>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KSW 55: Askham vs. Khalidov 2

Status
Zamknięty.
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Tomasz Romanowski - Ion Surdu 1.55
Mamed Khalidov - Scott Askham: walka zakończy się przed czasem 1.70
AKO: 2.64 (STS)

a) Optymalny przeciwnik dla Romanowskiego na pierwszą wygraną w KSW. Surdu jest debiutantem w KSW, który swoje walki toczy w chaotycznej stójce. Bez zapasów i parteru, co mogłoby stanowić największe zagrożenie dla Romanowskiego. Surdu w tym swoim chaosie lata pierwszy z ciosami, co będzie świetne dla Romanowskiego, który będzie kontrował i szukał luk u Surdu. Rumun w swoich walkach często podłączał i szybko kończył przeciwników, ale z Romanowskim nie sądzę, aby do tego doszło, bo w 9 walkach od 2017 roku żaden przeciwnik go nie podłączył.

Romanowski z świetnym cardio i dobrą stójką powinien wypunktować Surdu i pewnie zakończy się wynikiem 29-28, bo Romanowski też przeciwników podłącza rzadko, ale jednak dla mnie to sprawdzony już w bojach z mocnymi przeciwnikami zawodnik, a Surdu walczył na niskim poziomie, a ostatnia walka na Brave szybko pokazała, że daleko mu do topu. Dla KSW to też byłaby lipa, jeśli Romanowski przegra, bo ośmieszy to w jakimś stopniu program "Tylko Jeden", bo jeśli nie z Surdu to praktycznie z nikim innym w 77 kg wówczas nie wygra zwycięzca tego programu, czyli Tomek Romanowski.

b) W Fortunie kurs na takie zdarzenie jest 1.41 i skłaniałbym się temu kursowi. 40-letni Mamed i 25 minut walki? Po walkach 15-minutowych z Askhamem i Narkunem ledwo zipiał, a co dopiero będzie na takim dystansie? Ostatnia ich walka toczyła się praktycznie na ziemi i Askham sobie leżakował na Mamedzie, który szedł mocno ofensywnie i przez to wpieprzał się w parter. Jednak przy tak długiej walce wystarcza jedna mocniejsza runda, jak w walce Askhama z Materlą, gdzie w 3 rundzie już pływali ze zmęczenia (szczególnie Materla) i Askham ubił Michała. Tutaj też myślę, że sędziowie nie będą mieli okazji publikować swoich wyników punktowych i walka zakończy się przed czasem.
 
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
W pierwszej walce Askham zdominował Memeda. Brytyjczyk sprowadzał walkę do parteru, gdzie nie dawał sobie zrobić większej krzywdy i w ten sposób w każdej rundzie kontrolował walkę mając Mameda na plecach. Co prawda Mamed wyprowadzał ciosy z pleców, ale to uderzenia Askhama robiły większe wrażenie. I podobnego scenariusz spodziewam się w rewanżu. Moim zdaniem Brytyjczyk będzie dążył do tego, żeby mięć rywala na plecach i tam będzie go obijał podobnie jak w pierwszej walce. Z pewnością pomoże mu w tym przewaga warunków fizycznych i siły. W dodatku Mamedowi lat nie ubywa i niestety coraz bardziej to widać w jego ostatnich walkach. Dla mnie pewna wygrana Askhama.

Scott Askham @ 1.60 fortuna
 
askamil 8,8K

askamil

Użytkownik
Panowie a co sądzicie o tym AKO BOOST, który fortuna dała na sobotę? poza tym są jeszcze na zwycięstwa trójek zawodników, ale ten mi się wydaje najciekawszy. W dwóch poprzednich galach KSW były tylko dwie walki w których walki zakończyły się w pierwszej rundzie, a teraz jeszcze mamy walki zawodników którzy za wcześnie nie nokautują swoich przeciwników, bo poddania nie biorę pod uwagę. Za drobne myślę można spróbować

Wszystkie walki będą trwać 2 rundy lub dłużej - TAK 16.00 Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
elkaraso0o 723

elkaraso0o

Użytkownik
D.Stasiak - P. Surdyn
TYP: Over 2.5 rundy @1.50 (Fortuna)


Stasiak zdecydowanie bardziej doświadczony od młodego Surdyna, ale nie będzie miał łatwo z Patrykiem, który w ostatnich walkach na Armii( Miller i Ukrainiec) wygrywał przed czasem.
Stasiak jeżeli przegrywał to 6 razy przez decyzję i raz przez nokaut.
Surdyn jeszcze nie przegrał a ze swoich 5 zwycięstw, 2 razy wygrał przez decyzję sędziowską.
Jeśli Patryk nie da się wciągnąć do parteru gdzie przewagę będzie miał "Webster" to walka w stójce powinna być wyrównana i raczej bez większych fajerwerków. Damian tylko raz znokautował swojego rywala i tutaj również może mieć z tym problem, i podobnie jego rywal ponieważ Damian to nie jest pierwszy lepszy ogórek.
Skłaniam się w tym pojedynku bardziej ku zwycięstwu Patryka przez decyzję, ale zabezpieczam się przed rozstrzygnięciem starcia w 3 rundzie. Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Magical Snap - 2020.10.09 22.04 - 001.png

Mamed Khalidov, Scott Askham, Michał Materla czy Damian Janikowski - te nazwiska mówią same za siebie. Gala KSW 55 z niezwykle interesującą kartą walk to obowiązkowy punkt weekendu każdego fana MMA. W sobotę wszystkim, którzy zdecydują się dodać do swojego kuponu prematch dowolne zdarzenie związane z KSW 55 dajemy bonus 30 zł, w przypadku przegranej. Sprawdź szczegóły promocji.

Zasady promocji:


  • Oferta: prematch
  • Kupony: SOLO, AKO, MAXIKOMBI
  • Kanały: strona www, aplikacja mobilna i punkty przyjmowania zakładów
  • Data: 10.10.2020
  • Stawka : minimum 60 zł brutto
  • Nagroda: 30 zł w punktach FKP
  • Warunek: w dniu promocji postaw kupon prematch za min. 60 zł, zawierający min. 1 zdarzenie związane z galą KSW 55, a w przypadku przegranej otrzymasz gwarantowany bonus 30 zł w punktach FKP
  • Promocja dotyczy zakładów rozstrzygniętych do 12.10.2020 do godz. 09:00
  • Bonus zostanie przypisany do iKont graczy w dniu 12.10.2020 do godz. 23:59
  • Jednemu graczowi przysługuje w ramach Promocji jeden bonus,bez względu na liczbę zawartych zakładów spełniających warunki promocji.Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji "Bonusy -Przegląd Bonusów". Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od datyprzyznania.
1602274016274.png

Nie masz konta na Fortunie? Nic straconego, możesz je założyć klikając w baner lub wchodząc bezpośrednio na efortuna.pl , przy rejestracji należy użyć kodu "forumbuk"


forumbuk_970x90.jpg

Po rejestracji z naszego linku i użyciu kodu "FORUMBUK" otrzymujesz na start:

Zakład bez ryzyka do 210 PLN + Bonus od depozytu do 2000 PLN + Freebet 20 PLN

szczegóły promocji opisane
TUTAJ


 
N 999

Nairoq

Użytkownik
Askham 1.6
Wójcik 1.6

Młodość zawsze wygra ze starością pozatym Scott raz pokonał już Mameda więc pokona go ponownie
Wójcik to mega kocica w walce się nie cofa idzie cały czas do przodu rywalka nie walczyła dwa lata
Polecam Wójcik wygra przez decyzję kurs 3.0
 
toMMAsz 1,4K

toMMAsz

Użytkownik
Askham 1.63

W każdej innej organizacji zawodnik, który przegrał swoje poprzednie walki nie dostał by zestawienia o pas, ale Mamed to ulubieniec Kawula i nie było dla niego wielkim problemem zorganizować tej walki. Dlaczego widzę tutaj porażkę Mameda? Ponieważ jest dużo słabszy od Anglika, ma gorsze cardio (Mamed nigdy nie miał cardio dobrego!) pokazał to w poprzedniej walce jak oddychał rękawami już po trzeciej rundzie. Jeżeli Mamed nie poskręca Anglika w pierwszych dwóch rundach, to będzie tylko gorzej. Dodatkowym smaczkiem jest to, że Scott nigdy nie klepał i został ubity. Swoje 4 zawodowe porażki wszystkie były w rękach sędziów. Wiek po stronie Anglika i myślę, że będzie miał kolejnego zawodnika ubitego po Materli x2 w rekordzie.

Uważam, że tykającymi bombami tej gali mogą być Surdu i Surdyn. Stasiak najlepsze lata mma ma już chyba za sobą jedyna płaszczyzna, w której może mocno zdominować tę walkę jest parter. Surdyn młody gniewny wojownik i coś czuje, że może swojego bardziej doświadczonego rywala dzisiaj pokonać leci w singlu po 2.96, żeby potem nie żałować.

Surdyn 2.96

Wszystkie kursy pobrane z fortuny.
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Po najmniejszej linii oporu.

Romanowski + Materla @1.99 - STS

Romanowski to bardziej wszechstronny zawodnik. Bardzo sprawny bokser, walczący z odwrotnej pozycji. Natomiast Surdut to bardzo ciekawy zawodnik. Bardzo dobre gabaryty wykorzystuje do trzymania przeciwników na dystansie kickboxerskim. Mimo fajnego bilansu (10-1) uważam, że nie pokonał nikogo znaczącego. Romanowski jest bardziej doświadczony i myślę, że od początku walki będzie agresywny, narzucając swój styl walki, aby zniwelować przewagę fizyczną moldawianina.

Drugiej walki nie ma co opisywać. Ilic jest słaby i powinien go pokonać nawet Janikowski. Damian robił z nim co chciał, ale nadział się na wysokie kopnięcie (trzeba oddać Iliciowi, że pięknie wyczekał moment kiedy Polak opuści ręce) i padł. Do tego momentu Damian wręcz gnoił serba w obszarze zapaśniczym.
Oczywiście Cipek nie posiada tak dobrych zapasów jak Damian, ale Serb jest fatalny w obszarze defensywy zapaśniczej. Wystarczy w każdej rundzie jedno obalenie, żeby Michał wygrał wszystkie trzy rundy na kartach. Jeżeli Materla nie będzie chciał się pokazać w stójce, to walka będzie do jednej bramki. W stójce może się nadziać na jakieś mocne ciosy ze strony Ilicia, wszak stójka to jego najmocniejsza strona. Michał jednak zawodnikiem jest bardzo inteligentnym i uważam, że wie to samo co my. Zapasy = zwycięstwo.

Fanów taśm przestrzegam przed Kaszubowskim. Zdecydowanie za niski kurs. Jeżeli szybko nie ubije Kamieniarza, to może mieć problemy na pełnym dystansie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +94
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Askham S. - Khalidov M. , fortuna, więcej niż 3.5 rundy, kurs .2.03

Bardzo ważna walka dla Khalidova, który przegrał ostatnie 3 walki i mam przeczucie, że KSW próbuje go na siłe odbudować, tym bardziej że marketingowo mocno ucierpieli po tym jak do UFC przeszedł Gamrot. Oczywiście w swoim typie nadal idę w stronę Askhama i to potrzebuje, ale nie można tutaj wykluczyć niczego. Mimo wszystko wyobrażam sobie walkę, która potrwa minimum 4 rundy. Żaden z zawodnikow nie będzie specjalnie ryzykować, chyba że po 3/4 rundzie, gdy mniej więcej będą świadomi, kto ma wyraźną przewagę. Spodziewam się wyrównanej walki, w której minimalną przewagę powinien mieć faworyzowany przez bukamcherów Askham. Alternatywnie jego wygrana na punkty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +94
chamberlain 446,7K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Scott Ashkam - Mamed Khalidov
Scott Ashkam przez KO, TKO, DQ, Poddanie @ 2.45 Betclic

Dużo o tej walce już zostało powiedziane, po jednej stronie Ashkam mistrz wagi średniej w KSW, który swoją przygodę z tą organizacją zaczął od gali nr 42, od tamtej pory wygrał swoje wszystkie cztery pojedynki z Materlą przez TKO w pierwszej rundzie, z Wójcikiem przez KO w pierwszej rundzie, z Materlą przez KO w trzeciej rundzie i Khalidovem przez decyzję. Patrząc na przeciwników można by rzec, że KSW nie ma za bardzo przeciwnika dla Scotta, dwa razy Materla, teraz drugi pojedynek z Khalidovem, który jednak ma swoje najlepsze lata za sobą. Mamed swoje trzy ostatnie pojedynki przegrał, dwukrotnie z Narkunem i ostatni pojedynek z właśnie z Ashkamem. Już w ostatniej walce nie wyglądał za dobrze, dotrwał do decyzji, ale teraz zadanie będzie miał trudniejsze, bo wtedy walczyli przez 3 rundy, teraz czeka ich już rund dwie więcej. Khalidov nie ma za bardzo argumentów, co widać też po typowaniach kolegów wcześniej, ja idę w bardziej ryzykowną opcję i wygraną Scotta przed czasem.
 
Ostatnia edycja:
N 94

niko1401

Użytkownik
Witam wszystkich
porzucam typy, z duzymi kursami, ktore gram w rozpisie.
Na ostatnich dwoch galach ksw, wygral ten kto mial wygrac w oczach buchmacherow.(Oprocz Michala Kity, ja to przewidzialem XD,).
Mysle ze ta gala kryje sporo niespodzianek.

Scott Askham vs Mamed Khalidov
Michał Materla vs Aleksandar Ilić
Damian Janikowski vs Andreas Gustafsson
Tomasz Romanowski
vs Ion Surdu
Damian Stasiak vs Patryk Surdyn
Krystian Kaszubowski (8-1) vs Jakub Kamieniarz (9-6)
Przemysław Mysiala (23-10) vs Stipe Bekavac (19-10) / no bet
Sylwia Juśkiewicz (9-5) vs Karolina Wójcik (6-2)

KUPON ROZPIS
Surdyn DEC
Materla win 2r.
Romanowski przed czasem
Gustafsson decyzja
Tybura
Wojcik przed czasem

5z6 , 4z6, 2z6

Scott Askham --> 3, 4, 5 runda w solo kuponach po malych stawkach
Materla --- > 2r


Kursy forbet forbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +94
chowirex 116,3K

chowirex

Wicemistrz Typer Mundial
Krystian Kaszubowski vs Jakub Kamieniarz
1.zawodnik wygra przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację - Tak
@1.75

Pretendent do mistrzostwa KSW wagi półśredniej Krystian Kaszubowski oraz zawodnik który raz odbił się od federacji KSW i otrzymuje drugą szansę czyli Kuba Kamieniarz. Ciekawa walka sprawdzająca obu zawodników tak naprawdę każdego na innym poziomie. Kaszubowski to bardzo duży talent ta walka Christopherem Henze, nokaut na Michalskim pokazał że Krystian to ogromny potencjał mimo że przytrafiła się mu się porażka Soldiciem to wygrana z doświadczonym Ivica Truscek pokazuje że przychodzi czas na to aby ponownie w tej dywizji zabłysnąć i zmierzać po pas. Dwie wygrane myślę że dzisiejsza i ewentualna z Pietrzakiem da ponowną szanse walki o pas ale jednak przypadkowa porażka to wszystko rujnuje. Z perspektywy rankingu tutaj Krystian tego pojedynku po prostu nie może przegrać Ja myślę że ta walka może przypominać starcie Kamieniarza z Cezarym Kęsikiem zarówno Kęsik i Kaszubowski to zawodnicy którzy bardzo fajnie wyglądają fizycznie i ten aspekt siły będzie tutaj zawsze po ich stronie no i styl walki i umiejętności mają podobne. Tutaj Kuba może wyglądać troszkę lepiej z racji doświadczenia wyniesionego po walce z Kęsikiem. Wydaje mi się że Krystian nie wypuści tego pojedynku poza pierwszą rundę i zobaczymy TKO.
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
cos ode mnie...krótko

