>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

KSW 30 Genesis - 21 luty

Status
Zamknięty.
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik

Data: 21 lutego 2015
Miejsce: Poznań, Polska
Transmisja: Polsat, Polsat Sport
Walka wieczoru:
77 kg.: Borys Mańkowski (16-2-1) vs. Michaił Tsarev (29-4)
Karta główna:
77 kg.: Rafal Moks (10-6) vs. Aslambek Saidov (15-4),
52 kg.: Karolina Kowalkiewicz (7-0) vs. Kalindra Faria (15-4-1)
70 kg.: Mateusz Gamrot (8-0) vs. Rodrigo Cavalheiro Correia (15-3),
66 kg.: Anzor Azhiev (5-1) vs. Koike Kleber (15-3-1)
120 kg.: Michal Wlodarek (6-0) vs. Szymon Bajor (14-5),
70 kg.: Lukasz Rajewski (2-1) vs. Jakub Kowalewicz (5-1),
Karta wstępna:
70 kg.: Mateusz Zawadzki (10-2-1) vs. Kamil Gniadek (8-3).



http://www.youtube.com/watch?v=eFl1Gvn-xRA
Zapraszam do dyskusji i podawania typów
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
duzyesz 366

duzyesz

Użytkownik
Ciekawe jak Tasman poradzi sobie z Tsarevem , nie moge sie doczekac zapowiada sie dobra walka . Nie wierze w to typowanie tapology Tsarev by ko.

Moksa dali na Saidova tez ciekawe , rozwijający ostatnio skrzydła Moks ale czy Saidov to nie za wysokie półki dla nie go jak na tym etapie ? Asamblek ostatnio jakies problemy kryminalne moze nie przygotował sie do walki opowiednio, a moze jakies sparingi w areszcie hehe .

Włodarek z Bajorem powinno byc szybko , Bajor ostatnio rozprawił sie błyskawicznie z Walusiem (sic!) teraz pewnie jego czeka taki los. Włodarek potrafi bic mocno.

Anzor z Koike . Dla mnie czeczen to mega prospekt , rozwija sie w szybkim tempie jak pierwszy raz go zobaczyłem w KSW to wiedziałem juz ze bedzie to kolejna czeczenska torpeda. Czy ogarnie Japonca ? nie umiem sie wypowiedziec bo nie bardzo go kojarze . Z tego co widze po rekordzie to mieli tam tych skośnookich u siebie. Bardzo ciekawy jestem tej walki.


Gamrot z Cavalheiro
Gamer ma to cos co potrzeba w klatce - powinien ubić brazylijczyka , moze skonczyc w parterze ? who knows . Cavalheiro ma mega pizgniecie w łapie z tego co widze to na 15 walk 13 przez nokaut i tego bym sie obawiał + zasięg chyba na jego korzysc . Nie jestem pewny bo nigdzie nie moge znalezc info o zasięgu Polaka
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Gamrot - Cavalheiro
Typ: 1
1.15



Bilans Cavalheiro robi wrażenie (15-3), nie ma co ukrywać, ale to jest oczywiście zagrywka i promocja KSW.

31-letni reprezentant Kraju Kawy to znakomity uderzacz. W swoim rekordzie na piętnaście zawodowych wygranych aż dwanaście razy nokautował swoich rywali. W ostatnich jedenastu występach sposób na jego zabójcze muay thai znalazł jedynie Polak Marcin Held.

Dla popularnego „Gamera” pojedynek z Cavalheiro zapowiada się na jeden z najtrudniejszych w karierze.


Wchodzimy w Google, wpisujemy Rodrigo Cavalheiro i wybieramy pierwszy wyszukany wynik (sherdog). wyświetla nam się historia walk tego &quot;znakomitego&quot; fightera. I tutaj zamyka nam się koło. Ostatnia walka wygrana z zawodnikiem, który na 9 ostatnich pojedynków wygrał RAZ. Wcześniej przegrana walka z Heldem w pierwszej rundzie. Pokonał jeszcze zawodnika, który toczył drugą walkę i drugą przegrał. Rekord nabity nawet nie na kelnerach, bo oni już mają lepsze wyniki.
KSW wali niezłą bujdę, chwaląc się kogo to oni nie dali dla Gamrota, a to jest oczywiście ***** prawda (przepraszam za zwrot), ale taka jest prawda.

Mańkowski - Tsarev
Typ:1



Salonowiec wszystko ładnie opisał. Dla Mańkowskiego jest to bardzo ważna walka. Występuję w swoich murach, pierwszy raz w karierze wystąpi w walce wieczoru. Poczynił spory progres. Trenuje w bardzo dobrym klubie Ankos zapasy.
Warto zwrócić uwagę, że Diabeł pas odebrał doświadczonemu Saidovi, poddając go. W ostatniej walce pokonał Davida Zawade, który również posiada(ł) ciekawy bilans walk, wtedy to było (10-1), ale Borys wygrał przez poddanie już w pierwszej rundzie. Tutaj powinno być podobnie. Osoby, które nie interesują się KSW, mogą się zrazić rekordem, jaki posiada jego przeciwnik, ale spokojnie. Rekord nabity na mało znaczących kelnerach. Dostając lepszych rywali przegrywał, a w tej walce faworytem jest Mańkowski.
Diabeł Tasmański to mega talent z aspiracjami na UFC, więc Ruska powinien pokonać i tak się pewnie stanie.

Tutaj nastąpiła zmiana, ponieważ Borys zawalczy z Bahari. Przeciwnik przyjechał po wypłatę.


Azhiev - Koike
Typ: 1
1.15


Mądrze prowadzony przez duet K&amp;L, robiony na mega gwiazdę KSW, od siebie dołożył umiejętności, bo akurat jemu nie można odmówić talentu. O jego przeciwniku nic nie wiem, ale widzę że rekord nabity na ogórkach i na galach, które odbywały się po garażach.


Saidov - Moks
Typ:2
1.90


Trudna walka do typowania, ale mam nadzieję, że Kulti poskłada Bandziorka. Nie wiadomo jak przebiegały przygotowania Czeczena, który był na &quot;wakacjach&quot;, jego forma stoi pod znakiem zapytania.


Tylko czekać na kursy i można coś sklejać. Do tego dochodzi jeszcze UFC. Oferta zacna ????
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
77 kg.: Borys Mańkowski vs. Michaił Tsarev
Gdy spojrzałem na to zestawienie to trochę nie dowierzałem.
Naprzeciwko mistrza KSW, utalentowanego Borysa postawili NO Name z bardzo dobrym rekordem z Rosji. Człowieka bez potencjału marketingowego ale potencjalnie mocnego sportowo.
Czyli zupełnie na odwrót niz KSW dotychczas czyniło.
Czyli sprowadzali jakąś wypalona gwiazdę z fajną przeszłością, na tym budowano historie, ze polski zawodnik będzie się ścierał z weteranem UFC/Bellatora itp. ale juz nie dopowiadano, że facet w tej chwili woli wóde i panienki zamiast zwyklego treningu.
Przyjrzałem się &quot;Ruskowi&quot; i nie taki diabeł straszny.
Facet ma dobra stójke, dobry zasięg i tyle.
Powalczył 3 razy w Bellatorze. 2 porażki, jedno zwycięstwo.
Seryjnie wygrywa na małych galach w Rosji.
Uczciwie trzeba przyznać , że to niezły zawodnik.
Ale Borys przeważa o klase w atletyzmie, zapasach. Jest lepszy w parterze.
W stójce tez nie powinien ustępować. Dobrze skraca dystans i w pól dystansie dobrze bije.
Do tego jest w mega gazie. Wyrasta nam gwiazda sportowa a przy okazji medialna.
Walczy efektownie i skutecznie.
Wydaje mi sie, że już jest gotowy na UFC i wygrywanie tam.
Czeka go zbijanie wagi do light weight. Bo przy wzroście nieco powyżej 170cm będzie za bardzo odstawał od innych w kat 77kg. w UFC.


Borys
1.6 STS ( minus podatek)
 
duzyesz 366

duzyesz

Użytkownik
Popieram typy i analizy powyżej. Co do Borysa też uważam, że ogarnie Ruska ale się wstrzymam bo nie mam pojecia co to za Rusek jest.
Co do reszty zawodników mam na uwadze Anzora, Włodarka i może Moksa ( hmmm). Analiza wkrótce.
Napisałem do Unibetu, obiecali wystawić kursy na dniach.
Azhiev - Koike 1
Anzor prospect KSW, tak jak napisał Karciarz kreowany na gwiazde ale z talentem i umiejętnosciami. Koike to kolejny podstawiony świniak do zarżnięcia. W Japoni kosi jakis leszczy, nakręcili mu rekord 15:5 z typami co mają nie rzadko więcej przegranych walk niz wygranych też z ogórkami.
Nie ma innej opcji niz wygrana Azhieva.
To własnie lubie w KSW :-D ta nieprzewidywalnosc .
K&amp;L jeśli widzicie ten post to :


Moks - Saidov 1
W zasadzie tylko dlatego, że Saidov na saniach nie miał za bardzo gdzie ćwiczyc %-) więc wątpliwe jest jego przygotowanie. Druga kwestia Moks sie szybko rozwija, widać u niego ten błysk w oku. Walczy bardzo fajnie technicznie. Saidova przedstawiac nie trzeba, wojownik z krwi i kości ale myśle ze moze miec realne problemy w tej walce. Jak będzie ładny kurs na Moksa to pobiore jak będzie mniej niz 2 to nie tykam chyba.

Włodarek - Bajor
Włodarek od pierwszej walki zawodowej z Wójcikiem zrobił mega postęp. Nie daje sie tak prosto przewracac. Jest bardziej statycznym,Twardziej stąpajacym po oktagonie badz ringu zawodnikiem. Mocne sierpy, mocne proste. Dobrze bije w stójce.
Bajor zawdonik który potrafi walczyc i to nawet czasem całkiem dobrze ale potrafi też kompromitujaco przegrac ze słabeuszami. Nie będe chyba stawiał tej walki bo pewnie kursy będą marne. Wydaje mi sie, ze walka zakonczy się przed czasem i Włodarek który lepiej się prezentuje, ubije Bajora.

a no i bym zapomniał : Gamrot - Cavalheiro
Gamer !!! analiza nie potrzebna zupełnie . Pewniak gali.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Kursy na betsafe,ale dramatycznie niskie
Wg mnie tylko Kowalkiewicz można na singlu puścić,chyba ,że ktoś poklei dubletona albo tribla
Chyba buki jednak,nie doceniają rywali naszych.....i mogą sobie gadać głupoty np w puncherze jacy to wielcy zawodnicy przyjadą na galę:grin:
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Gamrot &amp; Anzor - 1.44⛔ - betsafe
Edit : 1.46⛔ - ónibet - tutaj gram to grubiej o wiele
Anzor :grin::grin::grin:
Dwóch znakomitych zapaśników , grapplerów , mocnych fizycznie , niebywale zwinnych w parterze .
Rywale kolejny żart KSW , zwykłe no name , istne średniaki .
Znikome szanse na urwanie chociaż rundy przez nim . Przyjazd na oklep i wypad do siebie .
Sprowadzanie na ziemie i tam ich obijanie i tyle , walki bez historii .
 
jedziem 25

jedziem

Użytkownik
Moks + anzor + mankowski + gamrot + wlodarek do tego ew dorzucić big foot&#39;a silve i kurs dobry.
Tak jak wyzej.. Przeciwnicy naszych zawodnikow to ogorki...
Ew mnie komar wygra przez zabojstwo (ciężkie ko)
Kulti zrobił wielki postęp od pierwszej walki z saidovem więc albo gilotynka albo aslanowi będzie potrzebny ortopeda.
Anzor jest mega nieprzewidywalny w stojce do tego świetne zapasy dadzą wygraną.
Mankowski i jego techniki bokserskie ala Tyson posla rusa dechy.
Gamrot to przyszłość polskiej wagi lekkiej (nie liczac helda)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
grzybeq 390

grzybeq

Użytkownik
Łukasz Rajewski 2.30

Gamer w szatni powiedział że nie ma opcji żeby Raju to przegrał, a jeżeli trenują razem to wiedzą w jakiej są formie. Z resztą sam widze na treningach jak robią, jak sie przykładają. &quot;Raju&quot; ciężko pracuje, daje z siebie dużo, przychodzi wcześniej na treningi i spędza dużo czasu na sali. Walczy inteligentnie, ostatnio walczył w kategorii 66kg, ta walka jest zakontraktowana w kategorii 70kg, a jego normalna waga to koło 77kg więc nie bedzie miał tyle zbijania co ostatnio. Utytułowany kickboxer, mistrz swiata k1, mistrz europy kickboxing low kick, wielokrotny mistrz polski k1, kickboxingu, sanda. Trenując w Ankosie poprawił zapasy i to znacznie. Kowalewicz jakoś nigdy mnie nie przekonywał. Tak na prawde z nikim poważnym nie wygrał, ostatnia walka z Gniadkiem była przez Kamila źle dopięta taktycznie, ciągle próbował z dołu balachy i ani razu mu się to nie udało. Czuje że Raju wygra tutaj przez nokaut co jest prawdopodobne.
 
jedziem 25

jedziem

Użytkownik
Nie chce nikogo zasmucać ale...... artykuł od mymma
&quot;Niestety… Jak poinformował Artur Mazur z portalu WP.pl na swoim Twitterze, Mikhail Tsarev nie zawalczy z Borysem Mańkowskim (16-5-1) na gali KSW 30, która w sobotę odbędzie się w Poznaniu. Nowym przeciwnikiem zawodnika z Ankos Zapasy Poznań będzie Mohsen Bahari (8-2).
Norweg miał zaplanowany pojedynek z Bostwickiem – na galę Cage Warriors 75, która planowana była na koniec marca 2015 roku jednak federacja CW przechodzi problemy po odejściu CEO Grahama Boylana i event ten został odłożony w czasie (nie zaanonsowano nowej daty). Bahari zawalczy miesiąc wcześniej na gali KSW 30, a do walki z reprezentantem gospodarzy przystąpi po porażce z mistrzem Cage Warriors Nicolasem Dalby. Mohsen stoczył z Duńczykiem pięciorundową batalię jednak to nie jego ręka powędrowała ku górze po ogłoszeniu werdyktu sędziowskiego. Ogółem z pięciu ostatnich walk Bahari przegrał dwie, wygrał jedną większościową decyzją, jedną przez jednogłośny werdykt i jedną przez poddanie.
Przekrojowo walczący zawodnik Frontline Academy wygrał trzy walki przez KO/TKO, dwie przez poddania i trzy przez decyzje. Raz został poddany, raz także przegrał przez decyzję sędziowską, nigdy natomiast nie został znokautowany.&quot;
http://mymma.pl/mohsen-bahari-nowym-przeciwnikiem-borysa-mankowskiego-na-ksw-30/


Niestety jeśli to prawda, Borys zawalczy z ogórkiem, który po raz pierwszy w karierze zanotuje porażkę przez KO
 
macio106 154,4K

macio106

Znawca - MMA
Zbliża się KSW więc znowu rozpisze się na temat gali. ;) Nie wiem dlaczego według wszystkich jest to najlepsza rozpiska w historii, jak jedyny poziom trzyma tylko jeden zawodnik a właściwie zawodniczka Kalindra Faria. Widać że gala &quot;budżetowa&quot; i było oszczędzane między innymi o jedną walkę mniej. Swoją drogą niezła patologia. Przed KSW 25 Martin mówił że nie będą brali zawodników z Japonii bo są drodzy, w sensie że dużo kosztują koszty przyjazdu, kontrakt a i kręcenie trailerów kosztuje. A teraz ściągają zawodnika, dla amatora Anzora.
Borys Mańkowski - Mohsen Bahari
Typ:1 ✅
Nagła zmiana rywala, co prawda Bahari jest w ciągu przygotowań bo szykuje się do Cage Warriors 75. No ale jednak nie jest to ten poziom co Borys. Wygrane na Cage są głownie ze słabymi rywalami lub z kolesiami u których kariera zbliżała się ku końcowi. Nie ma co kombinować Borys walczy u siebie kibice na pewno dodadzą &quot;kopa&quot;. Cykl przygotowań zrobiony bardzo dobrze + obóz w Zakopanem. Nie ma innej opcji jak wygrana Borysa. Moim zdaniem Submission 2 runda.
Aslambek Saidov - Rafal Moks
Typ:2⛔Aslambek Saidow pok. Rafała Moksa przez jednogłośną decyzję (3x 30-27).
Oboje się już kiedyś mierzyli, ale wtedy Moks nie był takim zawodnikiem jak teraz. Po za tym Asłan po perypetiach w więzieniu, co prawda mówił że robił tam pompki, ale co one mu dadzą? Do tego moim zdaniem może zawodzić głowa po przegranej z Borysem i przygotowaniu które były zrobione do walki mogą na nic się nie zdać. Rafał po fatalnej passie wystrzelił do przodu i poddawał rywali jak zapałki, tutaj nie będzie mu tak łatwo. Jakby nie patrzeć Asłan to nadal dobry zawodnik. Jednak moim zdaniem Asłan straci siły pod koniec walki i nie będzie wstanie dorównać Moksowi w parterze i ten go podda w 3 rundzie.
Karolina Kowalkiewicz - Kalindra Faria
Typ:1✅Karolina Kowalkiewicz pok. Kalindrę Farię przez niejednogłośną decyzję (2x 29-28, 28-29).
Ja osobiście czekam najbardziej na tę walkę nastawiam się ma konkretną bitkę w stójce przez 3 rundy. O Karolinie co miałem napisać to napisałem tutaj. Przy okazji Invicta 9. Kowalkiewicz nadal się rozwija ciągle idzie do przodu poprawia każda płaszczyznę, skrupulatnie idzie do przodu o kondycje też nie ma się co obawiać. Brazylijka na pewno jest bardzo mocna, solidny parter do tego uderzyć tez potrafi jednak ja wierze że Karolina sprosta wyzwaniu, musi tego dokonać jeśli marzy o UFC. Na plus dla Polski jest również jej zasięg.
Mateusz Gamrot - Rodrigo Cavalheiro
Typ:1✅Mateusz Gamrot pok. Rodrigo Cavalhiero przez TKO (uderzenia w parterze), 4:54 runda 3.
Nie ma co się rozpisywać, Gamrot nadzieja polskiego mma parter na bardzo dobrym poziomie do tego co widać na materiałach kondycji i siły mu nie brakuje. Rywal gość z Brazylii który nabijał rekordy na leszczach. Nie ma co kombinować Gamet poddanie.
Anzor Azhiev - Kleber Koike
Typ:1⛔Kleber Koike Erbst pok. Anzora Ażhieva przez poddanie (duszenie trójkątne), 3:16, runda 1.
Niby nie oszlifowany diament KSW, jednak ja podchodzę do czeczena z dystansem, na pewno Piotr Jeleniewski (mimo własnych przeszkód losu-rak) przygotował swojego podopiecznego bardzo dobrze. Anzor rozwijany w każdej płaszczyźnie nastawiony zawsze na pełny dystans. Rywal gościu z dobrym rekordem, ale to samo co u góry rekord nabity na ogórkach, walki z lepszymi przegrywał. Anzor na KSW 28 pokazał wolę walki i teraz będzie podobnie moim zdaniem kontrola walki przez Anzora przez 3 rudny.
Kamil Gniadek - Mateusz Zawadzki
Typ:1 ~Kamil Gniadek vs. Mateusz Zawadzki zakończony remisem (29-28, 30-28, 29-29)
Młody berserker, przygotowania pod kątem Bagiego. Na KSW 28 dał klapę do tego przed własnymi kibicami. Teraz będzie chciał się odegrać bo wie że to będzie dla niego walka o wszystko. Kontra ziomek który wrócił po długiej przerwie na gali 3F i to jego zwycięstwo było wątpliwe. No ale wystarczy zobaczyć jak Kerim sprowadzał go do parteru, zero problemów. Moim zdaniem Gniadek będzie chciał sprowadzić walkę do parteru z czym nie powinien mieć problemów i tak będzie punktował walkę konkretnie przeleży 3 rudny na rywalu i wygra.
Jakub Kowalewicz - Lukasz Rajewski
Typ:1✅Jakub Kowalewicz pok. Łukasza Rajewskiego przez poddanie (duszenie zza pleców), 3:05, runda 1.
Najcięższa walka do wytypowania. Obaj młodzi zdolni. Kowalewicz pokazał jaja w walce z Grecicho do tego szybka wygrana na FEN i bardzo dobra walka na KSW 28. Widać ze młody chłopak się rozwija powoli do przodu. Kontra kolejny młody gniewny z Ankosu czyli parter wyćwiczony do perfekcji. Siła ciosu jest piorunująca posyła rywali na deski, tak jak zachwiało to Saszą na KSW 27. Ciężko jakoś wytypować któregoś z zawodników, aby byli lepsi od swojego rywala bo oboje są praktycznie w tym samym miejscu. Młodzi, dobry klub rozsądny trener układający plan na walkę. Może być niezła bitka a i może być nudna walka w parterze. Ciężko tu typować jednak ja daję Kowalewicz przez decyzję.

Michał Włodarek - Szymon Bajor
Typ:1✅Michał Włodarek pok. Szymona Bajora przez jednogłośną decyzję (30-27, 29-28, 30-27).
Chyba najpewniejszy typ gali Włodarek na co dzień miły chłop, który na czas walki zmienia się w bestię. Kto wie gdzie był by dzisiaj jak by nie kontuzje. Nie ma co kombinować siła ciosu zabójcza. Parter dzięki treningom w ankosie na pewno też dobry. Do tego w wywiadach wspominał że z kondycją nie ma problemu i jest gotowy na 3 rundy. Moim zdaniem nie będzie to potrzebne, gdyż bez problemu ubije Bajora, który to głównie tłuk się ze słabymi rywali. Do tego ma braki w parterze, więc wygrana Włodarka przez KO powinna być formalnością.
I na koniec Tapology:

Na pewno nie są to &quot;peffki&quot;. Raczej typy by się sprawdzić. Co do gali to głównie walki będą kończyć się przez decyzję. Ja tak jak wspominałem najbardziej czekam na walkę kobiet i na walkę Moksa ze względu na sympatię do Kultiego. Co do tego jak gram to tak jak zawsze w przypadku KSW gram wszystko. Tym razem poszedł kupon 4 z 8.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
typpero 71

typpero

Użytkownik
&quot;Kontra kolejny młody gniewny z Ankosu czyli parter wyćwiczony do perfekcji.&quot;
Że co ? Rajewski ma parter wyćwiczony do perfekcji? Skąd Tyś się urwał człowieku?

&quot;Parter dzięki treningom w ankosie na pewno też dobry.&quot;
Włodarek to primo nie trenuje w Ankosie, a w Wrestler24, a druga kwestia to taka, że jego umiejętności parterowe (nie zapaśnicze) to znak zapytania.

Widzę, że analizy na siłę, błędne merytorycznie...

Żeby ten post nie został potraktowany jako spam, od siebie dodam, że moim zdaniem warto jest stawiać na Łukasza Rajewskiego. Kursy rzędu 2.20-2.3, no teraz może ciut niższe. IMO utrzyma walkę w stójce dzięki poprawionym defensywnym zapasom i albo wypunktuje Kubę, albo go nawet znokautuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jedziem 25

jedziem

Użytkownik
Gdyby Rajewski miał perfekcyjny parter to by na ADCC startowal ????
tak na serio..Raju z parterem za dużo wspólnego to nie ma...
Nie da się opanować w ciągu roku czy dwóch lat wyćwiczyć parter do perfekcji....
Przede wszystkim to zawodnik sportów uderzanych, owszem mógł coś liznąć bjj ale cudów bym nie oczekiwał...
np. Różal po przejściu do mma też miał amatorski parter, ale po tych cięzko przepracowanych KILKU LATACH jakiś efekt widać, tutaj może być podobnie, ale trzeba czasu!!

&quot;Jednak moim zdaniem Asłan straci siły pod koniec walki i nie będzie wstanie dorównać Moksowi w parterze i ten go podda w 3 rundzie&quot;
Główną bronią Saidova była zawsze siła, czy to w stójce cepy, czy mocne zapasy, czy też G&amp;P... Jak do tej pory nie zachwycał swoim jiu jitsu, więc nie sądzę że dopiero gdy straci siły, Moks będzie mógł szukać szansy...
Kulti jest znany ze świetnego parteru, każdy Janusz wie że Moks = gilotyna i skrętówka
Do tego jest w świetnej formie, czego więcej trzeba? chyba tylko szczęścia, Asłan jest jak najbardziej do poddania.

&quot;A teraz ściągają zawodnika, dla amatora Anzora.&quot;
Anzor jest amatorem?
Trzykrotny mistrz Czeczeni kadetów w zapasach...
jak wiadomo zapasy to podstawa mma
&quot;odkrycie roku 2012&quot; tez nie wzięło się bez przyczyny.
Obejrzyj sobie walkę z Helsonem, tam bardzo dobrze widać na jakim poziomie walczy Anzor, wg mnie amatorsko nie jest.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
duzyesz 366

duzyesz

Użytkownik
&quot;A teraz ściągają zawodnika, dla amatora Anzora.&quot;
Anzor jest amatorem?
Trzykrotny mistrz Czeczeni kadetów w zapasach...
jak wiadomo zapasy to podstawa mma
&quot;odkrycie roku 2012&quot; tez nie wzięło się bez przyczyny.
Obejrzyj sobie walkę z Helsonem, tam bardzo dobrze widać na jakim poziomie walczy Anzor, wg mnie amatorsko nie jest.
też mnie to rozbawiło :-D Anzor amatorem ? jeśli jest amatorem to zamiata większość sceny polskiego mma w jego kategorii.
Trzykrotny mistrz Czeczenii i mistrz Kaukazu oraz Rosji w zapasach. To nie byle co.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
A teraz ściągają zawodnika, dla amatora Anzora
Panowie spokojnie nasz tapologowy znaffca pomylił się :grin:
To miało zapewne być tak - A teraz ściągają zawodnika amatora dla Anzora
Ale z tym że Rajewski i parter do perfekcji to niezła beka ale nie ma co się dziwić takie babole to praktycznie co analiza :grin:
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
Zbliża się KSW więc znowu rozpisze się na temat gali. ;) Nie wiem dlaczego według wszystkich jest to najlepsza rozpiska w historii, jak jedyny poziom trzyma tylko jeden zawodnik a właściwie zawodniczka Kalindra Faria. Widać że gala &quot;budżetowa&quot; i było oszczędzane między innymi o jedną walkę mniej. Swoją drogą niezła patologia. Przed KSW 25 Martin mówił że nie będą brali zawodników z Japonii bo są drodzy, w sensie że dużo kosztują koszty przyjazdu, kontrakt a i kręcenie trailerów kosztuje. A teraz ściągają zawodnika, dla amatora Anzora.
Borys Mańkowski - Mohsen Bahari
Typ:1
Nagła zmiana rywala, co prawda Bahari jest w ciągu przygotowań bo szykuje się do Cage Warriors 75. No ale jednak nie jest to ten poziom co Borys. Wygrane na Cage są głownie ze słabymi rywalami lub z kolesiami u których kariera zbliżała się ku końcowi. Nie ma co kombinować Borys walczy u siebie kibice na pewno dodadzą &quot;kopa&quot;. Cykl przygotowań zrobiony bardzo dobrze + obóz w Zakopanem. Nie ma innej opcji jak wygrana Borysa. Moim zdaniem Submission 2 runda.
Aslambek Saidov - Rafal Moks
Typ:2
Oboje się już kiedyś mierzyli, ale wtedy Moks nie był takim zawodnikiem jak teraz. Po za tym Asłan po perypetiach w więzieniu, co prawda mówił że robił tam pompki, ale co one mu dadzą? Do tego moim zdaniem może zawodzić głowa po przegranej z Borysem i przygotowaniu które były zrobione do walki mogą na nic się nie zdać. Rafał po fatalnej passie wystrzelił do przodu i poddawał rywali jak zapałki, tutaj nie będzie mu tak łatwo. Jakby nie patrzeć Asłan to nadal dobry zawodnik. Jednak moim zdaniem Asłan straci siły pod koniec walki i nie będzie wstanie dorównać Moksowi w parterze i ten go podda w 3 rundzie.
Karolina Kowalkiewicz - Kalindra Faria
Typ:1
Ja osobiście czekam najbardziej na tę walkę nastawiam się ma konkretną bitkę w stójce przez 3 rundy. O Karolinie co miałem napisać to napisałem tutaj. Przy okazji Invicta 9. Kowalkiewicz nadal się rozwija ciągle idzie do przodu poprawia każda płaszczyznę, skrupulatnie idzie do przodu o kondycje też nie ma się co obawiać. Brazylijka na pewno jest bardzo mocna, solidny parter do tego uderzyć tez potrafi jednak ja wierze że Karolina sprosta wyzwaniu, musi tego dokonać jeśli marzy o UFC. Na plus dla Polski jest również jej zasięg.
Mateusz Gamrot - Rodrigo Cavalheiro
Typ:1
Nie ma co się rozpisywać, Gamrot nadzieja polskiego mma parter na bardzo dobrym poziomie do tego co widać na materiałach kondycji i siły mu nie brakuje. Rywal gość z Brazylii który nabijał rekordy na leszczach. Nie ma co kombinować Gamet poddanie.
Anzor Azhiev - Kleber Koike
Typ:1
Niby nie oszlifowany diament KSW, jednak ja podchodzę do czeczena z dystansem, na pewno Piotr Jeleniewski (mimo własnych przeszkód losu-rak) przygotował swojego podopiecznego bardzo dobrze. Anzor rozwijany w każdej płaszczyźnie nastawiony zawsze na pełny dystans. Rywal gościu z dobrym rekordem, ale to samo co u góry rekord nabity na ogórkach, walki z lepszymi przegrywał. Anzor na KSW 28 pokazał wolę walki i teraz będzie podobnie moim zdaniem kontrola walki przez Anzora przez 3 rudny.
Kamil Gniadek - Mateusz Zawadzki
Typ:1
Młody berserker, przygotowania pod kątem Bagiego. Na KSW 28 dał klapę do tego przed własnymi kibicami. Teraz będzie chciał się odegrać bo wie że to będzie dla niego walka o wszystko. Kontra ziomek który wrócił po długiej przerwie na gali 3F i to jego zwycięstwo było wątpliwe. No ale wystarczy zobaczyć jak Kerim sprowadzał go do parteru, zero problemów. Moim zdaniem Gniadek będzie chciał sprowadzić walkę do parteru z czym nie powinien mieć problemów i tak będzie punktował walkę konkretnie przeleży 3 rudny na rywalu i wygra.
Jakub Kowalewicz - Lukasz Rajewski
Typ:1
Najcięższa walka do wytypowania. Obaj młodzi zdolni. Kowalewicz pokazał jaja w walce z Grecicho do tego szybka wygrana na FEN i bardzo dobra walka na KSW 28. Widać ze młody chłopak się rozwija powoli do przodu. Kontra kolejny młody gniewny z Ankosu czyli parter wyćwiczony do perfekcji. Siła ciosu jest piorunująca posyła rywali na deski, tak jak zachwiało to Saszą na KSW 27. Ciężko jakoś wytypować któregoś z zawodników, aby byli lepsi od swojego rywala bo oboje są praktycznie w tym samym miejscu. Młodzi, dobry klub rozsądny trener układający plan na walkę. Może być niezła bitka a i może być nudna walka w parterze. Ciężko tu typować jednak ja daję Kowalewicz przez decyzję.

Michał Włodarek - Szymon Bajor
Typ:1
Chyba najpewniejszy typ gali Włodarek na co dzień miły chłop, który na czas walki zmienia się w bestię. Kto wie gdzie był by dzisiaj jak by nie kontuzje. Nie ma co kombinować siła ciosu zabójcza. Parter dzięki treningom w ankosie na pewno też dobry. Do tego w wywiadach wspominał że z kondycją nie ma problemu i jest gotowy na 3 rundy. Moim zdaniem nie będzie to potrzebne, gdyż bez problemu ubije Bajora, który to głównie tłuk się ze słabymi rywali. Do tego ma braki w parterze, więc wygrana Włodarka przez KO powinna być formalnością.
I na koniec Tapology:

Na pewno nie są to &quot;peffki&quot;. Raczej typy by się sprawdzić. Co do gali to głównie walki będą kończyć się przez decyzję. Ja tak jak wspominałem najbardziej czekam na walkę kobiet i na walkę Moksa ze względu na sympatię do Kultiego. Co do tego jak gram to tak jak zawsze w przypadku KSW gram wszystko. Tym razem poszedł kupon 4 z 8.
Piszę bez złośliwości... ale specyfika tego forum polega na podawaniu typów wartych zagrania za pieniądze, gdzie pod uwagę powinno się wziąć także kurs na dane zdarzenie. Istnieje wiele innych stron tematycznych, w tym forum na tapology gdzie można podawać swoje przewidywania bez obstawiania realnych funduszy i myślę, że takie rozważania powinny się znaleźć tam. Rozumiem, że gala na papierze w większości pojedynków wygląda na oczywistą i później cały post na zielono będzie ładnie wyglądał, ale podania typów na wszystkie walki jak rozumiem do grania singlami gdyż ich nie łączysz jest mocno zastanawiające.
Tu nie chodzi o to ile typów Ci &quot;siądzie&quot; a jaki zysk osiągniesz... możesz trafić 8/10 a nie osiągnąć zysku albo niewielki.
Jesteś często na forum, załóż jakiś konkurs gdzie będzie się liczyło typowanie całej gali i wtedy to będzie miało racjonalne wytłumaczenie, tak to jest tworzenie analizy dla samej twórczości. Zresztą przez takie proste działanie gwiazdy tego działu rozstrzygnąłby kto świeci najjaśniej...
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Nigdy nie ukrywałem że KSW jest dla mnie totalnym cyrkiem i bagnem o niskim poziomie. Tym razem naszych rodzimych pseudosędziów zastąpią zagraniczni, czy sprawi to że wałków będzie mniej? Śmiem wątpić, ale przedstawie swoje wnioski dotyczące kilku walk z KSW 30.

Kalindra FARIA 2.35 - Taki kurs!?!
Po pierwsze, aspekt pozasportowy. Karolina została wypromowana przez KSW na jedną z gwiazd federacji. KSW nie ma drugiej kobiety która mogłaby zostać posiadaczką pasa. Nie ma nawet drugiej Polki w swoich szeregach. Całe kobiece MMA w KSW to Karolina Kowalkiewicz. Nie jest żadną tajemnicą że Karolina chce odejść. Ba! Nawet zerwać kontrakt, żeby tylko dostać się do UFC. Ta walka może być jej pożegnalnym starciem w KSW. I kogo dostaje? Najmocniejszą rywalkę, jaką tylko mogłaby w tym momencie dostać. Co ważne zauważenia, to starcie nie jest walką o pas, zostało to zmienione niemalże w ostatniej chwili. Teoria spiskowa? Już był jeden mistrz KSW który witał się z UFC, a przegrał walkę nie o pas z Jayem Silvą. Karolina przegrywając z Farią, oddaliłaby się UFC, a KSW zatrzymałoby swoją gwiazdę, jednocześnie nie zmieniając posiadaczki pasa. Idealny scenariusz dla Kawulskiego i Lewandowskiego.
Po drugie, aspekt czysto sportowy. Faria mimo nabitego rekordu paroma słabymi brazylijkami, zna się na rzeczy. Bardzo dobry parter, solidna stójka z typowym muay-thai, bardzo słabe zapasy. W ostatniej walce pełen dystans z Aguilar, liderką światowych rankingów. Stójka techniczna, coś w stylu Aśki Jędrzejczyk. Jeśli wyczai mankamenty Karoliny w stójce, a są one dość spore, bardzo łatwo rozczytać jej kombinacje, może ją ładnie porozbijać. Oczywiście równie możliwe że Karolina zapunktuje sprowadzeniami, tego wykluczyć nie można. Mimo to sportowo można postawić remis, ze wskazaniem na Kalindrę.
Po trzecie, pamiętajmy że Brazylijki nie szczędzą sobie koksów, zresztą widząc po fotkach pani Farii jakie wstawia, nie mam żadnych wątpliwości że będzie mocno napakowana koksami. KSW nie robi testów, więc nie mają prawa nic jej zrobić.

Tak wygląda rozbita przez Kalindrę rywalka

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom