>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

KSW 58: Parnasse vs. Torres

zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Również gram Koperę i Longera na tej ubogiej gali. W ramach rekompensaty za rozpiskę, powinni darmo puścić to w TV :D

Kopera @1.55 został bardzo dobrze opisany przez k0r0niarz. Warto dodać, że KSW przygotowało mu chyba rywala na przetarcie. Widnieje bowiem w jego rekordzie parę czerwonych wyników. 3 porażki z rzędu, także wygląda na to, jakby Barrio miał być tutaj łatwo pokonaną przeszkodą.

Michał Andryszak @1.45 potrzebuje zdecydowanego zwycięstwa coby poprawić swoje morale, bo umiejętności ma ogromne, brakuje mu chyba pewności siebie. Guto Inocente do tego jest przeciwnikiem idealnym, raczej stójkowicz, który dość nieregularnie walczy i nie mam pewności, czy jest w rytmie treningowym. Nie można tego powiedzieć o Longerze, którego klubem jest przecież Ankos. Celuję tutaj w bardzo przekonujące zwycięstwo Andryszaka, który jest bardzo wszechstronnym zawodnikiem.

Jeszcze walka dwóch potężnych chłopów, gdzie to jest kwestia być może jednego cepa w którąś ze stron, bo nie podejmuję się wytypować zwycięzcy w tym pojedynku. Nie sądzę jednak żeby panowie dowieźli tę walkę do końca, bowiem tytanami kondycji przy swoich warunkach po prostu być nie mogą.

Kopera + Andryszak + Kołecki vs Zawada walka skończy się TKO/KO @3.84 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +156
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Michał Andryszak vs Guto Inocente, Andryszak wygra, 1.50, BETFAN

Ta walka nie ma prawa zakończyć się w pełnym wymiarze czasowym i tak naprawdę najczęściej rozpatruje się tu KO/TKO ze strony Andryszaka lub jego poddanie. Oczywiscie nie można tez wykluczyć jego porażki, bo przy tej wadze każdy cios może być kluczowy. Andryszak będzie chciał się za wszelką cenę odbudować po ostatniej porażce z weternanem - Kitą, myślę że tym razem pokaże się z dużo lepszej strony, tym bardziej że ostatnio nie pokazał niczego wielkiego. Same kursy na Michała cały czas spadają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +156
T 34,5K

Typer_MMAPro

Użytkownik
Żebyście się na tym Andryszaku nie przejechali.
On lubi "zabić albo zginąć"
A Guto w stójce to dużo wyższej klasy zawodnik.
A tak przeglądając walki Longera to te próby sprowadzeń średnio mu idą a tu by mu sie przydały.
 
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
Szymon Kołecki - Martin Zawada
Zawada przed czasem 3,95 LVbet


Bardzo lubię Szymona, ale obawiam się, że może dziś zaliczyć przykrą porażkę. Martin słynie z mocnego ciosu i jak dobrze trafi, to może uśpić Szymona. Pamiętam jak Kołeckiemu w walce z Janikowskim, po jednym z ciosów ugięły się nogi, a Damian jest w końcu zawodnikiem z kategorii niżej.
Wiele osób zakłada dwa scenariusze w tej walce. Pierwszy mówi o tym, że Szymon będzie starał się kontrolować walkę przy siatce oraz obalać przeciwnika i kontrolować w parterze, aż do końcowego gongu. Drugi zaś zakłada, że Martin dosięgnie. którymś ze swoim potężnych ciosów niezbyt mocnej szczęki Kołeckiego.
Życzę Szymonowi powodzenia w tej walce, ale bardziej skłaniam się ku temu drugiemu scenariuszowi, tym bardziej, że kurs jest bardzo atrakcyjny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +156
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA
Bartłomiej Kopera (9-6) vs. Francisco Barrio (7-2)

Dla 28-letniego Kopery starcie z chorwackim Argentyńczykiem jest pojedynkiem ostatniej szansy w KSW. Były zawodnik Fight Exclusive Night nie wygrał od sierpnia 2017 roku, przegrywając trzy ostatnie pojedynki. Należy jednak podkreślić, że zarówno w starciu z Maciejem Kazieczko, jak również Łukaszem Rajewskim wyglądał naprawdę dobrze, w obu występach będąc o krok od wygranej. Jego rywal to charakterny i waleczny zawodnik, który wypadł dobrze w starciu z Mateuszem Legierskim, jednak Polak nie wyglądał wówczas najlepiej. Argentyński zapaśnik docelowo walczy w kategorii piórkowej, w Polsce po raz drugi zawalczy limit wyżej. Z zasady staram się nie grać przeciwko zapaśnikom, jednak według mnie Kopera zneutralizuje parterowe zapędy Barrio swoim niezłym judo, Polak z walki na walkę co raz lepiej pokazuje się również w płaszczyźnie stójkowej. Wierzę, że zmobilizuje się na tyle, by wyciągnąć decyzję na swoją korzyść w tym pojedynku.

Bartłomiej Kopera @1.50


Paweł Polityło (5-2) vs. Dawid Martynik (4-1)


Budowanie rekordu Pawła Polityło w KSW nadal trwa – tym razem rywalem Polaka będzie czeska niespodzianka z Cieszyna, niedawny pogromca Patryka Trytka na Babilon MMA 18 Dawid Martynik. Mnie Czech nadal nie przekonuje – Martynik dysponuje naprawdę fajnymi warunkami jak na tę kategorię, odniósł duże zwycięstwo ze wspomnianym Trytkiem, jednak Polityło to ciągle poziom wyżej. Jest o niebo lepszym zapaśnikiem i prawdopodobnie urwie tutaj decyzję, grindując Czecha przez trzy rundy. I tak jak napisałem wyżej – KSW ewidentnie stawia na niego, dając mu co raz to lepszych rywali na papierze, chcąc najprawdopodobniej za niedługo zrobić jego trzecią walkę z Antunem Raciciem.

Paweł Polityło @1.30


Michał Andryszak (21-9) vs. Guto Innocente (8-5)


Sytuacja Michała Andryszaka w KSW jest zgoła podobna do tej Bartłomieja Kopery. „Longer” przegrał trzy ostatnie pojedynki na KSW przed czasem i dzisiejsza batalia z brazylijskim kickbokserem to bezwzględnie przełomowa walka w jego już dość bogatej karierze w zawodowym MMA. Najważniejszy aspekt to oczywiście jego praca z psychologiem sportowym, patrząc na ubiegłotygodniowy casus Marcina Prachnio przynosi to efekty. Andryszak pod względem umiejętności to TOP 3 kategorii ciężkiej w naszym kraju i z dobrym podejściem takich rywali jak Guto powinien przechodzić dość gładko. Nie skreślam broń Boże Innocente, jednak kickboxing to nie MMA. Brazylijczyk od czasów UFC, gdzie przegrał obie stoczone walki bił się na zasadach mieszanych sztuk walki trzy razy w ciągu pięciu lat. W rekordzie próżno szukać dobrych wygranych poza Virgilem Zwickerem, co miało miejsce prawie dziewięć lat temu, i to w kategorii półciężkiej. Przegrana Michała to w praktyce koniec jego kariery w sportach walki i nie wierzę, że da się tutaj w jakiś sposób ograć Brazylijczykowi.

Michał Andryszak @1.48


Salahdine Parnasse (14-0) vs. Daniel Torres (11-4)


Francuz w kosmicznej formie, myślę, że KSW bardziej liczyło tutaj na walkę z Maxem Cogą, Torres sprawił jednak psikusa, wygrywając z Niemcem niejednogłośną decyzją na KSW 56. Podejrzewam, że to ostatni pojedynek Parnasse w 66 i młodzian idzie wyżej do starcia z Marianem Ziółkowskim. Nie bardzo jest się tutaj o czym rozpisywać, w każdym elemencie to Parnasse jest zawodnikiem kompletniejszym i to on będzie decydował, gdzie ten pojedynek będzie się rozgrywał. Sportowo Francuz to chyba najlepszy już fighter w federacji. Torres to twardy przeciwnik i obstawiam tutaj pięciorundowe starcie na pełnym dystansie, po którym Parnasse nadal pozostanie z nieskazitelnym rekordem.

Salahdine Panasse @1.13

Salahdine Panasse przez decyzję @2.10


wszystko fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +173
T 17,7K

Thomas2324

Użytkownik
Pisałem kiedyś pod inną nazwą i parę postów było o ksw, więc dzisiaj też podzielę się swoimi typami z wami
1. Kopera wygra 1.55 (kurs STS)
Kopera pomimo porażek pokazywał się z dobrej strony i naprawdę jest lepszy niż pokazuję to jego rekord. Jego przeciwnik w ostatniej walce przegrał z Legierskim po decyzji choć mógł odmienić losy pojedynku w ostatnim starciu. Jednak warto zauważyć, że Polak kompletnie opadł z sił i wydaję się, że tylko dlatego Barrio był lepszy w tej rundzie. Kopera powinien miec siły na pełen dystans i na pewno nie opadnie tak z sił jak Legierski. Kopera według mnie jest dużo lepszy w każdej płaszczyźnie od swojego rywala i nie zdziwię sie jeżeli wygra to przed czasem, ale gram bezpieczną wygraną dzięki czemu pozostanie w ksw.
2. Ruchała wygra przez poddanie 2.29 (fortuna)
Ruchała jest świetny w parterze w poprzedniej walce na ksw spisał sie znakomicie i teraz powienien dodać kolejne zwyciestwo na swoje konto. Jego przeciwnik jest słaby a parter to jego wielki problem dzieki czemu powinien to łatwo wykorzystać. Robert sprowadzi i tam podda swojego przeciwnika
3. Polityło wygra na punkty 2.2 (STS)
Polityło ma przewagę warunków fizycznych jest w każdej płaszczyźnie lepszy jednak przy tej kategorii wagowej rzadko dochodzi od skończeń a Polityło też nie za bardzo z tego słynie przez co wygra ale decyzją po 15 być może nudnych i jednostronnych minutach. Jego rywal ostatnio zaskoczył ale wątpie aby drugi raz wygra z rywalem teoretycznie lepszym i dużo bardziej doświadczonym. Szykuje nam się trylogia z Raciciem
4. inocente przed czasem 3.25 (STS)
Tego typu jestem najmniej pewien i raczej nie dorzucę go na kupon a jedynie tutaj dodam dla tych bardziej odważnych. Andryszak to facet z dobrymi możliwosciami i warunkami ale czasami nie gra u niego głowa. Tutaj jest faworytem ale nie tak znaczącym w mojej opinii jak widzą to bukmacherzy i dlatego zagram na jego rywala. Brazylijczyk to świetny kickboxer, który będzie miał wielkie atuty w stójce aby wygrać tą walkę. Wiadomo jak każde walki rozpoczyna Andryszak często chcę to wygrać szybko i efektownie ale ostatnio nie do końca mu to wychodzi. Jego rywal ma możliwości aby go naruszyć i dobić a Andryszak ma słabą szczękę, skoro Kita potrafił go ustrzelić, który już wydawało sie, że jest bliżej niz dalej końca kariery to i inocente będzie go mógł skończyć. Dla mnie ta walka powinna skończyć się w 1 rundzie tylko pytanie kto kogo pierwszy ustrzeli. Jest też opcja, że Michał spróbuję poddać swojego rywala anakondą, którą potrafi wyczarować ale mimo wszystko myślę, że Polak nie da rady a jeżeli już ktoś co chce zagrać w stronę Polaka to spróbowałbym zagrać na Andryszaka, że wygra przez poddanie po kursie 5.0(fortuna)
5. Michalski przed czasem 2.0 (STS)
Michalski walczy często efektownie i zapomina o obronie, ostatnio 2 walki zwycięskie w dość dobrym stylu jego rywal to przeciętniak, który walczył z słabymi rywalami głównie z ujemnymi rekordami. Według mnie Michalski czymś trafi a później dokończy w parterze. Michal jest dużo lepszy w każdej płaszczyźnie, więc nie przewiduję tutaj niespodzianki
6. Zawada wygra 2.53 (STS)
Teraz już kurs mocno spadł chyba na początku można było złapać po 3.25 ale do rzeczy Szymon poświęcił się mma bez dwóch zdań ale według mnie pewnego poziomu nie przeskoczy a i do tej pory nie wygrał z nikim dobrym bo pokonanie Pudziana czy Janikowskiego nie jest jakimś wielkim wyczynem. Zawada wiele już walk stoczył, ma dużo większe doświadczenie, które może w tej walce zaprocentować. Co do tego typu jedyną przeszkodą może być to, że Kołecki po prostu przewróci i przeleży Zawadę i tak ugra decyzję. Nie wydaję mi się aby mógł znokautować rywala, którego jest cięzko ubić i który potrafi pójść na bitkę. W ostatniej walce Zawada świetnie zawalczył z Silvą i skłaniam sie do tego, że może mieć znaczącą przewagę w stójce a Szymon będzie nieudolnie próbował sprowadzić ale nie będzie potrafił tego zrobić. Janikowski póki miał siłę to był lepszy w stójce od Kołeckiego więc tym bardziej Zawadę powinien w stójce mieć przewagę, ale zobaczymy może trener Mirek czyms zaskoczy?
7. Parnasse decyzja 2.25(STS)
O walce wieczoru krótko, Parnasse to najlepszy zawodnik w KSW, chłopak z ogromnymi możliwościami, jeżeli przerwa nie wpłynęła na niego jakoś bardzo źle to nic złego w tej walce mu się nie stanie. Parnasse nie miał nokautującego ciosu ale często miał ogromną przewagę która powodowała przerwanie sędziego jak w walce z Szymańskim. Torres walczy efektownie ale jest w każdej płaszczyźnie gorszy od Francuza ale jest na tyle twardy, że powinien przetrwać cały dystans i przegrać na punkty. Może być to walka wieczoru i coś takiego można zagrać w STS po kursie 4.0
8. Nie typuję walki Musaev - Jurisic bo zarówno jeden jak i drugi mogą to wygrać. Warto rozważyć, że walką wieczoru może być Parnasse - Torress po kursie 4.0 i poddanie wieczoru będzie Ruchały po kursie 3.75. Nie ma zbyt wielu zawodników, którzy mogą poddać w dzisiejszej karcie walk więc jeżeli Robert to zrobi to powinien dostać nagrodę właśnie za poddanie wieczoru. Według mnie maksymalnie będą 2 poddania w tych walkach.(andryszak po kursie 12.0)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +173
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
u mnie po najmniejszej linii ryzyka Bartłomiej Kopera-Francisco Barrio Kopera 1.50 Robert Ruchała-Daniel Bažant Ruchała 1.20 Michał Andryszak-Guto Inocente Andryszak 1.50 betfan

Ruchala powinna byc formalność sprowadzenie do parteru a tam umęczanie rywala dominacja ko tko bądź poddanie Kopera lepsza stójka niezle judo dobre cardio jak nie skończy przed czasem to myślę ugra decyzje Bariio ambitny waleczny ale... i wisienka na torcie Longer dostaje rywala z ...emerytury chyba przyjedzie po kasę... nie wiem jak z cardio u niego ale u Longera tez nie najlepiej jak ta walka wyjdzie po za 2 rundę to moze byc rożnie...ale rywal stójkowiycz raczej nie sprowadzi bo tam imo ze z kraju kawy jest to ....za duzo nie umie w stójce potrafi uderzyc ale jeśli Polak tego nie ugra to chyba trzeba kończyć karierę. Kursy bardzo fajne .Michał nie moze za bardzo ruszyć na hura uważać z tymi swoimi sprowadzeniami wygląda na zawodnika z większym potencjałem który cos jeszcze ma do udowodnienia w sportach uderzanych.... rywal z spora przerwa jak nie wypali jakim lakcy panczem to....nawet decyzja dla Longera choć to będzie bardzo słabe z dogow to Zawada doświadczenie umiejętności na pewno po jego stronie
 
Otrzymane punkty reputacji: +156
paga 28K

paga

Użytkownik
Myślałem, że nie pojawi się większy klaun w KSW niż Szymuszowski i nagle wychodzi On. Cały na biało. Kopera. Daje się docisnąć do siatki przez gościa u którego tkanka tłuszczową oscyluje w granicach 30 procent. Koleś trafia na czarną listę. Totalna porażka. Nie wiem czy nie jeden fajter z pod żabki wypadł by lepiej.
 
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Kopera Kopera Kopera....kawał k....i c.... .........
Analizowałem "na swój" sposób KSW w środę. Zawszę czy to KSW czy UFC robię wtedy jeden kupon za 5Ł całej karty.
Miałem na niej zagrane Barrio że wygra.
Później czytam portale o MMA które zwłaszcza przy okazji KSW nie są obiektywne i tak mnie przekręcili na Koperę że na swoich kuponach za więcej kasy zagrałem na niego.... chyba rozumiecie mój wku... bo miałem typa że wygra decyzją na kuponie za 10Ł gdzie miałem 5 walk (m.in Ruchała poddanie , Andryszak poddanie kursy 7,50 i 10,00) i 10 tysięcy funtów do wygrania....chyba wyśle mu screena i podziękuję

Ale ogólnie gala trwa a ja juz jestem mega zadowolony ale niedosyt pozostaje duży.... kupon.jpg
 
Ostatnia edycja:
H 0

hhs

Użytkownik
Na najbliższej gali KSW dostajecie:
📍
Daniela Bazanta (4-1)
Czyli Chowata, który nigdy nie pokonał rywala z dodatnim rekordem. Wygrywał nad trzema debiutantami i jednym zawodnikiem z ujemnym bilansem. Stoczył jedną walkę przez ostatni rok (do tego z debiutantem).
📍
Francisco Albano Barrio (7-2)
Czyli Argentyńczyka, który stoczył trzy walki przez ostatnie sześć lat. Pokonał jedenego zawodnika z dodadatnim rekordem przez ostatnie 79 miesięcy. Bilans 2-2 przez blisko siedem ostatnich lat. Musimy jednak pamiętać, że niszczy rywali spojrzeniem.
📍
Dawida Martynika (4-1)
Czyli młody Czech, który ma w rekordzie dwa zwycięstwa nad amatorami i porażkę przez gilotynę. Kontrakt z KSW załatwił sobie jedną solidną walką na Babilonie, a rywal ma w CV cztery walki pod banderą tej organizacji.
📍
Aleksandara Rakasa (16-7)
Czyli Chorwat, który przez ostatnie 58 miesięcy pokonał jednego rywala z dodatnim rekordem (w tym czasie rekord 7-2). Z szesnastu zawodowych zwycięstw, tylko dwa nad oponentami z plusowym bilansem walk.
📍
Guto Inocente (8-6)
Czyli brazylijskiego kicboksera, który stoczył dwie walki w mma przez ostatnie pięć i pół roku. Zaliczył w tym okresie tylko jedno zwycięstwo, które było pierwszą wygraną od 63 miesięcy. W swojej naturalnej dyscyplinie również nieaktwyny od ponad roku. Warto dodać, że weteran Strikeforce i UFC.

Panie i Panowie... 40 zł
Tekst przekopiowany ŻYWCEM od Bartosza Bartkowiaka, bez podania źródła. Wstyd.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
KSW 58 – wyniki:

65,8 kg: Daniel Torres (12-4, 1 N/C) pok. Salahdine Parnasse (14-1-1) przez nokaut, Runda 1 – o pas wagi piórkowej
93 kg: Szymon Kołecki (9-1) pok. Martin Zawada (29-16-1) przez jednogłośną decyzję
77,1 kg: Michał Michalski (9-4) pok. Aleksandar Rakas (16-8) przez TKO (ciosy w parterze), Runda 1
77,1 kg: Shamil Musaev (15-0) pok. Uroš Jurišić (11-1) przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-27, 30-27)
120,2 kg: Michał Andryszak (22-9, 1 N/C) pok. Guto Inocente (8-6) przez poddanie (trójkąt rękoma), Runda 2
61,2 kg: Paweł Polityło (6-2) pok. Dawid Martynik (4-2) przez jednogłośną decyzję (30-27, 30-27, 30-27)
68 kg: Robert Ruchała (5-0) pok. Daniel Bažant (5-2) przez poddanie (balacha), Runda 3
70,3 kg: Francisco Barrio (8-2) pok. Bartłomiej Kopera (9-7) przez jednogłośną decyzję (29-28, 29-28, 30-27)
 
Do góry Bottom