MMA - KSW - wszystkie walki będą trwać 2 rundy lub dłużej Tak - 13.30 szkoda.... w nocy było 16 troszkę zaspałem jak ten ogórek Becovac sie nie połamie po 1 gongu to szanse moim zdaniem sa.... fortuna

Scott Askham vs Mamed Khalidov Walka zakończy sie przez K.O./T.K.O. 2,00 Askham 1,67

Na punkty Mamed ma małe szanse zeby to ugrać. 5 rund wiek nigdy super kondycji u niego nie bylo- daje z siebie wszystko zawsze wiec...musi poszukać skończenia, Angol twardy i chyba nigdy nie przegrał przed czasem im dłużej to będzie trwało jego szanse rośna moim zdaniem na tko po ciosach na korpus 3-4 runda .Dewastujące kopnięcia plus klincz mocne meczenie rywala przy siatce.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +112
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Lecimy z drugim typem na KSW

Janikowski nie wygra na punkty [1,40] betsson

Zakład nie wyklucza wygranej Janikowskiego. Może wygrać przed czasem i to chyba jedyna opcja że Damian to wygra.
Zakład również nie wyklucza wygranej Szweda przed czasem i decyzją.
Myślę że tutaj spokojnie walka nie potrwa do końca. Janikowski zapewne się podpali jak to ma w zwyczaju i albo trafi albo wyłapie.
Bardziej skłaniał bym się tutaj do wygranej Szweda przed czasem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +94
I 203

invincible.

Użytkownik
Scott Askham vs. Mamed Khalidov
Typ: Askham przez KO/TKO lub dyskwalifikację
Kurs: 2.81, efortuna

Mamed swój primie ma już dawno za sobą, 40 lat na karku , 41 zawodowych walk i przygotowań do nich chcąc nie chcąc zostawia ślady w organizmie. Walkę mamy o pas, do ostatniego gongu 25 minut i tutaj widzę największy problem dla Khalidova. Jego cardio nigdy nie było spektakularnie dobre a upływające lata działają tylko na jego niekorzyść. Wystarczy wrócić myślami do pierwszej walki obydwu panów i przypomnieć sobie jak 3 rundy zmęczyły Mameda. Scott ma najlepszy okres w karierze, ostatnie 4 zwycięstwa po całkowitej dominacji nad przeciwnikami, do tego lepsze warunki fizyczne i jak mi się wydaje sporo lepsze przygotowanie mentalne. Wytypowanie zwycięzcy tego starcia raczej nie jest problemem, pozostaje tylko sposób rozstrzygnięcia. Mamedowi tlenu na 5 rund nie wystarczy, w stójce nie będzie się chciał bić z Askhamem. Albo sprowadzi albo, co wydaje mi się o wiele bardziej prawdopodobne sam położy się na plecach uciekając ze stójki. A tam już zmęczenie zrobi swoje, stawiam na przerwanie walki po ciosach z góry. Ewentualnie można się zabezpieczyć na wypadek jakiejś dźwigni na łapę stawiając za drobne na Askhama przez poddanie po kursie 8.0
 
Otrzymane punkty reputacji: +94
J 34,6K

JKarto

Użytkownik
Scott Askham - Mamed Khalidov

Duzo myslalem na tym typem, poczatkowo mialem zagrac Anglika, kurs na Fortunie byl niezly, ale pozniej uznalem ze zagram
na Czeczena, a to z prostego wzgledu - bo dwa razy nie sie zaskoczyc Scottowi, ta pierwsza walka to byl szok taktyczny, stojkowicz zmienil sie w zapasnika. Teraz juz nie ma opcji zaskoczenia, a Mamed swoje w klatce juz ma wyrobione i zawalczy na luzie.
Win Mameda jest realny. Z 50%. Może wiecej.

Typ:2
2.65 Totolotek
 
Otrzymane punkty reputacji: +94
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA
Zdecydowanie największym faworytem dzisiejszego KSW 55 jest w moich oczach Damian Stasiak, który skrzyżuje rękawice z niepokonanym Patrykiem Surdynem. Według mnie praktycznie wszystko przemawia tutaj za Stasiakiem – „Webster” poza słabszymi warunkami fizycznymi sportowo będzie miał zdecydowanie więcej do zaoferowania w tej walce. Ogromne doświadczenie z UFC (6 walk), mierzył się z mega mocnymi nazwiskami jak Munhoz czy Kelleher, dając tam dobre walki, porażka z Surdynem w praktyce kończy mu walki na poważnym poziomie. Łodzianin ma dopiero 30 lat, z całym szacunkiem dla byłego mistrza Armia Fight Night, ale Stasiak to chyba jeszcze ciut za wysokie progi dla Surdyna. Kurs dość bezpieczny, fajna podkładka do dubla – wchodzę w to.

Damian Stasiak – Patryk Surdyn 1.40


Nie wyobrażam sobie za bardzo decyzji w starciu Damiana Janikowskiego z Andreasem Gustafssonem. Mamy tutaj dwóch zapaśników, nastawiam się raczej na pojedynek w stójce, przewagę w tej płaszczyźnie powinien mieć Polak, więc jeśli ma to wygrać to tylko i wyłącznie przed czasem. O ile w ogóle mu się to uda, bo jak widać Szwed mocno niedoceniany przez bukmacherów i fanów. Niepokoi mnie nieco również ostatnia wypowiedź Damiana, który opowiadał o swoich urazach, no nie wygląda to kolorowo. Stawiam, że Janikowski nie wygra tego na punkty, patrząc na jego bilans raz trzecia runda w starciu z Iliciem, dla mnie to również dobry bet do dubla i mam nadzieję liczymy po KSW kolejne pieniążki.

Damian Janikowski wygra przez decyzję – NIE 1.40

betsson
 
Ostatnia edycja:
P 405

Panfarciarz

Użytkownik
Ja też stawiam dziś zwycięstwo Askham nad Khalidovem. Uważam, że Khalidov najlepsze czasy ma za sobą, swój wiek, walki przeszły na boczny tor, już nie ma tych automatyzmów dzięki którym wygrywał swoje walki w fantastycznym stylu, kondycja też już nie ta. Ja idę dziś zdecydowanie w kierunku Anglika, kurs nie jest zły myślałem, że będzie dużo niższy. Oczywiście, że Mamed wygrywał większość swoich walk przez poddanie i w tym może być groźny jednak moim zdanie to już nie jest ta sprawność i ten rytm walk co kiedyś. Wiek anglika to 32 lata Mamed ma 40, te osiem lat jest też ważnym czynnikiem w takim sporcie. Ostania walka z Anglikiem w 2019 r. zakończona zwycięstwem Scotta i myśle, że teraz będzie podobniej a walka zakończy się dużo wcześniej.
Askham 19 walk wygranych i 4 porażki poniesione w UFC, obecnie 4 zwycięstw z rzędu w KSW.
Nie widzę tu szans dla Mamed, którego kariera zawodnika mma zbliża się ku końcowi.
POWODZENIA!

Zwycięstwo: Askham @1.60 efortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +94
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
KSW 55 Sylwia Juśkiewicz - Karolina Wójcik
Typ: Wygrana na punkty - TAK
Kurs: 1.90
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Przewiduję, że jedyna walka kobiet na dzisiejszej gali KSW dotrze do decyzji. Generalnie walki kobiet z reguły kończą się decyzjami. Obie Panie debiutują w organizacji więc raczej zawalczą zachowawczo licząc na wygraną w debiucie. Do tego ostatnie 6 walk Karoliny kończyło się decyzjami. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Scott Askham - Mamed Khalidov
Typ: Khalidov wygra
Kurs: 2,28 (Fortuna)
Khalidov nie może sobie pozwolić na kolejną porażkę, która byłaby dla niego 4 porażką z rzędu. Sam fakt, że Khalidov wraca do klatki jest jasnym sygnałem ze strony władz tej federacji, że chcą reanimować jego karierę. Jego rywal jest trudny i raz z nim już wygrał, jednak to jest MMA i tutaj jeden cios może okazać się kluczowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom