>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KSW 58: Parnasse vs. Torres

psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
KSW 58: Parnasse vs. Torres



Data: sobota, 30 stycznia 2021 roku
Transmisja: start o 20:00 (sobota) w systemie PPV (cena – 40 zł)


Walka wieczoru - o pas kategorii piórkowej
65,8 kg/145 lb: Salahdine Parnasse (14-0-1) vs Daniel Torres (11-4)


Druga walka wieczoru
93 kg/205 lb: Szymon Kołecki (8-1) vs Martin Zawada (29-15-1)


Karta główna
77,1 kg/170 lb: Michał Michalski (8-4) vs Aleksandar Rakas (16-7)
120,2 kg/265 lb: Michał Andryszak (21-9) vs Guto Inocente (8-5)
77,1 kg/170 lb: Szamil Musajew (13-0) vs Uroš Jurišić (11-0)

Karta wstępna
61,2 kg/135 lb: Paweł Polityło (5-2) vs Dawid Martinik (4-1)
68 kg/150 lb: Robert Ruchała (4-0) vs Daniel Bažant (5-1)
70,3 kg/155 lb: Bartłomiej Kopera (9-6) vs Francisco Barrio (7-2)

źródło: sportowefakty.pl, kswmma.com
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Ostatnie galę generalnie faworyci wygrywali. Czuję w kościach w końcu galę w niespodziankami.

Nie rozumiem aż takiego faworyzowania Koleckiego. Dla mnie spore value na Zawade.

Michalski ciekawy kurs. Jasne długo nie walczył i jest po kontuzji no ale ten jego przeciwnik to straszny kasztan.
 
Otrzymane punkty reputacji: +120
T 34,5K

Typer_MMAPro

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Kursy spadły do granic możliwości ale i tak pare rzeczy warto pograć.
Kursy: Fortuna
Pójdziemy od góry

Parnasse vs Torres aktualnie kurs na Francuza to 1.09 słusznie bo nie widzę tutaj szans Torresa na wygraną.
Ciekawy kurs tutaj to wygrana Salahdine'a na punkty: (2.45) bo Torres jest twardy i ciężko będzie go skończyć.
Obok tego over +1.5rd(1.20)

Kołecki vs Zawada tutaj sprawa dość prosta jeśli Kołecki da rade sprowadzić ti duża szansa że z góry ubije, jeśli nie da Zawada może go ubić, pamiętajmy że zrobił sobie przerwę od regularnych treningów na rzecz rodziny, niedawno urodziła mu się córka.
Duża szansa że walka zakończy się przez ko/tko : (1.50) albo że nie zakończy się na pkt: (1.20).

Michalski vs Rakas tutaj wyraźna wygrana Cukra(1.35) nowy klub Ankos, nowy sztab, nowe umiejętności. A rywal Rakas to straszny ogórek.

Teraz najlepsza Musaev vs Jurisic i to w wadze do 77kg.
Jestem ciekawy jak wypadnie Shamil w nowej wadze po mediach społecznościowych widać że dobrze się zadomowil w 77kg.
Jurisic bardzo fajny transfer mistrz Titan Fc zawalczył jeden raz na Tufie po czym odpadł, ufc go nawet podpisało ale zerwali niedługo potem zapewne przez usade.
Obaj niepokonani, mnie osobiście bliżej do Shamila. Uros jakoś mnie nie zachwycił poddając Gahadze, który parter ma tragiczny.
Ubicie Gvasali też wielkim wyczynem nie jest.
O sprowadzenie Musaeva będzie bardzo ciężko, w stójce ubicie też może być dość ciężkie.
Kurs na Musaea: (1.45) ale jest to ten z mniej
pewnych propozycji.

Andryszak vs Guto: Andryszak bez szczęki vs były pretendent do pasa Glory w k1.
Jeśli Guto zdąży ubić zanim Andryszak go sprowadzi i podda to wygra więc pewne tu jest to że walka nie zakończy się na pkt: (1.20)
Dobrą opcją jest tez zakończenie walki w 1rd: (1.70)

Polityło vs Martynik.
Dość dziwne stracie, Polityło 5 walka w ksw( 2:2) vs debiutant pogromca Trytka z gali Babilonu, czym samym niszcząc bardzo dużą liczbę kuponów.
Ostatnia walka Pawła z Barbu, gdzie Paweł się trochę zapaśniczo męczył i dość fajna walka Martynika z Trytkiem powoduje że do gry tutaj widzę tylko over +1.5rd(1.20).

Ruchała vs Bazant tutaj najłatwiejszy typ tej gali, czyli Ruchała(1.20)
Fajny prospekt dobre zapasy i bjj a rywal to straszny ogórek z Bałkanów i to ze stajni Reda, typowy cepiarz bez parteru woebc czego
Obok wygranej Ruchały warto przyjrzeć się wygranej Ruchały przez poddanie(3.10)

Kopera vs Barrio:
Kopera po przegranej niejednogłośnie z Łukaszem Rajewskim gdzie według wielu w tym mnie wygrał zmierzy się z Francisco Barrio, który większościowo przegrał z Legierskim.
Kopera mimo rekordu to bardzo solidny i twardy zawodnik. Barrio to też twardy zawodnik, więc over +1.5rd(1.20) wygląda sensownie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
To Polecimy po najmniejszej linii oporu 🐼

Paweł Polityło & Robert Ruchała - @1.74 Betsson

O Walce Roberta dużo się nie napisze bo jest to zwyczajny tzw. mismatch tak wiem nie jeden już taki się wywalał ale tutaj słaby rywal za dużo nie pokaże zanim znajdzie się na ziemi i będzie klepał.

Paweł grany ostatnio tutaj. Mocny fizycznie, bardzo solidny we wszystkim, idący do przodu i wywierający presję. Wywodzi się z zapasów a trenuje w klubie Conora McGregora z mocnymi zawodnikami. Rywal Czech znany że ostatnio na Babilonie pokonał faworyzowanego Polaka który to opadł kompletnie już z sił po pierwszej rundzie. Tutaj czegoś takiego nie doznamy bo Polityło w tej kwestii jest tytanem z cardio na nawet pięć rund.
 
Otrzymane punkty reputacji: +186
P 4,6K

patryksandecja

Użytkownik
Nie do końca sie zgadzam z tym tytanem z cardio na 5 rund. Z raciciem opadł z sił już podczas 2 rundy. Z Barbu 3 runda też pod tym względem nie była wspaniała. Ale z typami się zgadzam.
 
S 955

sp0ngelele

Użytkownik
To Polecimy po najmniejszej linii oporu 🐼

Paweł Polityło & Robert Ruchała - @1.74 Betsson

O Walce Roberta dużo się nie napisze bo jest to zwyczajny tzw. mismatch tak wiem nie jeden już taki się wywalał ale tutaj słaby rywal za dużo nie pokaże zanim znajdzie się na ziemi i będzie klepał.

Paweł grany ostatnio tutaj. Mocny fizycznie, bardzo solidny we wszystkim, idący do przodu i wywierający presję. Wywodzi się z zapasów a trenuje w klubie Conora McGregora z mocnymi zawodnikami. Rywal Czech znany że ostatnio na Babilonie pokonał faworyzowanego Polaka który to opadł kompletnie już z sił po pierwszej rundzie. Tutaj czegoś takiego nie doznamy bo Polityło w tej kwestii jest tytanem z cardio na nawet pięć rund.
Mi sie jednak wydaje, ze Martynik bedzie lepszy w stójce przez warunki fizyczne, a Polityło jeszcze nie walczył z takimi gabarytami, a zapasy to oczywscie dla Pawła ale Martynik moze poddac
 
mrw2019 1,1K

mrw2019

Użytkownik
Nie do końca sie zgadzam z tym tytanem z cardio na 5 rund. Z raciciem opadł z sił już podczas 2 rundy. Z Barbu 3 runda też pod tym względem nie była wspaniała. Ale z typami się zgadzam.
Jesli mowisz o pierwszej walce z Raciciem to trzeba pamietac ze Polityło doskoczył do tej walki z biegu i był to jego debiut w MMA ;)
 
B 25,3K

betrocket

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Andryszak vs Guto (zawodnik 1 wygra przez poddanie) kurs 5.0 bukmacher BETFAN


Witam fanów KSW;)
Dziś na tapetę biorę walkę, która jako jedna z ostatnich została dodana do karty walk.
Zmierzy się w niej znany fanów MMA w Polsce Michał Andryszak. Jest to relatywnie młody zawodnik(28lat), ze sporym doświadczeniem. Stoczył już 30 walk z których żadna nie skończyła się decyzja;)
Walki rzadko wychodzą poza 1runde(było tak zaledwie 3razy), 27pojedynkow kończyło się w pierwszym starciu. Michał to zawodnik nokautujący, ale i nokautowany. Jednak w swoim repertuarze ma też sporo poddan. Prawie połowa jego zwycięstw (8) kończyło się poddaniem rywali, głównie duszeniem.

Rywal Guto Inocente, to zawodnik wszechstronny ale głównie w stójce. Piec jego walk kończyło się przed czasem, a reszta przez decyzje. Były to głównie walki w formule K1, co może oznaczać że parter nie jest jego mocną stroną. Jeśli Michał chce wygrać ta walkę to powinien szukać parteru od samego początku.
Bo choć ma nokautujący cios, to też jego szczęka jest już dość mocno rozbita. Nie powinien wchodzić w wymianę ciosów.

Wiadomo, że MMA to czasami loteria i liczy się chłodna głowa. Mam nadzieję że Michał będzie chciał wróci do rozgrywki w królewskiej wadze i nie będzie chciał na siłę udowodnić że jest lepszy w stójce. Powinien szybko sprowadzić rywala do parteru i tam udusić go jak na "Anakondę " przystało.

Widzę duże value, w takim zakończeniu pojedynku. Kurs kusi i myślę że warto zagrać to za drobne. Bo najrozsądniejszym wyjściem dla Andryszaka będzie przedstawiony przeze mnie scenariusz.

Z fartem panowie i panie 💪💪
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +223
P 4,6K

patryksandecja

Użytkownik
Według mnie dosyć pewnym typem na tą galę jest Bartek Kopera. Barrio przegrał z bardzo słabym kondycyjnie Legierskim. W stójce nic nie zrobił, zapaśniczo nie najlepiej a parterowo tyle żeby wyleżeć. Kopera jest dużo szybszy, w walce z Rajewskim pokazał świetną poprawe stójki. Jest on bbardzo dobrym parterowcem a zapaśniczo radzi sobie równie dobrze. Nie znajduje żadnej płaszczyzny gdzie Barrio może być lepszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Na najbliższej gali KSW dostajecie:
📍
Daniela Bazanta (4-1)
Czyli Chowata, który nigdy nie pokonał rywala z dodatnim rekordem. Wygrywał nad trzema debiutantami i jednym zawodnikiem z ujemnym bilansem. Stoczył jedną walkę przez ostatni rok (do tego z debiutantem).
📍
Francisco Albano Barrio (7-2)
Czyli Argentyńczyka, który stoczył trzy walki przez ostatnie sześć lat. Pokonał jedenego zawodnika z dodadatnim rekordem przez ostatnie 79 miesięcy. Bilans 2-2 przez blisko siedem ostatnich lat. Musimy jednak pamiętać, że niszczy rywali spojrzeniem.
📍
Dawida Martynika (4-1)
Czyli młody Czech, który ma w rekordzie dwa zwycięstwa nad amatorami i porażkę przez gilotynę. Kontrakt z KSW załatwił sobie jedną solidną walką na Babilonie, a rywal ma w CV cztery walki pod banderą tej organizacji.
📍
Aleksandara Rakasa (16-7)
Czyli Chorwat, który przez ostatnie 58 miesięcy pokonał jednego rywala z dodatnim rekordem (w tym czasie rekord 7-2). Z szesnastu zawodowych zwycięstw, tylko dwa nad oponentami z plusowym bilansem walk.
📍
Guto Inocente (8-6)
Czyli brazylijskiego kicboksera, który stoczył dwie walki w mma przez ostatnie pięć i pół roku. Zaliczył w tym okresie tylko jedno zwycięstwo, które było pierwszą wygraną od 63 miesięcy. W swojej naturalnej dyscyplinie również nieaktwyny od ponad roku. Warto dodać, że weteran Strikeforce i UFC.

Panie i Panowie... 40 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +169
M 48,2K

Masin

Użytkownik
Martin Zawada z czołowymi polskimi zawodnikami MMA zwykle przegrywał. Za Zawadą przemawia doświadczenie, ale wola walki i umiejętności to atuty Kołeckiego.
Stawiam, że Szymon Kołecki zwycięzy. Ma on za sobą 8 wygranych walk - wszystkie zakończone przed czasem.
 
xbrajanx 10,8K

xbrajanx

Użytkownik
Sama gala średnia, a nawet słaba. Walka wieczoru tak na prawdę mnie tylko interesuje, trochę mniej może Shamil i Andryszak. Co do typów obawiam się że może być tu duża loteria. Przeanalizowałem sobie te pojedynki i mam takie dwa typy na ten moment:

Kołecki - Zawada, walka zakończy się przez KO/TKO - @1,5 efortuna

Co tu dużo pisać, dwa silne chłopy, Martin kilkanaście nokautów, Szymek wszystkie wygrane przez ko/tko. Kołecki faworyt? Rozumiem, choć nie można skreślać takiego zawodnika jakim jest Zawada. Tyle lat w ringu, doświadczenie ogromne. Kołecki łatwo z Pudzianem, a później ze średnim Janikowskim miał problemy. W stójce nie ma szans z Zawada, jeśli już to parter ale doświadczenie Martina może tu wziąć górę. Nie widzę tu innej opcji niż ko/tko, stawiam też na Zawade, ale to ostatecznie walka loteria jak dla mnie, ale opcje zakonczenia walki chetnie dorzuce do dubla, badz dłuższej taśmy.

Andryszak - Inocente, Andryszak wygra @1,45 efortuna

Tutaj widzę zdecydowanego faworyta, Longer to jest na prawdę świetny zawodnik ale często dokonuje złych wyborów. Ma niesamowity zasięg, świetnie kopie, do tego ogromny i silny, w parterze świetny. Tak na prawdę wszystko jest po stronie Andryszaka, ksw bierze Brazylijczyka który przez ostatnie 6-7 lat walczył chyba 3-4 razy, chyba że sherdog o czymś nie wie. Silny, niezła sylwetka i cyk bierzemy go, dla niego będzie łatwy cash, Michał szybki win na przetarcie po porażce z KItą, bądzmy szczerzy Andryszak gdyby na prawdę wziął do siebie te porażki i wyciągał wnioski to chłop bił by po kolei, wielu ciężkich. Niestety czasami wygląda to tak jakby nie wierzył w swoje umiejętności, ale w tej walce to super kurs i gram go zdecydowanie. Nie wyjdzie po za 1 raczej, KO/tko tak to widzę.
 
vat 1,2K

vat

Użytkownik
STS proponuje kurs 10 na wygraną Zawady na punkty i ja to pobieram.
Do tego wygrana Martina w okolicach 2.75 tym bardziej jest interesująca.

Szymon to zdyscyplinowany i inteligentny sportowiec, ale w zawodowym mma startuje od 2017 a sam ma już 39 lat.
Martin też młody nie jest, ale nie jest też jakimś plackiem. Walczy od 18 lat. Na 45 walk tylko 4 przegrane przez TKO, więc to nie będzie raczej tak, że Szymon wejdzie i mu urwie głowę w 1 rundzie, bo mam 100% czyli 8 wygranych przez TKO.

To będzie najtrudniejszy rywal w karierze Kołeckiego. Sam jest też charaktery, wiec myślę, że dadzą dobrą walkę zakończoną niejednogłośną decyzją dla Zawady.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Jak dla mnie to dosyć słaby dobór par do tej KSW. Może kończy sie powoli formuła, może KSW juz tak nie przyciąga i dlatego nazwiska słabsze. Może starzy mistrzowie nie chcą walczyć, a właściciele nie chcą w kółko ogrzewać te same nazwiska.
Patrząc na różne komentarze tu powyżej i w innych miejscach to myślę że warto skleić dubla, że walka Kołeckiego z Zawadą i Ruchały z Bazantem zakończa się przed czasem. Da to nam łącznie kurs coś koło 1,8, ale oba zdarzenia raczej nie dociągną w pełnym czasie.
Kołecki jako faworyt w mojej opinii wymęczy Zawadę w parterze , choc nie wykluczam, że Szymon padnie po jakimś mocnym ciosie w stójce. A Ruchała nie powinien mieć żadnych kłopotów z wynalazkiem z Bałkanów (102 miejsce w rankingu w Europie wschodniej). Co prawda Robert na 89 miejscu, ale własne podwórko zrobi różnicę.
 
Ostatnia edycja:
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
B. Kopera - F. Barrio 1 @1.58 Fortuna
Nie rozumiem aż tak dużego kursu na Bartka. Barrio nic kompletnie nie pokazał w walce z Legierskim, w stójce nie będzie stanowił żadnego zagrożenia dla Kopery który potrafił przez większość walki z Rajem walczyć w stójce jak równy z równym i nawet raz go podłączył. Nie wydaje mi się również żeby parter był jakąś ogromną przewagą Argentyńczyka/Chorwata, bo ze stójkowiczem Legierskim nie potrafił nic zrobić, jedynie przeleżeć. Bartek jest judoką i na pewno nie będzie go łatwo obalić a myślę, że to nawet on będzie obalał, bo nie wiadomo nawet czy Barrio będzie chciał obalać gdyż Bartek 77% wygranych pojedynków wygrał przez poddania. Przejrzałem jeszcze przegrane walki Kopery i większość przegranych zaliczył ze stójkowiczami, jedyna porażka z parterowcem to trzecia walka w karierze z Petleyem.
Do tego pewniaki, których nawet nie trzeba opisywać Ruchała, Polityło, Michalski, Robert i Paweł dostają kelnerów praktycznie bez żadnego doświadczenia a Michał booma z nabitym rekordem na leszczach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Post automatycznie złączony:

B. Kopera - F. Barrio 1 @1.58 Fortuna
Nie rozumiem aż tak dużego kursu na Bartka. Barrio nic kompletnie nie pokazał w walce z Legierskim, w stójce nie będzie stanowił żadnego zagrożenia dla Kopery który potrafił przez większość walki z Rajem walczyć w stójce jak równy z równym i nawet raz go podłączył. Nie wydaje mi się również żeby parter był jakąś ogromną przewagą Argentyńczyka/Chorwata, bo ze stójkowiczem Legierskim nie potrafił nic zrobić, jedynie przeleżeć.
Jak najbardziej i wszystko opisane bardzo dobrze. W stójce powinno być do jednej bramki. Powinien dwie pierwsze rundy wygrać bez większych problemów. W trzeciej zwyczajnie dowiezie do mety. ;)
Również mam go zagranego po @1.65. Obecnie mniej.

Kopera @1.52 Betsson Pierwsza walka gali i plecy :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom