>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Koszykówka Mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka mężczyzn, Olimpiada
Mecz: Francja - Argentyna
Data: 31.07.2012 21:00
Typ: Francja
Kurs: 3.15
Bukmacher: Expekt
Analiza: Dzisiaj o godzinie 21:00 w Londynie dojdzie do spotkania koszykówki mężczyzn pomiędzy dwiema dobrymi ekipami, które co prawda nie są faworytami tej imprezy jak każdy oprócz USA, ale zaliczają się do ścisłej czołówki tych drużyn, które napewno ambitnie powalczą o medal. Ja w tym starciu stawiam na Francuzów. Dlaczego? Ponieważ według mnie są znacznie lepszym zespołem o równych &quot;parametrach&quot; i mają w swoim składzie wielu zdolnych graczy, którzy potrafią wygrać ten mecz. W zespole Argentyny prym wiodą trzej zawodnicy i jedyni jacy występują w NBA. Są nimi Luis Scola (32pkt, 4as i 5 zb w meczu przeciwko Litwie), Manu Ginobili oraz Carlos Delfino, którzy także zagrali wyśmienite zawody w swoim pierwszym meczu. Oprócz dwóch zawodników z pierwszej &quot;piątki&quot;, jakimi są Nocioni i Prigioni w zespole Argentyny nie ma już nikogo, kto mógłby dobrze zagrać. Zdaje sobię oczywiście sprawę z siły Argentyny, jednak i tak zdecydowanie stawiam na Francję, która posiada takich zawodników jak chociażby Tony Parker, Nicolas Batum, Ali Traore, De Colo, Pietrus, Seraphin, Gelabale, Rony Turiaf (mistrz NBA), czy chociażby od kilku sezonów bardzo solidny gracz i kapitan drużyny Boris Diaw. Jak dla mnie te nazwiska powinny spokojnie ograć Argentynę, która nie ma zbyt dużo atutów. Francuzi mają ich znacznie więcej. W meczu z USA 7 zawodników zdobyło przynajmniej 7pkt, mogą rotować składem i mam nadzieję, że ich liderzy jak Parker, Diaw, Batum, Pietrus czy Turiaf udowodnią swoją wartość.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Melo over 14 @1,85 Tobet✅✅16pkt,100 % z gry:cool:

Obok Duranta,moim zdaniem,to będzie najczęściej rzucający gracz USA w tym turnieju.LBJ zajął się asystowaniem,Kobe jakiś wycofany a reszta w dużej rotacji więc ciężko o kilkanaście punktów. Melo w meczu z Francją nie pograł za wiele,bo złapał szybko 3 faule no i rywal już do przerwy był na łopatkach więc nie musiał wchodzić na boisko. Dziś mecz z Tunezją,czyli okazja do zabawy dla Amerykanów.Liczę że dziś wyjdzie &quot;sęp&quot; z Anthony&#39;ego i rzuci ponad 14 punktów;)
 
S 35

sokker

Użytkownik
pozdrawiam wszystkich grających over ewentualnie handicap na team usa. nie widzi mi się to zupełnie. lekceważenie, lekceważenie i jeszcze raz lekceważenie... zero obrony, dużo fauli no i niesamowita skuteczność tunezyjczyków za 3. odniosłem wrażenie jak by bryant specjalnie złapał te szybkie 3 faule bo nie chce mu się grać w takim meczu bez stawki bo wynik pomimo całego szacunku dla tunezji jest z góry przesądzony. trochę kibel. sam zagrałem over i jestem raczej pogodzony z porażką ???? , chociaż nadzieję mam, że tunezyjczycy opadną z sił.
 
wasek1 135

wasek1

Użytkownik
A jednak Amerykanie zaczęli grać w drugiej połówce. Pierwsza kompletnie olana, wygrana tylko 13 punktami. Tunezyjczycy trafili wtedy 7 trójek. Statyczna gra, mało efektowna i efektywna. Za to w drugiej połowie to juz było NBA. Proste rozwiązania, skuteczne. Anthony trafiał wszystko co się dało i jak się dało. Jeszcze trzy wsady z rzędy chłopaka z rocznika 93 Davisa. Ewidentnie widać że bawili się w pierwszej połówce, a potem chyba coś trener szepnął w szatni i zaczęli grać. Skończyło się przewagą 47 punktów. Ten mecz pokazuje że granie overów kompletnie nie ma sensu bo nie wiesz na jakich Amerykanów trafisz. Sprawa jest prosta. Albo im się chce albo nie. Widziałem w przerwie miny Tunezyjczyków mówiące &quot;chłopaki mamy szanse, nie są tacy groźni&quot;. Po prostu koszykarze z NBA odpóścili 1 połówkę. Zresztą jak któryś z nich powiedział o Angoli - Nie wiem co to jest Angola, ale wiem jedno. Mają problem. Takie ich podejście.
 
S 35

sokker

Użytkownik
szczególnie trzecia kwarta zagrana niesamowicie. szkoda, że w całym meczu obstawiłem over 110,5 na team usa i trochę pluję sobie w brodę. teoretycznie pierwsza piątka zupełnie nie skoncentrowana i zagrali najzwyczajniej w świecie kompletnie bez pomysłu w ataku. dopiero zawodnicy z założenia drugoplanowi (śmieszne w kontekście takich nazwisk jak westbrook, harden czy love) grali prostą i niesamowicie skuteczną koszykówkę. po prostu chciało im się chcieć.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Rosja (-6,5) - Brazylia @ 1,90⛔
Brazylia przed IO stawiana w gronie faworytów do medali (bez złotego of course ;)), ale dla mnie to były przewidywania zdecydowanie na wyrost. Dziś Kanarki mają 2 zwycięstwa jak na razie, więc na poważnie są w grze, ale dalej nie daję im większych szans. Wyjdą prawdopodobnie z 3 miejsca w grupie i odpadną w QF. Podkoszowa siła Nene-Splitter-Varejao wygląda na papierze bardzo mocno, do tego dobry shooter Barbosa i rozgrywający - Huertas, ale jednak całokształtowo nie mają wg mnie dobrze zbilansowanego zespołu. Przeciętny obwód mimo Barbiego i Marcelinho, szczególnie w defensywie, gdzie obaj są bardzo słabi. Pod koszem też &quot;gwiazdorzy&quot; z NBA nie dominują tak jakby mogli dominować i dostajemy obraz drużyny zdolnej wygrywać tylko z takimi przeciętniakami jak Wlk. Brytania czy Australia, i to po zaciętych meczach.
Po drugiej stronie wg mnie prawdziwi kandydaci do medalu w Londynie. Rosjanie, mimo iż w ostatnim sezonie tylko jeden ich gracz grał w NBA, i to pełnił raczej niewielką rolę (Mozgov), to jednak mają wg mnie znakomicie zbilansowany skład, mocny na każdej pozycji. Na rozegraniu znakomity Shved - nie sądzę aby na poziomie NBA (idzie do Wolves) świetnie sprawdził się jako pg (bardziej jako combos, który może poklepać), ale na takim turnieju już spisuje się świetnie. Znakomicie odnajduje partnerów, szczególnie kapitalnie wygląda jego współpraca z Kirilenką, z którym grał przecież ostatni rok z CSKA, a do tego także ma bardzo dobrą rękę do rzutów. Na rzucającym także pewny z dystansy Fridzon i Ponkrashov ze znakomitymi warunkami, który na tym turnieju na razie mnie irytuje, ale na pewno to dobra opcja Rosjan na 15 min w meczu. Potem Khryapa, który robi niesamowicie wiele dobrego. Nie jest bardzo widoczny, ponieważ nie zdobywa wielu pkt, ale też potrafi rzucić &quot;trójeczkę&quot;, a przede wszystkim notuje masę asyst (jeden z najlepszych podających z pozycji SF w Europie obok Planinica), zbiórek i przechwytów. Osobiście uwielbiam takich graczy. Pod koszem następnego pana przedstawiać nie trzeba - AK47, czyli Andrei Kirilenko, który wraca po roku nieobecności tam gdzie jego miejsce, czyli do NBA (do Minnesoty razem ze Shvedem). Andrei to naprawdę znakomity gracza. Niby bez wielkiego talentu ofensywnego, a jednak na tym poziomie świetnie się odnajduje, zdobywa masę pkt po wejściach pod kosz (na razie średnio 25,5 pkt przy 80% za 2!). Do tego znakomity na deskach i świetny obrońca. Nieoceniony lider Sbornej. I na pozycji numer 5 dwaj naturalni centrzy, wysocy, masywni - Kaun i Mozgov, którzy znakomicie wykorzystują swoje warunki do punktowania spod kosza. Jest jeszcze dobry dystansowiec z ławki - Monya.
Dlaczego tak faworyzuje Rosjan? Po prostu grają o wiele lepszy basket. Agresywnie w obronie, wymuszają masę przechwytów, nie pozwalając rywalom zdobywać wielu pkt spod kosza, a tutaj właśnie największe bogactwo mają Canarinhos. W ofensywie grają świetną dla oka, drużynową koszykówkę, która pod tym względem może się chyba tylko równać z Amerykanami. Rosjanie znakomicie wykorzystują passing skills Shveda i Krhyapy i zdobywają punkty graczami podkoszowymi, od czasu do czasu też punktując z dystansu. Wszystko to jeszcze pod wodzą znakomitego coacha - Davida Blatta.
Nie widzę Brazylii w tym spotkaniu i myślę, że Rosjanie ich pewnie wypunktują min. 10 &quot;oczkami&quot;.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Splitter powyżej 12pkt⛔
1,85 unibet
Szykuje się zacięte spotkanie i wcale Brazylijczycy nie stoją na straconej pozycji,ale liderzy tego zespołu muszą zagrać bardzo dobre zawody.Splitter jest doświadczonym zawodnikiem i pomimo słabej skuteczności w pierwszym spotkaniu wydaje mi się,że to był wypadek przy pracy i w kolejnych spotkaniach powinien grać na wysokim poziomie.Brazylijczyk będzie grał długo i na pewno otrzyma sporo szans na zdobycie punktów.12 oczek to wcale nie jest dużo dla zawodnika podkoszowego i jestem przekonany,że jeśli odda chociaż 10 rzutów z gry i kilka osobistych to na pewno rzuci over.


Stany Zjednoczone pow 105pkt✅ WOW
1,87 betsson
Niestety Eurosport nie raczył puścić spotkania USA z Tunezją od początku i ciężko powiedzieć czemu w 7minucie spotkania Amerykanie przegrywali 12-13,prawdopodobnie s5 olała początek meczu stwierdzając że spotkanie &quot;samo się wygra&quot;.Dzisiaj myślę,że już nie oleją początku,bo nic dwa razy się nie zdarza a Nigeria to chyba troszkę mocniejszy zespół.W ogóle w pierwszej połowie Amerykanom się nie spieszyło ze zdobywaniem punktów w pierwszej połowie i prawdziwą ofensywę zostawili sobie na 3-cią kwartę.Amerykanie rzucili fenomenalne 38 punktów z szybkiego ataku po raptem 8 przechwytach.Wniosek jest taki,co zresztą było widać,że po każdej zbiórce w obronie starali się uruchomić kontrę.Zwłaszcza Westbrook,który jest stworzony do szybkiej gry.
Amerykanie przegrali zbiórki ofensywne,co będzie dla nich przez cały turniej problemem.Trochę chyba niepotrzebnie są stosowane lineupy bez Love&#39;a,Chandlera czy Davisa.Widac było,że nawet James na C nie był w stanie zebrać kilku piłek ze swojej tablicy.Może w tym spotkaniu Krzyzewski zdecyduje grać trochę więcej wysokimi,aby zabezpieczyć własną tablicę i mieć więcej kontr,bo w końcu dobrze zagrał Love i powinien dostać jeszcze więcej minut.
I chyba ostatni ważny argument.Bardzo często zdarzały się akcje w których Tunezyjczycy nie potrafili w ogóle oddać rzutu popełniając błąd 24 sekund.Tym spodobem chcąc nie chcąc zabrali trochę czasu amerykanom.Mam nadzieję,że Diogu i Aminu będą się starali grać szybsze akcje i oddawać rzuty nawet z nieprzygotowanych pozycji żeby nie tracić posiadań na błędy 24 sekund.

Argentyna powyżej 87,5✅
betsson 1,87

Tak jak się spodziewałem Argentyna nie była w stanie dotrzymać kroku Francuzom i teraz muszą przekonująco wygrać ze słabą Tunezją.Mimo,że ten zespół nie ma żadnego dobrego zmiennika to nadal ma spory potencjał.Możliwe,że gdy już Argentyńczycy odjadą to jeszcze trener da pograć Delfino i Nocioniemu bo zagrali fatalnie w ostatnim meczu i powinni sobie trochę porzucać więcej.
22 punkty na kwartę to żaden problem aby rzucić,Ten over jest chyba tak niski bo Amerykanie zamiast rzucić Tunezji 130 to przez połowę meczu nie mieli wielkiego zaangażowania.Argentyńczycy nie będą wywierać takiej presji w obronie jak Amerykanie więc Tunezyjczycy powinni oddawać rzuty a nie przetrzymywać piłkę przez czas akcji,no a czym więcej posiadań tym więcej punktów.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka Olimpiada mezczyzn 22-15, 2.08.2012
Usa - Nigeria (1polowa)
typ: Usa over 52 pkt
1,85
WilliamHill
Analiza
Dzis w spotkaniu trzeciej rundy fazy grupowej na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie, reprezentacja USA spotka sie z Nigerią. Zdecydowanym faworytem spotkania sa oczywiscie Amerykanie, przedstawiciele najsilniejszej ligi swiata. Bukmacherzy nie wystawili nawet kursow na ich bezposrednie zwyciestwe, uwazaja, ze porazka Amerykanow jest w tym meczu po prostu niemozliwa i chyba tak rzeczywiscie jest, musialoby dojsc chyba do konca swiata, zeby Amerykanie tego spotkania nie wygrali. Ja jednak zajme sie nieco innym typem na to spotkanie, a mianowicie overem punktowym u Amerykanow. Uwazam, ze jest on bardzo prawdopodobny. Amerykanie na tym turnieju rzucaja sporo punktow. Dobrze broniacej Francji rzucili 98 oczek, a ekipie podobnego pokroju co Nigeria - Tunezji 110 oczek. Mysle ze bedziemy dzis swiadkami rekordu w ilosci zdobytych punktow przez Amerykanow na tym turnieju. USA gra widowiskowo, przyjemnie dla oka, w nastawieniu wyraznie bardziej ofensywnym, wiec over punktowy jest tutaj bardzo prawdopodobny. Licze dzis na dobra skutecznosc amerykanskich gwiazd, a co za tym idzie wysoki wynik po ich stronie.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Nigeria-USA:Nigeria under 64,5 @1,90 Tobet

Nigeria tej linii jeszcze nie przekroczyła na tych igrzyskach,a grała m.in. z Tunezją..Widziałem właśnie tenże mecz i Nigeria niczym się nie wyróżniała.Diogu wydaje mi się,że jest jakby poza drużyną, &quot;gwiazdorzy&quot; jak już jest na parkiecie,a w obronie nie przykłada się zupełnie. Afrykańczycy na obwodzie nie zaprezentują takich rzutów jak 2 dni temu Tunezja.Pod koszem powinni sobie poradzić trochę lepiej,ale czy to wystarczy żeby rzucić 65 pkt? Tak na prawdę zależy to od tego przez jaki procent czasu USA będzie grało na poważnie,a przez jaki procent będą &quot;pajacować&quot;;) Trener Krzyżewski wygląda na surowego faceta i raczej te 2 kwarty zagrają na koncentracji meczowej.Wtedy ten under na luzaku wejdzie.
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Kupon 23#
????Usa-Nigeria
Typ:Nigeria poniżej 63 punktów ( kurs 1,85)

Trener Krzyżewski zabrał do Londynu taką paczkę aby nie tylko było efektownie ale żeby działała również defensywa ucząc się na błędach jakie popełnili w 2004 roku.
Mecze USA
Tunezja zdobyła 63 punkty dzięki dobrym rzutom za 3trzy punkty walka przy tablicy im nie wychodziła
Francja to już świetna europejska drużyna i strata 71 punktów
Dziś zmierzymy się z Nigerią która..popatrzcie sami

Chciałbym tutaj zwrócić uwagę rzutów za 3 punkty,które mogą uratować Nigerie przed blamażem lecz nie wygląda to kolorowo stąd wysoka moim zdaniem linia 63 punktów wątpie żeby była przekroczona.
Let&#39;go USA!

 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Chyba narazie najlepszy mecz za nami.Spotkanie Rosja-Brazylia wyrównane praktycznie przez cały czas.Świetna jak zwykle gra Kirilenki który jak na warunki fibowskie jest superstarem ze snu.Shved grał swoje ale przeplatał dobre momenty ze słabymi.Przejście do NBA w pełni zasłużone.Będą z niego ludzie.Bardzo dobrze zagrał Taylor który co chwile mijał z łatwością Shveda czy Ponkrashova.Na swoim poziomie Barbosa,zawiódł Nene który chybił kilka łatwych rzutów.I na koniec wisienka na torcie czyli rzut Fridzona...miodziooooo.Gdyby nie ten rzut to prawdopodobnie Brazylia cieszyła sie by z wygranej i cichym bohaterem był by Taylor.Mecz na wysokim poziomie,szkoda Brazylii.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Kolejna słabo wystawiona linia.
Tunezja-Francja
Francja over 85⛔
1,9 unibet
Linia zdecydowanie za niska o jakieś 10 oczek.Francuzi mają ludzi od zdobywania punktów-Parker,De Colo,Batum,Serafin,Gelabale.Tunezyjczycy nie bedą w stanie dotrzymać kroku Francuzom w obronie i powinni dostać spore baty.Argentyńczycy im rzucili over więc tym bardziej Francuzi z bardziej wartościowym zespolem powinni sobie poradzić bez problemów.Tunezyjczycy tracą średnio sporo punktów,a dodatkowo atletyczna Francja powinna zdobyć sporo łatwych punktów z szybkiego ataku.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
handi na Rosję z Brazylią nie weszło, ale szczerze mówiąc dalej jestem dosyć przekonany, żeby im zaufać.
Co pokazali z Brazylią? A pokazali, że jak tylko się spinali, czyli w 2 kwarcie po złym początku i na koniec meczu, to odjeżdżali Kanarom bez problemów i zwycięstwo nie było dziełem przypadku i fartownego rzutu Fridzona. Łącznie może rozegrali z 1,5 kwarty na dobrym poziomie w tym spotkaniu, a i tak zwyciężyli, więc to wiele mówi o ich klasie. Dzisiaj jednak nie gram na ich zwycięstwo, a over pkt. Rosja nie ma problemów w ofensywie. Świetnie kreuje grę Shved, który także gdy trzeba sam punktuje z dystansu. Nie ma problemów najmniejszych z mijaniem obrońców, tylko z Brazylią nie trafiał swoich floaterów. Jest oczywiście AK. Pod koszem niesamowite manewry wyczyniał Mozgov, który zrobił wiatrak ze Splittera. A Hiszpania w defensywie? Naprawdę przeciętnie, zresztą całokształtowo grają słabo. 80, 70, 78 oczek traconych kolejno z Chinami, Australijczykami i gospodarzami. Znakomici więc Rosjanie, którzy powinni ten mecz potraktować niezwykle prestiżowo i od początku być na maxa skoncentrowanym mają nie przekroczyć 73? Nie widzę tego.
Rosja over 73 @1,90 betsafe✅
noo, Sborna pokazała klasę. Znowu nierówno, fatalna 1 kwarta i połowa 4, ale jak już wejdą w rytm to miażdżą naprawdę..
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Kolejna słabo wystawiona linia.
Tunezja-Francja
Francja over 85
1,9 unibet
Linia zdecydowanie za niska o jakieś 10 oczek.Francuzi mają ludzi od zdobywania punktów-Parker,De Colo,Batum,Serafin,Gelabale.Tunezyjczycy nie bedą w stanie dotrzymać kroku Francuzom w obronie i powinni dostać spore baty.Argentyńczycy im rzucili over więc tym bardziej Francuzi z bardziej wartościowym zespolem powinni sobie poradzić bez problemów.Tunezyjczycy tracą średnio sporo punktów,a dodatkowo atletyczna Francja powinna zdobyć sporo łatwych punktów z szybkiego ataku.
Dużo zależy od nastawienia Francuzów, ale raczej nie będą się przemęczali.
Najważniejsza sprawa - zdecydowana większość akcji Francji jest dłuuuuuga. Oglądałem ich dwa mecze tu i cała masa akcji kończyła się w okolicach 18-24 sekundy. Bardzo mało grają kontrą, jak nie ma Batuma na parkiecie, to pilka nie chodzi zbyt szybko do przodu.
Jak szybko zdobędą przewagę, to Batum i Parker pewnie poodpoczywają sporo.
Jakoś nie jestem przekonany czy to dobry pomysł.
Raczej wolę Under 61 na Tunezję.
Tak jak pisałem Francja gra długie akcje i zwyczajnie, przy skuteczności Tunezyjczyków może zabraknąć czasu na pokrycie tego overa. Jak nie siądzie trójka to mogą z 50 pkt nie wyjść nawet.
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Spotkanie: Nigeria-Argentyna HC (17,5:0)
Typ: Argentyna
Kurs: 2,00
Buk: Pinnacle

Dziś o godz. 23:15 odbędzie się spotkanie Nigerii z Argentyną w ramach turnieju olimpijskiego koszykówki mężczyzn. Nigeria z 4 punktami zajmuje 6. miejsce w grupie. Argentyna jest 2. z 5 punktami. Spotkanie zostanie rozegrane na Arenie Koszykówki w Londynie, gdzie mecze koszykówki może oglądać 12. tys. kibiców.

Nigeria do igrzyska awansowała dzięki Światowemu turniejowi kwalifikacyjnemu do igrzysk – w meczu o 3. miejsce wygrali oni z Dominikaną i wraz z Litwą i Rosją awansowali do londyńskich rozgrywek. Kluczowymi postaciami zespołu sa Al-Farouq Aminu – gracz New Orlean Hornets, Tony Skinn – zawodnik Ironi Aszkelon oraz Ike Diogu – były gracz Indiana Pacers, Sacramento Kings, New Orlean Hornets i Los Angeles Lakers. Reprezentacja Nigerii wygrała mecz z Tunezją 60:56, przegrała z Litwą 72:53 oraz została zmiażdżona przez USA 156:73 (co jest rekordem igrzysk).

Argentyna na tych igrzyskach przegrała tylko z Francją 71:64. Pokonała ona Litwę 102:79 oraz Tunezję 92:69. Mistrzowie olimpijscy z Aten wbiegną na boisko w składzie Gutiereez (Grenada), Scola (Phoenix Suns), Nocioni (Caja Laboral), Ginobili (San Antonio Spurs), Prigioni (New York Knicks). Ponadto na ławce znajdą się gracze na co dzień grający w lidze argentyńskiej.

Ostatni mecz między tymi ekipami odbył się 6 lat temu na MŚ – wtedy Argentyna wygrała 98:64.

Nigeria rozegrała jeden mecz z Tunezją, który wygrała, na tym ich udział na tych zawodach się zakończył – rzucą może 60-70 ptk, pokazując iż tez potrafią grać w kosza, jednak Argentyna jest zbyt silnym rywalem jak dla nich. Litwa ograła ich 19 punktami, Stany Zjednoczone aż 83! 18-punktowe, pewne prowadzenie Argentyny w meczu jest tak pewne jak mistrzostwo olimpijskie dla koszykarzy USA w Londynie.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Australia - Rosja (-7) @1,90 Betsafe
Konsekwentnie gram na Rosję, której gra robi na mnie olbrzymie wrażenie i jest dla mnie głównym kandydatem do srebra/brązu (złoto wiadomo wyłączone z walki). Sborna ma problem z utrzymanie przez cały mecz dobrej gry, ale mimo tego, mimo tak fatalnego początku i połowy 4 kwarty (było już 60:69) udało im się pokonać dotychczas najlepszą drużynę po USA. Warto wspomnieć, że ci którzy dotychczas decydowali o sile Rosji, zagrali słabiutko. Shved tylko 7 minut, ale znakomicie zastąpił go Ponkrashov, który naprawdę rozegrał MEGA zawody. Kilka cudownych asyst, pewny rzut z dystansu, mało głupich strat w przeciwieństwie do Shveda. teraz Blatt ma dylemat komu zaufać w kolejnym meczu, ale to przecież kłopot bogactwa. Ponadto słabo zagrał bardzo nieskuteczny Kirilenko. W końcu jednak przełamał się bohater z meczu z Brazylią - Fridzon, który cudownie ogrywał Hiszpanów i dziurawił raz po raz kosz rzutami z dystansu. Doskonale wparcie dał też Khryapa, który dobijał Hiszpanów &quot;trójkami&quot;. To tylko pokazuje jak silny i wyrównany zespół ma Rosja. Jak ta drużyna złapie swój rytm w ataku szczególnie, to jest naprawdę nie do zatrzymania.
A Australia? Nie powiem złego słowa na nich. Na ten skład, którym dysponują to grają naprawdę nieźle, ambitnie, ale jednak Rosja to zupełnie inna półka. Będą chcieli potwierdzić dominację w tej grupie i skończyć fazę grupową bez porażki. Liczę na ich pewne zwycięstwo.
Nigeria - Francja under 152 @1,90 Betsafe
Francja jak ktoś już wcześniej wspominał, wolno rozgrywa swoje akcje. Spokojnie, konsekwentnie, bez nerwowych, nie przemyślanych ruchów. Ich defensywa wygląda całkiem nieźle i pomimo problemów w ataku, wygrywają większość meczów pewnie. Nigeria to jak każdy afrykański zespół dosyć szalona drużyna, ale także ma w swoich szeregach kilku dobrych defensorów. Oczywiście nie można sugerować się tym wynikiem z USA, bo to inna bajka. Spore problemy Nigeryjczycy mają z kolei w ofensywie, gdzie bardzo trudno czasem przychodzi im zdobywanie pkt. Przy wolnym tempie i dobrej defensywie Francuzów nie powinien być zagrożony under w tym meczu.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Koszykowka, Igrzyska Olimpijskie, 17:45, 6.08.2012
Wielka Brytania - Chiny
typ: over 162,5 pts
3,5
WilliamHill
Analiza
Dzis w spotkaniu piatej, ostatniej kolejki fazy grupowej Igrzysk Olimpijskich, rozgrywanych w Londynie, gospodarze turnieju podejma reprezentacje Chin. Faworytem spotkania, przynajmniej wedlug bukmacherow sa gospodarze. Ja nie stawialbym dzis Chinczykow na straconej pozycji, ale ja dzis nie o tym. Mianowicie chodzi mi po glowie typ na powyzej punktow w tym spotkaniu. Obie reprezentacje nie licza sie juz w walce o medale, bedzie to ich pozegnalny mecz z Igrzyskami Olimpijskimi. Oczywiscie kazda z reprezentacji bedzie chciala zakonczyc turniej z chocby jednym zwyciestwem, ale nie bedzie to na pewno mecz &quot;na noze&quot;. Brytyjczycy na pewno beda chcieli przed wlasna publicznoscia zaprezentowac sie jak najlepiej, przy tym dac publicznosci pare widowiskowych akcji. Moim zdaniem dzis zespoly, bez wielkiej presji wyniku, skoncentruje sie przede wszystkim na grze ofensywnej. Tak aby sprawic kibicom jak najwiecej radosci. Sadze, ze reprezentacje w defensywie nie beda tak zdeterminowane do obrony wlasnego kosza, wszystkie sily beda koncentrowane na ofensywie, co dam nam dzis duza ilosc punktow. Tym bardziej, ze na tym turnieju obie reprezentacje, mimo, ze sa aktualnie bez zwyciestwo, punktow troche nazdobywaly. Chinczycy moga sie pochwalic m.in. 81 dorobkiem w meczu z Hiszpanią, a Brytyjczycy wynikami powyzej 75 oczek z czolowymi ekipami Rosją, Australią i Hiszpanią. Dzis liczę na bardzo wysoki wynik i radosna gre z obydwu stron.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Lebron over 22,5 pkt+asysty+zbiórki @1,85 Tobet✅✅18+5+3

Statystykami rzucać nie będę.LBJ to niekwestionowany lider tego zespołu,skoncentrowany na poważnej grze w dużo większym stopniu niż większość kolegów z zespołu.Myślę,że dziś USA podejdzie do pojedynku z Argentyną bardzo poważnie,traktując to jako przetarcie przed fazą pucharową.Mają również pewne rachunki do wyrównania z tą drużyną.Co do LBJ-zbiera,asystuje i broni bardzo dobrze,rzuca trochę mniej i stąd Tobet wystawił taką linię.Ja sądzę że dziś jest duża szansa na zacięty mecz,a to będzie oznaczać mnóstwo minut dla James&#39;a i mnóstwo okazji do zdobywania kolejnych pkt,zbiórek i asyst;)
 
ajax123 7

ajax123

Użytkownik
Ćwierćifinały (Kobety i Mężczyźni)
USA-Kanada +33.5 1.90
Kanada podczas rozgrywek w grupie grała na prawdę dobrze. Walczyła dzielnie z najmocniejszymi w grupie. Największą il. punktów przegrała z Australią (9) z czego 4 oddała pod koniec meczu w postaci osobistych. Kanada ma serce do gry i do walki z najmocniejszymi.
Francja-Czechy -2.5 1.30
Francja wygrała wszystkie mecze w grupie, Czeszki zaś musiały walczyć o 4 miejsce..
USA-Australia +32.5 1.90
Ostatnie mecze w grupie pokazały że Boomers mają serce do gry. 3 ostatnie mecze to popis tych zawodników. Wygrana 20pkt z Chinami, 25 z gospodarzami dla których ten mecz był meczem ostatniej szansy, czy wkońcu wygrana ze Sborną która dotychczas pokazywała b.dobry basket...gra tam cały team a kiedy P.Mills ma dzień konia jest naprawde dobrze. Myśle że tu nie będzie powtórki meczu z Nigerią. Australia będzie walczyć.
Rosja-Litwa +11.5 1.44
Litwa pokazała naprawde dobry basket w meczu z USA i tu spodziewam sie gry punkt za punkt jednak bez szaleństw..
Mecz zagadka: Francja-Hiszpania
Hiszpania ostatnio bardzo mnie zawiodła nie tyle porażką z Rosją co z Brazylią..
Francja ledwo ledwo dała rade w meczu z Nigerią.
Historia przemawia za Hiszpanią, ale zawodnicy nie grają historią i mają w du** co było kiedyś, więc to spotkanie dla ryzykantów.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Ja fazę grupową praktycznie odpuściłem i typowałem tylko na live, gdzie były i wtopy i duże okazje. Liczyłem, że coś przed ćwierćfinałami mi się bardziej rozjaśni, ale szczerze mówiąc każdy z tych ćwierćfinalistów (poza Australią) może zdobyć medal. Medal, bo kwestia złota wydaje się być jasna. Co prawda Amerykanie nie grają wcale jakieś wybitnej koszykówki, ale po prostu nie mają rywali. Hiszpanie może i odpuścili ostatni mecz, ale wcale nie wyglądają na mocnych. Wcale się nie zdziwię jak jutro Francuzi ich ograją. Argentyńczycy nie mają w ogóle głębi składu. Wypada mi się tutaj zgodzić z blaise że Rosjanie prezentują się bardzo równo, ale jednak ciężko będzie im zatrzymać USA o ile przejdą Litwę, a wcale nie wydaje to mi się takie oczywiste. USA była niemal 100% faworytem i jest nim dalej. Jutro grają z Australią i handicap mały nie jest, ale szczerze mówiąc i tak sądzę że Team USA nie będzie miał problemów z jego przekroczeniem. Dotychczasowe mecze pokazały, że poszczególne drużyny są w stanie grać równy mecz z Jankesami przez jedną, dwie, może nawet trzy kwarty ale gdy USA odskakuje to już nie ma powrotu do &quot;ball game&quot;. Australia to nie Litwa. Ta drużyna nie ma wybitnych strzelców dystansowych. Bez &quot;trójek&quot; nie utrzymają się w grze dłużej niż jedną kwartę. Co ciekawe 4 lata temu te drużyny również się spotkały w ćwierćfinale i padł wynik 116-85 ale teraz powinno być wyżej, bo tamtejsza Australia była chyba jednak nieco silniejsza.

TEAM USA - 32.5 @ 1.90
betsson ✅ ✅ ✅ 119-86 hehe
 
Do góry Bottom