>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

KSW 28 Fighters Den - 4 pażdziernika

marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Jest jakieś value w Longerze? Szukam jakiegoś underdoga, bo wiadomo że nie ma gali na której 100% faworytów wygrywa. A nie widzę innych ciekawych underdogów prócz Andryszaka i Różala.
 
U 170

użytkownik-80336

Użytkownik
Z underdogow podoba mi sie Jackiewicz po 3.3.
Obaj to wielkie zagadki , nie wiem skąd taka różnica kursów.
Jak to skąd? Przecież Jackiewicz to drewniany, 37letni bokser, a Parcheta, to jakby nie patrzeć utytułowany zawodnik K1/Muay Thai, który w ostatnich latach rok rocznie przywoził medale z Muay Thai WMF Pro-Am, czy K1 Rules. Cały czas jest czynnym zawodnikiem, jest młodszy od Jackiewicza, w stójce będzie dominować nad Jackiewiczem i trzymać go na dystans. Prywatnie uważam, że jeśli nawet walka poszła by w parter (czego się nie spodziewam), to Parcheta z pewnością ma lepsze podstawy do jego opanowania, jako profesjonalista, który miał i ma styczność z różnymi stylami, zapewne odrobi lekcję i będzie przygotowany na taką ewentualność. Nie widzę najmniejszych szans dla Jackiewicza. Ponadto Parcheta to mańkut, a z takimi Jackiewicz sobie po prostu nie radził najlepiej, nawet jako bokser. Treningi Marcina w Berserkers też powinny zrobić swoje. Dla mnie kurs 1.40 jak najbardziej do gry.
 
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
Jak to skąd? Przecież Jackiewicz to drewniany, 37letni bokser, a Parcheta, to jakby nie patrzeć utytułowany zawodnik K1/Muay Thai, który w ostatnich latach rok rocznie przywoził medale z Muay Thai WMF Pro-Am, czy K1 Rules. Cały czas jest czynnym zawodnikiem, jest młodszy od Jackiewicza, w stójce będzie dominować nad Jackiewiczem i trzymać go na dystans. Prywatnie uważam, że jeśli nawet walka poszła by w parter (czego się nie spodziewam), to Parcheta z pewnością ma lepsze podstawy do jego opanowania, jako profesjonalista, który miał i ma styczność z różnymi stylami, zapewne odrobi lekcję i będzie przygotowany na taką ewentualność. Nie widzę najmniejszych szans dla Jackiewicza. Ponadto Parcheta to mańkut, a z takimi Jackiewicz sobie po prostu nie radził najlepiej, nawet jako bokser. Treningi Marcina w Berserkers też powinny zrobić swoje. Dla mnie kurs 1.40 jak najbardziej do gry.
A pamietasz walki :
Rózalski - Slowinski na KSW
Fouda - Cieslinski na Promacu ?
Wielkie nadzieje kładzione na mistrzach stójki a jak dochodzi do walki mma to ci mistrzowie nie umieją się odnaleźć.
 
b3a 1,3K

b3a

Użytkownik
A pamietasz walki :
Rózalski - Slowinski na KSW
Fouda - Cieslinski na Promacu ?
Wielkie nadzieje kładzione na mistrzach stójki a jak dochodzi do walki mma to ci mistrzowie nie umieją się odnaleźć.
Z Fouda-Cieśliński bym się nie zgodził... Fouda okazał się bardzo przeciętnym, ale ogarniającym wiele płaszczyzn zawodnikiem. Zerowa obrona przed sprowadzeniami i brak zapasów spowodowały, że walka wyglądała tak a nie inaczej. Zresztą chyba pierwsze obalanie &quot;na twarz&quot; to jakaś masakra. Cieśliński wyglądał źle nawet w stójce właśnie przez to, że obawiał się zejścia do parteru.
A Jackiewicz, Parcheta to dwaj jednopłaszczyznowi zawodnicy, więc to inna sytuacja. Jackiewicz nawet w stójce nie wygląda lepiej, to typowy rzemieślnik... moim zdaniem kursy są OK wystawione, ale jak ktoś słusznie zauważył to pierwsza ich walka w MMA więc mogą się dziać cuda.
 
U 170

użytkownik-80336

Użytkownik
A pamietasz walki :
Rózalski - Slowinski na KSW
Fouda - Cieslinski na Promacu ?
Wielkie nadzieje kładzione na mistrzach stójki a jak dochodzi do walki mma to ci mistrzowie nie umieją się odnaleźć.
Kolega B3A dość dobrze to opisał, Cieśliński startując w MMA już kończył karierę sportową (41lat), i jednak walczył z zawodnikiem MMA. Jeśli chodzi o Stinga, faktycznie... Dla mnie było to duże zaskoczenie, przypuszczam, że odosobniony w tym nie jestem. Warto jednak zauważyć, że walka skończyła się duszeniem zza pleców. Różalski po prostu odrobił lekcję, pozytywnie zaskoczył, a Paul najwidoczniej olał temat. Teraz również faworytem w walce Marcina, dla mnie będzie Peter Graham (tak jak byl Paweł), ale pieniędzy na to nie postawię.
Widzisz możliwość poddania przez Rafała? Kontrolę w parterze? Ja nie. Jeśli miałbym widzieć wygraną Jackiewicza, to raczej tylko przez lucky punch. Po prostu Value bym tu nie szukał. Jak już napisałem, kurs 1.40 w pełni mnie zadowala, a pobrałbym go nawet po niższej linii.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Temat KSW powinien zostać przeniesiony z działu sporty walki do tego gdzie pisze się typy na Taniec z Gwiazdami.
I tak wielki mistrz Bedorf walczy z jak go KSW nazywa &quot;legendarnym&quot; Rollesem Gracie. Wielkim Rollesem który z UFC i WSOF wyleciał po paru minutach walk. Rywal Materli? Chyba nawet sam Materla skupia się bardziej na grudniowej gali, niż na bliżej nieznanym Brazolu z rekordem 19-10. Rywale Moksa i Azhieva z tej samej mizerii. Czy poważnie organizacja która chce funkcjonować jako poważna nie może dla swoich topowych gwiazd, ba! Mistrzów, znaleźć poważniejszych rywali, robiąc gale raz na 3 miesiące? To są jaja nie MMA. Jedyne ciekawe starcia to

  • Kowalewicz-Gniadek, gdzie stawiałbym na niespodziankę w wykonaniu &quot;Undertakera&quot;, ale starcie może iść w obie strony i pasowałoby bardziej na PLMMA niż podobno najlepszą organizacje Europy.


  • Waluś-Bajor, nie kupuje &quot;przemiany&quot; Walusia, dla mnie taka mini wersja Pudziana z jego treningów w ATT, które miały zrobić z Mariusza bestie, a wniosły jedno wielkie zero. Bajor wybitny nie jest, ale ukróci Kamila i odeśle na grudniowe PLMMA i main event z pewnym powracającym do MMA Marcinem...


  • Jewtuszko-Bakosevic, bo Vaso jest nieprzewidywalny, ale znając życie i tak Jewtuszko wyciągnie jakąś decyzje.


  • Andryszak-Włodarek, bo Włodarek zapowiadał się na mega kozaka, ale przez kontuzje musi odzyskiwać swoją pozycje, Andryszak wraca po małej kompromitacji w Rosji. Bez faworyta, w obie strony może iść, ale raczej Włodarek.


  • Różalski-Graham, nie lubię Różala, ale zrobił postępy. Graham ma jednak za dobrą dla niego stójkę, a wątpię że tak łatwo pójdzie w parter.


  • Jackiewicz-Parcheta, kto tam wie, dobrze panowie przytoczyliście osobę &quot;Stinga&quot;, żaden z nich ameryki nie odkryje, cuda w tej walce mogą się dziać.


Wybaczcie Panowie, ale nie chce mi się nawet rozpisywać nad tą galą. Bardzo, bardzo słaba rozpiska, standardowe karmienie Januszy tekstami o mocarnych rywalach, gdy w praktyce jedynie Graham cokolwiek ogarnia, reszta obcokrajowców nadaje się do obierania ziemniaków. Plus oczywiście wróżę że rozpiski się spieprzy nie raz w ciągu najbliższych dni. Pierwszy odpadnie Bakosević, następny ktoś z pary Różal-Graham.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
macio106 154,4K

macio106

Znawca - MMA
Mam trochę czasu to spróbuje przewidzieć jak będzie wyglądała gala.;)
120 kg: Karol Bedorf (10-2) vs. Rolles Gracie (8-2)
Typ:1
Brazylijczyk swoje walki na UFC i WSOF i KSW dostaje tylko i wyłącznie za swoje nazwisko &quot;Gracie&quot;. Wystarczy zobaczyć ostatni nokaut z WSOF:

Ma te swoje 8 zwycięstw przez poddanie, ale walka zaczyna się w stójce a tam Coco jest nie do pokonania, jest ogromnie silny i te ciosy na pewno zrobią wrażenie na Brazylijczyku, a jak nie to to potężne low kicki zrobią swoje. Nawet jeśli walka pójdzie do parteru to Karol da rade w końcu trenuje w Ankosie. Moim zdaniem KO 2 runda.
84 kg: Michał Materla (20-4) vs. Jorge Luis Bezerra (19-10)
Typ:1
Rywal Materli to kompletne nie porozumienie, wzięty tylko dla tego aby Materla mógł szybko wygrać i cały Szczecin zadowolony. Niby ma 17 zwycięstw przez poddania, ale też 10 przegranych w przeróżny sposób jak widać jest do pokonania. Przykład Antonio dos Santos Jr. nokaut 2 runda zawodnik posiada rekord 5-1. Michał moim zdaniem potraktuje te walkę tylko przejściowo przed mistrzowską walką na KSW 29 którą najprawdopodobniej przegra.:grin: Nie ma co tutaj szukać sensacji, Materla KO 1 lub 2 runda.
120 kg: Marcin Różalski (5-2) vs. Peter Graham (9-7)
Typ:1
Osobiście bardzo czekam na tę walkę o ile się odbędzie i nikt nie wypadnie... Przejdźmy do rzeczy Marcin zrobił postępy i można powiedzieć że jest już zawodnikiem MMA, udusił wielkiego faworyta Słowińskiego i do tego jeszcze mówił po walce że nie czuł kopnięć Pawła. Graham przegrał przez decyzję z doświadczonym Cheick&#39;iem Kongo. Był tam ewidentnie obijany i demolowany, ale wytrzymał. Gify:


Ja osobiście przewiduję że najpierw będzie walka na ciosy i kopnięcia tak jak przystało na kickbokserów, nie sadzę aby w tej wymianie padł nokaut. Będzie druga runda tam ktoś się przewróci i walka będzie w parterze, a tam moim zdaniem Marcin ma lepsze umiejętności i skończy to poddaniem druga runda. Jeszcze na koniec dodam (pewnie większość mnie wyśmieje :grin ???? że moim zdaniem jak Marcin to wygra i o ile będzie chciał walczyć to dostanie walkę mistrzowską z Bedorfem lub z wygranym pojedynku Pudzian-Nastula.
70 kg: Maciej Jewtuszko (10-2) vs. Vaso Bakocevic (16-6-1)
Typ:1
Czarnogórzec to dzikus jakich mało, ale ta dzikość go gubi i przegrywa. Irokez przeleży na nim trzy rundy i wygra decyzją, Szczecin zadowolony. I na tym skończę bo wątpię, aby ta walka doszła do skutku, dlatego że Bakocevic walczy 30 września z Murad&#39;em Machaev&#39;em, by później za 4 dni znowu walczyć? Nawet jak przyjedzie to tak jak mówiłem Irokez przeleży 3 rudny i wygra.
77 kg: Rafał Moks (9-6) vs. Daniel Acacio (30-15)
Typ:1
Brazylijczyk ma passę trzech przegranych z rzędu i moim zdaniem będzie i czwarta przegrana. Acacio już powoli odcina kupony a nie walczy. Moks natomiast jest zdeterminowany, aby walczyć o pas. Miał pas M-1, ma pas GMC, to i teraz chce pas KSW. Walka dla Moksa będzie łatwa. Poddanie 1 runda.
66 kg: Anzor Azhiev (4-1) vs. Helson Henriques (7-2)
Typ:2
Tak stawiam tutaj na przekór wszystkim i typuje zwycięstwo Angolczyka z temu Nobregi. Anzor moim zdaniem nie radzi sobie ze stresem i presją ciążąca na nim. Dwie ostanie walki to pokazały. Teraz myślę ze będzie tak, Anzor będzie skupiony tylko i wyłącznie aby nie popełnić jakiegoś błędu, który by znowu wzbudził kontrowersje i szum. A Helson będzie dobrze przygotowany przez Nobregę i znokautuje rozkojarzonego Anzora w którejś z rund.
66 kg: Rafał Jackiewicz (0-0) vs. Marcin Parcheta (0-0)
Typ:1
Znowu typuje tutaj wygraną underdog&#39;a, ale moim zdaniem Parcheta będzie trochę oszołomiony show jakie zgotują kibice, a to może wykorzystać Jackiewicz który swoje sukcesy zawdzięcza tylko ciężkiej pracy na treningu. Jackiewicz umie kopać umie boksować i moim zdaniem nauczył się teraz parteru. Walka szybko przejdzie do parteru a tam Jackiewicz założy jakaś dźwignie i Parcheta odklepie. Nie sadze, aby Berserkerzy tak dobrze wytrenowali zawodnika muay thai w parterze.
120 kg: Michał Andryszak (12-4) vs. Michał Włodarek (5-0)
Typ:2
Moim zdaniem, gdyby nie kontuzje to Włodarek był by już w UFC, no ale cóż mamy go w KSW. Andryszak po kompletnej klapie w swojej ostatniej walce w Rosji, będzie pewnie chciał udowodnić wszystkim że był to przypadek, a Włodarek to wykorzysta sprowadzi walkę do parteru i tam go ubije. Mój typ przerwanie walki przez sędziego druga runda.
120 kg: Kamil Waluś (4-2) vs. Szymon Bajor (13-5)
Typ:2
Szymon to doświadczony zawodnik, do tego jest przygotowany bo trenował do walki z Olim thomsonem na Pitbull Fight, niestety walka się nie odbyła i musi się zadowolić Walusiem. Wraca po dwóch przegranym, dostaje niby przemienionego Walusia. No sorry, ale ja tego nie kupuje, aby Waluś zrobił taki postęp i pokonał Bajora o ile bym typował jego wygraną z Maćkowiakiem to z Bajorem nie ma on szans. Moim zdaniem decyzja na korzyść Bajora.
70 kg: Jakub Kowalewicz (3-1) vs. Kamil Gniadek (7-2)
Typ:2
Zwycięzca Berserkers Areny kontra młody gniewu Kowalewicz. Moim zdaniem Gniadek jest już &quot;obity&quot; na swoim podwórku i nie ma mowy o żadnej tremie i będzie skrupulatnie realizował plan na walkę przygotowany przez swój team. Co prawda Kowalewicz wytrzymał trzy rundy z bardzo dobrym Sergeje Grecicho, i później zdominował Kuliga, jednak moim zdaniem to za mało, aby pokonać Gniadka. Moim zdaniem Gniadek wygrywa przez decyzję.
I Tapology:
 
piotrex 36

piotrex

Użytkownik
Wg sherdoga Vaso Bakocevic, przeciwnik Irokeza, walczy dziś na gali w Moskwie z Muradem Machaevem. Ciekawe czy na gwałt panowie K&amp;L nie będą musieli szukać nowego przeciwnika dla Jewtuszki.
 
macio106 154,4K

macio106

Znawca - MMA
Wg sherdoga Vaso Bakocevic, przeciwnik Irokeza, walczy dziś na gali w Moskwie z Muradem Machaevem. Ciekawe czy na gwałt panowie K&amp;L nie będą musieli szukać nowego przeciwnika dla Jewtuszki.
Całe szczęście ze vaso wybrał KSW:

W sztucznym limicie na pograniczu wagi lekkiej – pokonany w Bellatorze przez Marcina Helda – eksplozywny Murad Machaev (MMA 14-1) skrzyżuje rękawice z anonimowym Ukraińcem Alexey’em Angelovskim (MMA 0-0). Pierwotnie Dagestańczyk miał zmierzyć się z Czarnogórcem Vaso Bakocevicem (MMA 16-6-1), ale charakterny zawodnik z Bałkanów wybrał ofertę KSW i na najbliższej gali w Szczecinie stanie do walki z naszym Maciejem Jewtuszko (MMA 10-2).

I teraz jak dla mnie ważna informacja Peter Graham leci już do Polski!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10152843011695757&amp;amp;set=a.10151458189875757.555719.678920756&amp;amp;type=1&amp;amp;theater
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Anzor Azhiev (POL) - Helson Henriques (ANG)
Typ: 1
Kurs: 1.07
✅✅✅

Anzor nie pokazał się z dobrej strony, a przeciwnik dobrze się postawił.

Pewniaczek, ale po tak biednym kursie nic nam to nie daje. Anzor to ciekawy zawodnik z dużym potencjałem, ba materiał bardzo dobrego fightera, który może walczyć w UFC, jeśli nikt nie zrobi mu wody z mózgu.

Rafal Moks (POL) - Daniel Acacio (BRA)
Typ: 1
Kurs: 1.12
✅✅✅

Jak już dopadnie to nie puszcza. Zapewne dostanie walkę rewanżową z Borysem

Rafał wygrywa i dostaje walkę o pas. Walczy u siebie przed własną publicznością. Jestem pewien, że wszyscy trenujący w Szczecinie u pana Bagińskiego wygrają swoje walki. Proponuję pograć, że Moks wygra przez poddanie.

Marcin Rozalski (POL) - Peter Graham (AUS)
Typ: 1
Kurs: 1.80
⛔

Szkoda mi Marcina, szkoda że nie wyleczył kontuzji.

Różal to dość ciekawy zawodnik u schyłku swojej kariery, podobnie jak najbliższy przeciwnik. Fakt, że Graham to legenda, ale kondycyjnie wypada gorzej od Marcina. Różal w parterze z przewagą. Peter bierze walkę w zastępstwie. Różalski pokazał w ostatnim czasie progres co przekonuje mnie, że wygra i warto postawić kilka złotówek.

Michal Materla (POL) - Jorge Luis Bezerra (BRA)
Typ: 1
Kurs: 1.10
✅✅✅

Materla na spokojnie, bez szału. Dał się sprowadzać ogórkowi.

Ta walka to jakieś nieporozumienie. Matera sub pierwsza runda.
Materla walczy tylko dlatego, aby pokazać się przed własną publicznością, przyciągnąć widzów, a rywal z dupy.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Stawianie na jeźdźca bez głowy Anzora po kursie &lt;1.1 to szaleństwo.
Nawiązując do kolegi wyżej to wyklarowała się fajna perełka.
Karol Bedorf by TKO/KO/DQ
2.0
✅
Mój scenariusz jest taki - Bedorf kontroluje walkę zadając mocne kopnięcia i ciosy, LEGENDARNY Gracie próbuje obalenia raz, dwa ale Bedorf dobrze broni i pod koniec 1 rundy Gracie robi spacerek jak w poprzedniej swojej walce. Generalnie wątpię by walka trwała dłużej niż 1 rundę, a skoro Coco walczy z legendą znaną z bjj (????) to naturalnie wygra w stójce. Obejrzałem walkę z Mehmenem by się przekonać kim jest ten cały Rolls. Szybko uszło z niego powietrze, szedł do obaleń jak amator, obrona przed ciosami na porównywalnym poziomie do mnie no i szklana szczęka bo ten cios wcale taki mocny nie był. Karol na pewno wie że Gracie to głównie parter dlatego pewnie będzie trzymał walkę w stójce. To wszystko skłania mnie do zagrania nokautu Bedorfa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
piotrex 36

piotrex

Użytkownik
Hitem dzisiejszego ważenia jest to, że Kamil Waluś nie zmieścił się w limicie kategorii ciężkiej ????

Wyniki ważenia:
120 kg: Karol Bedorf (117,2 kg) vs Rolles Gracie (113,7 kg)
84 kg: Michał Materla (83,7 kg) vs Jorge Luis Bezerra (84,9 kg)
120 kg: Marcin Różalski (107 kg) vs Peter Graham (114,9 kg)
70 kg: Maciej Jewtuszko (69,6 kg) vs Vaso Bakocevic (70,3 kg)
77 kg: Rafał Moks (77 kg) vs Daniel Acacio (78,2 kg)
66 kg: Anzor Azhiev (66,3 kg) vs Helson Henriques (65,3 kg)
70 kg: Rafał Jackiewicz (70 kg) vs Marcin Parcheta (69,9 kg)
120 kg: Michał Andryszak (116,9 kg) vs Michał Włodarek (109,9 kg)
120 kg: Kamil Waluś (121,1 kg) vs Szymon Bajor (106,5 kg)
70 kg: Jakub Kowalewicz (70 kg) vs Kamil Gniadek (69,8 kg)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
salonowiec 616

salonowiec

Użytkownik
120 kg: Kamil Waluś vs Szymon Bajor
Walus to taki półzawodowiec. Nie pokonał nikogo poważnego, potencjału w nim nie widać, teraz nawet wagi nie zrobił.
Bajor to solidny polski zawodnik. Moze ma problemy z duzo cięższymi od siebie zawodnikami , walke wział w zastępstwie ale Walus to co najmniej jedna liga niżej
Bajor 1.52 Betsafe ✅

Marcin Różalski vs Peter Graham
Różal dostał w końcu zawodnika, który
1. nie jest kelnerem
2. nie jest w wielkim kryzysie
Graham to dobry zawodnik. Przegrana z Kongo wstydu nie przynosi, walke z niezlym Mighty Mo przegrał przez nieuwage w 3 r, wygrywał 2 pierwsze
Wczesniej zanotował serie 8 kolejnych zwycięstw : Eric Prindle, Konstantin Gluhov, Aleks Emalienko, Kawaguchi - dośc znane nazwiska.
Ma 39 lat ale Różal tez już zaraz konczy kariere.
Gdyby to nie było KSW to grałbym grubo na Australijczyka.
Tak zagram troche mniej grubo ;)
Graham 1.92 Betsafe ✅
Rafał Jackiewicz vs Marcin Parcheta
Niezły bokser kontra bardzo dobry kickbokser.
Ale chłopaki zadebiutują w mma. Troche sie zdziwię jak chłopaki będa pokazywac sie ze swoich dobrych stron i będzie to przypominało normalną walke mma. Ktos sie pogubi, ktos dostanie w jaja, komus pomyla się przepisy , czyli spodziewam się freak showu.
Jackiewicz 3.3 Betsafe ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Do góry Bottom