>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

KOREA POŁUDNIOWA: K-League Classic

stefangitara 979

stefangitara

Użytkownik
Wiosna (przynajmniej u mnie) rozwija skrzydła, w sobotę i niedzielę w Korei będzie już zdecydowanie cieplej, niż w zeszły weekend, więc miejmy nadzieję, że i wyniki będą rozsądniejsze:
Dyscyplina: Piłka nożna – Korea – K League 1
Data i godzina: 14.04.2018 r. 07:00
Spotkanie: Suwon Samsung Bluewings - Sangju Sangmu FC
Typ: Suwon Samsung Bluewings
Kurs: 1.89
Bukmacher: 1xbet
Stawka: 3/10
Przewidywany wynik: 3-0
FT 2-1 ✅
Kontynuuję granie przeciwko Sangju - grałbym maksymalną stawką, ale ze względu na wtorkowe spotkanie w Japonii, trzeba się dopasować. Gra w stylu Sangju (które gra dość podobnie do Daegu, tylko trochę lepiej) powinna leżeć Bluewings - będą mogli prowadzić grę, będą mogli atakować i próbować zdobywać kolejne bramki - jak pisałem wcześniej, Sangju jest bardzo szczęśliwe po wyrwaniu kompletu punktów Incheonowi - ale tam nie pokazali nic takiego, co mogłoby wystarczyć w meczu z Suwonem. Tutaj nie wystarczy zamknięcie jednego z zawodników - Damjanović (który pewnie w sobotę wystąpi) nie ma aż tak wielkiego wpływu na grę gospodarzy, jak Mugoša na Incheon i może spokojnie jego rolę przejąć Waguininho. Jeden z lepszych zakładów kolejki, zakładam, że kursy w Azji przed rozpoczęciem meczu jeszcze bardziej spadną (na razie z 1.9 na 1.83).
Dyscyplina: Piłka nożna – Korea – K League 1
Data i godzina: 14.04.2018 r. 07:00
Spotkanie: Ulsan Hyundai Horang-i - FC Seoul
Typ: -
Przewidywany wynik: 1-1
FT 1-0 ⚽
Tak jak pisałem w powyższej wypowiedzi - mecz kolejki K League, Ulsan po fatalnym początku sezonu wrócił do wygrywania i zwyciężył w dwóch kolejnych spotkaniach z Gangwonem i Daegu - tutaj przeciwnik jest zdecydowanie bardziej poważny - podejrzewam, że nie zobaczymy większych zmian w składzie, ponieważ w ACL mają pewne drugie miejsce i nic tego nie zmieni - Shanghai ma lepsze H2H, Melbourne ma gorsze, więc sytuacja w grupie nie może ulec zmianie. Seoul wywalczył ważne 3 punkty ze Steelersami, ale było to spotkanie, które dość mocno ich zmęczyło i w sobotni poranek może być różnie. Warto będzie popatrzeć, na pewno czeka nas interesujące widowisko.
Dyscyplina: Piłka nożna – Korea – K League 1
Data i godzina: 14.04.2018 r. 09:00
Spotkanie: Jeonbuk Hyundai Motors - Jeonnam Dragons
Typ: -
Przewidywany wynik: 3-1
FT 3-0 ⚽
Nie wiem, gdzie doszukiwać się tutaj nadziei na jakąś niespodziankę - Jeonnam z Jeju zawiódł, z Daegu zawiódł, z Jeonbukiem najprawdopodobniej też zawiedzie - ale tutaj Smoki będą naprawdę bardzo szczęśliwe, jeśli uda im się ugrać chociaż punkt. Podchodząc z takim nastawieniem będzie bardzo trudno o pozytywny rezultat - Jeonbuk wykorzystuje najmniejszą nawet słabość przeciwników w K League, nie przeszkadza im, że muszą wyprowadzać atak za atakiem - cieszy ich to. Przed meczem z Kitchee też specjalnie nie muszą się przejmować, drużyna z HK raczej nie będzie dla nich wielkim wyzwaniem - w sobotę raczej komfortowo poradzą sobie ze Smokami. Nie zagram z jednego powodu - w sobotni poranek będę kibicował gościom ;).
Dyscyplina: Piłka nożna – Korea – K League 1
Data i godzina: 14.04.2018 r. 09:00
Spotkanie: Jeju United - Incheon United FC
Typ: -
Przewidywany wynik: 2-1
FT 4-2 ⚽
Jeju się chyba w końcu przebudziło - wygrana z Jeonnam była pewna i pozostawiła żadnych złudzeń - odpadliśmy z ACL, więc pora skupić się na lidze - mecz z Incheonem też jednak pozostawiam bez zakładu. Incheon zagrał dobrze z Sangju, zagrał dobrze z Jeonnamem, ale w tych dwóch spotkaniach zdobył jedynie 1 punkt - jadąc do Sŏgwip&#39;o będzie chciał coś wywalczyć, a na pewno jest w stanie wywieźć remis. Jeju jako drużyna z najgorszą średnią bramkową w lidze nadal mnie nie przekonuje - na pewno nie przy kursie poniżej 2.
Dyscyplina: Piłka nożna – Korea – K League 1
Data i godzina: 15.04.2018 r. 07:00
Spotkanie: Daegu FC - Gangwon FC
Typ: -
Przewidywany wynik: 1-1
FT 2-1 ⚽
Nie załapałem się na kurs ponad 3 na Daegu, a szkoda - w takim wypadku warto byłoby brać wygraną gospodarzy - 1xbet, a za nim reszta firm, otworzyła Gangwon jako faworytów - dopiero otwarcie w Azji skorygowało te kursy, bo tak, jak napisałem, Gangwon faworytem w tym meczu nie jest. Tak naprawdę to jeden z najgorszych meczy kolejki K League - Daegu, grając u siebie przeciwko Gangwonowi, zmuszone będzie, jak w meczu z Jeonnamem, przynajmniej w pierwszej połowie poprowadzić grę, a to nie sugeruje nic dobrego dla widowiska. Gangwon po trzech porażkach z rzędu jedzie do Daegu by wywalczyć chociaż remis - wygląda na to, że im się to uda.
Dyscyplina: Piłka nożna – Korea – K League 1
Data i godzina: 15.04.2018 r. 09:00
Spotkanie: Pohang Steelers - Gyeongnam FC
Typ: Pohang Steelers
Kurs: 2.47
Stawka: 3/10
Bukmacher: 1xbet
Przewidywany wynik: 2-0
FT 2-1 ✅
Drugi zakład na tą kolejkę wezmę dopiero w ostatnim meczu tej rundy - Pohang po porażce z Seoulem, która nie była do końca uczciwym rezultatem, wraca do siebie, gdzie podejmie Gyeongnam, który po faktycznie świetnym starcie nagle się zatrzymał w meczu z Daegu. Steelers mają za sobą trudne mecze z Seoulem i Jeonbukiem, jednak u siebie Léo i Getterson nie dadzą większych szans Kindergarten.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
stefangitara 979

stefangitara

Użytkownik
Ciekawa kolejka za nami, dzięki uprzejmości 1xbet mogłem niestety oglądać tylko K League w tym tygodniu - nie było w ogóle transmisji z K2 League... Co najciekawsze - wszystkie mecze zakończyły się wygranymi gospodarzy.
Suwon Samsung Bluewings - Sangju Sangmu FC
Spodziewałem się trochę łatwiejszego zwycięstwa Suwonu, niż oglądaliśmy w sobotni poranek, ale dla gospodarzy była to ważna wygrana, która pozwoliła im wspiąć się na drugie miejsce w tabeli. Rozpoczęło się bardzo szybko, bo już w 3 minucie bramkę zdobył Kim Jong-Woo, który wykorzystał podanie od Damjanovića, a Choi Pil-Soo przy strzale odbijającym się jeszcze od słupka nie miał zupełnie nic do powiedzenia. W 12 minucie wyrównać mógł Yun Ju-Tae, ale przytomnie w bramce Suwonu zachował się Shin Hwa-Yong. Dalsza część połowy to kolejne szanse Ulsanu na podwyższenie prowadzenia – na szczęście dla gości w bramce mają Choi, który popisał się kilkoma udanymi interwencjami – przy strzale Waguininho głową tuż przed przerwą nie miał już większych szans i gospodarze schodzili na przerwę z przewagą dwóch bramek.
W drugiej połowie oglądaliśmy częsty obrazek, czyli Sangju grające dużo lepiej, niż w pierwszej. Kim Ho-Nam wykorzystał ładne podanie od Hong Chula i przewaga gospodarzy zmalała do 1 bramki. W 75 minucie mogło być 2-2, ale najpierw źle główkował Lee Kwang-Seon, a dobitkę sprzed samej bramki wybijał któryś ze środkowych obrońców Suwonu. W 79 minucie mogło być po meczu, ale przy strzale przewrócił się Lim Sang-Hyub i jego strzał obronił Choi. W 83 minucie nieznacznie pomylił się Kim Min-Woo, a w 86 gospodarzy uratował Shin. Jeszcze przed końcem po błędzie defensywy wyrównać mógł Lim Chae-Min, ale w wybornej sytuacji spudłował.
Suwon gra jutro w Japonii z Kashimą, by na niedzielę wrócić i rozegrać interesujące spotkanie z Incheonem, który mam nadzieję, że wygra drugie spotkanie w tym sezonie. Sangju kończy powoli wyjazdowe tournée (jeszcze 3 mecze) – wybiera się do Pohang, by podjąć miejscowych Steelers w meczu, w którym nie daję im zbyt wielu szans na zdobycie choćby punktu.

Ulsan Hyundai Horang-i - FC Seoul
Meczem kolejki według K League nie było spotkanie Ulsanu z Seoulem, a Steelers z Gyeongnamem – nie wiem, czy był to szczęśliwy wybór, ale faktem jest, że powyższe spotkanie nie zachwyciło. Na pewno nie ułatwiło gry to, że mecz rozgrywany był przy ulewnym deszczu. Do czasu karnego dla Ulsanu wiele się nie działo – minutę wcześniej Seoul, a właściwie Hwang Hyun-Soo w swojej pierwszej prawdziwej szansie strzelił głową w poprzeczkę. Po chwili to gospodarze się cieszyli z rzutu karnego – w polu karnym faulował Yang Han-Bin, który to powstrzymał Juniora Negao – szczerze powiedziawszy, decyzja ta nie była najrozsądniejszą, gdyż Brazylijczyk wiele z tą piłką nie był by w stanie zrobić. Sam poszkodowany podszedł do 11 i pewnym strzałem pokonał bramkarza gości. W 52 minucie sędzia powinien był podyktować rzut karny dla gości, gdyż w polu karnym ręką zagrywał Lim Jong-Eun, jednak nie zrobił tego. W 71 powinno było być 2-0, ale w sytuacji sam na sam nie poradził sobie Kim Seung-Jun, który chwilę wcześniej pojawił się na boisku. W 81 minucie Cho Young-Wook był w wybornej sytuacji – miał przed sobą właściwie tylko bramkarza, jednak strzał z ostrego kąta minął prawy słupek bramki Oh Seoung-Hoona. W 89 minucie piłkę zmierzającą do bramki Ulsanu wybił jeszcze Kim Seung-Jun.
Ulsan wygrywa dość szczęśliwie – Seoul zasługiwał w tym meczu na chociaż jeden punkt. Po powrocie z Japonii Ulsan czeka ciężkie spotkanie z Gyeongnamem, natomiast Seoul powinien bez problemów pokonać Daegu.

Jeonbuk Hyundai Motors - Jeonnam Dragons
Wbrew temu, co można było przewidywać, Jeonbuk strasznie męczył się ze Smokami – chwilami spotkanie wyglądało tak, jakby trochę zlekceważyli rywala i goście mieli szanse na ugranie punkciku – okazało się jednak, że czerwona kartka Lee Seul-Chana była czymś, czego Jeonnam nie był w stanie przeskoczyć. W pierwszej połowie gospodarze próbowali, jednak ich strzały były zbyt słabe lub zbyt niecelne, by pokonać Park Dae-Han IIa. Najbliższy szczęścia w 37 minucie był Lee Jae-Sung II, jednak jego strzał głową zatrzymał się na poprzeczce bramki Jeonnamu. Chwilę później strzał Jugovića trafił w słupek bramki strzeżonej przez Park Dae-Han II. Po pierwszej, bezbramkowej połowie, świetną szasnę zmarnował Ha Tae-Goon – Jeonbuk uratował tym razem Song Bukm-Keun, a w 52 minucie kontra Jeonnamu mogła się zakończyć opłakanie w skutkach dla Motors – Yoon Dong-Min w kontrze, w której wychodził sam na sam, był zdecydowanie za wolny i jego wymuszony strzał minął bramkę Jeonbuku. W 59 minucie zobaczyliśmy rzut karny podyktowany po faulu na Lee Dong-Gooku, którego na bramkę zamienił sam poszkodowany. W 70 minucie piłkę z bramki Jeonnnam wybił Lee Seoul-Chan, a w 87 minucie czerwoną kartkę zobaczył wcześniej wspomiany Lee – dodać trzeba, że czerwona kartka została podyktowana chyba na wyrost. W tym momencie mogło być po meczu, ale Lee Dong-Gook strzelając karnego wykonał go w identyczny sposób, co poprzedniego i bramkarz gości nie miał tym razem problemów z jego obroną. Ten sam zawodnik zrehabilitował się 3 minuty później i zdobył drugą bramkę w tym meczu, która przesądziła o sukcesie Jeonbuku, a bramka na 3-0, strzelona przez Lee Jae-Sung II, to wisienka na torcie i najładniejsza bramka całej kolejki K League.
Jeonbuk po meczu z Kitchee jedzie na ciężki mecz z Jeju i w tym meczu będę chyba doszukiwał się szans na stratę punktów przez mistrzów. Jeonnam kolejny raz przegrywa 0-3 i stoi przed ciężkim zadaniem w meczu z Gangwonem.
Jeju United - Incheon United FC
Spodziewałem się przebudzenia Jeju, ale nie aż takiego – 6 bramek w jednym spotkaniu to praktycznie połowa tego, co widzieliśmy w meczach Jeju przez 6 poprzednich spotkań. Zaczęło się od mocnych ataków gości, jednak ani Kubi, ani Moon Seon-Min nie znajdowali drogi do bramki Lee Chang-Geuna. W 20 minucie świetnym uderzeniem popisał się natomiast Tiago Marques – pięknie przelobował Lee Tae-Hee i mieliśmy 1-0. W 34 minucie Tiago odegrał do Kim Hyeon-Uga, a ten pokonał pewnym strzałem bramkarza gości 2-0 i pomimo tego, że to Incheon prowadził grę, to Jeju prowadziło 2-0. W 40 minucie Moon Seon-Min zmniejszył rozmiary przewagi gospodarzy po przejęciu piłki przez Kubiego i błędzie Lee Chang-Geuna. Incheon rzucił się do huraganowych ataków, strzelił nawet bramkę, ale po VARze została ona nieuznana i do przerwy mieliśmy 2-1. W drugiej połowie oglądaliśmy podobny przebieg gry, co w pierwszej – Incheon cały czas był drużyną lepszą, Jeju nastawiało się na grę z kontry i gdy kilkukrotnie wydawało się, że już za moment zobaczymy 2-2, Tiago podwyższył na 3-1 dla gospodarzy. W 83 minucie Mugoša po dośrodkowaniu Aguilara zdobył gola na 2-3 i Incheon dalej się nie poddawał, jednak nie udało się – w 2 minucie doliczonego czasu wynik ustalił Lee Chang-Min.
Nie wiem, jak to się dzieje, ale Incheon gra naprawdę dobrze, a nie wygrywa – może w meczu z Suwonem uda się wyrwać punkty – ja na pewno tego będę szukał, ten zespół musi w końcu zacząć wygrywać, grając tak, jak grają do tej pory. Jeju, tak jak pisałem powyżej, czeka ciężki mecz z Motors i wiele będzie zależało od tego, w jakim składzie Jeonbuk wyjdzie na to spotkanie.
Daegu FC - Gangwon FC
To spotkanie również oglądałem w całości (właściwie jak większość meczy tej kolejki) i uderzył mnie jeden bardzo ważny fakt – Gangwon zdobywając bramkę na 1-1 przestał całkowicie grać i oddał całą inicjatywę gospodarzom – nie mam pojęcia, czym to było spowodowane. Faktem jest też to, że Daegu zaczęło, jak to ma w zwyczaju, lepiej niż się można byłoby spodziewać – atakowali, próbowali swoich szans z różnych miejsc i pozycji – kończyło się to jak zwykle, ale w 26 minucie wyprowadzili świetną kontrę, a Kim Gyeon-Joon pokonał ładnym strzałem w długi słupek Kim Ho-Juna. Gangwon po bramce Daegu przejął trochę inicjatywy, jednak do przerwy prowadzili gospodarze. Druga połowa zaczęła się od ładnej próby Lee Keun-Ho, która jednak minęła bramkę gospodarzy w niewielkiej odległości. Kolejne minuty mijały i przewaga gości zarysowywała się coraz wyraźniej – Daegu ograniczało swoje ataki do prób z kontr, których nie mieli za wiele. W 71 minucie czerwoną kartkę zobaczył Jung Chin-In – najpierw była to żółta, jednak po analizie VAR została zmieniona na czerwoną. Na bramkę dla Gangwonu nie trzeba było długo czekać – 7 minut później samobójczą bramkę zdobył po strzale głową Han Hee-Hoon. W 85 minucie zamieszanie w polu karnym gości wykorzystał Kim Jin-Hyeok i ustalił wynik spotkania na 2-1.
Daegu przegra z Seoulem, Gangwon będzie miał ciężką przeprawę z Jeonnam, której również nie powinien wygrać.
Pohang Steelers - Gyeongnam FC
Ostatni mecz kolejki to prawdziwy show Léo Gamalho – dwie bramki, dużo dobrej gry i zasłużone zwycięstwo Steelers. Pierwszą bramkę Gamalho zdobył z karnego już w 14 minucie, pokonując bez problemów Son Jung-Hyuna. W 36 minucie sędzia podyktował kolejny rzut karny dla Pohangu, jednak ten został po analizie VAR anulowany. Dla gości kilkukrotnie pokazywał się Negeueba, ale jego strzały mijały bramkę Steelers w dość bezpiecznych odległościach. Po przerwie obraz niewiele się zmieniał – Pohang kontrolował grę, a zaledwie 6 minut po wznowieniu Léo ładnym uderzeniem z 25-26 metrów pokonał Son Jung-Hyuna. I gdy wydawało się, że jest już po meczu, Steelers niepotrzebnie się cofnęło i oddało inicjatywę Gyeongnamowi – ten próbował, Negeueba w 56 minucie uderzył w słupek, grało im się zdecydowanie lepiej. W 69 minucie mogło być po meczu – rzut wolny wykonywał Chico, piłka trafiła do Bae Seul-Gi, jednak ten strzelił w słupek. W 74 minucie Kim Hyo-Gi cudowną przewrotką pokonał Kanga Hyeon-Mu i na stadionie w Pohang zrobiło się nerwowo. Goście do końca próbowali, w 85 minucie strzał Gyeongnamu znowu wylądował na słupku.
Mecz był bardzo otwarty, Steelers niepotrzebnie sobie mogli napytać biedy na własne życzenie – w meczu z Sangju nie powinni popełnić tego samego błędu, co w niedzielę. Gyeongnam z Ulsanem powinien być w stanie powalczyć o punkty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
stefangitara 979

stefangitara

Użytkownik
Przypominam, że następna kolejka K League już w środę - w związku z moją nieobecnością w niedzielę, podsumowanie kolejki oraz typy na środę pojawią się pewnie dopiero we wtorek wieczorem.
Dyscyplina: Piłka nożna – Korea – K League 1
Data i godzina: 21.04.2018 r. 07:00
Spotkanie: Jeonnam Dragons - Gangwon FC
Typ: -
Przewidywany wynik: 1-1
Gangwon po wspaniałym początku sezonu przegrywa 4 mecze z rzędu i chyba najwyższa pora, by tą serię przerwać - jeśli nie ze Smokami, to nie wiem w sumie z kim, skoro nawet nie udało się to z Daegu. Odważniejsi gracze będą pewnie typować zwycięstwo gości - i nie będzie to pewnie zły zakład, ale ja nie mogę postawić złotówek przeciwko Jeonnamowi u siebie. Pamiętajmy, że w meczu z Jeonbukiem walczyli naprawdę dobrze, postawili się mistrzowi jak równemu przeciwnikowi i gdyby nie czerwona kartka Lee Seoul-Chana, to mecz mógłby się naprawdę różnie skończyć. Wszystko będzie zależało od tego, czy Jeonnam strzeli pierwszego gola - jeśli tak, to podejrzewam, że zagram live na gości - bez oglądania nie da się tutaj zawyrokować, kto będzie w tym pojedynku lepszy. W zeszłym roku drużyny te zakończyły sezon z bilansem 1-2-0 z dużą ilością bramke - over po 1.76 mnie niestety niezbyt interesuje, więc poczekam na mecz, by podjąć decyzję.
Dyscyplina: Piłka nożna – Korea – K League 1
Data i godzina: 21.04.2018 r. 07:00
Spotkanie: FC Seoul - Daegu FC
Typ: FC Seoul
Kurs: 1.86
Bukmacher: 1xbet
Stawka: 4/10
Przewidywany wynik: 2-0
Szczerze powiedziawszy, to nie wiem, co mam tutaj napisać - trzeci raz w tym sezonie używam maksymalnej stawki w meczu przeciwko Daegu i kolejny raz mam nadzieję, że nie skończy się to spotkanie remisem. Goście nie zasługują na to, by znajdować się na 11 pozycji w tabeli - grają najgorzej ze wszystkich zespołów i Seoul to jawnie wykorzysta - na nasze szczęście prognozy na sobotę są zdecydowanie lepsze, niż podczas poprzedniego meczu rozgrywanego przez Seoul w strugach deszczu i w najbliższej kolejce nie będzie żadnych wątpliwości - gospodarze wygrywają pewnie, chociaż znając życie, to Tegu będzie się skutecznie bronić przez dużą część pierwszej połowy (to dla tych, którzy wolą poczekać na live na lepszy kurs).
Dyscyplina: Piłka nożna – Korea – K League 1
Data i godzina: 21.04.2018 r. 09:00
Spotkanie: Pohang Steelers - Sangju Sangmu FC
Typ: Pohang Steelers
Kurs: 2.12
Bukmacher: 1xbet
Stawka: 3/10
Przewidywany wynik: 3-1
Zdecydowanie najbardziej pozytywnie grająca ekipa ligi podejmie najmniej ekscytującą ekipę - co z tego może nam wyjść? Podejrzewam, że na początku Pohangowi może wydawać się ciężko grać z tak fizycznie nastawionym zespołem, ale po &quot;wstępnym szoku&quot; wszystko powinno wrócić do normy i Steelers pozostawią Phoenix w tyle. Sangju jak zwykle coś tam ustrzeli w drugiej połowie po jakimś rzucie wolnym czy rożnym, jednak będzie to za mało na Léo i spółkę.
Dyscyplina: Piłka nożna – Korea – K League 1
Data i godzina: 22.04.2018 r. 07:00
Spotkanie: Jeju United - Jeonbuk Hyundai Motors
Typ: -
Przewidywany wynik: ?-?
Nie, nie i jeszcze raz nie - nic tutaj nie zagram, chociaż by mnie ktoś prosił, błagał i groził. Jeju podarowało sobie mecz z Burinamem, Lee Chang-Mina w ogóle nie było w składzie, w bramce postawili Kim Kyung-Mina, dali też szansę Lee Eun-Beomowi zamiast Tiago - pewnym jest, że skład na mecz z Jeonbukiem będzie wyglądał zdecydowanie solidniej. Jeonbuk będzie na pewno znowu rotował, jednak ich głębokość składu jest tak duża, że może to wystarczyć na Jeju - przekonamy się w niedzielny poranek, na ten mecz lepiej zostawić drobne i grube w kieszeni.
Dyscyplina: Piłka nożna – Korea – K League 1
Data i godzina: 22.04.2018 r. 09:00
Spotkanie: Gyeongnam FC - Ulsan Hyundai Horang-i
Typ: -
Przewidywany wynik: 1-1
Ulsan czeka teraz po 3 wygranych z rzędu prawdziwy test - już w meczu z Seoulem było szczęśliwie, a teraz czeka ich Gyeongnam, który po 2 porażkach pod rząd będzie naprawdę niebezpiecznym przeciwnikiem. Dla lubujących się w historii - Ulsan wygrał 8 kolejnych meczy z Gyeongnamem, 4 z nich różnicą 2 i więcej bramek - w tym sezonie sytuacja jest trochę inna, do tego dochodzi fakt, że dzisiaj Ulsan zremisował po ciężkim meczu z Kawasaki 2-2 i na pewno będzie musiał zmodyfikować trochę skład.
Dyscyplina: Piłka nożna – Korea – K League 1
Data i godzina: 22.04.2018 r. 09:00
Spotkanie: Incheon United FC - Suwon Samsung Bluewings
Typ: Incheon United FC DNB
Kurs: 2.48
Bukmacher: Unibet
Stawka: 2/10
Przewidywany wynik: 1-0
Jak napisałem wcześniej - Incheon musi w końcu zacząć wygrywać mecze - po tak dużej ilości pecha, którego mieli do tej pory, mam nadzieję, że przełamanie przyjdzie już w meczu z Suwonem - ten pokonał wczoraj Kashimę w Japonii 1-0, wygrywając swoją grupę (na co się nie zapowiadało po meczu z Sydney) i podejrzewam, że do meczu kursy na gospodarzy trochę polecą - szczególnie, jak dowiemy się, jakim składem Bluewings podejmie Incheon. Mugoša gra coraz dojrzalej, szuka i kreuje grę - to powinno mieć znaczący wpływ w spotkaniu w niedzielę. Warto spróbować nawet czystą 1, ja jednak wybieram bezpieczniejszą opcję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
W piątek wraca liga koreańska.

1100 osób – piłkarze, sędziowie, wszyscy, którzy muszą obsługiwać mecz – zostało przebadanych tydzień temu, a wszystkie wyniki były negatywne. Nikt nie narzekał, że piłkarze zabierają testy tym, którzy bardziej ich potrzebują – niemniej Korea ma w kwestii testów wielki komfort, jest nawet ich eksporterem.
Instrukcje co do samych gier są bardzo precyzyjne:
– Zakaz plucia i wydmuchiwania nosa
– Jak najmniej konwersacji na boisku
– Reporterzy dopuszczeni do rozmówek, ale na dystans
– Żadnych uścisków dłoni
– Obsługa meczu i trenerzy w maskach
– Piłkarze zachowują dystans od siebie wchodząc na boisko
– Mają też dedykowane, opisane nazwiskiem butelki z wodą.

Powrót kibiców? Na razie kwestia dalszej perspektywy, ale jak to u Koreańczyków – już planowanej. Sektor po sektorze, powoli zwiększać obecność ludzi na trybunach, na pewno nie nagłe otworzenie całego obiektu.


Mecz otwarcia na pewno będzie dostępny na Youtube – już jest promowany, transmisja czeka.



Bukmacherzy wystawili już kursy na pierwszą kolejkę.

Zrzut ekranu 2020-05-7 o 07.47.15.png


Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami​



Ligę ograniczono natomiast pod względem liczby kolejek – z 38 meczów przewidzianych w tym sezonie do 27. Sezon miał się zacząć już w lutym. Ciekawe natomiast, że jedna drużyna… już jest pewna spadku. Sangju Sangmu, klub wojskowy, w którym występują akurat powołani do wojska zawodnicy – z punktu technicznego wypożyczeni. Klub przenosi się z Sangju, co skutkuje automatyczną relegacją.



 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Jeonbuk - Suwon
obie strzelą gola @ 1.96
Fortuna


Na starcie chciałbym napisać, że nie jest to analiza, a kilka słów, które być może zmobilizują resztę użytkowników do pisania. Za niecałe 30 minut rusza nowy sezon w K-League Classic. W pierwszym spotkaniu mistrz z poprzedniego sezonu podejmować będzie u siebie zespół, który w poprzednim sezonie znajdował się w grupie spadkowej i zdołał się w niej utrzymać. Jak to bywa w pierwszych kolejkach nowego sezonu lubią padać niespodzianki, dlatego ja spróbuję pograć, że obie drużyny w tym spotkaniu strzelą minimum po jednej bramce. Poznaliśmy również składy, a sam mecz będzie transmitowane na YouTube - link powyżej.

Zrzut ekranu 2020-05-8 o 11.30.25.png
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Korea Południowa, K League 1, Jeonbuk Motors - Suwon Bluewings 1:0 (0:0)

#21 Jeonbuk Motors i obie strzela, @4,00 Unibet
#22 Suwon Bluewings/Jeonbuk Motors, @23,00 Unibet

Pierwsza kolejka mistrz kontra zdobywca pucharu, mecz bez publiczności, zdecydowanym faworytem gospodarze, ale czy tak łatwo wygrają? Wiadomo, że pierwsze kolejki to w praktycznie każdej lidze niespodzianki, liczę jednak, że tu takiej nie będzie i mistrzowie kraju zaczną nowy sezon od wygranej, ale nie przyjdzie im to łatwo, stąd te dwa typy, mimo wszystko życzeniowe, szczególnie ten łamak. Stawki oczywiście minimalne.
 
Ostatnia edycja:
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Korea Płd.
Godzina: 12:00
Spotkanie: Incheon - Jeonbuk
Typ: poniżej 3,5 gola
Kurs: 1.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Incheon podejmuje na swoim stadionie faworyzowanych gości. Korea Południowa ma za sobą 12 kolejek w lidze. Różnica klas w tym meczu jest duża, bowiem gospodarze zamykają tabelę, a gościom brakuje punktu do lidera. Jednak mimo tego, że Incheon jest najsłabszą drużyną ligi, to w dotychczas rozegranych 11 meczach stracili 17 goli. To dość niewysoki współczynnik jak na osiem przegranych spotkań. Po drugiej stronie bieguna jest Jeonbuk, który w 11 meczach... strzelił 17 goli (tracąc siedem). I znowu możemy dojść do wniosku, że te zwycięstwa i porażki są, ale nie są to pogromy. I rzeczywiście. Under 3,5 gola padał w tym sezonie w 82% spotkań z udziałem obydwu ekip. Kurs jest więc całkiem atrakcyjny jak na taki scenariusz, a chęć jego pobrania podsyca fakt, że w czterech ostatnich bezpośrednich meczach z udziałem dzisiejszych rywali padły w sumie cztery bramki. Poszedłbym nawet w under 2,5 gola, ale rozsądek każe nieznane ligi grać z... rozsądkiem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +953
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik

Godzinna: 13:00 / 01.08.2020
Spotkanie: Incheon – Gwangju - WYNIK 1:3
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: 2.23
Bukmacher: Betclick
Analiza:


Nowy miesiąc zaczniemy od Azji a mianowicie rozgrywek Koreańskiej K-League. Za nami już 13 kolejek a gospodarze tego starcia jako jedyna ekipa bez zwycięstwa. Mieli tragiczny początek sezonu ale na ich szczęście poleciała głowa trenera bo oglądałem też trochę tej ligi i ich gra faktycznie tragiczna zero pomysłu. Ostatnio zremisowali trzy mecze z rzędu wynikami 1:1 co już jest mega poprawa bo zaczęli strzelać w tych trzech meczach to strzelili prawie połowę tego co zdobyli wcześniej. Ale co najistotniejsze to te remisy z Jeonbuk i Pohang czyli ekipami które biją się o mistrza to już jest dobra motywacja by dziś wreszcie wygrać. Jestem przekonany że z takimi przeciwnikiem u siebie ta gra przy tej sytuacji że jeszcze nie wygrali będzie oznaczać że ofensywa będzie bardzo aktywna od samego początku to ich trochę pewnie otworzy na tyłach ale naprawdę jak nie teraz to kiedy….Rywal w sporym dołku tylko jeden punkt zdobyty w ostatnich pięciu spotkaniach i aż 10 bramek straconych i to nie rywal z topu a wysokie porażki Gangwon czy Dageu. Też będą chcieli tym mecze podnieść się z ostatnich porażek i też widzę w nich więcej odważniejsze gry i ryzyka. Liczę na szybką bramkę i powinno być żywo w tym meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +953
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Pohang Steelers - Jeonbuk Hyundai Motors
12:00 / 06.04.2021
Steelers dnb @2,35 ❌
Steelers/X @1,66 ❌


Gospodarze po fantastycznym zeszłym sezonie póki co rozczarowują i grają znacząco poniżej oczekiwań. Dwa gole strzelone w ostatnich 5 meczach i bez zwycięstwa. Z drugiej strony rozpędzony Jeonbuk, mistrz Korei Południowej, rozpędzona drużyna w gazie, która w tym sezonie jeszcze nie przegrała meczu ligowego, a ostatni mecz przegrała w AFC 1 grudnia z Yokohamą. Gram trochę pod prąd na złamanie serii meczów bez porażki Jeonbuka i złamanie serii bez wygranych drużyny gospodarzy, ale sportowe argumenty jak najbardziej również są. Oczywiście Jeonbuk jest drużyną solidniejszą, a Pohang oczywiście odstaje, ale nie jest to zupełna przepaść. Warto dodać, że w ostatnich trzech meczach Steelersi zawsze strzelali bramkę, a jedno z trzech spotkań nawet zwyciężyli :) dla mniej odważnych polecam też Pohang strzeli gola po @1.40 ✅
 
Ostatnia edycja:
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Suwon - Seoul
Typ: Powyżej 2.5 gola
@2.30 Betclic


Próbowałem dłuższy czas zrozumieć, dlaczego bukmacherzy doszukują się tutaj undera i przyznam szczerze, że jestem odmiennego zdania. Na dziesięć ostatnich bezpośrednich spotkań, w dziewięciu przypadkach zakończyły się one wynikiem wyższym niż dwa gole, a w tym jednym gdzie padł under, strzelono dwie bramki. Suwon jest gospodarzem i na 16 rozegranych spotkań u siebie ma bilans bramek 21:23. Oznacza to w praktyce, że pada średnio 2,75 gola w meczu na ich stadionie. Gdyby brać pod uwagę wszystkie spotkania z udziałem tych drużyn w tym sezonie, wyszłaby dokładnie połowa meczów, w których pada under i połowa, w których pada over 2.5. Jednak cztery ostatnie spotkania na stadionie w Suwon zakończyły się wynikiem overowym. Sądzę więc, że szanse na over w tym meczu należałoby traktować w granicach 55-60 procent. Nie jest to nic pewnego, oczywiście nie można wykluczyć w tym spotkaniu także bezbramkowego remisu, ale biorąc pod uwagę wyżej wymienione zależności widzę tutaj pewną przewagę nad bukmacherem. A skoro tak, to kurs 2.30 biorę w ciemno.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/K-League
Godzina: 12:30
Spotkanie: Seoul vs Ulsan Hyundai
Typ: powyżej 8.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.00 ❌
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Seoul podejmie u siebie Ulsan Hyundai. Gospodarze walczą o grupę mistrzowską i w tym momencie są pod kreską. Niemniej jednak do szóstego Daegu tracą tylko jeden punkt i jest to dystans, jak najbardziej do nadrobienia. Warto wspomnieć, że jest to klub, który w przeszłości świętował mistrzostwa K-League. Ostatni raz było to w 2016 roku i od tego czasu nie udało się wskoczyć na tron. Być może są to te rozgrywki, które uszczęśliwią kibiców? Forma jest całkiem niezła, a pamiętajmy, że w koreańskiej ekstraklasie grupy dzielą się jeszcze na mistrzowską i spadkową. Czy Seoul będzie w stanie zameldować się w czołowej szóstce?

Każdy, kto chodź troszkę interesuje się azjatycką piłką, ten doskonale zna przyjezdnych. Ulsan Hyundai to projekt, który z roku na rok się rozwija i podbija tamtejszy kontynent. Niestety w Korei Południowej jest jeszcze taki klub, jak Jeonbuk i to oni są największym rywalem gości. To nie przeszkodziło im, aby niedawno sięgnąć po puchar Azjatyckiej Ligi Mistrzów. W tym roku plany są podobne i idzie im to bardzo dobrze. Na krajowym podwórku są wyraźnym liderem i nawet ostatnia porażka nie sprawia, że tracą szanse na sukces. Ulsan Hyundai po przegranej kilka dni temu pragnie wrócić na dobre tory. Czy pewnie pokonają Seoul?

W tym spotkaniu zdecydowałem się na rzuty rożne. Jedni i drudzy wykonują ich masę i warto skorzystać też z faktu, że faworyt kilka dni temu przegrał z Jeonbuk. To powoduje, że od początku możemy spodziewać się otwartego widowiska okraszonego kornerami. Jak to wygląda w statystykach? Seoul: 7, 10, 11, 6, 4, a Ulsan Hyundai: 5, 8, 1, 7, 8. Jak sami możecie zauważyć, że oba kluby grają ofensywnie i nie chowają się za podwójną gardą. Mam nadzieję, że starcie to nas nie zawiedzie i linie 8.5 rzutów rożnych zostanie pokryta.
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Czy widział ktoś może bukmachera/soft który ma statystyki na żywo do koreańskiej ligi kobiet? :unsure: Przejrzałem różne softy i nic, nawet rusek nie ma🤷‍♂️ kiedyś normalnie w marathonie były statystyki a jak nie to u ruska a teraz nigdzie. Nie ma na oficjalnej stronie ani na stronie federacji również.

edit: dobra spft goplusbet ma, ale to są takie co nie liczą wszystkich ataków/niebezpiecznych ataków :/ i sam muszę liczyć xd

edit2: suprabets/betcris też mają... 3-11 w niebezpiecznych atakach a w goplusbet 3-8 naliczyli... betconstruct im dostarcza coś tam xd nie potrafię tego nazwać xD w podobny, niechlujny sposób soft vbet dostarcza staty do niektórych spotkań (też betconstruct) a ja potrzebuję miarodajnych, ale być może w innych meczach będą miarodajne te statystyki tzn. rzetelne.

edit3: goplusbet ma jednak takie same staty tylko trzeba odświeżać xd buki na koreański rynek mają tego samego softa i też te same staty :/

edit4: bettilt/joycasino nie mają statystyk (match not covered), ale może w innych będą mieli, kto wie.

edit5: betcris/goplusbet na mecze o 12 znowu takie same nierzetelne statystyki a w bettilt/joycasino brak statystyk z meczów...
 
Ostatnia edycja:
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Korea Płd.
Godzina: 12:30
Spotkanie: Jeju Utd. - Gwangju
Typ: Poniżej 2.5 gola
Kurs: 1.85
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Postanowiłem skorzystać z dość atrakcyjnego moim zdaniem kursu na under w meczu ligi koreańskiej. Mam wrażenie, że do rozpoczęcia spotkania nieco on spadnie. Na przykład w Superbet jest on na poziomie 1.80. Powodem, dla którego zdecydowałem się na postawienie na underowy charakter spotkania jest fakt, że między obydwoma rywalami zwyczajowo bramek pada niewiele. W sześciu ostatnich spotkaniach nie zdarzyło się, by którakolwiek z drużyn strzeliła więcej niż jedną bramkę, a suma goli to osiem, co daje mocno underową średnią 1,33 bramki na spotkanie. Podobnie ma się sprawa jeśli chodzi o bilans spotkań, w szczególności Gwangju. Na 21 rozegranych spotkań, aż w piętnastu zaliczyli under. Dzisiejsza rywalizacja może być zacięta, wszak rywalizują ze sobą zespoły odpowiednio z 7. i 8. miejsca w tabeli ligowej, a więc nie możemy tutaj mówić o jakiejś nierównowadze sił. Z historycznego punktu widzenia szanse na maksymalnie dwa gole w tym meczu są spore, a kurs 1.85 na to zdarzenie chętnie pobieram.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +953
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Gwangju - Daegu
Typ: X2
@1.72 Superbet

Przedwczoraj udało się ładnie ustrzelić under w koreańskiej K League 1, a na najbliższy weekend wpadło mi w oko kolejne zestawienie z udziałem Gwangju. Tym razem zdecydowałem się zagrać na wygraną bądź remis gości z Daegu. Od blisko sześciu lat są bardzo niewygodnym rywalem dla Gwangju, co ciekawe głównie wtedy, gdy grają na ich stadionie. W pięciu ostatnich bezpośrednich meczach rozgrywanych na Gwangju Football Stadium, dzisiejsi goście wygrywali za każdym razem. Trzykrotnie był to wynik 0:1, raz 0:2 (w maju tego roku) i raz 2:4. Oznacza to, że Gwangju ma problem ze zdobyciem bramek u siebie, gdy pojawiają się goście z Daegu. Są porównywalni poziomem, ponieważ w tabeli ligowej dzielą ich tylko dwa punkty. Gwangju nie wygrał żadnego spośród czterech swoich ostatnich spotkań. Upatruję dzisiaj przedłużenia tej serii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +924
perek99 20,1K

perek99

Użytkownik
Gwangju-Daejeon over 4.0 żółtej kartki @1,79 (4 kartki to zwrot) w goplusbet lub betcris. Daje kartki w tym meczu ligi koreańskiej. Obie drużyny na granicy awansu do grupy mistrzowskiej, jednak nie to mnie zaciekawiło. Tylko statystyka bezpośrednich spotkań. Spojrzałem na ostatnie 6 bezpośrednich i statystyka wręcz szokująca. Było 6,7,7,7,7,5 kartek i to nowa historia lata 2022-2023. Widać, że się chyba nie szanują, bo takie linie w Korei jak w zegarku to coś dziwnego. Polecam
 
Ostatnia edycja:
perek99 20,1K

perek99

Użytkownik
Gwangju-Daejeon over 4.0 żółtej kartki @1,79 (4 kartki to zwrot) w goplusbet lub betcris. Daje kartki w tym meczu ligi koreańskiej. Obie drużyny na granicy awansu do grupy mistrzowskiej, jednak nie to mnie zaciekawiło. Tylko statystyka bezpośrednich spotkań. Spojrzałem na ostatnie 6 bezpośrednich i statystyka wręcz szokująca. Było 6,7,7,7,7,5 kartek i to nowa historia lata 2022-2023. Widać, że się chyba nie szanują, bo takie linie w Korei jak w zegarku to coś dziwnego. Polecam
5 żółtych kartek ➕, oglądałem drugą połowę i co za rzeźnia, powino być jeszcze kilka kartek. Oni faktycznie się chyba nie znoszą 😂
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Korea Południowa / K-League 2
Godzina 12:30
Spotkanie : Busan : Gimcheon Sangmu
Typ : powyżej 3.5 gola
Kurs : 2.85

Bukmacher : ETOTO

Mecz na szczycie Koreańskiej 2 ligi , gopspodarze na drugim miejscu ze stratą do lidera tylko 4 oczka stąd spodziewam się tutaj bramkę za bramkę , ostatnie mecze gospodarzy nie obfitują w bramki bo na 5 zaledwie jeden mecz z overem wyższym niż 3.5 , był to ostatni mecz wyjazdowy z Gimpo i wygrana 3:2 z kolei mecze lidera już wyglądają dużo lepiej bo na 5 to 3 takie spotkania , jak wspomniałem spodziewam się tutaj bramek bo i stawka dosyć wysoka , goście walczą o powrót do K-League 1 po tym jak w poprzednim sezonie spadli , ostatni spadek mieli w 2021 roku i po roku wrócili w szeregi K-1 i w tym są blizcy tego osiągnięcia , mecze pomiędzy nimi dostarczają emocji i bramek na ostatnie 5 meczy 3 z overem 3.5 to też liczę że i dziś tak będzie .
 
Do góry Bottom