>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

KSW 19

Status
Zamknięty.
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP

Data: 12 maja 2012
Miejsce: Atlas Arena, Łódź, Polska
Transmisja: Polsat
Walka wieczoru:
84 kg.: Mamed Chalidow (24-4-2) vs. Rodney Wallace (12-4)
Pozostałe:
Open.: Mariusz Pudzianowski (3-2) vs. Bob Sapp (11-12)
Pojedynek o pas mistrza KSW w wadze średniej
84 kg.: Michał Materla (16-3) vs. Jay Silva (8-5)
84 kg.: Antoni Chmielewski (22-8) vs. Matt Horwich (26-20-1)
77 kg.: Aslambek Saidov (11-2) vs. Grigor Aschugbabjan (8-7)
55 kg.: Paulina Suska (1-3-1) vs. Marta Chojnoska (0-0)
77 kg.: Borys Mańkowski (11-4-1) vs. Marcin Naruszczka (9-0)

Gala już w najbliższy weekend,a w dziale cisza. Ja sam zapomniałem założyć temat wcześniej. Tak więc temat już jest, teraz czekam na dyskusję. Jestem ciekaw jak wypadną Kobiety w ringu i czy walki kobiet zadomowią się na dłużej w tej organizacji. Mnie najbardziej interesuję walka Michała, bo widać, że poprzeczkę podnoszą chłopakowi coraz wyżej. Mimo wszystko Cipao ma papiery na świetnego zawodnika. Walka Pudziana z Sappem myślę, że będzie bez historii i zakończy się już w pierwszej rundzie. Antek ma ciężkiej zadanie i myślę, że będzie miał ogromny problem z Horwich&#39;em. Jak Wy widzicie walki ? Zapraszam do dyskusji i podawania typów.​
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Zgadzam się z Tobą co do Horwicha.Kurs już na Matta poleciał na 1,75 a było 1,96.
Wątpie by coś Antek zwojował w tej walce.Matt ostatnie 4 walki to 4 porażki w tym 3 przez decyzje.Ostatnia walkę jaka walczył to było to rewanżowe starcie z Talesem które przegrał przez poddanie.Jeśli jednak zaprezentuje się w walce z Antkiem jak zaprezentował się z Cipao to powinien spokojnie to wygrać.
Co do Materli to widziałem jego 3 ostatnie walki w których według mnie robił coraz większe postepy.Lubię tego zawodnika i przyglądam się jego karierze.Według mnie jest to trzeci fighter KSW po Khalidovie i Błachowiczu.Niewiele wiem o tym całym Silvie więc ewentualne typowanie na win Materli opierał bedę na tym co tutaj wyczytam.
Za drobne można zagrać Boba Sappa tylko chyba poczekam do samej soboty bo wtedy wydaję mi się że kursy na niego bedą juz kosmiczne.
 
michal-bajor 379

michal-bajor

Użytkownik
Zgadzam się z Tobą co do Horwicha.Kurs już na Matta poleciał na 1,75 a było 1,96.
Wątpie by coś Antek zwojował w tej walce.Matt ostatnie 4 walki to 4 porażki w tym 3 przez decyzje.Ostatnia walkę jaka walczył to było to rewanżowe starcie z Talesem które przegrał przez poddanie.Jeśli jednak zaprezentuje się w walce z Antkiem jak zaprezentował się z Cipao to powinien spokojnie to wygrać.

Co do Materli to widziałem jego 3 ostatnie walki w których według mnie robił coraz większe postepy.Lubię tego zawodnika i przyglądam się jego karierze.Według mnie jest to trzeci fighter KSW po Khalidovie i Błachowiczu.Niewiele wiem o tym całym Silvie więc ewentualne typowanie na win Materli opierał bedę na tym co tutaj wyczytam.

Za drobne można zagrać Boba Sappa tylko chyba poczekam do samej soboty bo wtedy wydaję mi się że kursy na niego bedą juz kosmiczne.
Po obejrzeniu ostatniej walki Boba Sappa sprzed 2 tygodnii polecam te drobne przeznaczyc lepiej na jakiegos dobrego browarka.

http://www.youtube.com/watch?v=NJEZ2e0MZS8
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Ja wiem że on jest słaby i wiem jak walczy.Jak pierwszy wyłapie w ryja tak jest po walce.Coś ala Najman w nieco większej wersji ????
Ale nie będę stawiał na Pudziana bo raz kurs jest śmieszny , dwa nie lubie celebrytów i jego także a trzy że jak uda mi się trafić wygrana Sappa to będę podwójnie ucieszony.
To tak za 10-20 złotych żeby się lepiej ogladało i wcale nie licze na to że Sapp wygra bo przecież Pudzianowi nie dadza teraz fightera z którym mógłby łatwo przegrać.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Po obejrzeniu ostatniej walki Boba Sappa sprzed 2 tygodnii polecam te drobne przeznaczyc lepiej na jakiegos dobrego browarka.
Powtarzam to co pisalem miesiac temu.. z Thompsonem tez miala byc gladka wygrana i lepiej bylo kupic browara niz stawiac na niego. A potem zdziwko. 1,10 to kabaret i wole obstawic nawet tenis czy nozna ( co jest idiotyzmem) po takich kursie niz Pudziana.
 
mike_18 42

mike_18

Użytkownik
Wygrana Pudziana to pewniak. Nie orientuje sie jaki kurs, ale walka na pewno nie potrwa dlugo. Obstawiam koniec w pierwszej rundzie. Sap juz dawno lata swietnosci ma za sobą. Nie wyglada tak jak kiedys, nie walczy tak jak kiedys. Poprostu jezdzi po swiecie, walczy na niszowych galach i czerpie tylko zyski z dawnej popularnosci. Przeciez na Wegrzech przegral z zawodnikiem wazacym okolo 80kg. Takze jak dla mnie mozna ten typ dorzucic do podbicia kursu.
 
lukasz44 29

lukasz44

Użytkownik
A może taki miał plan aby ostatnie &quot;nic nie znaczące walki w fatalnych organizacjach&quot; odpuścić i tylko zgarnąć kasę ? A na KSW które już jakąś tam renomę ma pokazać że jeszcze bić się umie ?
To jest walka nie do stawiania jak dla mnie... Bo zbyt podejrzany ten ostatni nokaut sappa...
 
bonaventura 270

bonaventura

Użytkownik
Jeśli ktoś ma zamiar stawiać więcej na Pudzianowskiego, to odsyłam do Betsafe. Tam kurs na Pudziana wynosi 1,14 i nigdzie nie spotkałem większego. Widziałem wywiad z Sappem, wydaje się bardzo sympatycznym gościem. Fakty są jednak takie, że sam powiedział coś w stylu &quot;nie ważne jakie będę osiągał wyniki, będę jeździł walczyć po świecie bo jestem duży i ciężki, a to waga ciężka&quot;. Nikt poważnie myślący o swojej karierze takich słów nie mówi, dlatego mimo tak niskiego kursu nie sądzę by doszło do niespodzianki. Z drugiej jednak strony Pudzian jest sporą niespodzianką, kiedyś technikę i wytrzymałość nadrabiał masą i siłą. Teraz masy i siły ubędzie sporo, wytrzymałość poprawiła się sporo a technika ? To wielka niewiadoma, więc przewiduje dwa scenariusze. Wygrana Sappa w pierwszych minutach czego prawdopodobieństwo oceniam na 5% lub wygrana Mariusza. Na dzień przed walką bukmacherzy powinni wystawić dodatkową ofertę, więc warto jednak się wstrzymać.
 
P 0

panbucek

Użytkownik
Jak typujecie walkę Aslambek Saidov - Grigor Aschugbabjan? (kursy 1,25-3,55 w betsafe)
Nie rozumiem tak wysokiego kursu na Grigora, w mojej ocenie jest zdecydowanie lepszy w stójce, obdarowany naprawdę mocnym ciosem i nawet będąc 2 kategorie wagowe wyżej sprawiał wrażenie znacznie szybszego od Saidova, aż strach pomyśleć jak dynamiczny będzie teraz po zrzuceniu kilogramów.
Czy różnica w umiejętnościach parterowych obu panów jest Waszym zdaniem na tyle duża, aby Aslambek potrafił tam poddać, albo chociaż wypunktować Austriaka?
 
V 91

vnm

Użytkownik
Witam Serdecznie, mam przyjemnośc podzielić się z wami moją analizą tego co nas czeka 12 maja ???? (jak to zabrzmiało ???? ), enjoy:


Marcin Naruszczka vs Borys Mańkowski ✅

Kompletnie nie czaje dlaczego ta walka jest pokazywana jest jako pierwsza skoro według mnie to będzie jedna z najbardziej wyrównanych i zaciętych walk wieczoru. No ale mniejsza z tym. Naruszczka ma nieskazitelny rekord, ale mnie osobiście przekonało to i dotarło do mnie to co powiedział pan Kawulski w wywiadzie. Borys jest lepiej ukształtowanym bokserem, lepszym technicznie i popsuje Marcinowi rekord.

Mój typ: UD Mańkowski

Paulina Suska vs Marta Chojnoska
W tej walce będzie walczyć Paulina, czyli zawodniczka z mojego rodzinnego miasta. Pierwszym plusem Pauliny będzie kapitalny trener klubu RKT Radom, który jest naprawdę jednym z najlepszych ekspertów od MMA i Muay-Thai w Polsce. Ale niestety to chyba jedyne plusy Pauliny w tej walce. Obie zawodniczki zmierzyły się już raz i to stosunkowo niedawno bo około pół roku temu na gali Kings Of Sanda, wtedy mimo ambitnej postawy zawodniczki z Radomia wygrała Chojnoska.
Mój Typ: UD Chojnoska ✅ szkoda Pauliny :/

Aslambek Saidov vs. Grigor Aschugbabjan


W tej walce faworyt jest tylko jeden i jest nim Saidov. Jego rywal o trudnym do wymówienia nazwisku sprawić kłopoty może jedynie Waldemarowi, który będzie zapowiadał go do ringu. Poddania raczej nie będzie, bo Aslambek to akurat nie zawodnik który z dziecinną łatwością podaje przeciwników. Ciekaw również jestem, jak Grigor będzie wyglądał po zbijaniu kilogramów. Ciekawe czy powtórzy się sytuacja z Amasingerem.

Mój Typ: UD Saidov ✅

Antoni Chmielewski vs Matt Horwich
Wiele osób, nawet na codzień nie interesujących się MMA, widziało, że Antek powinien mieć jedną porażke w rekordzie więcej. Zikić przez dwie rundy zdominował Antka, i dopiero dogrywkę, ale to też tak na siłę można było puntkować dla Polskiego zawodnika. Natomiast Matt zaprezentował się świetnie, walcząc przez 2 rundy jak równy z równym ze świetnym Michałem Materlą. Nie widzę, żadnych argumentów przemawiających za Antkiem, nawet to że twierdzi że trenuje jak nigdy

Mój Typ: Horwich Duszenie rd 2 ✅

Michał Materla vs Jay Silva
Michał Materla świeżo po treningach w ATT( tak, to tam gdzie tak schudł Pudzian ???? ), powinnien wrócić z nowym bagażem doświadczeń. W ostatniej walce walczył świetnie, co pokaże teraz? Jego przeciwnik, charakteryzuję się, no nie oszukujmy się nie najlepszym rekordem, ale to naprawdę solidny fighter.Walczył w UFC,której chyba nie trzeba przedstawiać, walczył w Bellatorze, ale Cipek go spokojnie pokona przez decyzję. Innej możliwości nie ma.

Mój typ: Materla UD ✅

Mamed Khalidov vs. Rodney Wallace


Ta walka ma tylko jednego faworyta i jest nim nasz Polak, Czeczeńskiego pochodzenia. Nie widzę innego scenariusza, jak zwycięstwo Mameda w pierwszej rundzie. Wallace to nie ten poziom, to nawet jest słabszy zawodnik od ostaniego rywala Mameda czyli J. Taylora. Kolejnym minusem bedzie zbijanie wagi do -85kg, Wallace nie ma żadnych argumentów.

Mój typ: Mamed TKO Punches rd1 ✅

Bob Sapp vs Mariusz Pudzianowski

Podobnie jak walka Mameda, tutaj moze byc tylko jeden scenariusz czyli zwycięstwo Mariusza. Mariusz bardzo cięzko pracuje od samego początku od kiedy wziął się za MMA. Początek miał bardzo prosty(M.Najman), ale walczył już z T. Sylvią, walczył z Thompsonem, czyli napewno nie strasznymi ogórkami, a Sylvia to przecież jedna z legend MMA. Szkoda patrzeć jak na drobne i wydaje reszte Bob Sapp. Swietny niegdyś zawodnik legendarnych gal PRIDE, teraz walczy co dwa tygodnie. Mariusz trenował w ATT z najlepszymi zawodnikami na świecie(np. Hector Lombard), nie może tego przegrać bo to zahamuje jego karierę.

Mój Typ: Pudzianowski TKO Punches rd 1 ✅

uf,ale sie rozpisałem. Chaotyczne to wszystko, ale może choć troche komuś naświetli te walki ????

pozdrawiam ;)

Ogólnie prosta gala do typowania, nie zawsze udało się trafić zakończenie walki, ale 100% cieszy:cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Borys Mankowski vs Marcin Naruszczka - 1.85 - 8/10 ✅✅✅ - Bwin .
Widzę w tej walce sporą przewagę w stójce a jeszcze większą w zapasach .
Borys z najlepszego klubu zapaśniczego w Polsce Ankos Zapasy . Bardzo dobry zapaśnik z dobrą i szybką stójką .
Naruszczka z bardzo ale to bardzo kiepską stójką do tego ze słabymi defensywnie zapasami co dla Borysa będzie niczym woda na młyn .
Kolejny jak dla mnie fakt przemawiający za Borysem to to że trenerem Marcina jest Okniński i dzisiejsze próbne ważenie na dwa dni przed walką w limicie 77 kg . Borys 79 kg , Naruszczka 84 - kiepsko to widzę z jego strony .
I jeszcze wypowiedz Borysa &quot; - Marcin walczy trochę chaotycznie . Na dodatek reprezentuje kategorię półciężką , więc będzie mieć trochę kilogramów do zbijania - dodał Mańkowski &quot; .
Stawiam na spokojnie przeleżenie przez dwie rundy na Naruszcze i zgarniecie decyzji przez Borysa . W necie są już filmiki z dzisiejszego treningu dla mediów polecam obejrzeć i porównać obu zawodników .
http://www.youtube.com/watch?v=EK3HmRHcEsU
Edit : easy
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lipex 349

lipex

Użytkownik
Co ten Naruszczka ma ze stójką, to ja nie pojmuję. Już według mnie Pudzian, który bądź co bądź według mnie poczynił kolosalne postępy, wyglądał na media treningu lepiej w stójce. Nie daję szans kompletnie Naruszczce. Poleci taki kuponik:
- Pudzian
- Mamed
- Materla
- Mańkowski
Zastanawiam się jeszcze nad Horwich/Chojnoska, szczególnie zastanawiam się nad drugą opcją, bo mnie pozytywnie zaskoczyła. Może ktoś mniej więcej obliczyć, jakie AKO z tych czterech wyjdzie?
 
luqash 38

luqash

Użytkownik
Pudzian nie próżnuje. Dobrze znamy Polaka z wytrwałości i zaangażowania. Moim zdaniem trochę za późno zabrał się za MMA. Pudzian cały czas ciężko trenuje, wyjechał na treningi do Stanów, gdzie pracuje z najlepszymi. Stawiam na Pudziana, ale nie pieniądze, bo kurs 1,08 na Tobecie jest wręcz śmieszny. Będę mu kibicował przed telewizorem, a kasy na niego nie stawiam :razz:
 
R 6,2K

rua

Użytkownik
Wczoraj w klubie Gracie Barra gdzie czasem zaglądam był Krzysztof Soszyński z Jayem Silvą potrenować w klatce przed KSW. Szkoda że przegapiłem, nie mniej jednak fakt ciekawy.
Dodatkowo boję się stawiać w polskiej sferze mma, szczególnie w KSW na zawodników z zagranicy. Wiadomo że kraj rodaków pielęgnuje i nie wiadomo jak się to może potoczyć i co było przed walką załatwione. Właśnie dlatego walkę Antka Chmielewskiego odpuszczam bo tam jest niewiadoma, jak nie będzie KO od Horwicha, to może ostatecznie wygrać Chmielewski.
Nie zmienia to faktu że faworytem w moich oczach jest Matt Horwich i to on powinien wygrać walkę.
Podobnie jest z Pudzianem i tam na 99% Pudzian wygra, bo to jest gwiazda która przyciąga ludzi przed telewizory tych niezbyt wtajemniczonych. Dlatego jak przegra to to będzie koniec raczej kariery, bo ludzie też inaczej zaczną na to patrzeć i kibicować Pudzianowi, a obroty polecą w dół.
 
igor123 35,6K

igor123

Użytkownik
Nie wiecie może, jest dzisiaj oficjalne ważenie. Jak tak to o której i czy będzie może transmisja? Z góry dzięki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom