>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KSW 56: Materla vs. Soldić

Status
Zamknięty.
R 614,7K

rjastrzab

Użytkownik
Owczarz K. - Haba J.
Walka zakończy sie na punkty - NIE
Kurs 2,11
eFortuna

Pojedynki kobiet w tego typu galach traktuję z przymrużeniem oka. Tu zawalczą dwie niedoświadczone zawodniczki, bo jak inaczej potraktować fighterki z bilansem 3-0 i 2-1. Do tego jak spojrzymy, ze Owczarz to była bokserka i dziennikarka Polsatu, a Haba to żołnierka wojsk obrony terytorialnej to uśmiechy pojawiają się na ustach.
Mimo tego typuję, że walka zakończy sie przed czasem. Głównie opieram się tu na wygranych Owczarz przez poddanie w dwóch spośród 3 walk, ale także zwycięstwie Haby w japonii przez duszenie w ramach gali Rizin 14. Mocne ciosy w alkach kobiet nie lataja, ale jakieś duszenie może zakończyć te walkę. I na to liczę.
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Andrzej Grzebyk - Marius Zaromskis 1.zawodnik wygra całą walkę w 1.rundzie @2,0

Mismatch i różnica klas, która powinna się uwidocznić już w pierwszej rundzie. Grzebyk na dorobku, więc powinien efektownie i szybko wygrywać żeby jak najszybciej dostać walkę o pas. To też stara się robić od kilku walk. 6 ostatnich wygrał przed czasem, połowę z nich w pierwszej rundzie. Rywal z kolei 5 razy przegrywał przez KO/TKO i zawsze była to pierwsza runda. 40-letni Litwin ostatni raz walczył blisko 1,5 roku temu, a przedostatnia walka w styczniu 2015. Nie może być to na ten moment poważny rywal. Dochodzą do tego też dużo lepsze warunki fizyczne Polaka. Grzebyk powinien w stójce zdeklasować i znokautować szybko przeciwnika, który już tylko przyjeżdża po wypłatę.
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Materla vs Soldić, 2.zawodnik wygra przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację, 1.60, Fortuna

Walka, która na papierze nie ma prawa zakończyć się przez decyzje. Soldić to złoty chłopak KSW, który po "transferze" Gamrota do UFC, będzie za wszelką cenę reaktywowany przez KSW, bo ma wszystko, by jeszcze przez kilka lat generować spore zyski choćby z PPV. Materla najlepsze lata ma już za sobą i 36 lat to nie jest idealny bieg, by z powrotem budować swoją karierę. Oczywiście nie można wykluczyć zaskakującego rezultatu, którym byłaby jego wygrana, ale Soldić od porażki z Du Plessisem jest po prostu maszyną. Myślę, że zakonczy się to w maksymalnie 2. rundzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +155
K 2,7K

kajime

Użytkownik
Ruchała R. - Domin M.

Dwóch debiutantów na otwarcie gali KSW 56. Typuję tutaj zwycięstwo faworyzowanego Ruchały, a dla nieco odważniejszych graczy - jego zwycięstwo przez decyzję.

Ruchała czuje się lepiej w parterze (purpurowy pas BJJ - info z 07.2020), ale jest to bardziej parterowy ugniatacz niż wirtuoz efektownych poddań. Nad przeciwnikiem ma przewagę doświadczenia, bo w amatorskim MMA osiągnął rekord 4-1 (1 SUB), a w zawodowej karierze to obecnie 3-0 (1 SUB). Chłopak nie ma żelaznej szczęki, ale sprowadzanie walki do parteru zapewniało mu jednogłośne decyzje i łącznie 2 poddania.

Z kolei Domin radzi sobie lepiej w stójce, ale nie jest zawodnik z siłą knockoutu w jednym ciosie. Jego rekord w amatorskim MMA to 0-1 a jako pro 2-1. Porażka w walce amatorskiej z niepokonanym jak dotąd Mansurem Azhievem (3-0 jako ama i jako pro) przez decyzję to pojedynek, gdzie Domin był obalany i walczył z pleców a dotrwał do decyzji. Porażka w profesjonalnej karierze nastąpiła przez poddanie (duszenie zza pleców) w walce o pas kat. piórkowej organizacji EFM. Domin musiał uznać wyższość, również niepokonanego jak dotąd, Grozdeva (tak jak Azhiev: 3-0 jako ama i jako pro, z czego aż 5 zwycięstw przez SUB). Domin oddał plecy dopiero w 3. rundzie.

Podsumowując, uważam, że Ruchała będzie sukcesywnie sprowadzał walkę do parteru, jednak nie będzie w stanie skończyć Domina przed czasem, i wygra przez jednogłośną decyzję.

Kurs 1.32 na zwycięstwo Ruchały oferują bet-at-home i Betsafe (1.22 na Fortunie)
Kurs 2.25 na zwycięstwo Ruchały przez decyzję na Betsafe (1.90 na Fortunie)
Kurs 2.0 na to, że walka zakończy się decyzją na Betsafe (1.85 na Fortunie)
 
Otrzymane punkty reputacji: +107
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik
A. Grzebyk - M. Zaromskis 1 zawodnik przez KO/TKO/DYSKWALIFIKACJE @1.40 Fortuna

W ostatnim czasie bardzo dużo nagromadziło się gal KSW. Wielu fanów skarży się na wzrost ceny za transmisje PPV oraz mniejsza liczbę walk. Organizatorzy zapewnię musza szukać przychodów w tym kanale dystrybucji, ponieważ ze względu na epidemie nie mogą otrzymać środków z dystrybucji biletów. Gala wydaje się być pojedynkiem polska przeciwko Chorwacji. Nie będę oryginalny i również typuję pewne zwycięstwo Grzebyka. Ta walka w całej rozpisce gali wydaje się najłatwiejsza do wytypowania. Ewentualna porażka faworyta będzie ogromna sensacja. Grzebyk jest zdecydowanym faworytem patrząc na aspekty sportowe jak i kursy bukmacherskie. Grzebyk zmierza po walkę o pas organizacji KSW. Zaromskis jest doświadczonym zawodnikiem. Zaromkis ma 40 lat. Znany jest z występów w organizacji Bellator, ale ostatnie występy w tej organizacji miały miejsce w 20014roku. Ostatnio dostał słabego przeciwnika na odbudowanie się. Rywal Grzebyka nie wydaje się specjalnym wyznaniem w drodze po pas. Kurs na czyste zwycięstwo marny, więc należy próbował typu na zwycięstwo przez nokaut co jest również prawdopodobne.
 
paga 28,2K

paga

Użytkownik
Myślałem, że ten mit wielkości Materli dawno upadł a widzę tutaj kilku zboczonych, dla których Michał jest wielki fighterem. Już śmiać mi się chce bo wiem co powie Janisz z kolegą Jurkowskim kiedy Materla będzie wychodził do oktagonu. Największe serce do walki, nieustraszony itd. 😂 Gość, którego bardzo szybko zweryfikowali i nic innego nie pozostało jak słomiane przydomki.
Dostanie solidnie po głowie od Soldica.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Nie ma co się śmiać. Dla mnie również ogromnym faworytem jest Soldic i to jego widzę, jak odnosi zwycięstwo. Przypomnę tylko, że na poprzedniej gali Mamed również miał zostać wyjaśniony przez Askhama, a każdy wie jak to się skończyło. Nie twierdzę, że dziś będzie podobnie.
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Nie twierdzę, że Materla to jakiś super zawodnik, natomiast jeden z moich ulubionych. Sam mam Soldica zagranego za 1.4 natomiast nie róbmy też z niego kogoś wielkiego. Jeśli Materla go przewróci to w parterze ma szansę. Soldic ma super cios ale parter to już wątpię.
Soldic zapewne wygra ale to też nie jest tak, że będzie walczył z jakimś ogórkiem.

Ciekawe dlaczego też kurs na Soldica tak rośnie?
 
Ostatnia edycja:
S 4

szykus

Użytkownik
W fortunie już 1.5 na Soldica.
[/QU
Nie twierdzę, że Materla to jakiś super zawodnik, natomiast jeden z moich ulubionych. Sam mam Soldica zagranego za 1.4 natomiast nie róbmy też z niego kogoś wielkiego. Jeśli Materla go przewróci to w parterze ma szansę. Soldic ma super cios ale parter to już wątpię.
Soldic zapewne wygra ale to też nie jest tak, że będzie walczył z jakimś ogórkiem.

Ciekawe dlaczego też kurs na Soldica tak rośnie?
Wystarczy obejrzeć ważenie. Widac, że Soldic w cieniu Materli.
Zaryzykował bym nawet stwierdzenie ,,oniesmielony".
Może warunki są ale psychika nie pozwoli.
,,Domy" na Materle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 34,5K

Typer_MMAPro

Użytkownik
Że co? Że Soldiciowi psycha siadła?xd
Popatrzcie na inne face offy Roberto.
Co niektórzy to takie głupoty mówią że głowa mała.
A co do rosnącego kursu to myślałem że na takim forum wiecie że kurs rośnie na Soldicia bo dziś grają Polacy fani Materli słuchając przy tym serce wali jak dzwon ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
J 34,6K

JKarto

Użytkownik
Owczarz K. - Haba J. Typ:2 3.21 (Totolotek). Po takim kursie biore... Haba miazdzy Owczarz swoje fizycznoscia, w dodatku walczyla z mocniejszymi rywalkami, jak dla mnie. Bez publiki, to i bez spiny wyjdzie. Wogole mam wrazenie, ze czas, zeby KSW w koncu mialo wiecej takich sensacji, bo ostatnio faworyci prawie zawsze wygrywali. Dla mnie value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +188
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
KSW 56
Grzebyk A. - Zaromskis M.
Koniec w 1.rundzie: Tak @ 1.96 Žaromskis przez TKO (kontuzja nogi Grzebyka) w 1. rundzie (4:58)
Fortuna

KSW ma długą historię dziwnych zestawień, ale to może być czołówce zestawienia. Zaromskis to 40 letni weteran z przeszłością w Bellatorze, tylko że to było dawno i nieprawda. Dość powiedzieć, że Litwin poważną walkę stoczył prawie 6 lat temu (styczeń 2015), niby w ubiegłym roku w maju (czyli też dawno) wygrał z jakimś ogórkiem z rekordem 0-1, więc tego nawet nie ma co liczyć. W jakiej formie fizycznej stawi się Litwin to zagadka, na ważeniu wyglądał nieźle. W jakiej by nie był formie nie będzie w lepszej niż Grzebyk który zawsze jest wzorowo przygotowany pod względem fizycznym. Takie zestawienie wygląda trochę jakby KSW po prostu chciała zapełnić kartę, bo chyba organizacja nie chciała trollować Grzebyka za odmowę walki z Soldiciem, tłumaczył się że był za krótki czas na przygotowanie się do walki o pas. Jak widać niepełny obóz wystarczający jest na litewskiego weterana. Jeśli Grzebyk tego nie skończy przed czasem będą zdziwiony mocno, a myślę, że nawet 5 minut pierwszej rundy to wystarczający czas by zakończyć ten mismatch. Polak ma przewagę zasięgu, jest wyższy, powinien być dużo szybszy, a że jest również znany z precyzyjnej stójki to myślę, że nie raz będzie sprawdzona szczęka Zaromskisa i Polak w końcu ustrzeli rywala. Fortuna na wygraną Grzebyka w 1 rundzie daje niewiele wyższy kurs (@2.00), więc mimo wszystko bezpieczniej zagrać na typ że walka nie wyjdzie poza pierwsze 5 minut, bo obejmuje też jakiś sensacyjny lucky punch underdoga.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +33
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
Narkun - Erslan walka potrwa pełen dystans NIE- 1,20
Legierski - Barrio
walka potrwa pełen dystans NIE- 1,40
Grzebyk - Zarmoskis
walka potrwa pełen dystans NIE- 1,20

AKO 2,1 forBet


Jedna z trudniejszych gal KSW do typowania w ostatnim czasie. Kursy na faworytów bardzo niskie, a w cale ci teoretycznie murowani faworyci nie są tacy pewni w moim odczuciu. Dlatego też zdecydowałem się zagrać trochę bezpieczniejsze opcje.

Narkun - Erslan
Walka mistrzowska czyli 5 rund. Faworytem jest Polak, który powinien wygrać przez poddanie, ale martwi mnie jego dziurawa obrony w stójce. Osobiście nie jestem fanem Narkuna i mam nadzieję, że mistrz KSW zostanie dziś zdetronizowany. Istnieje szansa, że Chorwat, który ma solidną stójkę i mocny cios, może trafić Narkuna i niespodziewanie zdobyć pas mistrzowski.

Legierski - Barrio
Tutaj Polak jest zdecydowanym faworytem i raczej nic przykrego go nie spotka w tej walce. Jego przeciwnik wyglądał na ważeniu fatalnie. Polak ma czym uderzyć- powinien wygrać przez KO.

Grzebyk - Zarmoskis
Tutaj również Polak jest zdecydowanym faworytet. 40-letni Litwin nie powinien stanowić zagrożenia dla Grzebyka. Zapowiada się wygrana Polaka przez KO.
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Soldić wygra w 1 rundzie @3,25 Fortuna

Być może się pomylę, ale uważam że warto spróbować. Każdy kto interesuje się KSW chyba wie kim jest Materla. W parterze Michał według mnie ma zdecydowaną przewagę, oczywiście Soldicia trudno oceniać w tej płaszczyźnie bo swoje walki przede wszystkim prowadzi w stójce i tam kończy rywali. Trenuje w mocnym teamie, na pewno umie w parterze ale nie sądzę aby tam potrafił przechytrzyć takiego zawodnika jakim jest Michał. Ja tu widzę dwa scenariusze, pierwszy w którym Soldić od początku skraca i chce urwać głowę, Materla też ma uderzenie i umie nokautować ale Roberto to jest maszyna i przy takich wymianach jest po prostu piekielnie mocny, a druga opcja to sprowadzanie do parteru soldicia i kontrolowanie, być może nawet przez 3 rundy, wtedy duża szansa na poddanie przez Polaka. Materla walczył niedawno na ksw 55, także krótki czas, kolejna walka a przecież wiek też robi swoje, a w walce z Iliciem już było widać ogromne problemy, oczywiście cieszę się że wygrał ale myślę że trochę ludzie popadli hurraoptymizm po wygranej z "Jokerem".
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +173
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA
Zestawienie Andrzeja Grzebyka z Mariusem Zaromskisem traktuję w kategorii missmatchu. Polak to na ten moment jedyny fighter w dywizji półśredniej, który realnie jest w stanie zagrozić Roberto Soldiciowi. Naprzeciw niego stanie 40-letni już Litwin, który ostatni poważny pojedynek w MMA stoczył 5 lat temu. Patrząc obiektywnie to nie widzę tutaj płaszczyzny, w której Zaromskis byłby w stanie zagrozić Grzebykowi – gabaryty Andrzeja będą w moim odczuciu nie do przeskoczenia w stójce. Czy były zawodnik Bellatora jest w stanie skontrolować Polaka na ziemi? Szczerze w to wątpię. Może nie będzie to tak łatwa dla Grzebyka walka jak wszyscy to przewidują, jednak według mnie będziemy mieć tutaj sporą różnicę w dyspozycji obu fighterów. Nie mam tutaj większych wątpliwości co do tego, że nie zobaczymy tutaj decyzji sędziowskiej.

Grzebyk – Zaromskis przetrwa do końca walki – NIE 1.44


Narkun
z Erslanem na pięciorundowym dystansie? Ciężko mi sobie to wyobrazić. Pomimo tego, że nie jest jakimś wielkim fanem Tomka, to nie ma co ukrywać, że sportowo wydaje się być zawodnikiem o klasę lepszym od Chorwata. Erslan to nadal fighter kompletnie niesprawdzony, bo ciężko jakimkolwiek testem nazwać jego szybkie zwycięstwo z Darwinem Rodriguezem na KSW 51. Bez zbędnego już rozpisywania – asynchroniczna stójka Narkuna połączona z kapitalnym parterem na 90 procent da mu tutaj wygraną przed czasem. Zostawiam sobie małą furteczkę na sensacyjny nokaut Erslana, czego konsekwencją jest typ podany poniżej.

Narkun – Erslan przetrwa do końca walki – NIE 1.35

betsson
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +140
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom