>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KSW 54: Gamrot vs Ziółkowski

Status
Zamknięty.
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Nie będzie walki Shamila z Gamerem, ani Kazieczki z Ziółkowskim.
Nawet kursy znikły z fortuny
Shamil złapał kontuzję, teraz gamer vs Marian
A Kazieczko na ten moment bez rywala.
Przeslanki się niestety potwierdziły...
Jakie to niby przesłanki się potwierdziły?
Warto znać znaczenie słów, których się używa. A słowo przesłanka nie jest jakoś przesadnie trudne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Andryszak vs. Kita
poniżej 2.5 rundy @1.33
fortuna


Bida, nic nie zrobisz z takim kursem. Jednak do taśmy na nadchodzącą galę jak znalazł. Będzie cud, jeśli ta walka wyjdzie poza pierwszą rundę.
Michał Andryszak zawalczył na pełnym dystansie chyba tylko raz. Większość walk kończył w pierwszej rundzie. Obaj panowie walczyli ze sobą na KSW 39 i lepszy okazał się Michał Andryszak. Tym razem pewnie będzie podobnie. Sam zawodnik ma ambicję walczyć dla UFC, chyba że to gadka pod lepszą $$$, a jeśli faktycznie chce się bić z najlepszymi, to Michała Kitę powinien wyjaśnić już w pierwszej rundzie.
Andryszak po raz ostatni był widziany na RWC 5, gdzie w 9 sekund rozprawił się ze swoim przeciwnikiem. Dodam, że przeciwnik nie był z najwyższej półki, ale czas zakończenia walki robi wrażenie.
Michał Kita 40 wiosen na karku. Ostatni raz widziany na FEN 28, gdzie szybko rozprawił się z Pokrajcem. Spory regres. Nie wiem czy ma jakiekolwiek szanse. Liczyć tylko na jakiś lucky punch. Obaj nie mają tytanowej kondycji plus słabe szczęki.
 
premo23 18,5K

premo23

Użytkownik
Koziorzębski vs Niedźwiedź

Koziorzębski 1,85

Niedźwiedź może i jest w miarę parterowo ogarnięty,
ale to wystarcza na ogórków takich jak Trybson.
Koziorzębski potrafi kontrolować starcie a to na takim poziomie rywalizacji ogromna przewaga.
Stawiam na gładką decyzję 3-0 dla Kacpra, może późno KO.
Niedźwiedź jest powolny i mało kreatywny.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Izuagbe Ugonoh - Quentin Domingos

Typy:

Quentin Domingos wygra @3,95 STS
Quentin Domingos wygra przed czasem @6,25
Quentin Domingos wygra walkę w pierwszej rundzie @12,00 STS

Ta gala interesuje mnie głównie z powodu tego pojedynku. Będzie to debiut Izu Ugonoha w KSW, a w sumie to w MMA. Izu Ugonoh jeszcze niedawno był przez wielu uważany za naszego najlepszego boksera w wadze ciężkiej. Wszystko jednak zmieniła jego porażka z Breazealem. Ugonoh nie ma powodu do wstydu jeśli chodzi o tamtą walkę, bo miał w niej swoje momenty i był bliski zwycięstwa, ale tamta walka właściwie zakończyła mu karierę. Na następny pojedynek Izu czekał ponad rok, a jego rywalem był Fred Kassi. Była to gala na Stadionie Narowodym organizowana przez Marcina Najmana. To coś trudno było nazwać walką, bo po dwóch nudnych rundach(to było takie wzajemne badanie się) Fred Kassi zdecydował się nie wychodzić do trzeciej rundy tłumacząc się kontuzją... Następnym i zarazem ostatnim rywalem Izu Ugonoha był Łukasz Różański. Izu przystąpił do tamtej walki można powiedzieć po prawie 2,5 roku przerwy, bo tej parodii z Kassim nie ma co wliczać. Ugonoh był faworytem bukmacherów(z tego co pamiętam, to było na niego ok. 1,25), ale przegrał z kretesem. Izu zupełnie nie poradził sobie z presją jaką wywierał Różański i dość szybko przegrał przed czasem. Największym problemem nie była ta przegrana, ale postawa Izu- brak woli walki, zniechęcenie, zresztą za bardzo nie kwapił się do powrotu na ring po porażce z Breazealem. Po tej przegranej Izu Ugonoh zdecydował się na zakończenie kariery bokserskiej i przejście do KSW.
Czasem tak jest, że jednak walka potrafi zniszczyć zawodnika i uważam, że tak było w przypadku walki Izu Ugonoha z Breazealem. Teraz pytanie jakiego Izu zobaczymy w KSW? Moim zdaniem będzie słaby mentalnie. Według mnie nie ma już w nim duszy wojownika. Pewnie, że na treningach zapewne daje z siebie wszystko, ale treningi a walka to jest zupełnie co innego. Szpilka też błyszczy na treningach, a jak przychodzi walka to wygląda to jak wygląda. Jednym słowem w KSW cudów po Izu bym się nie spodziewał.

Rywal Izu Ugonoha jest mało znany. Wiadomo o nim tyle, że jest kawał chłopa, jest bardzo silny fizycznie i walczy agresywnie. Quenton Domingos ma też jakieś doświadczenie w MMA, bo stoczył sześć walk z czego pięć wygrał. Wszystkie jego wygrane walki kończyły się w pierwszej rundzie. Poziom jego przeciwników był słaby, więc nie ma co za bardzo patrzeć na bilans, ale jego styl walki może być kłopotliwy dla Izu Ugonoha. Jest bardzo prawdopodobne, że Quentin Domingos po prostu rzuci się na niego od samego początku, w sumie lepszej opcji nie ma... Błyskawiczne wejście w Izu i próba sprowadzenia go do parteru- to może być najlepszy sposób na sprawienie niespodzianki dla Quentina Dimongosa.

Zdaję sobie sprawę, że Izu Ugonoh ma nieporównywalnie większe umiejętności jeśli chodzi o stójkę, ale stójka w MMA to jest jednak coś innego i jeśli Dimongos rzuci się na niego(a powinien tak zrobić), to trudno powiedzieć jaka będzie reakcja Izu Ugonoha, podobnie jeśli walka zejdzie do parteru.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Izuagbe Ugonoh vs Quentin Domingos, Ugonoh wygra przez KO/TKO/DQ, Fortuna 1.50

Walka, która nie ma prawa wyjść poza drugą rundę, dwóch byków, w których KO/TKO to główny element. Uhonoh ma 20 zawodowych walk i tylko 3 wygrał przez decyzję, natomiast 15 przez KO/TKO. Myślę, że na swoją pierwszą walkę KSW, najlepsze możliwe wejście to po prostu efektowne KO. Jego rywal poza gabarytami nie ma wiele do zaoferowania, nie ma nawet swojej strony na wikipedii :D także to absolutnie nie ten poziom, no ale przy takiej wadze wszystko możliwe. Mimo wszystko widzę tutaj szybkie KO/TKO, 1 runda? czemu nie.
 
Ostatnia edycja:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Gamrot - Ziółkowski
Gamrot wygra przez K.O./T.K.O. lub dyskwalifikację - Tak
@2.25
Fortuna

Niespełna trzydziestoletni Mateusz Gamrot jest wciąż niepokonanym mistrzem w dwóch kategoriach wagowych. Dzisiaj okazało się, że jego rywalem będzie Marian Ziółkowski, który zastąpi skarżącego się na kolano Szamila Musajewa. Obydwaj dzisiejsi rywale mieli już stoczyć walkę w kategorii lekkiej, jednak nie doszło do niej z powodów czysto covidowych. Gamrot żegna się z klatką, i z całą pewnością zrobi wszystko, aby zejść ze sceny niepokonanym. Mateusz Gamrot ma czternaście wygranych, i aż ośmiokrotnie zwycięstwo odniósł przez techniczny nokaut. Wydaje się, że nie powinien mieć większych problemów z pokonaniem Mariana Ziółkowskiego, który nie ukrywał dużego podekscytowania otrzymaniem możliwości walki z bardzo doświadczonym rywalem i ofertę przyjął natychmiast. Był nastawiony na walkę z Maciejem Kazieczko, ale ostatecznie zmierzy się z Gamrotem. Ten ostatni jest dość poważnym faworytem do wygranej, i moim zdaniem jego silna motywacja do pozostania nieprzegranym pomoże mu zakończyć walkę przed czasem na swoją korzyść.
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Koziorzębski vs Niedźwiedź

Koziorzębski 1,85

Niedźwiedź może i jest w miarę parterowo ogarnięty,
ale to wystarcza na ogórków takich jak Trybson.
Koziorzębski potrafi kontrolować starcie a to na takim poziomie rywalizacji ogromna przewaga.
Stawiam na gładką decyzję 3-0 dla Kacpra, może późno KO.
Niedźwiedź jest powolny i mało kreatywny.
Ciekawe gdzie Ty wczoraj miałeś 1.85 na Koziorzebskiego? Jak wszędzie jest 1.55 max 1.65.
 
B 25,3K

betrocket

Użytkownik
Mój typ na KSW ;) Miało być na Koperę z opisem, jednak po zmianach mam nie co według mnie pewniejszy typ, a więc:

Mateusz Gamrot-Marian Ziółkowski
IMG_20200826_092943.jpg
Bukmacher BCLIC ;)

Jak już wszyscy doskonale wiemy, nie będzie hitu KSW i wcześniej planowanej walki dwóch niepokonanych. Mamy za to ostatnia pożegnalna walkę Gamera i Ziółkowskiego. Przeciwnik dla Mateusza jest na pewno łatwiejszy, co za tym idzie jest duża szansa żeby w sposób efektowny pożegnać się z KSW.
Trochę statystyk: Przyjrzyjmy się underdogowi Marianowi. Jego kariera jest już bogata w walki stoczył ich 30.. jednak zaliczył 7 porażek. Przy czy poddał go Koike i znokautował jeszcze na Fen Rebecki. Przy zerowym bilansie Gamera nie wygląda to zbyt imponująco.
Warto dodać że tylko 4walki Mariana kończyły się w pełnym dystansie rundowym - z czego 2 przegrał, więc na sędziów w tym pojedynku chyba liczyć nie może. Tymbardziej że zgodnie ze standardami, trzeba znacznie przewyższać rywala który broni tytułu. Marian będzie musiał zaatakować i jeśli chce wygrać to zwycięstwo tylko przed czasem. Myślę że nie jest w stanie walczyć z Gamerem 5rund.
Jednak Ziółkowski do tej pory wyglada pozytywnie w KSW, jego walki są lepsze niż w FEN, widać że dojrzał - jest to chyba jego szansa życia, aby zostać mistrzem KSW.

Jeśli chodzi o mistrza Gamera. Tego Pana chyba nie trzeba przedstawiać. Wielopłaszczyznowy - pokazał to w trzeciej walce z Normanem, gdzie zdecydowanie pokazał że w stójce się mocno poprawił. Poza tym jest w życiowej formie, przygotowany i kompletny zawodnik do występów w UFC, gdzie najlepsza "15" jak najbardziej w zasięgu. Jeśli chodzi o statystyki to zawalczył już 17razy(1 no contest).. bilans 16-0, 9walk przed czasem - 7 decyzji. Więc wygląda to tak 60-40. Z tym że jak już mówiłem Gamer jest lepszym zawodnikiem, niż był kilka walk temu, cały czas się rozwija. Do tego rywal nie ma.doswiadczenia w walkach 5rundowych i według mnie nie będzie w stanie walczyć na pełnym dystansie.

Co pozostało Gamerowi w KSW? Pożegnać się efektownym KO lub poddanie i przywitac, postraszyć rywali w UFC!
Wydaje mi się że lepiej pograć kurs 1.58 niż zwycięstwo Gamera po 1.25.
Z tym że jest margines błędu, bo jeśli Marian ma wygrać to tylko przed czasem.
Pozdrawiam;)
 
N 999

Nairoq

Użytkownik
Izuagbe Ugonoh vs Quentin Domingos, Ugonoh wygra przez KO/TKO/DQ, Fortuna 1.50

Walka, która nie ma prawa wyjść poza drugą rundę, dwóch byków, w których KO/TKO to główny element. Uhonoh ma 20 zawodowych walk i tylko 3 wygrał przez decyzję, natomiast 15 przez KO/TKO. Myślę, że na swoją pierwszą walkę KSW, najlepsze możliwe wejście to po prostu efektowne KO. Jego rywal poza gabarytami nie ma wiele do zaoferowania, nie ma nawet swojej strony na wikipedii :D także to absolutnie nie ten poziom, no ale przy takiej wadze wszystko możliwe. Mimo wszystko widzę tutaj szybkie KO/TKO, 1 runda? czemu nie.
W stsie jest po 1.75
 
P 4,6K

patryksandecja

Użytkownik
Według mnie ciekawym typem na galę jest typ z walki Koziorzębski vs Niedźwiedź o tym czy walka odbędzie się na pełnym dystansie.
Mój typ: Walka zakończy się na punkty po kursie 2,50.
Koziorzębski to świetny stójkowicz, który zachwycił wszystkich podczas starcia z Szymonem Duszą na gali FEN. W stójce nie wątpliwie będzie miał przewagę nad rywalem specjalizującym się w parterze. Świetnie rusza się także na nogach przez co nie będzie go łatwo sklinczować i obalać. Nawet jeżeli podłączy Niedźwiedzia to ciężko mu będzie go dokończyć w parterze z racji umiejętności parterowych rywala dlatego uważam że walka pójdzie na decyzję.

Innym ciekawym typem jak dla mnie jest zwycięstwo Ugonoha w 2 rundzie po kursie 6,00.
Uważam że niedoświadczony Izu Ugonoh zawalczy zachowawczo i wyczeka rywala, któremu szybko kończy się kondycja. Wszyscy mówią o doskonałym boksie Izu lecz to mma i praca bokserska wygląda zupełnie inaczej. Domingos może zaskakiwać Izu swoją chaotycznością, agresją oraz sprowadzeniami. Według mnie wytrzyma do 2 rundy gdzie tak jak w swojej ostatniej walce padnie kondycyjnie i zostanie znokautowany.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom