>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Koszykówka Mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

T 35

tabascco

Użytkownik
Ćwierćifinały (Kobety i Mężczyźni)
USA-Kanada +33.5 1.90
Kanada podczas rozgrywek w grupie grała na prawdę dobrze. Walczyła dzielnie z najmocniejszymi w grupie. Największą il. punktów przegrała z Australią (9) z czego 4 oddała pod koniec meczu w postaci osobistych. Kanada ma serce do gry i do walki z najmocniejszymi.
Francja-Czechy -2.5 1.30
Francja wygrała wszystkie mecze w grupie, Czeszki zaś musiały walczyć o 4 miejsce..
USA-Australia +32.5 1.90
Ostatnie mecze w grupie pokazały że Boomers mają serce do gry. 3 ostatnie mecze to popis tych zawodników. Wygrana 20pkt z Chinami, 25 z gospodarzami dla których ten mecz był meczem ostatniej szansy, czy wkońcu wygrana ze Sborną która dotychczas pokazywała b.dobry basket...gra tam cały team a kiedy P.Mills ma dzień konia jest naprawde dobrze. Myśle że tu nie będzie powtórki meczu z Nigerią. Australia będzie walczyć.
Rosja-Litwa +11.5 1.44
Litwa pokazała naprawde dobry basket w meczu z USA i tu spodziewam sie gry punkt za punkt jednak bez szaleństw..
Mecz zagadka: Francja-Hiszpania
Hiszpania ostatnio bardzo mnie zawiodła nie tyle porażką z Rosją co z Brazylią..
Francja ledwo ledwo dała rade w meczu z Nigerią.
Historia przemawia za Hiszpanią, ale zawodnicy nie grają historią i mają w du** co było kiedyś, więc to spotkanie dla ryzykantów.
z brazylia przegrali bo nie chcieli w polfinale wpasc na usa,ogladalem mecz dopoki chcieli to kontrolowali przez 80 % meczu a potem spokojnie odpuscili ,dla mnie espania spokojna 1
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
USA powyżej 110,5✅
unibet 1,9
Amerykanie zdobywają bardzo dużo punktów i tylko w spotkaniu z Litwą i mocną Francją nie rzucili ponad 100.Dzisiaj będzie ku temu dobra okazja,bo mecz będzie toczyć się w wysokim tempie.Szykuje się bardzo overowe spotkanie,przynajmniej w wykonaniu Amerykanów.Na potwierdzenie fakty:
1 Australia jest drugim zespołem w punktach zdobytych w kontrataku.
2 Australia jest drugim zespołem w oddanych rzutach z gry.
3 Australia rzuca tylko 43% z gry
Australia zajmuje też pierwszą pozycję w zbiórkach ofensywnych,ale chyba głównie dlatego,że oddają masę rzutów niecelnych i mają więcej szans na zbiórkę.
AD1:Niech grają kontry będzie więcej posiadań.
Ad2,3:Jak wiadomo każda zbiórka w obronie Amerykanów jest okazją na kontrę,jeśli Australijczycy będą pudłować to tych szans będzie więcej.
Mills lubi grać szybko i ma mentalność szalonego strzelca,Dellavedova gra bardzo dobrze na Olimpiadzie ale jest bardzo młodu i czasem przytrafiają mu się złe decyzje,zapewne amerykanie będą na nim wywierać presję próbujący wymusić straty.
Nie sądzę,że nagle Australia zacznie grać długie akcje raczej spodziewam się kilku niepotrzebnych rzutów Millsa,paru strat Dellavedovy,dobrej zbiórki Amerykanów i wysokiego wyniku spotkania.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka, 15:00, Igrzyska Olimpijskie Mezczyzni
Litwa - Rosja
typ: +8,5 pkt Litwa
1,80
Bet365
Analiza
Dzis w spotkaniu cwiercfinalowym koszykarzy na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie, Litwini zagraja z Rosjanami. Faworytami spotkania sa niewatpliwie Rosjanie, ja uwazam jednak ze Litwini moga dzis pokrzyzowac im szyki. Tym bardziej, ze Rosjanie na Igrzyskach graja w kratke. Przegrali zaledwie jedno spotkanie, z Australia, co mozna uznac za pewnego rodzaju niespodzianke. Jednak nawet w zwycieskich spotkaniach nie grali na miare swoich mozliwosci. Z Brazylia wygrali zaledwie jednym punktem, majac &quot;kupe&quot; szczescia w koncowce. Ogladalem kilka spotkan w wykonaniu Sbornej i mysle, ze sa oni dzis jak najbardziej do ogrania przez Litwinow, smiem twierdzic, ze spotkanie bedzie na styku. Litwini natomiast rozkrecaja sie z meczu na mecz. Na poczatku z Argentyna byla wysoka porazka, z Francja mimo porazki bylo juz lepiej, apogeum formy nastapilo z Amerykanami, Litwini przegrali to spotkanie ale po ciezkiej walce, zaledwie 94:99. Litwini mieli ciezka grupe, ale dzis beda na pewno z calych sil walczyc o strefe medalowa. W spotkaniu towarzyskim, przed Igrzyskami Rosjanie wygrali dziewiecioma punktami. Dzis licze na bardziej wyrownane spotkanie. Tym bardziej, ze Litwa to mocna koszykarska druzyna i jesli zagra dzis na dobrej skutecznosci ma nawet szanse na zwyciestwo.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Zastanawia mnie czemu w spotkaniu Rosja-Hiszpania Hiszpanie są faworytami?
Myślę,że kursy powinny być wystawione po równo,może nawet z lekkim wskazaniem na Rosjan.Już w tych mistrzostwach raz górą byli Rosjanie i mimo że każdy mecz jest inny na pewno stać ich na wygranie po raz kolejny.Hiszpanie grają słabo,ledwo wygrali z Francją,po drodze zaliczyli jeszcze 2 porazki i mimo że często się mówi,że jest to zespół &quot;turniejowy&quot; to nie wierzę,że nagle zaczną grać o niebo lepiej.
Ruscy mają wszystko co potrzeba aby wygrać to spotkanie.Mają wzrost pod koszem,dobrych rozgrywających,wszechstronnego lidera,strzelców za 3 i bardzo dobrego trenera.
Z Litwinami grali na marnej skuteczności i trochę się musieli pomęczyć aby wygrać ale to raczej wina dyspozycji dnia a nie dobrej obrony Litwy.
Na wszelki wypadek,gdyby końcówka spotkania potoczyła się jak w spotkaniu z Francuzami spokojnie warto pograć handi bo bardzo fajnym kursie.
Rosja +5
unibet 1,9
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
LBJ over 16,5 pkt @1,95 Unibet✅✅19pkt

James w całym turnieju jest najważniejszym ogniwem swojej reprezentacji.Może nie oddaje tyle rzutów z dystansu co Durant,Melo czy Kobe jednak udało mu się wykręcić średnią 12,5 pkt na mecz.Dziś liczę na jego skuteczność w kluczowych momentach,bo jestem przekonany że Hiszpanie będą blisko przez cały mecz i Amerykanie będą musieli się sporo napocić żeby wygrać ten finał(oczywiście że go wygrają ???? ). James jak wspomniałem z dystansu nie rzuca za wiele,ale to nawet lepiej bo wystarczą jego dynamiczne wejścia pod kosz i akcje 2+1.Nie widzę na świecie obrońcy który potrafi się temu przeciwstawić fizycznie i motorycznie.W ekipie Hiszpanii kto to ma być?Dwa klocki podkoszowe w postaci braci Gasol?Ibaka? Nie widzę tego;) No chyba że grubasek San Emeterio odkryje w sobie gdzieś głęboko do tej pory schowaną żyłkę wyśmienitego obrońcy:cool:
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Stany(-19.5) - Hiszpania 1 1.90 10/10

Tak zalosnego basketu w wykonaniu Pussiakow nie ogladalam od lat. Wiadomo, ze oni zawsze czekaja na pomoc sedziow, nie mozna ich dotknac i uwazaja sie za mega gwiazdy ale prawda jest o wiele bardziej bolesna. W finale nie maja zadnych szans a sam awans jest juz wielka sensacja. Glupie bledy Rosjan i Francuzow spowodowaly, ze jakos sie przeslizgneli. Prezenty sie skonczyly. Dzis Amerykanie pokaza miejsce zalosnikom z Hiszpanii. Przewaga na kazdej pozycji ogromna. Ibaka jak zwykle nic nie gra, Marc rozgrywa najgorsza impreze od kiedy pamietam. Czym nizej tym gorzej. Navarro spi, Rudy pokazuje, ze nie nadaje sie na NBA i cala reszta zawodzi. Najdziwniejsze ruchy wykonuje jednak nazelowany dziadius Scariolo. Nie reaguje wtedy kiedy trzeba, zle zmienia, niby doswiadczony gosc ale tak naprawde od lat bez seukcesow. Zelu juz troche mniej niz w ACB chociaz w glowie dalej pusto. Spodziewalam sie handicapa w okolicach 33-35 punktow wiec 19,5 biore max stawka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
BRAWO ROSJA!!! Kapitalny a nawet najlepszy mecz na tej olimpiadzie,to prowadzenie jednych to powrót drugich i tak na zmiane.Kapitalny Shved i Kirilenko!!!Brawo brawo i jeszcze raz brawo...Argentina w praktycznie całym składzie odchodzi na emeryture.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Świetny mecz.Warto było jednak zagrać na przełamanie ruskich.Argentyńczycy po raz kolejny pokazali,że nie mają głębi składu ale końcówka była bardzo zacięta.
Teraz czas na Amerykanów.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Rox dobry typ ale nie dali rady.Amerykanie z ogromnym szacunkiem ale dzisiaj zagrali najslabszy defensywnie mecz na tym turnieju.Gdyby defensywa zagrała z atakiem to płaczki dostaliby lanie.Z miłą chęcia wystawiam kolejny raz środkowy palec w kierunku Fernandeza.Ten koleś gdyby mógł to by nawet kolege z klubu znokautował.W każdym jego faulu jest tak ogromna agresja że miło by było zobaczyć jak dostaje sierpowego na pysk od takiego Howarda np.Koleś jest poprostu nie do zniesienia.Szacunek dla Hiszpanów dzisiaj że sie postawili,mają tego Gasola i wybitnego strzleca Navarro którego poza ręką do 3jek nie ogarne nigdy za drugą twarz czyli flopowanie jak tylko sie da.Brawo dla Duranta,już nie chce pisać znowu o tym że jest on najlepszy na świecie ale sami widzicie jego hejterzy że on sprawdza sie nie tylko w NBA ale i w turniejach i to juz kolejny raz.Facet ma tak bajecznie ułożony rzut że moge sie w niego wpatrywać 24 na dobe.USA nie są do ogrania przez kolejne 8lat,skład mają mlody a i Gasole niedługo odejdą dlatego graty jeszcze raz.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
W Tobet mamy USA win @1,20.Ja już zamroziłem na tym pewną kwotę.USA może przegrać jedynie jak w dniu meczu cała ekipa zatruje się jakimiś nieświeżymi fish&amp;chips albo sami postawią swoje roczne pensje z ligi na wygraną swojego finałowego przeciwnika;)
/
I słowo stało się ciałem ????
Co do bohaterów w ekipie USA to poza Durantem wskazałbym oczywiście Lebrona Jamesa i dwójkę rozgrywających(czasowo w sumie pół na pół) Paula i Williamsa.Przewaga tej ekipy jest kosmiczna,a zabrakło przecież najlepszego centra NBA w ich składzie.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
No nie wiem czy stawianie meczu finałowego to taki dobry pomysł,zawsze jest inna mobilizacja a finale żaden zespół nie występuje niezasłużenie i Hiszpanie pokazali kompletnie inne oblicze niż w pozostałych spotkaniach.
Tak dobrego spotkania w ich wykonaniu nigdy nie widziałem.Wykorzystywali swoje przewagi,Navarro w pierwszej połowie był genialny a Rodriguez grał idealnie to czego potrzebował ten zespół,Gasol robił świetną robotę w ataku.
I wcale nie USA zagrało słabo w obronie tylko Hiszpanie byli fantastyczni.Można powiedzieć,że gra się tak jak przeciwnik pozwala, i gdyby Hiszpanie mieli głębszy skład to mogliby wygrać nawet.No a w ataku nie da się zatrzymać zespołu w którego składzie gra 9 gwiazd najlepszej ligi świata.
Ja osobiście cieszę się,że finał trzymał w emocjach do ostatnich sekund i fajnie że wygrali Amerykanie bo dali sporo zarobić.
 
Do góry Bottom