawodnikiem, który lubuje się w walkach na gołe pięści. Wydaje się, że ktoś tu padnie po ciosów... i wcale nie jestem aż taki pewny, że nie będzie to Izu. Chociaż oczywiście dużym faworytem jest tu Ugonoh, którego włodarze KSW chcieliby wykreować na nową gwiazdę organizacji, a do tego potrzeba spektakularnych zwycięstw.
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA
Kacper Koziorzębski (7-3) vs. Ion Surdu (10-3)

Zapowiada nam się pojedynek typowo strikerski, obaj zawodnicy bazują głównie na swojej stójce, więc zapewne będzie to dobre widowisko. Kacper Koziorzębski będąc w formie jest groźny dla każdego, co udowodnił w walkach z Szymonem Duszą oraz Adamem Niedźwiedziem, w ostatniej walce z Marcinem Krakowiakiem zdecydowanie zabrakło tlenu i ciekaw jestem jak to będzie wyglądało w dzisiejszym starciu. Mówi się jednak o świetnych przygotowaniach Kacpra do tego pojedynku. Surdu z kolei zakotwiczył w Polsce, przygotowując się głównie w Ankos MMA, co zwiastuje być może życiową formę zawodnika z Mołdawii. Obaj mają tutaj dużo do udowodnienia, Kacper będzie chciał zmazać plamę z przegranej ze wspomnianym Krakowiakiem, dla Surdu z kolei ewentualna porażka raczej będzie końcem przygody z KSW. Nastawiam się tutaj na dość otwarty pojedynek, technicznie to Polak wydaje się mieć więcej atutów po swojej stronie i to on dla mnie jest faworytem, podejrzewam jednak, że Mołdawianin mocno rozpocznie ten pojedynek, próbując wciągnąć Koziorzębskiego we własną grę.

Walka przetrwa do decyzji – NIE @1.92


Krzysztof Klaczek (12-6) vs. Vojto Barborik (12-1)


Przyznam szczerze, że dla mnie Vojto Barborik to jedna z najciekawszych postaci zakontraktowanych w ostatnich latach przez KSW. Słowak we wcześniejszych walkach wyglądał kapitalnie, dysponuje świetnymi gabarytami jak na kategorię piórkową (180 centymetrów wzrostu i olbrzymi zasięg), miał już zakontraktowaną walkę z Danielem Torresem na KSW 53 w ubiegłym roku, jednak event został odwołany z racji wybuchnięcia „pandemii”. Widać, że Vojto nie przyszedł tutaj być chłopcem do bicia, bardzo fajne wypowiedzi w wywiadach, jest zmotywowany, by dotrzeć na sam szczyt tej kategorii (na którym nomen omen jest wspomniany już Torres). Krzysztof Klaczek swego czasu zapowiadał się naprawdę dobrze, walki z konkretnymi zawodnikami jak Tom Duquesnoy czy Ludovit Klein, jednak to było dobrych parę lat temu. W tej chwili Polak wraca do klatki po dwuletniej absencji, z tego co wiadomo miał kontuzję kolana i czekał długo na walkę. Według mnie będzie miał olbrzymie problemy z Barborikiem na nogach, o ile parterowo wydaje się być lepszy (ma czarny pas BJJ), to jednak mam odczucie, że będzie miał tutaj ciężki orzech do zgryzienia. Nie nastawiałbym się na pełen dystans, bo mogą dziać się tutaj różne rzeczy, jednak dość dużym faworytem wydaje się być dla mnie zawodnik ze Słowacji i to jego wygraną dorzucę dzisiaj do kuponów.

Vojto Barborik @1.32


Adrian Dudek (5-1) vs. Aleksandar Ilić (12-4)


Będę potwornie zaskoczony, jeśli Aleksandar Ilić to przegra. Adrian Dudek wchodzi tutaj w zastępstwie za kontuzjowanego Tomasza Jakubca, jednak nie widzę tutaj zbytnich argumentów mogących przeważać za jego potencjalnym zwycięstwem. Owszem, zawodnik Sportowego Zagłębia wydaje się być bardzo silny, najprawdopodobniej będzie dążył do klinczu i obaleń, według mnie jednak gargantuiczna wręcz przewaga warunków fizycznych Ilicia będzie w tym starciu nie do przeskoczenia. Dudek co prawda przygotowywał się do walki w Czechach, jednak starcie z Serbem to zdecydowanie inny rozmiar kapelusza. Na nogach „Joker” powinien mieć ogromną przewagę – jest bardzo sprawnym kickbokserem, a patrząc na to jak nisko ręce w walkach trzyma Polak, nokaut z rąk lub nóg Ilicia wydaje się być bardzo pewną opcją na rozstrzygnięcie tego pojedynku.

Aleksandar Ilić @1.40


Marian Ziółkowski (22-8-1) vs. Maciej Kazieczko (7-1)


Pierwsza obrona pasa mistrzowskiego przez Mariana Ziółkowskiego, trzeba oddać, że zawodnik WCA Fight Team w ostatniej walce z Romanem Szymańskim wyglądał jak milion dolarów, deklasując swojego rywala i kończąc go pod koniec czwartej odsłony. Patrząc na duże problemy Maćka Kazieczki w ostatniej walce z Karlo Caputem nie sposób nie faworyzować Mariana. Sportowo ma dużo więcej argumentów po swojej stronie, jest o niebo bardziej doświadczony, przegrywał z naprawdę topowymi zawodnikami jak Kleber Koike Erbst czy Mateusz Gamrot. Do tego dochodzi zdecydowanie lepsza wydolność – myślę, że ta walka szybko się nie rozstrzygnie i prym będzie w niej wiódł Ziółkowski, udanie broniąc trofeum wywalczonego na KSW 57.

Marian Ziółkowski @1.32


Tomasz Narkun (18-3) vs. Phil De Fries (19-6)


Im bliżej walki, tym bardziej mi ku zwycięstwu Brytyjczyka. W porównaniu do pierwszej walki obu Panów, Narkun jest lżejszy, De Fries cięższy, jednak Anglik wnosił tyle samo na wagę w późniejszych walkach z Luisem Henrique oraz Michałem Kitą. Według mnie Polak nie ma tak mocnego uderzenia, by ustrzelić Brytyjczyka, siłowo to PDF będzie zdecydowanie przeważał i dobrym gameplanem najprawdopodobniej sprezentuje nam powtórkę z rozrywki z pierwszego starcia. Nie będę się już jakoś mocno rozpisywał, bo wszystko na temat tej walki zostało już powiedziane – stawiam dość pewnie na wygraną Phila De Friesa.

Phil De Fries @1.63
 
Otrzymane punkty reputacji: +207
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
De Fries - Narkun: walka zakończy się przed czasem - TAK
1.80 (STS)

Dawno nie widziałem takiego rozbicia kursów. Fortuna ma 1.30, że walka zakończy się przed czasem i 3.00 na werdykt. Inne buki poszły w środek kursów, a STS stoi z mocnym 1.80 od kilku dni. Jednak po ważeniu oraz wywiadach Narkuna mamy już zdradzony cały gameplan przez niego, który tym razem w zasadzie wyjdzie do walki jak do swoich walk w 93 kg. Narkun też jest mega nakręcony, pobudzony i emocjonalny, co powinno działać pozytywnie na szybsze skończenie walki.

Ciągle jest powoływanie się na ich pierwszą walkę, ale wtedy Narkun od wyjścia do 3 rundy praktycznie tylko słaniał się na nogach i nie nadawał się już do walki, a De Fries zamulał, aby tylko dowieźć wygraną. Jednak, kiedy Narkun miał siły i był agresywny to w 1 rundzie został podłączony, a w 2 rundzie sam był bliski poddania.

Dzisiaj powinien być o wiele dłużej w tej walce żwawy i z lepszą kondycją, a De Fries mimo ogromnej przewagi i ledwo żyjącego Narkuna i tak miał duże problemy, kiedy ten poszedł w awanturę w 5 rundzie i widać było, że mimo niskiego tempa De Fries już wtedy z kondychą stał słabo. Teraz Narkun chce lecieć na niego agresywnie w stójce i wywierać na nim presję. Myślę, że dzięki temu ta walka nie dojdzie do końca.

Koziorzębski - Surdu: walka zakończy się przed czasem - TAK
1.85 (STS)

Ostatnie walki Koziorzębskiego są bardzo dynamiczne i ofensywne. Z Krakowiakiem praktycznie ciągle zagrażali sobie zakończeniem walki i w końcu za trzecim razem Krakowiak go poddał, gdzie wcześniej też miał dwie świetne okazje, ale Kacper jakimś cudem z tego wychodził (raz uratował go gong).

Surdu na 13 walk ma 3 decyzje w tym 1 właśnie na KSW. Jednak walkę toczył z Romanowskim, który na 12 ostatnich walk 10 miał decyzjami i wszystkie praktycznie kopiuj/wklej takie same - stójka, bez obaleń i podłączeń. Dlatego Surdu wg mnie jest teraz błędnie oceniany jako mułowaty, ale z Koziorzębskim walka powinna być o wiele bardziej ofensywna i ciekawa, bo tutaj już mogą być sprowadzenia i podłączenia (Romanowski go podłączył, co daje w wątpliwość szczękę Surdu, bo zazwyczaj tego nie robi). Dodatkowo nie wiem czemu walczą w 80 kg, a nie 77, co zawsze sprzyja szybszemu końcowi.

Marian Ziółkowski - Maciej Kazieczko: walka zakończy się przed czasem - TAK
1.72 (Etoto)/1.65 (STS)

Można też próbować mocniej i Mariana przed czasem 2.55. Kazieczko doszedł do walki o pas nie pokonując w sumie nikogo mocnego - Kopera (po tej walce bilans 0-2), Caput (walka w zastępstwie kilka dni przed galą), Dubois oraz Kaliciński (który po walce z Kazieczko ma bilans 1-2). Wątpliwą też była kondycja u Kazieczki w ostatniej walce z Caputem, który ją wziął kilka dni przed galą, a tutaj czeka nas 5 rundowa batalia. Spodziewam się podobnego scenariuszu do walki z Szymańskim, gdzie Kazieczko nie będzie mógł dorwać Mariana, a ten będzi go punktował i w końcu wykończy w późniejszym czasie. Chociaż przy zagraniu tego zakładu wchodzi jeszcze handicap wcześniejszych rund, kiedy Kazieczko może zagrozić jakimś trafieniem, co robił we wcześniejszych walkach i dlatego puszczam sobie bezpieczniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +76
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
A. Ilić - A. Dudek @1.48 Efortuna
Jak dla mnie trochę missmatch, na pewno ciekawsze starcie było by z Jakubcem. Dudek do tej pory bił się tylko na małych galach i jego rywale pozostawiają wiele do życzenia, ledwie dwóch z dodatnim bilansem (tj. 4-3 i 8-5). Joker pojedynki ze zdecydowanie lepszymi rywalami od Dudka, wygrana z Janikowskim i dwie porażki ze świetnymi zawodnikami jakimi są Materla i Kęsik co wcale mu nie ujmuje. Gdyby Dudek potrafił więcej w parterze jak wspomniani dwaj zawodnicy to o typ bym się trochę bał bo Joker w parterze nie jest wymagającym rywalem, jednak Adrian to typowy striker a w starciu z drugim stikerem nie daje mu większych szans. Do tego dochodzi spora przewaga zasięgu Ilicia i kolejną sprawą jest to jak będzie u Adriana ze stresem bo nigdy nawet nie bił się na galach typu Fen czy Armia a tu od razu KSW i stres też na pewno odegra swoją rolę.
P. De Fries - T. Narkun @1.76 Efortuna
Dawno chyba nie było takiej sytuacji w Polsce, żeby Polak walczył z Anglikiem i to zawodnik z wysp miał większe poparcie miejscowych kibiców. Pierwsza walka pokazała, że waga ciężka nie jest dla Narkuna i pokazala ogromną przepaść między zawodnikami, rownież poprzez różnicę w kilogramach jaką zawodnicy wnieśli do klatki. Teraz Narkun mówi, że na poprzedniej walce ważył za dużo i teraz postawi na szybkość a waży ledwie 3 kilo mniej. W parterze nie daję mu najmniejszych szans przy różnicy około 18 kilo nie wstanie z Anglika jeśli ten wyląduje na nim. Jedyny scenariusz w którym widzę jakiekolwiek szansę dla Polaka to stójka na początku walki tj.1 max 2 runda. Później będzie już wymęczony parterem. Jak dla mnie będziemy mieli powtórkę z 1 walki i nie rozumiem tak dużego kursu na Anglika, który trzeba brać bo już powoli spada bo jeszcze niedawno był ponad 2 ale to chyba tylko dlatego, że walczy z Polakiem
 
Do góry Bottom