>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

KSW 35: Khalidov vs Karaoglu

Status
Zamknięty.
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Gala juz blisko, buki wystawily kursy juz kilka dni, kilka ciekawych typow mozna znalezc a zaden Janusz nie zrobil tematu?

KSW 35: Khalidov vs Karaoglu

Data: 27.05.2016
Miejsce: Ergo Arena - Gdańsk/Sopot

Walka o tytuł wagi średniej
84 kg: Mamed Khalidov vs. Aziz Karaoglu

84 kg: Michał Materla vs. Antoni Chmielewski
120 kg: Mariusz Pudzianowski vs. Marcin Różalski

Walka o tytuł wagi lekkiej
70kg: Mateusz Gamrot vs. Mansour Barnaoui

70kg: Łukasz Chlewicki vs Marif Piraev
77kg: Rafał Moks vs. Robert Radomski
66kg: Marcin Wrzosek vs Filip Wolański
93kg: Michał Fijałka vs Marcin Wójcik
77kg: Kamil Szymuszowski vs Mindaugas Verzbickas
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Khalidow @1,16
Aziz po ostatnich dwoch wygranych stal sie naturalnym kandydatem do pasa, jest to zawodnik delikatnie mowiac jednowymiarowy, walka powinna byc latwa i krotka dla Mameda, chwili na wyczucie dystansu, zejscie do nog, poddanie w parterze, cos jak z Manheofem

Cipek @1,25
Cipek mocno zdeterminowany po ostatniej bolesnej przegranej z Mamedem, juz kilka dni po walce byl w Tajlandii szlifowac stojke, pozniej wyjazd do AKA, mierzy sie z Chmielewskim ktory przezywa druga mlodosc, ale to za zdecydowanie za malo na Materle, poprzednia walke wzial z kilkudniowym wyprzedzeniem i udalo mu sie ugrac ja na swoja korzysc, czym zachwycil srodowisko, dla mnie bylo to na zasadzie &quot;trafilo sie slepej kurze ziarno&quot;. Teraz ma troche wiecej czasu na przygotowanie, co nie zmienia faktu ze Cipek w kazdej plaszczyznie jest kilka leveli wyzej. Michal skonczy to przez KO lub decyzją

Rożalski @2,91
Mega value na Rozalskiego ktory stanie w szranki na przeciwko znanemu i lubianemu Pudzianowi, obaj fajterzy sa juz blisko konca kariery. Nie wiem czym buki kierowaly sie wystawiajac kursy?
Mario jak to Mario, siebie nie oszuka, dalej pchane ciosy, dalej fatalne kardio, chwalil sie ostatnio zadziwiajaco niska waga 113 kg lecz nie sadze aby stal sie nagle dlugodystanswocem.
Rozal na niezlej bombce, wystarczy obejrzec ostatni filmik ktory wrzucil, stojka duzo lepsza i bardziej poukladana niz Chudzian, przyzwoity boks, dobre wewnetrzne lowy, czesto kopie middle, duzo lepiej porusza sie po ringu, szybszy, lepsze warunki fizyczne,
defensywne zapasy slabe ale na Pudziana wystarcza w zupelnosci, obstawiam że Marcin przewalczy cala walke na wstecznym celnie punktujac. Rożal przed czasem lub decyzja

Mansour Barnaoui @3,20
Nie chce mi sie rozpisywac, dla mnie walka 50/50, lub nawet 65/35 dla francuza,
kurs mocno zacheca.

Walka Lukasza Chlewickiego, dla mnie nobet, sercem za Saszka

Rafał Moks @2,20
Walka o byc lub nie byc w KSW
Moks wiadome, parterowiec, firmowa gilotyna i skretowki, boks i zapasy mierne
Wraca po dotkliwych porazkach, na pewno bedzie mocno zmotywowany zeby wygrac ta walke. Radomski przekrojowy sredniak, w zadnej plaszczyznie sie nie wyroznia, boks i zapasy na poziomie Moksa, parter duzo slabszy.
Przewiduje poddanie ze strony Kultiego
Value w tym typie, polecam ????

Wrzoszek - Wolanski
No bet, sercem za Wolanem

Wojcik @ 1,55
Sztanga bierze walke na niecale 3 tygodnie przed gala. Wojcik po calym okresie przygotowawczym. Za wysokie progi na Michala nogi, nie ma argumentu na Wojcika.
Wojcik powinien bez wiekszych obaw to wygrac, moze nawet przed czasem?

Szymuszowski Verzbickas
dla mnie no bet ????

Ja gram
Cipek + Mamed 10/10
Cipek + Mamed + Różal 6/10
Cipek + Mamed + Moks 8/10
Cipek + Mamed + Różal + Moks 4/10
Cipek + Mamed + Barnaoui 5/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
@sunbag, a kim jest Kiełek? mlody, utalentowany ale mocny przehypowany zawodnik, Odzimkowski to samo, dla mnie zaden wirtuoz parteru, obejrzyj jego ostatnia walke ????
nie zapomnij ze Szymuszowski wywodzi sie z Gracie Barra, ciagle rozwija stojke pod okiem Zaborowskiego, wystarczy zobaczyc jaki progres stojkowy pod Jego okiem zrobila Karolina Kowalkiewicz, dla mnie wygra ten kto bedzie mial lepsza kondycje i dyspozycje dnia

@daavid5, kursy ma bah, betsafe,
unibet pewnie na dniach wystawi cala oferte
 
anthonypettis 22

anthonypettis

Użytkownik
xYzZ
z całym szacunkiem do Ciebie, nie baw sie w stawianie w każdym kuponie Cipka i Ahmeda.
Kursy małe, a co do Cipka właśnie to on nieprzewidywalny jest. Fakt faktem że ma duzo lepszych zawodników na rekordzie i jest duuużo lepszy w każdej płaszczyźnie ale to jest MMA. Walka z Silvą mnie tego nauczyła.
Gdyby teraz walczył z Kendallem to właśnie na niego bym postawił.

a co do Mameda i Aziza, to samo ciapaci bracia, Aziz bijący sie dla allaha może trafić Ahmeda, chociaż w to wątpie i myśle podobnie do Ciebie że scenariusz będzie taki jak z Melvinem, chyba że podejmie dłuższą walkę w stójce to może dostać kamieniem w łapie swojego zioma.

Podsumowując, niezwykle prawdopodobne że wygra i Cipek i Ahmed ale czy jest sens ryzykować hajs za taki słaby kurs?
Ronda miała wygrywać wiecznie, Anderson również jest świetnym przykładem, Kliczko to samo, a życie napisało inny scenariusz, nawet czereśniak z zajebistą sylwetką Sage (nieślubne dziecko Danki) dostał Barbeerne do zbicia, a chłop zaskakuje po raz kolejny.



Co do reszty kursów, Moks zgadzam się z Tobą w 100%, pewnie dlatego że jestem jego ogromnym fanem od czasów M1


Również jestem sercem za Wolanem, chociaż na żywo oglądałem jego walke z Grecicho i byłem negatywnie zaskoczony że nie skończył go przed czasem.


Sasza już końcówka kariery, Marif raczej dopiero początek.
kolejna walka młodość vs doświadczenie
w ostatniej walce z kurą wg mnie saszka był na koxie, pokazał sie z naprawde zajebistej strony, swoimi zapasami, gwałcil Bartka.
Jeśli jest w podobnej dyspozycji właśnie teraz to powinien dać rade Marifowi.
(czekałbym aż do dnia ważenia by zobaczyć w jakim stanie obaj wyjdą)
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Różala bym nie ruszał. Nie po tym co pokazał w ostatniej walce, gdzie dał się poddać. W ogóle w filmikach pieprzy takie głupoty, że słuchać się go nie chce. Nie wiem czy on jeszcze MMA traktuje na poważnie. Pudzian fajnie wygląda, waga coś koło 112 kg, pracuje nad szybkością i wytrzymałością. Współpracuje ze Szpilką...

Na Moksa kurs jest piękny, lepiej stawiać już teraz, bo poleci na dół.
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
xYzZ
z całym szacunkiem do Ciebie, nie baw sie w stawianie w każdym kuponie Cipka i Ahmeda.
Kursy małe, a co do Cipka właśnie to on nieprzewidywalny jest. Fakt faktem że ma duzo lepszych zawodników na rekordzie i jest duuużo lepszy w każdej płaszczyźnie ale to jest MMA. Walka z Silvą mnie tego nauczyła.
Gdyby teraz walczył z Kendallem to właśnie na niego bym postawił.

a co do Mameda i Aziza, to samo ciapaci bracia, Aziz bijący sie dla allaha może trafić Ahmeda, chociaż w to wątpie i myśle podobnie do Ciebie że scenariusz będzie taki jak z Melvinem, chyba że podejmie dłuższą walkę w stójce to może dostać kamieniem w łapie swojego zioma.

Podsumowując, niezwykle prawdopodobne że wygra i Cipek i Ahmed ale czy jest sens ryzykować hajs za taki słaby kurs?
Ronda miała wygrywać wiecznie, Anderson również jest świetnym przykładem, Kliczko to samo, a życie napisało inny scenariusz, nawet czereśniak z zajebistą sylwetką Sage (nieślubne dziecko Danki) dostał Barbeerne do zbicia, a chłop zaskakuje po raz kolejny.



Co do reszty kursów, Moks zgadzam się z Tobą w 100%, pewnie dlatego że jestem jego ogromnym fanem od czasów M1


Również jestem sercem za Wolanem, chociaż na żywo oglądałem jego walke z Grecicho i byłem negatywnie zaskoczony że nie skończył go przed czasem.


Sasza już końcówka kariery, Marif raczej dopiero początek.
kolejna walka młodość vs doświadczenie
w ostatniej walce z kurą wg mnie saszka był na koxie, pokazał sie z naprawde zajebistej strony, swoimi zapasami, gwałcil Bartka.
Jeśli jest w podobnej dyspozycji właśnie teraz to powinien dać rade Marifowi.
(czekałbym aż do dnia ważenia by zobaczyć w jakim stanie obaj wyjdą)
widocznie mamy inny poglad na te dwie walki, dla mnie Cipek+Mamed to lokaty i pogralem je najwieksza stawka, stad oczywistosc ze dokladam je do reszty zeby podbic ako,

W wyiadach Rozal zawsze pierdolil wiec to nie nowosc, w ostatniej walce nie zablysnal, a zobacz walke Graham - Pudzian, gdzie Mario bedac przez cala pierwsza runde z gory, nie robiac nic, wypompowal sie tak ze kwestia czasu bylo az Peter to skonczy.

BTW kto nie jest na koxie w KSW?????
 
macio106 134,5K

macio106

Znawca - MMA
Rafał Moks - Robert Radomski ✅ Rafał Moks pokonał Roberta Radomskiego przez jednogłośną decyzję, Runda 3, 5:00
Typ: 1 @2.06!!! Betsafe

Nie rozumiem, czemu kurs taki wysoki. JA to biorę i to grubo. Moks to były mistrz M-1. Kozak w parterze. Ok warunki fizyczne ma fatalne, ale tutaj będzie prosta piłka sprowadzenie i dźwignia. przegrał z mocnym Saidovem, dostał KO od Wallheada, no ale gdzie porównywać tych dwóch do Radomskiego? Który nie bił się od 1,5 roku, gdzie pokonał słabego Piskorza. Przewalił on walkę w parterze z Błachutą, który nie poradził sobie w FEN-ie! Nie ma opcji, aby Rafał to przegrał, nie oszukujmy się jest on jedną z drugoplanowych postaci KSW i ciperki lecą na niego.;) Rafał błędu nie zrobi, obali i podda.

Michał Fijałka - Marcin Wojcik ⛔ Marcin Wójcik pokonał Michała Fijałkę przez jednogłośną decyzję, Runda 3, 5:00
Typ: 1 @2.40 Betsafe

Miałem przyjemność oglądać dwie ostatnie walki Michała na XCage osobiście i powiem wam jedno. Dzik w żołędzie. To że Darpinyan nie odklepał dźwigni w drugiej rundzie to cud. Przyjechał Brazylijczyk i co? Odpadł w parterze. Fijałka jest mocny fizycznie, mięśnie i siła z kondycją trochę gorzej, ale kim jest Wójcik? Zdominował Janusza i ubił Słabego psychicznie Kondraciuka. Fijałka w wywiadach po ostatniej gali wspominał, że jemu już bliżej niż dalej do końca kariery i chciał by coś jeszcze wygrać. I toczyć 2-3 walki w roku. KSW jest dla niego idealne. Ma tutaj wszystko co potrzeba, a i ma predyspozycje w każdej płaszczyźnie, aby wygrać z Wójcikiem.

Mariusz Pudzianowski - Marcin Różalski ⛔ Marcin Różalski pokonał Mariusza Pudzianowskiego przez poddanie (gilotyna), Runda, 1:46
Typ: 1 @1.35 Betsafe

Nie wiem skąd się biorą opinie ża Różal ma tu szansę. No ja jej nie widzę. Sprawa jest prosta. Mariusz to gwiazda, który ciągnie ten cyrk on nie może przegrać. Pożegnanie an Narodowym musi być kozackie! Jak Mariusz pierdolnie Rożala to ten się zakryje pod gardą, Mariusz przewróci zasypie gradem ciosów i po walce. Ot cała filozofia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
K 1,1K

kobra1234

Użytkownik
Jednak Pudzian traktuje tą walkę całkiem poważnie, a Różalski to trenuje boks już chyba tylko po piwnicach. Mariusz sprowadzi do parteru i podda obronce zwierzat.
Ja gram taśmę: Moks, Pudzian, Materla i Khalidov. Nie spodziewam sie niespodzianek na tej gali
 
T 37

turkucpodjadek

Użytkownik
Mariusz Pudzianowski @ 1.33 Unibet

Co tu dużo gadać-z Mańka nigdy figtera nie było i nie będzie,gdyż jak powiedział jego mentor Mirek Okniński ilość sterydów jakie zjadł w życiu ,wiek 39 lat ,włókna siłowe które mozolnie przerabia na wytrzymałościowo siłowe,oraz brak jakichkolwiek szlifów do walki w stójce oraz parterowych robią z niego nadmuchiwanego od paru lat fightera nie do końca czystej jeśli chodzi o aspekty sportowe federacji Maćka i Martina(dwóch starych chachmentów).
Mniejsza o to :Maniek jest mega pracowitym gościem i zbił wagę do 113 kilo (ostatnio ważył tyle jak miał 18 lat) co na pewno przełoży się na dynamikę i wytrzymałość.Zapierdziela do tej walki bardzo mocno.

Różał natomiast wg mnie jest już gościem na emeryturze sportowej,Siedzi w swoim domku pod Płockiem,trenuje w domu w salce 2 na 3 m(jak sam mówi więcej miejsca mu nie potrzeba bo w walce nigdy nie ucieka),w której jest worek,lustro,drążek i rowerek do robienia cardio,ma rozcięte mocno czoło ,które kwalfikuje się do szycia,ale nie może tego zrobić 10 dni przed walką.Poza tym jego nogi które są jego największym atutem,są mocno skontuzjowane,bo z czystego warsztatu bokserskiego nigdy nie słynął.

Pudzian nie będzie wdawał się w jakiekolwiek wymiany w stójce z Marcinem ,a Różal który jest statyczny w klatce zostanie szybko przewrócony przez Mańka i ubity w przeciągu 1 rundy.

Aziz Karaoglu @ 4.0 Unibet

Mamed ,który moim zdaniem jest zawodnikiem przehaypowanym jak to bywa w otoczce KSW jest zawodnikiem brazylijskiego jiu jitsu i nic poza tym.Jego stójka i zapasy stoją na bardzo miernym poziomie i jego wypowiedzi ,że nie będzie sie bał bić w stójce z Karaoglu można schować między bajki.Poza tym nie jest zbyt silnym zawodnikiem,a jego passa 11 wygranych walk oraz kontuzje kręgosłupa z którymi zmagał się nie tak dawno mogą wnieść negatywne zmiany na jego grę z pleców.Oczywiście nie wykluczam planu Martina i Maćka na to aby doprowadzić do jego rewanżu z Materlą i podłożenia się Aziza ,ale kurs 1,20 na Czeczena nie jest wart gry

Karaoglu to chyba najmocniej bijący zawodnik z całej federacji.Swoją gre opiera na mocnych lowkickach i przede wszystkim na niezłym boksie o czym świadczą 3 ostatnie szybkie wygrane nad Strusem,Silvą i Falcao.Jest tez zawodnikiem dośc agresywnym,narzuca presję od samego początku.Jego sylwetka świadczy też o tym ,że zjada troszeczkę wspomagaczy ,a cardio stoi pod znakiem zapytania,wydaję się tez być zawodnikiem silniejszym.

Scenariusz na ta walkę wygląda dwu znacznie.Karaoglu będzie przeważał w wymianach na nogach i jeśli nie da się obalić Mamedowi ,to powinien maksymalnie na początku drugiej rundy posłać nieprzytomnego Czeczena na dechy ,a jeśli spadnie na plecy,zostanie raczej skręcony szybciutko jakimś poddaniem przez Mameda.

Obydwa typy to takie luźne przemyślenia,jeśli zagram to lekko na Aziza bo Mańka po takim kursie raczej nie dotknę...
 
macio106 134,5K

macio106

Znawca - MMA
Khalidov i Pudzianowski wygrają swoje walki przed czasem? TAK 4.00 STS⛔

Dziwny zakład STS dał, ale w sumie ma to szanse bo Pudzian wygra to na 100%, jedynie Aziz może cepem upolować Chalidowa. No ale Czeczen też może obalić i wykręcić Aziza, chyba że walka będzie nieczysta bo obaj to islamiści i Allach mu nie pozwolił bić swojego brata ????. No ale całkiem poważnie to kurs prawie 3.50 na takie coś wygląda dobrze.
 
cruel21 151

cruel21

Użytkownik
Lubie oglądać w akcji Różalskiego i wydaje mi się ze nie jest bez szans jak tu co nie którzy piszą, Pudzian pierwsza runda i później go nie ma. Jak tylko walka wyjdzie za pierwszą rundę to widzę szanse dla Różala, kurs 3.00 wart rezyka.
 
rafaelinho 643

rafaelinho

Użytkownik
Rożalski wygra przed czasem 5.00 STS ✅✅✅✅✅ I gdzie ten Pudzian tak zajebał Rożalowi? ???? Haha, znawcy.

Rożal po walce z Grahamem ponaprawiał co się dało w swoim organiźmie. Fizycznie czuje się dobrze, odpoczywa w domu za miastem, ma kilka zwierzaków, wspomaga też swoją osobą różne akcje charytatywne. Ogólnie nie czuje presji bo jako takiej nie ma. Przegrał walke z McSweeneyem, który zwyczajnie zaskoczył Marcina zejściem w parter. On tam źle się zachował bo odpuścił gdy przeciwnik był na plecach, ale Różal to bardzo bystry zawodnik. Nie sądze żeby dwukrotnie popełnił ten sam błąd.
Różalski nie jest zawodnikiem parterowym, ale to niezły cwaniak. Jego umiejętności parterowe na Pudziana wystarczą. Jakiejś dzwigni nie ma co sie spodziewać. Jedyne opcje Pudziana w parterze to jakieś duszenie albo grad ciosów. A sam płocki barbarzyńca prędzej będzie wstawał i wolał stójke niż leżenie na rywalu.
Co do stójki. Bezapelacyjnie idzie w strone Różala. Dlaczego taka pewność? Bo Różal potrafi kopać. Low, Middle, High w każdym momencie może odpalić i trafić. Ze strony Pudziana zagrożeniem będzie tylko boks, który ostatnio trenował z Arczim Szpilmenem. No ale znowu Rożalski ma bardzo niewygodny styl. Pudzian jest silny to na pewno, ale Rożal to kawał chłopa. Nie ma opcji żeby padł od jakiegoś przypadkowego ciosu.
Jakoś nie moge rozkminić co takiego ma Pudzian a nie ma Różalski, że są takie kursy i dlaczego taka pewność jest w Mariuszu. Przecież jak on przegra to i tak zrobią mu jeszcze walke ostatniej szansy. Dla Marcina to jest ta walka i on ją bierze.
Resumując walka 3x5 min to musi się skończyć przed czasem, kurs 5 na takie zdarzenie. Oczywiście, że biore. Może i troche naginam fakty, ale Marcin wie, że w przypadku zwycięstwa dalej będzie mógł swoją osobą w bardziej medialny sposób promować fajne akcje pomocy. WAR RÓŻAL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Chlewicki @ 1,85 Betsafe
LOKATA, nic tylko brac i grac
Piraev wypadl z walki na pare dni w zwiazku ze sluzba w wojsku tj. M1 sie odgrywa na KSW, na zastepstwo wchodzi niejaki Azi Thomas, byly pseudo bokser, znikome doswiadczenie, 6 walk wygranych przed czasem nad jakimis no name z ujemnym rekordem, walka wzieta na kilka dni przed, jedynie co jest w stanie zrobic to sciac wage i wyjsc po wyplate, Saszka zgwalci go zapasniczo obstawiam tko/sub 2rd
Nic dodac, nic ujac, buki przy wystawianiu kursu patrzyly na rekord Anglika ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jacek75 107

jacek75

Użytkownik
Rożalski @2,91
Mega value na Rozalskiego ktory stanie w szranki na przeciwko znanemu i lubianemu Pudzianowi, obaj fajterzy sa juz blisko konca kariery. Nie wiem czym buki kierowaly sie wystawiajac kursy?
Mario jak to Mario, siebie nie oszuka, dalej pchane ciosy, dalej fatalne kardio, chwalil sie ostatnio zadziwiajaco niska waga 113 kg lecz nie sadze aby stal sie nagle dlugodystanswocem.
Rozal na niezlej bombce, wystarczy obejrzec ostatni filmik ktory wrzucil, stojka duzo lepsza i bardziej poukladana niz Chudzian, przyzwoity boks, dobre wewnetrzne lowy, czesto kopie middle, duzo lepiej porusza sie po ringu, szybszy, lepsze warunki fizyczne,
defensywne zapasy slabe ale na Pudziana wystarcza w zupelnosci, obstawiam że Marcin przewalczy cala walke na wstecznym celnie punktujac. Rożal przed czasem lub decyzja
Widze z ekolega sklania sie na zasadzie mój faworyt to pod niego napisze analizę.Różal różalem, ale kto naprzeciwko niemu staje Pudzian ktory ma juz wieksze doswiadczenie przed walka ostro trenował sila po stronie pudziana Licze na low kicka jakiegoś.Generalnie walka jak dla mnie wygrana pudziana przed czasem kurs 2.00 STS
 
K 1

kubraksnk

Użytkownik
Ja podrzuce coś od siebie: Jak dla mnie Szymuszkowski+Wrzosek Ako2,96 Unibet Szymuszowski w gazie wygrywał ostatnio z Jewtuszkiem oraz Zawadą, na ważeniu wygładał na przygotowanego i dosc pewnego siebie i myśle że to wystarczy żeby wygrać z Litwinem który w poprzednim pojedynku pokonał na FEN10 Kiełka. Co do Wrzoska to bez logicznej analizy ale poprostu mam wielka nadzieje że chłopak wygra i jeszcze powojuje w KSW. Mam pewnośc że bedzie to ciekawa walka i może się skończyć różnie jak dla mnie szanse 60-40 Wrzosek. Zastanawiam się nad podbiciem AKO Materlą +Khalidovem.
 
macio106 134,5K

macio106

Znawca - MMA
Lukasz Chlewicki (POL) - Azi Thomas (ENG)✅ Łukasz Chlewicki pokonał Aziego Thomasa przez jednogłośną decyzję, Runda 3, 5:00
Typ: 1 @1.50 Bah

Tak jak było napisane powyżej tutaj Anglik bierze walkę na zastępstwo od razu wsiadł w samolot, a to Saszka miał cały cykl przygotowawczy i to Łukasz miał poważne walki, a nie obijanie kelnerów. Obecnie na Bah najlepszy kurs.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom