>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

KSW 29: Reload

Status
Zamknięty.
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Znokautował zawodnika, z którym Mamed trochę powalczył, a Materla męczył się w dogrywce, gdzie wiele osób mówiło, że Kendall uczciwie wygrał.
No to miał być link pokazujący, że Cooper to kelner? Jeśli tak, to Materla to też kelner.
A kto powiedział że Materla to nie kelner? ???? Kogo on w karierze pokonał? Z Jay&#39;em Silvą, mega słabym zawodnikiem miał ciężkie walki, z Kendallem który był za słaby na UFC, a obecnie pokazuje że jest za słaby na Bellatora też miał problemy. A nie, przepraszam, &quot;Cipek poddałby Weidmana tylko Amerykanie się go boją sprowadzić&quot; ???? Cooper to słaby zawodnik, ale nie w tym problem, w UFC też obecnie walczy wielu słabych, problem w tym że koleś z Kendallem wygram po lucky punchu, a gdyby nie ten przypadek byłby obecnie po serii 4 porażek, a KSW wita go w glorii i chwale wielkiego zawodnika z USA.

PS. Macio, bez urazy i z całym szacunkiem oczywiście, z czystej sympatii, mam nadzieje że nie chcesz grać za kase tego co napisałeś, bo połowa z tego nie wejdzie. To już lepiej pograć to co pisał Pudzian, Mameda z Borysem, niewielka szansa że stracisz, nawet jeśli kokosów nie zarobisz ????

I ludziska, nie zapominajcie że to jest kur### KSW!!! Tutaj obcokrajowcy wygrywają od święta, tutaj prospekty KSW przegrywają raz na 5 gal... Tutaj nie ma logiki, tutaj jest jedynie to co opłaca się KSW.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
I ludziska, nie zapominajcie że to jest kur### KSW!!! Tutaj obcokrajowcy wygrywają od święta, tutaj prospekty KSW przegrywają raz na 5 gal... Tutaj nie ma logiki, tutaj jest jedynie to co opłaca się KSW.
Ciężko się z tym nie zgodzić i zadaję sobie pytanie czyje zwycięstwo im się opłaca - Strusa czy Silvy. Gdyby to nie było KSW to nie miałbym wątpliwości, ale chyba sami pamiętacie jak Strusowi wyciągnęli remis z Abu.
Beke mam z tych video gróźb. Strus zgotuje piekło w oktagonie? ???? ????
Z drugiej strony - Silva wygra i co dalej? Czwarta walka z Materlą?
 
patryk4865 53

patryk4865

Użytkownik
A kto powiedział że Materla to nie kelner? ???? Kogo on w karierze pokonał? Z Jay&#39;em Silvą, mega słabym zawodnikiem miał ciężkie walki, z Kendallem który był za słaby na UFC, a obecnie pokazuje że jest za słaby na Bellatora też miał problemy. A nie, przepraszam, &quot;Cipek poddałby Weidmana tylko Amerykanie się go boją sprowadzić&quot; ???? Cooper to słaby zawodnik, ale nie w tym problem, w UFC też obecnie walczy wielu słabych, problem w tym że koleś z Kendallem wygram po lucky punchu, a gdyby nie ten przypadek byłby obecnie po serii 4 porażek, a KSW wita go w glorii i chwale wielkiego zawodnika z USA.
Ciężko się z tym nie zgodzić. ????
Widzę, że jednak nie jestem osamotniony w myśleniu, że Materla to przeciętniak. Tam, gdzie Mamed gasił raz dwa przywożone mięso armatnie przez ksw tam Materla toczył wyrównane walki. I zamiast spojrzeć, że Cipek męczył się to podnieta, że wspaniały, bo toczył heroiczny bój do końca. To prawda. Tu szacun dla niego, lecz nie zmienia faktu, że prócz serducha do walki to nie ma wiele więcej do zaoferowania. ;)
 
K 326

kurekq

Użytkownik
A kto powiedział że Materla to nie kelner? ????
Kelner jest określeniem przeznaczonym na zawodników, którzy mają małe pojęcie i umiejętności, są dostarczycielami zwycięstw i nie mają szans ani ambicji nic wielkiego osiągnąć.

Można mieć różne podejście do umiejętności Materli, ale pisanie, że to kelner to jakieś bardzo przykre nieporozumienie.

Materla pokonał ostatnio Bazerrę z rekordem 19-11. Bazerra z kolei pokonał Erika Beckera (rekord 5-7). Beckera prawdopodobnie można nazwać kelnerem, a nie Bazerrę czy też o dwie klasy lepszego Materlę.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
@kurekq, przypominam Ci debatę w temacie KSW24, gdzie byłeś pewien że Materla rozniesie Jaya Silve (&quot;Materla wygra to na luzie, jeszcze się zdziwisz. Wygrał walcząc bez nogi, z zamkniętym okiem i fatalnie taktycznie. Teraz wygra walcząc zdrowy i mądrze taktycznie, do jednej bramki&quot;). Nie muszę dodawać że tamtą walkę przegrał.
Kelner jest złym określeniem, faktycznie, przyznaje Ci racje. Ale nie zmienia to mojego podejścia do zawodników KSW. Jak można realnie oceniać ludzi którzy mają dobieranych rywali? Masz takiego Tybure, Grabowskiego, Helda, Jotke czy Aśkę Jędrzejczyk. Czy oni wybierają sobie z kim chcą walczyć? Nie, dostają mocnych rywali, zazwyczaj sobie radzą, ale zdarzają im się również porażki. A z kim walczy Materla? KSW może spokojnie dać mu nie klasowych, ale chociaż przyzwoitych rywali typu Carmont, Vemola, a od dawna walczy z ludźmi którzy są po serii porażek. Dla mnie to jest ta sama zasada co z NBA i PLK. W Polskiej Lidze Koszykówki grają zawodnicy którzy byli w drużynach z NBA, ale czy ktoś kto w Polskiej Lidze jest gwiazdą, może być w ogóle porównywany do graczy NBA? Czy ktoś kto porównałby gwiazdę PLK z gwiazdami NBA byłby uważany za zdrowego na umyśle? A w naszym kraju teksty że Mamed czy Cipek to światowa czołówka są wcale nie rzadkością. Kogo Materla z czołówki jest w stanie pokonać z przeciętnymi zapasami i chaotyczną stójką? Dla niego, Mameda, Bedorfa, Borysa, Anzora i wielu innych jedyna droga na rozwój to walka z mocniejszymi rywalami i nauka na własnych błędach. A co Mameda nauczy walka z jakimś Cooperem? Już Karolina Kowalkiewicz zrozumiała że albo będzie szła drogiem kariery w KSW, albo w MMA i coraz głośniej o tym że odejdzie. Ja nie mam zamiaru oceniać Cipka po tym co mówi w wywiadach i jakim jest człowiekiem, ale po tym z kim walczy i jak, a walczy z bardzo słabymi rywalami, jednocześnie będąc prezentowanym jako mega zawodnik.
Piotr Strus, którego nie ukrywałem że nie lubie i uważam że jest przereklamowany, zasłużył na mój szacunek, bo bierze walki z lepszymi od siebie zawodnikami, Vemolą, Azaitarem czy teraz Silvą. Ale Cipek? Jest mistrzem podobno najlepszej dywizji, najlepszej organizacji Europy, a rywali ma bardzo przeciętnych.
Dlatego zgoda że nazywanie Materli kelnerem jest przesadą. Ale delikatnie mówiąc, nie jestem fanem praktyk gdy ktoś walczy dwa razy do roku i poziom jego rywali jest dramatycznie słaby, a funkcjonuje jako ktoś klasowy. Szacunek dla niego za to że jest waleczny, z tym zgoda, ale ja jestem zwolennikiem teorii że siłą zawodnika jest siła pokonanych przez niego rywali.
I teraz chwila poważnej refleksji, czy stawiając na zawodników KSW, stawiacie na nich bo są tak świetnymi zawodnikami czy dlatego że rywale są tak słabi?
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
84 kg: Mamed Chalidow (29-4-2) vs. Brett Cooper (20-10)
Cooper to silny fizycznie zawodnik z mocnym uderzeniem.
Chalidow juz nie takich poddawał, może to zrobić to z łatwościa ale czy warto go grac po kursie 1.07 ?
Jestem w stanie sobie wyobrazić, że lekko wypalonego Czeczena , Cooper może mocno uderzyć i ułożyć do snu.
77 kg: Borys Mańkowski (15-5-1) vs. David Zawada (9-1)
Z Mańkowskiego będzie gwiazda wielkiego formatu. Młody zawodnik a robi duże postępy.
Ale czy brac go do tasmy po 1.1 ?
Diabeł Tasmanski jest jak dla mnie troche nieobliczalny, przeciwnik nie znany
70 kg: Mateusz Gamrot (7-0) vs. Łukasz Chlewicki (12-3-1)
Gamrot pewnie wygra przez decyzje.
Chlewicki to twardziel, walczy w koncu w lekkiej i juz nie odbiega warunkami fiz. od rywali. Też wywodzi sie ze sportow przewracanych jak Gamer.
Ale Gamrot w każdym elemencie jest ciut lepszy od Saszy. Może poza doświadczeniem.
84 kg: Piotr Strus (9-3-1) vs. Jay Silva (9-9)
Postawie na Polaka.
Silva jest może bardziej utalentowany i bardziej doświadczony.
Ale ma słabą psyche.
Polak jest ambitny i myślę, że ściany mogą mu trochę pomóc.
Strus
2.6 Betsafe

93 kg: Tomasz Narkun (9-1) vs. Goran Reljic (13-4)
To będzie ciekawe starcie. Mistrz BJJ kontra przekrojowiec z mocną stójka.
Obaj mnie troche zawiedli.
Narkun planowo w ostatniej walce poddał Andrade. To było oczywiste.
Ale w przedostatniej dostawał baty od przeciętnego Carlsena i wyczarował poddanie w 2 rundzie.
Reljic ostatnia walke wygrał dzięki taktyce a nie dyspozycji. Po prostu obalił Celińskiego punktując a w stójce Polak przeważał.
Narkun by sub albo Relic by dec.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
I teraz chwila poważnej refleksji, czy stawiając na zawodników KSW, stawiacie na nich bo są tak świetnymi zawodnikami czy dlatego że rywale są tak słabi?
W większości przypadków stawiam z powodu poziomu rywali, dlatego nie obawiam się stawiać kursów ~1.1. Kiedy ostatnio taki faworyt w KSW przegrał?

KSW 28 - Anzor, Materla, Moks, Bedorf - wszyscy wygrali
KSW 27 - Mamed, Karolina, Gamer, Narkun, Chlewicki (chociaż to akurat nie gwiazda KSW) - wszyscy wygrali
KSW 26 - Materla, Różal, Andryszak, ANZOR (przegrał ale bardziej sam z sobą) - poza Anzorem wszyscy wygrali
KSW 25 - Mamed, Moks - wygrane

Wiadomo, że każdy z nas preferuje inny styl gry, jednak w przypadku KSW gra kursów ~1.1 nie wiąże się z praktycznie żadnym ryzykiem.
 
bobeczko 12

bobeczko

Użytkownik
Ja dla przykładu tylko a naszym podwórku decyduję się obstawiać również sposób zakończenia walki. Jak do tej pory się sprawdzało, no i do tego miałem ako na poziomie 8-9 ????
 
szef10 216

szef10

Użytkownik
Walka Narkuna z Reljiciem będzie eliminatorem do walki o pas. Fakt ten mocno skłania mnie do zagrania na Narkuna. Pas, który należał do Błachowicza leży i czeka, zapewne na Narkuna, jest to świetny parterowiec więc łatwo będzie dobierać właścicielom KSW pod niego przereklamowanych zawodników bez parteru, których będzie efektownie poddawał. Kiedyś pisałem, że pod nieobecność Błachowicza przy braku kandydatów do pasa K&amp;L mogą promować Reljica, ale teraz to chyba nie ma wątpliwości kogo przepychają do pasa. Oczywiście dalej twierdze, że to będzie dla Narkuna najtrudniejsza walka, ale sędziowie mocno pomogą w tym przypadku. Jak Strus nie da się znokautować to również wygra naciąganą decyzją.
 
K 326

kurekq

Użytkownik
@kurekq, przypominam Ci debatę w temacie KSW24, gdzie byłeś pewien że Materla rozniesie Jaya Silve (&quot;Materla wygra to na luzie, jeszcze się zdziwisz. Wygrał walcząc bez nogi, z zamkniętym okiem i fatalnie taktycznie. Teraz wygra walcząc zdrowy i mądrze taktycznie, do jednej bramki&quot;). Nie muszę dodawać że tamtą walkę przegrał.
Nie bronię Materli. Po prostu nie zasługuje na określenie kelner, podobnie jak Cooper.

Mówmy, że zawodnik jest przeciętnym, wytykajmy konkretne niedociągnięcia itd. a nie szastamy tym, że ktoś jest kelnerem, bo to obraża zawodników i jest po prostu nieprawdziwe. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Mańkowski &amp; Mamed - 1.38✅✅✅
Do tego dokładamy Fabera też w tym dniu w nocy i mamy - 1.67✅✅✅ - ónibet
Kursy już tak pospadały że obecnie na to mamy tylko 1.41 . Kto połapał ten ma ;)
Gamrot w óni 1.25✅ na dokładkę idealny .
Z UFC gram też Anthony Pettis - 1.40✅✅✅ poddanie
Mistrza wagi lekkiej . Jego stójka to coś pięknego dla oka chyba nieosiągalna dla innych obecnie .


Walka potoczy się w stójce raczej napewno , co z tego że Melendez ma jakieś zaplecze zapaśnicze jak prawie z tego nie korzysta . Prater &gt; BJJ to kolejny plus dla mistrza . Pettis od zawsze był parterowym kotem tyle że stójkę ma tak kosmiczną że szok .
I na koniec go zacytuje
Zdeklasuję go w stójce jak nowicjusza. On się jeszcze musi dużo nauczyć w tej płaszczyźnie. Jego zapasy nie są na tyle mocne, by sprowadzać mnie do parteru. Czeka go krótka noc.
Podpisuje się pod tym nogami . Pettis to wygrywa jak nic .​
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
W 53

wyjazdowiec

Użytkownik
Prawda jest taka, że KSW to prywatna firma. Wielka machina, która osiągnęła niebywały sukces komercyjny. Co do zawodników tam walczących, to mają takich, którzy spokojnie by sobie w UFC poradzili z sukcesami, jak Chalidov, Mańkowski, Gamrot, Materla, Drwal czy Błachowicz, który już tam jest(przed pierwszą walką tez był skreślany, a jak sie skończyło- wiadomo), czy zawodników na średnim poziomie UFC, którzy mogliby tam się chociaż utrzymać, jak Bedorf, Wlodarek, Anzor, może Moks. Nie mówiąc już o tym najniższym szczeblu w UFC, bo tam często zawodnicy są na poziomie PLMMA ;)

Wracając do KSW 29, to jak zostało powiedziane, pewnie większość pewniaków wejdzie. Z kolei z underdogów widziałbym duże szanse dla Reljicia, który nigdy nie przegrał przed czasem, a sam jest dużo bardziej przekrojowym zawodnikiem od Narkuna. Polak lubi walczyć z pleców, co raczej nie sprzyja punktowaniu i jeśli nie podda chorwata to widzę duże prawdopodobieństwo, że przegra na punkty. Kurs podchodzący pod 3 jest bardzo kuszący i warty ryzyka. Dla mnie nawet Reljić jest faworytem w tej walce.

I tak na koniec, ja rozumiem, że jest na co narzekać w KSW(zawsze było), ale mimo wszystko idą w dobrą stronę i przede wszystkim należy się cieszyć, że mamy u siebie w Polsce taką organizację, bo nie jest większy kraj nam tego zazdrości ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
F 3

felixor

Użytkownik
Na Betssonie pojawiły się typy na undercardowe walki

Karol Celiński - Tomasz Kondraciuk
2.28 1.54

Robert Radomski - Mateusz Piskorz
2.50 1.44

Kursy bardzo zachęcające ale czy warto? Walki dwóch Polaków na KSW mogą się zawsze różnie potoczyć ;)
 
R 10

rysiu1987

Użytkownik
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Trochę dziwnie napisali w tym wp, gala w ergo arenie zapewne ksw 31 skoro ma być w maju, w jakimś wywiadzie kawul coś gadał że ksw 30 planują gdzieś na południu Polski.
W sobotę na pewno dadzą zajawkę następnej gali więc się dowiesz za 3 dni ;p
Betsafe dodał skończenia walki w walce Mamed - Cooper
Mamed przez poddanie - 1.60 chyba najciekawsza opcja
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Mówmy, że zawodnik jest przeciętnym, wytykajmy konkretne niedociągnięcia itd. a nie szastamy tym, że ktoś jest kelnerem, bo to obraża zawodników i jest po prostu nieprawdziwe. ????
zacytuje swój stary komentarz:

Nie zmieniam zdania. Materla ma bardzo dziurawą gardę, nie jest zawodnikiem na poziomie UFC, nawet dolnej strefy tej federacji, nie walczy z mocnymi rywalami, a jest przedstawiany jako jeden z najlepszych zawodników w Europie. Rozumiem że każdy pozostanie nadal przy swoim zdaniu co do jego osoby, a że nie walczy na KSW 29 to myślę że najsensowniej zakończyć debatę o jego osobie, wrócimy do niej jak Cipek zawalczy ????

Co do gry na KSW, o analizie walk już pisałem, ale do pogrania

Gamrot✅+Mankowski✅+Khalidov✅ 1.40 ✅✅✅
-3 faworytów, którzy nie powinni mieć większych problemów
Pudzian 1.55 ✅✅✅
-bo nie kupuje &quot;umiejętności parterowych Nastuli&quot; Strus 2.35 zwrot -bo sędziowie nie dadzą mu przegrać, a popracował nad zapasami i może nimi zdominować Jaya Silve do tego dorzucam typy z UFC które już jakiś czas temu opisałem, a teraz pojawiają się kursy. Podaje kursy typów które wcześniej opisałem
Sergio Pettis 1.30 ✅✅✅
-młody, zdolny, talent, poza 1 walką gdzie popełnił głupi błąd, walczy pewnie Corey Anderson 1.30 ✅✅✅ -nie rozumiem tego kursu, niepokonany zwycięzca ostatniego TUFa z bardzo dobrymi zapasami i twardą stójką, rywal wzięty z przypadku, a kurs aż 1.30? Eddie Gordon 1.50 ⛔ -tutaj walka może iść w dwie strony po zawalczy 2 świetnych zawodników, ale wierze w zapasy kolegi z teamu Chrisa Weidmana. Urijah Faber 1.20 ✅✅✅ -porażka Fabera w walce nie o pas, byłaby przeogromną sensacją Anthony Pettis 1.35 ✅✅✅ -lepsza stójka, lepsze zapasy, idealnie przewagę Pettisa oddają słowa które przytoczył Pudzian i to co zaprezentował w ostatnim UFC Countdown, gdzie świetnie wypunktowano jego mocne strony i słabe strony Melendeza. Johny Hendricks 1.40 -kibicuje Lawlerowi, ale Johny skończy go przed czasem. Dorzucając zapasy, to może być jednostronny pojedynek. z tego wszystkiego można zrobić bardzo ładne kursy i typy, powodzenia dla wszystkich ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Dwie propozycje ode mnie z betsafe:

1. Mamed Khalidov-Brett Cooper
Czas trwania: 2 runda

Kurs: 3.05

Dlaczego? Przede wszystkim spodziewam się pokerowej zagrywki ze strony KSW. Miał być Drwal, miała być najlepsza gala w historii a jest Brett Cooper. Oczywiście to tylko moje dywagacje i widzimisię, ale uważam że Cooper może tą pierwszą rundę z Mamedem wytrzymać. Mamed mówi że on do parteru nie schodzi, że idzie wtedy gdy schodzi tam przeciwnik. Wierzę, że Cooper odrobił lekcje i pobije trochę w stójce gdzie ma jedyne szanse (tak czysto teoretycznie ;)). Kurs ładny, ja za dwie dyszki to puszczę.

2. Pudzian wygra przez decyzję sędziów
Kurs: 3.15

O tej walce już tyle zostało powiedziane że nie muszę nic dodawać. Dwóch panów którzy próbują być zawodnikami mma, ale cienko im wychodzi. Wiem, że tydzień temu mówiłem że to jest nobet i poniekąd to podtrzymuję, ale jednak spróbuję zagrać że Pudzian wygra decyzją. Walka zakontraktowana na 2 rundy co już w ogóle jest śmieszne i zalatuje freakfightem, ale to tylko sprzyja typowi. Tak jak pisałem wcześniej - Pudzian nie potrafi kończyć rywali, nie ma ciosu kończącego. Może jedynie coś pokopać i tyle. Wierzę, że na Nastulę to nie wystarczy, ale będzie punktować i wygra obie rundy. Podobnie jak Mameda - puszczam za 20 zł.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom