>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

KSW 55: Askham vs. Khalidov 2

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
KSW 55: Askham vs. Khalidov 2



Data: sobota, 10 października 2020 roku
Miejsce: Klub Wytwórnia - Łódź, Polska
Transmisja: start o 20:00 (sobota) w systemie PPV (cena – 40 zł)


Walka wieczoru | Main event
83,9 kg: Scott Askham (19-4) vs. Mamed Khalidov (34-7-2)

walka o pas wagi średniej | 5 rund

Co-Main event | Main card
83,9 kg: Michał Materla (28-7) vs. Aleksandar Ilić (12-3)


Karta główna | Main card
83,9 kg: Damian Janikowski (4-3) vs. Andreas Gustafsson (6-0)
77,1 kg: Tomasz Romanowski (12-7, 1 N/C) vs. Ion Surdu (10-2)
61,2 kg: Damian Stasiak (11-7) vs. Patryk Surdyn (5-0)
95 kg: Przemysław Mysiala (23-10-1) vs. Stipe Bekavac (19-10)
77,1 kg: Krystian Kaszubowski (8-1) vs. Jakub Kamieniarz (9-6)
52,2 kg: Sylwia Juśkiewicz (9-5) vs. Karolina Wójcik (6-2)

źródło: mma.pl, kswmma.com

1601881059685.png
 
Ostatnia edycja:
T 34,5K

Typer_MMAPro

Użytkownik
Na najbliższe KSW mam dla was ciekawe typy( kursy: FORTUNA)
Pierwszy typ to zwycięstwo Scotta Askhama(1.60) w rewanżu z Mamedem o pas mistrzowski.
Mamed 40 lat na karku od 4 lat nie wygrał walki w tej kategorii wagowej.
Scott przez ten czas wygrał turniej o pas, Mameda w superfajcie.
Scott do walki szykował się w UFD Gym, kuźni talentów i fabryce mistrzów. Mamed caly czas spędził trenując u siebie w Arachionie.
Patrząc na przebieg 1 walki nie sądzę żeby Mamed przygotował się na zapasy Scotta, przez całą karierę bowiem nie grzeszył on dobrym tdd.
Ważnym aspektem tej walki jest dystans 5rd po 5min.
Jedyną szansę jaką Mamed ma to 1rd, góra 2rd aby w nich skończyć mistrza, potem już będzie tylko gorzej z między innymi z kondycją Mameda, której tez nigdy za dobrej nie miał, np podczas werdyktu w 1 walce oddychał bardzo ciężko.
Uważam że Scott wygra rewanż, pozostanie mistrzem i wyśle Mameda na emeryturę.

Drugi typ to że walka pomiędzy Mysiala a Bekavacem zakończy się przez ko/tko(1.40)
Bardzo śmieszne jest to stracie.
Mysiala wraca po porażce z Narkunem o pas, a Bekavac po porażce z Jurasem, gdzie strzelilo mu kolano i walka zakończyła się bardzo szybko.
Tutan uważam że panowie rusza na siebie bardzo mocno i któryś padnie, a dokładniej padnie Bekavac.
Kalkulacji i punktowania się tu nie będzie.

Trzeci typ to wygrana Tomasza Romanowskiego(1.55).
Zwycięzca programu Only One w debucie na pełnoprawnej gali KSW stanie na przeciw Iona Surdu, mołdawianinowi który na codzień trenuje w Shark Top Team.
Tomasz jest to bardzo solidny jak ma swój rekord zawodnik, o twardej głowie, bardzo dobrym cardio.
W swoich walkach narzuca piekielną presję.
Surdu wraca po KO od Kevina Ruarta gdzie został wręcz ośmieszony.
Uważam że Tommy sobie na spokojnie wygra na punkty albo nawet uda mu sie ubić Surdu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +102
P 4,6K

