>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

KSW 54: Gamrot vs Ziółkowski

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Maciej Kazieczko VS Karlo Caput
Zawodnik 1 wygra przed czasem: Tak @ 1.65 Kazieczko przez TKO w trzeciej rundzie.
Lvbet

Kazieczko nie ma szczęścia, tak naprawdę to on jest najbardziej poszkodowany przez zawirowania po kontuzji Musaeva w walce wieczoru. Gamrot przynajmniej dostał na zastępstwo solidnego Ziółkowskiego, a Kazieczko dostał walkę na której nie może nic zyskać, co najwyżej kolejne zwycięstwo w rekordzie. Włodarze KSW chyba w podzięce że Kazieczko uratował trochę galę dali zwykłego słabiaka, który rekord ma nabity na ogórkach z ujemnym rekordem, albo journymanach. Wystarczy spojrzeć na jego rekord w sherdogu. A jak w końcu dostał w ostatniej walce normalnego rywala to zebrał nokaut w 63 sekundy. Kazieczko powinien zrobić to samo i nie bawić się w sprawdzanie kondycji na długim dystansie tylko szybko kończyć Chorwackiego Kowboja (ksywa mówi że ma gość fantazję). Kazieczko ma do tego narzędzia, ma ciężką rękę, potrafi tez poddać. To chyba największy mismatch tej gali. Przynajmniej Polak zaliczy występ i nie będzie żalu że obóz zmarnowany z nie swojej winy. A w następnej pewnie KSW w podzięce powtórzy zestawienie z Ziółkowskim i to będzie dopiero prawdziwy sprawdzian dla niego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
R 622K

rjastrzab

Użytkownik
Niedzwiedź - Koziorzębski
Typ 2
Kurs 1,68
Bukmacher eFortuna

Sporo juz o obu zawodnikach opisał kolega movieplk movieplk. Rzyczywiście rywale Niedźwiedzia to półka FAME MMA i dzięki temu jego rekord wygląda obiecująco bo 7-3-0, ale Litwin Dedul czy Terlikowski (by wymienić tylko dwóch osgtatnich) to zawodnicy bawiący się MMA, a nie poważni zawodnicy. Jego specjalizacja to grappling i jest wielokrotnym medalistą zawodów grapplingowych, ale trzeba dodać że są to zawody lokalne niskiej rangi.
Koziorzębski to walka w stójce i bilans walk 6-2-0. szczególnie należy spojrzeć na ostatnią wygrana walkę na FEN28, gdzie pokonał przez decyzję faworyzowanego Szymona Duszę, co dało mu szansę stanąć dzisiaj w ringu w ramach KSW.
Przewaga Kacpra Koziorzębskiego to umiejętność unikania obaleń i prowadzenie walki w stójce, gdzie czuje się dużo pewniej. Dla mnie zdecydowana wygrana, ale zawsze może udać się jakaś akcja rywala. Czas pokaże.
 
Otrzymane punkty reputacji: +128
T 37,8K

typymma

Znawca - MMA
Paweł Polityło to jeden ze zdecydowanie najciekawszych zawodników polskiej sceny MMA. Zawodnik rezydujący w Irlandii pomimo przeciętnego na ten moment rekordu wojował dwukrotnie z aktualnym mistrzem KSW kategorii koguciej Antunem Raciciem, przegrywając te walki tak naprawdę o włos. Jest to doskonała laurka na dzisiejsze starcie z Rumunem Bogdanem Barbu. Bez zbędnego rozpisywania – Polityło to zawodnik zdecydowanie lepszy sportowo od swojego rywala, mogący ten pojedynek rozstrzygnąć praktycznie w każdej płaszczyźnie. Myślę, że mocne przygotowania ze śmietanką europejskiego MMA w SBG Ireland przyniosą tutaj miarodajne efekty i pozwolą Polityle odprawić z kwitkiem Barbu, jest to pojedynek stricte pod Polaka i stawiam dość zdecydowanie na jego wygraną w tym pojedynku.

Paweł Polityło – Bogdan Barbu 1.50


Nie przewiduję niespodzianki w starciu Macieja Kazieczki z Chorwatem Karlo Caputem. Poznaniak to zawodnik aspirujący do ścisłego topu kategorii lekkiej w Polsce i takie starcia z zawodnikami ściągniętymi „last minute” musi wygrywać bez mniejszych problemów. Stylistycznie Caput to zawodnik podobno gabarytowo do Mariana Ziółkowskiego, według mnie będzie groźny na początku, a z biegiem minut to Ankosiak będzie przejmował inicjatywę w tym starciu. W ostatniej walce Kazieczki z Michaelem Dubois Francuz też chciał się „kopać” z Polakiem, co skończyło się ciężkim nokautem w 24 sekundy. Nie mam tutaj większych obaw o dyspozycję Maćka i pomimo dość słabego kursu wjeżdżam również w ten kursik.

Maciej Kazieczko – Karlo Caput 1.28


Patrząc czysto sportowo na zestawienie Izu Ugonoha z Quentinem Domingosem ciężko mi znaleźć jakieś atuty po stronie Francuza. Mamy tutaj zestawienie świetnie wyszkolonego boksera z backgroundem kickbokserskim i ewidentnie dobrym przygotowaniem psychologicznym oraz nasterydowanego, wytatuowanego gościa, który lata spędził w więzieniu i już na swojej ziemi raczej nie powalczy – jak wiemy dostał wczoraj dość długą dyskwalifikację za branie ogromnej ilości środków dopingujących. Obawiam się nieco, bo mimo wszystko to waga ciężka – mimo wszystko dość zdecydowanie postawię tutaj na Izu. Będzie to motor napędowy KSW w najbliższych latach, przeciwnik na debiut dobry, długie przygotowania – to nie może nie zagrać. Domingos ruszy od początku, zostanie skontrowany i dobity najprawdopodobniej na ziemi, i to najpewniej w pierwszej rundzie.

Izu Ugonoh – Quentin Domingos 1.29 ---> wszystko unibet

Under 1.5 rundy 1.85 betsson
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +116
igor123 34,8K

igor123

Użytkownik
Ugonoh I. - Domingos Q.
typ: walka zakończy się poniżej 1,5 rundy
kurs: 1,85
Fortuna

Pod analizę wziąłem walkę dwóch debiutantów w KSW. Kurs wystawiony na Izu w tym pojedynku to 1,35. Osobiście nie polecam grania tego kursu ponieważ, Polak dopiero co debiutuje w formule MMA. Będzie zbierał doświaczenie, może lekka trema da o sobie znać. Mimo wszystko uważam, że po 2-3 minuatch Izu wejdzie na swoje normalne obroty i będzie wstanie skonczyć Domingosa już w pierwszej rundzie. Stójka będzie bardzo dużą przewagą Polaka i myślę, że jak już opadnie stres związany z debiutem w KSW, czyli koło 2 minuty, Ugonoh pokaże na co go stać. Jeżeli chodzi o przeciwnika to możemy znaleźć, że jego obecny rekord to 4-1. Wygląda nieźle, ale jak spojrzymy z kim walczył Domingos to są to głównie zawodnicy anonimowi. Zauważyłem, że Francuz swoje walki wygrywa często na przestrzeni pierwszej rundy. Głównie stawiam na Izu i jego szybkie zwycięstwo, ale nie ukrywa, że swój typ oparłem też na wygranych Domingosa. Polecam zagranie tego typ. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +137
D 20,7K

danielgarcia

Użytkownik
KSW 54 Paweł Polityło - Bogdan Barbu
Typ: Polityło wygra przez czasem
Kurs: 2.60
Bukmacher: ForBet
Analiza:

Paweł Polityło jest dla mnie jednym z największych faworytów tej gali. Perspektywiczny zawodnik z Polski w swojej zawodowej karierze przegrywał tylko z aktualnym mistrzem KSW A.Raciciem i to dwukrotnie przez niejednogłośną decyzję. Z kolei zawodnik z Rumunii już raz zaprezentował się przed polską publicznością przegrywając przez KO w pierwszej rundzie z S.Przybyszem. Ostatnia walka Barbu, to z kolei przegrana przez poddanie. Do tego patrząc na bilans przeciwników, z którymi wygrywał w ostatnim czasie można powiedzieć, że to "półamatorzy" (ich bilanse: 0-13, 8-13, 0-0). Podsumowując zapowiada się łatwe i szybkie zwycięstwo Pawła przez poddanie lub KO. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +90
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Rajewski - Kopera
Kopera wygra
@2.41 Fortuna
Świetnie zapowiadający się pojedynek zawdonikow z dwóch różnych światów. Panowie prezentują zupełnie inne style, ja dziś stawiam na Kopere który w parterze prezentuje niesamowicie wysoki poziom, czego z pewnością będzie chciał unikać Rajewski. Mimo że prawdopodobnie walka większość czasu będzie toczyć się w stójce to liczę na kilka parterowych akcji Bartłomieja, nie można również wykluczyć ciekawych wymian stojąc bo mimo że grapplerem jest świetnym to jeden cios może zaskoczyć Rajewskiego a potem to już może być różnie.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Wszystko łatwo jak nigdy. Najważniejsze i podstawowe walki wygrane ;)

Polityło
Izu
Kazieczko
Koziorzębowski
Andryszak/Kita undery

Podawane przez sporą ilość osób. I to najważniejsze aby było zielono co galę KSW ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom