>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wyróżnione posty

  • Zamknięty
KSW 56: Materla vs. Soldić
Zestawienie Andrzeja Grzebyka z Mariusem Zaromskisem traktuję w kategorii missmatchu. Polak to na ten moment jedyny fighter w dywizji półśredniej, który realnie jest w stanie zagrozić Roberto Soldiciowi. Naprzeciw niego stanie 40-letni już Litwin, który ostatni poważny pojedynek w MMA stoczył 5 lat temu. Patrząc obiektywnie to nie widzę tutaj płaszczyzny, w której Zaromskis byłby w stanie zagrozić Grzebykowi – gabaryty Andrzeja będą w moim odczuciu nie do przeskoczenia w stójce. Czy były...
Odp
59
Wyświetlenia
10270
Wyróżniony post
  • Zamknięty
KSW 56: Materla vs. Soldić
Soldić wygra w 1 rundzie @3,25 Fortuna Być może się pomylę, ale uważam że warto spróbować. Każdy kto interesuje się KSW chyba wie kim jest Materla. W parterze Michał według mnie ma zdecydowaną przewagę, oczywiście Soldicia trudno oceniać w tej płaszczyźnie bo swoje walki przede wszystkim prowadzi w stójce i tam kończy rywali. Trenuje w mocnym teamie, na pewno umie w parterze ale nie sądzę aby tam potrafił przechytrzyć takiego zawodnika jakim jest Michał. Ja tu widzę dwa scenariusze...
Odp
59
Wyświetlenia
10270
Wyróżniony post
  • Zamknięty
KSW 56: Materla vs. Soldić
Owczarz K. - Haba J. Typ:2 3.21 (Totolotek). Po takim kursie biore... Haba miazdzy Owczarz swoje fizycznoscia, w dodatku walczyla z mocniejszymi rywalkami, jak dla mnie. Bez publiki, to i bez spiny wyjdzie. Wogole mam wrazenie, ze czas, zeby KSW w koncu mialo wiecej takich sensacji, bo ostatnio faworyci prawie zawsze wygrywali. Dla mnie value.
Odp
59
Wyświetlenia
10270
Wyróżniony post
  • Zamknięty
KSW 56: Materla vs. Soldić
Sebastian Rajewski - Filip Pejic Walka nie zakończy się na punkty @ 1.72 Under 2.5 rundy @ 2.11 Fortuna Sebastian po udanym debiucie na KSW 54, szybko dostaje kolejną szansę, trafia mu się jak do tej pory najbardziej wymagający zawodnik Pejic, który swoją przygodę z KSW zaczął dosyć sensacyjnie od wygranej z Wolańskim, później było już gorzej, bo przegrał z Torresem i Szymańskim. Dla Filipa może to być walka o być, albo nie być w KSW, w końcu po swojej pierwszej walce odważnie stwierdził...
Odp
59
Wyświetlenia
10270
Wyróżniony post
  • Zamknięty
KSW 56: Materla vs. Soldić
Torres D. - Coga M. Liczba rozpoczętych rund: +1.5 kurs: 1.30 Torres toczył juz w polskich organizacjach 4 walki(3xKSW, 1xFEN) i kazda wygladala podobnie: bardzo szybkie tempo, świetne walki do ogladania, utrzymywane głównie w stójce. Jednak pomimo tego, ze w walkach Austriaka padało dużo ciosów to w zazwyczaj dochodziło w nich do ogłoszenia werdyktu przez sędziego. Świadczy to o jego twardej głowie i prawdopodobnie nie najmocniejszym ciosie.Na 14 walk do drugiej rundy wychodził 12 razy w...
Odp
59
Wyświetlenia
10270
Wyróżniony post
Do góry Bottom