patryksandecja

Użytkownik
Według mnie całkiem kuszącym zdarzeniem jest zakład na zwycięstwo Gustaffsona. Szwed miał sukcesy w swoim kraju w zapasach, stoczył około 50 walk amatorskich w mma, aktualnie jest niepokonany walcząc z naprawdę niezłymi rywalami. Umiejętności Janikowskiego cenię minimalnie wyżej lecz walczy on bardzo niemądrze, podpala sie i jeżeli nie nokautuje rywala szybko to w 2 rundach słania się na nogach i łatwo go wtedy skończyć. Szwed ma sprawdzoną kondycję na dystansie 3 rund, ma solidne umiejętności i co ważne jest wyższy i ma większy zasięg od Janikowskiego. Według mnie jeżeli Janikowski nie znokautuje go w 1 rundzie to Gustaffson znokautuje go w 2 lub 3 rundzie. Kurs 2,96 na fortunie bardzo kusi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +97
mrw2019 1,1K

mrw2019

Użytkownik
Co myslicie o over 1.5 rundy w walce Stasiaka I Surdyna.
Po 1 waga w ktorej ciosy nie waza zbyt wiele.
Po 2 u Stasiaka wiekszosc walk wychodzila powyzej 1 rundy.
Surdyn to nie ogorek I nie da sie tak latwo stłamsić faworytowi.
Na betclicu kurs 1.35 na to zdarzenie.
Idealne do dubla razem ze zwyciestwem Askhama :d
Jakie macie opinie na ten temat?
 
P 4,6K

patryksandecja

Użytkownik
Są szanse, nawet bym powiedział że to będzie bardzo bliska walka nawet na pełnym dystansie.

Jak mówimy o 1,5 rundy to dałbym też powyżej w walce Materli. W 1 rundzie zawalczą w stójce a tam Ilić jest bardzo dobry i ciężko go sprowadzić i dokończyć w parterze. Według mnie Materla wyczeka ze sprowadzeniami do 2 rundy kiedy rywal będzie bardziej zmęczony. Podobnie powyżej 1,5 rundy bym obstawił w walce pań oraz u Romanowskiego z Surdu.
 
mrw2019 1,1K

mrw2019

Użytkownik
Są szanse, nawet bym powiedział że to będzie bardzo bliska walka nawet na pełnym dystansie.

Jak mówimy o 1,5 rundy to dałbym też powyżej w walce Materli. W 1 rundzie zawalczą w stójce a tam Ilić jest bardzo dobry i ciężko go sprowadzić i dokończyć w parterze. Według mnie Materla wyczeka ze sprowadzeniami do 2 rundy kiedy rywal będzie bardziej zmęczony. Podobnie powyżej 1,5 rundy bym obstawił w walce pań oraz u Romanowskiego z Surdu.
A w walce wieczoru nie widzisz przynajmniej dwóch rund? wiem ze pisalem o zwycięstwie askhama ale pytam tak z ciekawosci
 
igor123 34,8K

igor123

Użytkownik
Romanowski T – Surdu I.

Typ: +2,5 rundy

Kurs: 1,55

Fortuna

Na gali KSW 55 zawalczy zwycięzca pierwszej edycji polsatowskiego programu „Tylko jeden” - Tomasz Romanowski. W programie polski zawodnik pokazał się z bardzo dobrej strony wygrywając wszystkie swoje pojedynki. Jego przeciwnikiem na sobotniej gali będzie mołdawski zawodnik Ion Surdu. Polak jest faworytem tej walki. To on powinien przeważać w tej walce i dyktować jej tempo, dlatego opieram się głównie na jego statystykach. Na 19 stoczonych pojedynków, aż 11 zakończyło się decyzją sędziów. Również w wyżej wymienionym programie Romanowski wszystkie swoje walki wygrywał przez decyzję. Mołdawianin większość walk wygrywa lub przegrywa przed czasem. Będzie bardzo groźnym rywalem dla Polaka, ale wierze, że to ręka Romanowskiego po walce zostanie podniesiona do góry oraz, że werdykt będzie ogłoszony przez sędziów.
 
P 4,6K

patryksandecja

Użytkownik
A w walce wieczoru nie widzisz przynajmniej dwóch rund? wiem ze pisalem o zwycięstwie askhama ale pytam tak z ciekawosci
A wiesz tutaj ja widze kilka możliwych zakończeń. Oczywiście widze zwycięstwo Askhama poprzez przeleżenie rywala i tutaj jest opcja nawet powyżej 2,5 rundy. Ale mimo wszystko wydaje mi się że Mamed jest na to przygotowany po ostatniej walce. Już ostatnio podejmował wiele prób poddań skrętówkami i Askham obalając może nadzieć się na jakiąś technike poddającą typu duszenie czy skrętówka. Mamed mimo wieku potrafi zaskoczyć i nie zdziwie się jakby zaskoczył Askhama dlatego nie polecałem tej walki do obstawiania. Ale wiadomo każdy ma swoje zdanie. Moje jest takie że nie skreślam Khalidova i wiem że w pewnym momencie gdy Askham nie będzie uważny Mamed może to wykorzystać.
 
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Leci mój pierwszy typ z KSW. Jest to dla mnie ogromny pewniak i nie widze innego rozwiązania jak wygrana Michała Materli.
Kurs nie powala może na kolana bo betsson oferuje za jego win 1,33 ale i tak będę to grał w triplu którego podam w kolejnych dniach.
Michał wraca do KSW po porażce ze Scottem Askhamem oraz po wygranej na gali EFM 3 z Wilhelmem Ott. Dostaje Ilica który jak dla mnie nie jest nawet średnim średniakiem. Ludzie z którymi wygrywał Ilić nie liznęli by rozpiski w Fenie...Wygrana z Janikowskim który jak dla mnie w porównaniu do Materli jest żadnym zawodnikiem co zresztą pokazał ich bezpośredni pojedynek w ogóle nie robi wrażenia :)
Michał zaprawiony w bojach łyknie tego słabego Ilica przed czasem. Tutaj nawet nie ma się co rozpisywać i rozkładać zawodników na czynniki pierwsze. Michał go składa w parterze i zabija ciosami z góry.

Typy z betsson :
Materla 1,33
Materla przed czasem 1,60
 
xbrajanx 10,8K

xbrajanx

Użytkownik
Mam już kilka typów na 55, ale na razie najbardziej przekonany jestem do Kaszubowskiego. Kamieniarz to przeciętny zawodnik i raczej jego poziom to FEN czy Babilon, mocny w parterze, ale tutaj będzie walczył z zawodnikiem który na kategorię 77 jest bardzo silny i kondycyjnie też nie odstaje. Większość zwycięstw Krystiana - decyzja, a przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę to że Kamieniarz będzie miał problem żeby łatwo sprowadzić czy utrzymać w parterze Kaszubowskiego właśnie z tego względu że Krystian jest silniejszy i najmocniejsza płaszczyzna Kamieniarza może okazać się gwoździem do trumny. W stójce raczej nie widzę szans, a Kaszubowski przegrał tylko z Soldiciem czyli bardziej doświadczonym zawodnikiem i z lepszymi umiejętnościami. Dla mnie pewna wygrana i myślę że tutaj będzie mocny nokaut.

Kaszubowski wygra przez ko/tko/ lub przez dyskwalifikację - Tak 1.85 eFortuna
 
B 0

bula1899

Użytkownik
Mam już kilka typów na 55, ale na razie najbardziej przekonany jestem do Kaszubowskiego. Kamieniarz to przeciętny zawodnik i raczej jego poziom to FEN czy Babilon, mocny w parterze, ale tutaj będzie walczył z zawodnikiem który na kategorię 77 jest bardzo silny i kondycyjnie też nie odstaje. Większość zwycięstw Krystiana - decyzja, a przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę to że Kamieniarz będzie miał problem żeby łatwo sprowadzić czy utrzymać w parterze Kaszubowskiego właśnie z tego względu że Krystian jest silniejszy i najmocniejsza płaszczyzna Kamieniarza może okazać się gwoździem do trumny. W stójce raczej nie widzę szans, a Kaszubowski przegrał tylko z Soldiciem czyli bardziej doświadczonym zawodnikiem i z lepszymi umiejętnościami. Dla mnie pewna wygrana i myślę że tutaj będzie mocny nokaut.

Kaszubowski wygra przez ko/tko/ lub przez dyskwalifikację - Tak 1.85 eFortuna
No nie, Kuba to zawodnik wywodzący się z muay thai (jeszcze w 2018 walczył w zawodach), który potrafi zakończyć poddaniem, ale nie szukający sprowadzeń - na pewno nie w 1 rundzie, parter zaczął poważniej trenować bodajże w 2015 po trzech pierwszych przegranych - na pewno nie trenował go intensywnie do czasu tych porażek. wrzucam też screen wywiadu przed ostatnią walką na babilonie :) Ale jak walka się stoczy, czy Kaszubowski jest lepszy w stójce to nie wiem, nie śledzę tego zawodnika 1602084191826.png
żeby nie było wrzucę moje typy:
Askham vs Khalidow, powyżej 2.5 rund 1.4 betclic
Materla przed czasem, 1.6 betclic

Walka z ME na bezpiecznie, 5 rund - Askham raczej będzie walczył podobnie jak w 1 walce mimo narzucania dominacji, kontroli w klatce nie będzie to sposób prowadzenia walki w taki sposób dynamiczny, żeby miało się to skończyć szybko z jego strony, a Mamed po trzech porażkach z wizją 5 rund, będąc jednak na straconej pozycji nie wydaje mi się, żeby był w stanie to zrobić. Askham nigdy nie przegrał przed czasem (4 decyzje).

Ilić - gość, który zasłynął rozwaleniem impulsywnego Janikowskiego został rozbity w pył przez Kęsika, który mocno wykorzystywał zapasy i parter, nie prezentuje nic ciekawego. Materla wiadomo, że klasa w parterze + charakter do bitki, pewnie więcej będzie tu stójki, ale pod każdym względem Michał jest lepszy i spokojnie powinien to wygrać przed czasem.
 
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik
MICHAŁ MATERLA I ALEKSANDAR ILIĆ Typ: Michał Materla @ 1,23 Fortuna

Co-main event KSW 55.Walka została ogłoszona w zastępstwie za walkę Jurasa z Kołeckim, która była ogłoszona jako pierwsza w karcie walka na KSW 55. Materla to bardzo doświadczony zawodnik w organizacji KSW. Jest jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiej organizacji. Ostatnia walką Michała w KSW był pojedynek ze Scottem Askhamem, który również powalczy na sobotniej gali. Polak tamten pojedynek przegrał. Matera podobnie jak Ilic pokonał Jankowskiego. Matera ostatnio uczestniczył w innej gali niż KSW. Walczył w Niemczech, gdzie pokonał rywala. Pewnie powoli Matera będzie kończył przygodę ze sportami waliki, ponieważ ma już 36 lat. Rywalem Polaka będzie Chorwat - Aleksandar Ilic. Ilic pokazał się polskiej publiczności w walce z Damianem Janikowskim. Sensacyjnie wygrał tę walkę. Damian kontrolował walkę, ale niespodziewanie został znokautowany. Była to bardzo duża niespodzianka. Chorwat zawalczył jeszcze raz w organizacji KSW. Doznał porażki z Cezarym Kęsiko. Z tego co udało się mi wyczytać przed współpracą z KSW Ilic miał stoczone jeszcze trzy walki z bilansem 1 zwycięstwo - 2 porażki. Tak jak wspomniałem na pewno na korzyść Materli przemawia doświadczenie, który ma prawie dwudziestoletnie doświadczenie w sportach walki. Patrząc na kursy oraz aspekty okołosportowe faworyt jest jeden, wyraźny faworyt. Michał Matera powinien wygrać tą walkę bez większych problemów. Podzielam zdanie przedmówców i bukmacherów i również typuje, że wyraźny faworyt zdoła wygrać.
 
Ostatnia edycja:
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Wie ktoś jak fortuna rozlicza rundy ? Chodzi mi o to czy jak zagram -2.5 rundy to 3 runda nie może się rozpocząć czy zakład jest ważny do jej połowy? Bo jak ta druga opcja to widzę bardzo ciekawe zakłady m.in. na walkę Stasiaka na -2.5 rundy mamy @2.41 A to że walka potrwa pełen dystans @2.5
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Wie ktoś jak fortuna rozlicza rundy ? Chodzi mi o to czy jak zagram -2.5 rundy to 3 runda nie może się rozpocząć czy zakład jest ważny do jej połowy? Bo jak ta druga opcja to widzę bardzo ciekawe zakłady m.in. na walkę Stasiaka na -2.5 rundy mamy @2.41 A to że walka potrwa pełen dystans @2.5
W Fortunei akurat jest prosto, nie trzeba nawet sprawdzać w Regulaminie bo w samym typie jest to wyjasnione:

"Liczba rozpoczętych rund mniej/wiecej"

Czyli jak w cytacie, w przypadku overu czy underu rund, liczą się rundy które się rozpoczęły.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mała dygresja...
Trzeba przyznać, że ta gala jest dowodem że dobrze być Mamedem w KSW. Chyba tylko tu walkę o tytuł może dostać wprawdzie były mistrz i legenda naszego MMA, ale też po serii 3 porażek z rzędu, a jego rywalem jest gość który go niedawno pokonał. Wiem że to awaryjny main event, ale wydaje się że dało się sklecić coś bardziej racjonalnego niż po raz kolejny grzać się w nieco gasnącym blasku Chalidowa. Oby tylko była to prawdziwa walka, a nie jakiś pokaz quasi treningowy.

==========
Andreas Gustafsson - Damian Janikowski
Zwycięzca: Andreas Gustafsson @ 2.96 Janikowski przez niejednogłośną decyzją sędziów (29-28, 29-28, 28-29)
Fortuna

Przesadzone kursy na Szweda, chyba bardziej oddające szanse w tej walce kursy są u konkurentów rzędu @2.40. Nie można nie szanować Janikowskiego, bo federacja nie daje mu łatwych walk (poza pierwszym i ostatnim to jego rywale byłi z wyższej półki jaką u nas można dostać). Ale też Polak dał więcej niż wystarczająco powodów żeby nie ufać mu jako faworytowi. Faktem jest że fama zapaśnika medalisty olimpijskiego trochę przybladła, zwłaszcza kiedy ona nie jest poparta żelazną kondycją, a i twardość szczęki Janikowskiego już została kilkakrotnie zweryfikowana negatywnie. Teraz dostaje debiutanta w KSW, z nieskalanym na razie rekordem nabitym na przeciętnych rywalach. Tylko pytanie czy Janikowski jest od nich aż tyle lepszy żeby ze Szwedem być wyraźnym faworytem? Mam wątpliwości. Głównie co do wytrzymałości na ciosy Polaka, bo Gustafsson ma siłę w ręce i pewnie w stójce będzie szukał swoich przewag, i co gorsza może je znaleźć bo defensywa Janikowskiego jest dziurawa. Janikowski słusznie jest faworytem, ale nie aż takim jak sugeruje ten kurs, jest zbyt dużo wątpliwości co do jego walorów by nie dać szansy rywalowi na jakiś podłączający cios, zwłaszcza w pierwszej rundzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +29
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Andreas Gustafsson - Damian Janikowski
mniej niż 2.5 rundy @1.70
efortuna


Dla mnie ta walka nie masz szans dotrwać do decyzji. Obaj nie są jakimiś wirtuozami MMA. Gustafsson z rekordem 6-0 jednak przeglądając jego rywali, to ciężko znaleźć jakieś pozytywy. No cóż, jaka organizacja taki Gustafsson. Oczywiście Damian ze swoją słabiutką kondycją i opuszczoną gardą nie należy do żadnej "topki". Do tego wyjaśniony przez Szymona Kołeckiego, Ilica czy Materlę. Wiemy jeszcze jedno, że Damian nie ma szczęki. Jeśli przeciwnik dobrze trafi, to będzie po walce. Damian w KSW wygrał 4 pojedynki i wszystkie przed czasem.
Spotyka się dwóch fighterów, którzy nie lubią kalkulować. Kto pierwszy czysto trafi ten z pewnością to wygra, a wydaje mi się, że będzie to Andreas.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Jeśli ktoś chciałbym pograć na Khalidova w sobotę to Superbet ma ciekawą promocję :

____

Khalidov wygra: nasz kurs 30.00!
Zagraj z SuperKursem na wygraną Khalidova!
Wystarczy, że postawisz zakład z kursem z regularnej oferty, a po walce dopłacimy Ci różnicę.


Jak zostanie naliczony bonus?
Zasady naliczenia bonusu z SuperKursem obrazuje poniższy przykład: Jeżeli Gracz postawi pierwszy kupon po założeniu konta w wysokości 10 PLN na zwycięstwo M. Khalidova po regularnym kursie (np. 2.2) i kupon zostanie rozstrzygnięty jako wygrany, Gracz otrzyma regularną wygraną za kupon oraz bonus w wysokości 280,64 PLN.


Wysokość przysługującego bonusu obliczono wg następującego wzoru:
Stawka klienta = 10 PLN – 1,2 PLN (12% podatku) = 8,8 PLN
Aktualny kurs na zwycięstwo M. Khalidova = 2,2
Bonus w postaci powiększonego kursu = 30
Kwota wygranej za kupon = 8,8 PLN*2,2 = 19,36 PLN
Kwota bonusu = 10 PLN *30 = 300 PLN - 19,36 PLN = 280,64 PLN.
Zasady promocji:



  • Bonus w tej promocji to powiększony kurs w wysokości 30 na zwycięstwo M. Khalidova, z uwzględnieniem, że maksymalna stawka zakładu wliczana do bonusu to 10 PLN.
  • Promocja obowiązuje w okresie od dnia 07.10.2020 roku do dnia 10.10.2020 roku.
  • Uczestnictwo w Promocji jest dobrowolne, a udział w niej biorą wyłącznie Gracze, którzy założyli konto w dniach objętych promocją oraz zawarli pierwszy kupon, na którym znajduje się typ na zwycięstwo M.Khalidova w walce z S.Askham (która odbędzie się w dniu 10.10. 2020 t.) oraz uprzednio wyrazili zgody marketingowe. Każdy Gracz spełniający powyższe warunki może otrzymać jeden taki bonus
Pełny regulamin promocji znajdziesz tutaj
 
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Scott Askham - Mamet Khalidov
Typ: Askham
Kurs 1,60
efortuna

Zdecydowanym faworytem jest Askham. Głównie dzięki temu, że jest młodszy od Mameta az o 8 lat. Może ta różnica nie byłaby az tak istotna ale warto zwrócić uwagę, że Khalidov skończył w tym roku 40 lat. Taki wiek niestety sprowadza sportowców na emeryturę. I tylko nazwisko wypracowane w poprzednich latach spowodowało, że dostał on walkę wieczoru i szansę na rewanż.
Askham z bilansem 19-4 wypracowanym od 2010 roku, i 4 porażki poniesione w ramach walk w organizacji UFC w latach 2014-2017, a po tym 5 kolejnych wygranych w tym 4 zwycięstwa w ramach KSW.
Mamet 34-7-2 i ponad 16 lat startów, ale trzeba zwrócić uwagę, że 3 ostatnie pojedynki to 3 porażki. Dwukrotnie z Narkunem w 2018 i w grudniu 20189 właśnie z Askhamem.
Niestety jak większość mam wrażenie, że to już odgrzewanie kotleta i Mamet nie będzie w stanie dotrzymać kroku młodszemu rywalowi i zanotuje kolejna porażkę.
 
T 202,2K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
Scott Askham - Mamed Khalidov
W mojej opinii ta walka może pójść tylko w jedną stronę. Jedyną małą szansę jaką bym widział dla Mameda to wygrana przez poddanie, czyli w taki sposób jaki wygrywał większość swoich walk. Ale nie ma się co oszukiwać, Khalidov już takich umiejętności, a szczególnie kondycji jak 5 lat temu nie ma i nie daję mu większych szans na skończenie Askhama w efektowny sposób. W stójce powinien przeważać Askham i według mnie będzie to wyglądało tak, że jeżeli Mamed przetrwa, to pierwsze 2/3 rundy punktowo będzie prowadził Anglik, ale ostatecznie ta walka na punkty się nie skończy. Upatruję zwycięstwa Askhama w 4/5 rundzie przez nokaut, bo Anglik ma czym znokautować, o czym przekonał się dwukrotnie na przestrzeni jednego roku, równie doświadczony zawodnik jakim jest Michał Materla. Tutaj widzę podobną historię, z tym że dla Mameda będzie to już koniec z poważnymi walkami, bowiem ma już 40 lat i właśnie w tym upatruje, że kondycyjne będzie słabszy od swojego 8 lat młodszego rywala, a ten da radę go skończyć przed czasem.
Bezpieczniej:
Zwycięstwo: Askham @1.60
Ryzykowniej:
Askham przez KO/TKO @3.00
efortuna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom