>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KSW 35: Khalidov vs Karaoglu

Status
Zamknięty.
anthonypettis 22

anthonypettis

Użytkownik
jacek75

co kurde? na jakiego low kicka Ty liczysz? co to za brednia?
&quot;przed walka ostro trenował&quot; a różal nie trenował ostro? miałem okazje być na jego treningu, 1,5roku temu i wiem co tam sie dzieje, więc to ze pudzian ostro trenował nie jest niczym fascynującym.

a co do gry na sztange wcale nie musi byc zaden uraz, Michał bierze walke w zastepstwie to raz, dwa na ostatnim ksw, Wójcik mocno zbił Tomaja, do tego ma serie kilku zwycięstw, no i w ostatnich walkach wyglądał dość pewnie.
chociaż wolałbym zagrać osobiscie w strone sztangi, wiekszy kurs, doświadczenie ogromne i zajebiste zaplecze treningowe.


Stawiajcie domy, auta, dziwki i wszystko co macie na sasze, jest w formie (czyt. testosteron poza normą) ;d
dostał goscia do zbicia, bedzie gwaaaałt zapasami
tak jak wyzej opisane, dostal goscia do oklepania,
 
macio106 148,4K

macio106

Znawca - MMA
nie moge znalesc mozliwosci obstawienia saszy.W bah u nie ma tej walki?Gdzie stawialiscie?
Niestety Bah miał 1.50 i po tym jak napisałem na forumku i zagrałem zrobili zwrot. Walnęli się z kursem i tyle.????
Nie mniej na innych bukach na Saszę można stawiać dom, samochód, psa, matkę, zonę i całą rodzinę.

Do tego z STS można próbować Pudzianowski wygra w I rundzie @3.50.⛔ Tak jak mówiłem wcześniej z początku 45 sek obadania Mariusz walnie cepa, Różal się zakryje Mariusz przewróci i ubije na ziemi. KSW to biznes Mariusz nie może przegrać. Ktoś narodowy musi wyplenić. Pożegnanie Pudziana na Narodowym? Kasa misiu kasa się będzie zgadzała.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Aż tak pewni jesteście Chlewickiego ?. Racja, że Azi Thomas nagle dowiedział się o walce i praktycznie z miejsca ruszył do Polski na walkę, ale totalnym ogórkiem zapewne nie jest.
 
anthonypettis 22

anthonypettis

Użytkownik
Aż tak pewni jesteście Chlewickiego ?. Racja, że Azi Thomas nagle dowiedział się o walce i praktycznie z miejsca ruszył do Polski na walkę, ale totalnym ogórkiem zapewne nie jest.
Mimo wyniku i bardzo mozliwe ze racji dla mnie mniej pewny od chlewickiego jest ahmed i cipek
To jest mma. Stać sie moze wszystko
 
ewa_dragonka 1

ewa_dragonka

Użytkownik
Szymuszowski + wrzosek = 2,86
+ fijałka = 7,48
+ barnaou + rozal = 88,36
+ aziz = 441
+ moks + materla = 800ako !!
za drobne ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
powiem wam, że kupon co prawda mi siadł, typowałem Chlewickiego i Moksa, ale obaj niczym mi nie zaimponowali. Cieszę się z zarobionych pieniędzy, ale po ich dzisiejszym występie nie wróżę im żadnej przyszłości. Moks parterowiec? Radomski składał się do parteru jak kłoda, to prawda i tam nic nie robił. Pytanie dlaczego Moks wcześniej nie wpadł na pomysł aby sprowadzić tam walkę? Nie wiem. Fatalna stójka obu. Radomskiego powinien był być to ostatni pojedynek w tej federacji. Co do Chlewickiego tutaj zadecydowała taktyka. W drugiej rundzie łącznie moze 15s stójki. Pajac z Anglii nic nie mógł zdziałać. Tutaj zadziałała taktyka. Ale Łukasz zdychał w połowie pojedynku, stąd mowa,że nie wróżę mu przyszłości. Ale dzięki ludzie życzliwi za typy na tych obu panów ;)
 
A 861

amigo007

Użytkownik
A ja tylko wyrywkowo śledzę, równie dobrze mogłem nie oglądać. Mam obstawionego min. Mameda więc śledzę. 2 tasiemki od tego zależą, czyżby druga dzisiejsza niespodzianka? (Różala też miałem pogranego w jednej taśmie). Kto wie może Mamed nie podoła dzisiaj.
 
K 1

kubraksnk

Użytkownik
I poraz kolejny KSW oszukało zagranicznego zawodnika.... smutne ale jak to możliwe żeby byle turas pokonał gwiazdeczke... ;(
 
B 0

bannannn

Użytkownik
Co to był za cyrk w wykonaniu Mameda? To KSW jest żałosne, Mamed w tej walce nie pokazał zupełnie nic, a mimo to wygrał... brawo
 
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
Nie zazdroszcze tym co zagrali na Karaoglu, jak dla mnie to on powinien wygrac ta walke (sam Khalidov po walce to przyznal)

Ktos wie co sie dzialo po walce Mameda z tym oddawaniem pasa? Bo wszystkie streamy przestaly dzialac i troche dziwnie to wyglada
 
D 0

dan-blizerian

Użytkownik
Ktos wie co sie dzialo po walce Mameda z tym oddawaniem pasa? Bo wszystkie streamy przestaly dzialac i troche dziwnie to wyglada
Buczenie, gwizdy i tłumaczenia jednego i drugiego. Aziz powiedział że rewanżu nie będzie bo Mamed to jego brat i nie chce drugi raz tej walki, uważa że wygrał ale decyzja sędziów jest jaka jest. Mamed podziękował za gwizdy, twierdząc że tyle lat był gwiazdą, a teraz dostaje gwizdy. Powiedział że robi sobie przerwę, najmniej rok, bo nie czuje głodu do walki. Tak w skrócie mniej więcej. Gwizdy owszem były ale raczej na ten werdykt, cyrk jakich mało, ale to już pewnie widziałeś wcześniej.
 
kuku 147

kuku

Użytkownik
wg mnie remisowo było, może mamedowi nie należało się zwycięstwo, ale przecież turas jakoś przekonująco też nie wygrał, bo co oni robili, połowa walki to jeden leżał a drugi stał ????
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
Nie zazdroszcze tym co zagrali na Karaoglu, jak dla mnie to on powinien wygrac ta walke (sam Khalidov po walce to przyznal)

Ktos wie co sie dzialo po walce Mameda z tym oddawaniem pasa? Bo wszystkie streamy przestaly dzialac i troche dziwnie to wyglada
Powiedzial, ze lubi wygrywac zdecydowanie, a tutaj nie wiedzial, czy wygral. Przeprosil, powiedzial, ze takie jest mma, zobaczy pozniej te walke i oceni, czy wygral. Powiedzial tez, ze bedzie rok przerwy, bo chce znowu glodu walki, bo na ten moment jest zmeczony tym sportem
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Mimo że miałem cały czas przycinki, to byłem przekonany że Mamed przegra. Tak jak większość. Usłyszałem tylko werdykt &quot;still&quot; Mamed. Co wielu pewnie zdziwiło. Werdykt sędziowski może jeszcze się zmienić? Kupony wciąż wiszą jako nierozliczone.
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Ktos wie co sie dzialo po walce Mameda z tym oddawaniem pasa? Bo wszystkie streamy przestaly dzialac i troche dziwnie to wyglada
Nie wszystkie. Z góry wybaczcie literówki bo jestem po kilku piwach, ale co do &quot;kontynuacji tego, co się działo po odddaniu pasa przez Mameda&quot; to już mówię: Borek przeprowadził wywiad, gdzie Mamed powiedział, że pas powinien należeć do drugiego Ahmeda. Natomiast łysol powiedział, że jego zdaniem walke wygrał, ale sędziowie wiedzą najlepiej. Że jest bratem dla swojego ziomeczka i walki więcej nie przyjmie. Jeban* allahy. Wybaczcie, ale dla mnie to jest gówn*, a nie sport w wykonaniu KSW. Ostatni raz to oglądam, przyrzekam. Jestem strasznie zbulwesowany tym, że Ahmaed reprezentujący Polskę to wygrał. Miałem go na kuponie, ale serio, nic mnie to nie obchodzi te wygrane kilkadziesiąt złotych, czy przegrane. Koleś przez 6 min nie może wziąć oddechu, ROBI PIEPRZONE FIKOŁKI JAK DZIECIAK za podstawówki i wygrywa walkę? Haha, to jest śmieszne proszę państwa. Jak dla mnie werdykt i pewnie niejednego fana mieszanych sztuk walki 10-9 Mamed, remis w drugiej rundzie i 10-8 Karaoglu co daje NIEJEDNOGŁOŚNĄ decyzję na stronę łysego. Serio już po raz kolejny przeżywam to gówniane sędziowanie KSW. Jeżeli chcą oni coś osiągnąć to niech zatrudnią kompletne Jury. Jeden polak, Angol i ktoś neutralny i wtedy będą oceniać walki, a nie dają pas po nazwisku. Śmiechu warte i tyle.
 
S 111,7K

styrbjorn

Użytkownik
Nie może się zmienić (o ile nie było błędu przy podliczaniu punktów, a na 100% nie było). Wałek straszny. Pierwsza runda 10-9 Mamed, druga 10-9 Aziz lub można by naciągnąć na 10-10, Trzecia 10-9 Aziz. Dla mnie też błąd Goddarda, że za późno dał ostrzeżenie i/lub nie odjął ostatecznie punktu Mamedowi. Ale anwet ebz tego powinna być wygrana Aziza.
 
D 0

dan-blizerian

Użytkownik
Mimo że miałem cały czas przycinki, to byłem przekonany że Mamed przegra. Tak jak większość. Usłyszałem tylko werdykt &quot;still&quot; Mamed. Co wielu pewnie zdziwiło. Werdykt sędziowski może jeszcze się zmienić? Kupony wciąż wiszą jako nierozliczone.
Nie ma szans że się zmieni, chyba że buk Ci to uzna jako zwrot bo przecież każdy widział co się działo ( ale na dobrą wolę ze strony buka to Ty nie licz). Juras od połowy trzeciej rundy gadał że Mamed ma po pasie, po walce to samo i nagle jakby mu ktoś powiedział żeby dał se spokój...od tego momentu oboje zmienili pogląd na walkę i już się zaczęli zastanawiać, że no może jednak nie przegrał ???? Fakt jest taki że mistrza trzeba znokautować, tym bardziej jak walczy u siebie, ale no to akurat było aż nadto widoczne że przegrał
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Dajcie spokój z tym werdyktem. Remis to tutaj było minimum co sędziowie mogli pomóc Mamedowi. Khalidov poza dwoma obaleniami nie zrobił nic. Jakieś pajacowanie, upadki na plecy itp, itd. Generalnie, to pojedynek ciężki do punktowania, aczkolwiek jeżeli chodzi o aktywność to ona zdecydowanie była po stronie Karaoglu. Pobiły się dwa ciapaki na polskiej ziemi i tyle ???? Mimo mojej niechęci do obu, to jednak wolałem zwycięstwo Aziza. Mamedowi uderzyła do głowy sodówka i to widać. Swoją drogą w ostatnim czasie Khalidov zrobił się &quot;inny&quot; niż kiedyś, może to sodówka, a może jakieś głębsze sprawy religijne. W każdym razie ten werdykt jest żenadą, i takiej organizacji jak KSW nie przystoi. Panowie Lewandowski i Kawulski trochę obrośli w piórka, pieniądze im zaszkodziły. Za dużo fejmu wokół nich, a za mało sportu. Zgrywają takich co wygrali życie, a taka jest prawda jak odejdzie Mamed, Pudzian, to z roku na rok zarobki organizacji będą spadały. To te dwie osoby ciągneły to wszystko. Mariusz już po porażce z Różalem się skończył. Pierwsze gwiazdy święcą najjaśniej i cokolwiek będzie się działo, ani Gamrot, ani Bedorf czy kto inny nie udźwignie tego ciężaru. Daje rok, dwa i KSW będzie schodziło z piedestału. Łatwo to porównać chociażby ze skokami narciarskimi. Małysz? Była wielka euforia, szał i nie wiadomo co jeszcze. Stoch? Wspaniały sportowiec, mistrz olimpijski, mistrz świata i zwycięzca pucharu świata, ale to nie jest to samo. Współczuje jak ktoś pograł na Aziza, bo to powinien być co najmniej zwrot (za remis), a nie przegrany kupon. Na największej gali w Europie zrobili wielkiego wała, a to na pewno odbije się za jakiś czas bardzo negatywnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom