>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kontinental Hockey League KHL 2011-2012

Status
Zamknięty.
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Mytishi - SKA Petersburg 2 (AH -1.5) @ 2.20 Nordicbet

Po dwóch wysokich wygranych w Petersburgu, SKA nie wykorzystała szansy na kolejne tym razem wyjazdowe zwycięstwo. Przyjezdni prowadzii bowiem 0:1, ale nie wykorzystali kilku doskonałych okazji na podwyższenie rezultatu. W rezultacie podmoskiewski Atalant wyrównał, by następnie w dogrywce rozstrzygnąć losy spotkania na swoją korzyść. Dzisiaj liczę, że hokeiści SKA pomni tamtych doswiadczeń zrobia wszystko by jak najszybciej i w jak najwyższych rozmiarach rozstrzygnąć spotkanie. Petersburg to zespół mający świetnego bramkarza w osobie Jakuba Stepanka, doświadczonych defensorów oraz całą plejadę znakomitych napastników. W sezonie zasadniczym może nie grali jakoś olśniewająco (mimo to wygrali oba mecze z Atalant Mytischi co też ma swoją wymowę, gdyż rywal wyraźnie leży SKA), ale widać że forma przyszła we właściwym momencie. Dlatego też liczę na wysokie i efektowne zwycięstwo gości, dla których następne spotkanie w Petersburgu będzie już tylko czystą formalnością.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
psm 921

psm

Użytkownik
VS

Cz 29/03/12 15:00
Traktor Chelyabinsk - Avangard Omsk
typ 1(z dogrywką i karnymi) 1,80✅
(3/10)
under 5,5 1,40✅(3-1)
(7/10)
expekt
W rosyjskiej KHL rozpoczęły się półfinały.Obie pary zwiastuja niezwykle zaciętą rywalizację jednak ja chciałem się skupić przedewszystkim na tej parze.Traktor zakończył sezon regularny na 1 pozycji,grał świetnie cały sezon i to hokeiści z Czelebińska są moim zdaniem faworytem do awansu do finału,aby tego dokonać,trzeba rzecz jasna pokonać rywala,zwłaszcza u siebie,bo Traktor z racji wyższej pozycji w sezonie zasadniczym ma korzystniejszą sytuację.Nie będzie to na pewno łatwe bo Omsk w poprzedniej rundzie w sześciu meczach wyeliminował inną potęgę rosyjskiego hokeja-Magnitogorsk.Tym niemniej to Niedźwiedzie są moimi faworytami,z dzisiejszym przeciwnikiem w tym sezonie wygrali oba mecze,u siebie 2-0 i w Omsku 3-2 po dogrywce.
Co do drugiego typu,czyli under to sprawa czysto statystyczna.Na 30 zespołów w lidze Traktor miał w sezonie zasadniczym 6 obronę w lidze u siebie,w spotkaniach w ich hali padało średnio 4,78br/mecz a 75% meczy kończyło się underem 5,5.Omsk na wyjazdach druga obrona ligi,4,45 br/mecz i 79,3% spotkań z underem 5,5.Do tego oba mecze bezpośrednie zakończone,jak już wyżej pisałem wynikami 2-0 i 3-2 po dogr.​
 
flushcell 0

flushcell

Użytkownik
Witam, czy ma ktoś jakieś info na temat meczu Dynamo M. - St. Petersburg? Mialem juz grać na Dynamo ale patrze ze buki wystawiły kursy na Petersburg jako faworyta i tak się zastanawiam co na to wpłynęło.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Witam, czy ma ktoś jakieś info na temat meczu Dynamo M. - St. Petersburg? Mialem juz grać na Dynamo ale patrze ze buki wystawiły kursy na Petersburg jako faworyta i tak się zastanawiam co na to wpłynęło.
Info żadnego nie ma, gdybyś spojrzał na wcześniejsze spotkania, zauważyłbyś że na mecz numer 3 buki również wystawiały wyższe kursy na grające jako gospodarz Dynamo. Po prostu ktoś sobie myśli że jest to niemożliwe by SKA odpadło w rozmiarze 4:0, jeśli wziąć pod uwagę to co działo się w sezonie zasadniczym, a także w zeszłych rundach PO. Dlatego też jutro po raz kolejny typ na Dynamo jest sporym value, bo na pewno są w stanie ograć czwarty raz drużynę z Petersburga, przecież Dynamo również ma w swoich szeregach bardzo dobrych hokeistów, nie zapominajmy o tym ;)
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Oglądałem ostatnie spotkanie ,niby przewagę w strzałach mieli zawodnicy SKA 32-22 ,lecz doskonale PP wykorzystywali zawodnicy Dynama ,wszystkie bramki w 3 tercji strzelone dzięki przewadze.Tą na 2-1 też zaliczam.
54:52Goal. 3:1.21.Konstantin Gorovikov (22.Mikhail Anisin, 77.Ilya Gorokhov). Dynamo Msk. Power Play
54:05Penalty. 11.Petr Prucha (SKA). 2min. tripping.
52:46Goal. 2:1.22.Mikhail Anisin (14.Filip Novak). Dynamo Msk. Even Strength
50:42Penalty. 25.Igor Makarov (SKA). 2min. slashing.
.JuanRoman08 dobrze proponuje zagrać na Dynamo ,ja pokuszę się trochę zachowawczo na DNB po kursie 2,10 w WilliamHill.
 
psm 921

psm

Użytkownik
VS

Pt 2012-04-06 15:00
Traktor Chelyabinsk - Avangard Omsk
typ-under 4,5
(3/10)✅✅✅
kurs 1,75
expekt
Co do drugiego typu,czyli under to sprawa czysto statystyczna.Na 30 zespołów w lidze Traktor miał w sezonie zasadniczym 6 obronę w lidze u siebie,w spotkaniach w ich hali padało średnio 4,78br/mecz a 75% meczy kończyło się underem 5,5.Omsk na wyjazdach druga obrona ligi,4,45 br/mecz i 79,3% spotkań z underem 5,5.Do tego oba mecze bezpośrednie zakończone,jak już wyżej pisałem wynikami 2-0 i 3-2 po dogr.
Od powyższego typu minął tydzień i 4 kolejne spotkania w serii play-off.W każdym z nich rezultat nie przekroczył 4 goli.Podtrzymuje typ i mam nadzieję udaną serie w KHL.​
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Avangard Omsk - Dynamo Moskwa -&gt; Dynamo over 1,5 bramki [1.60][BWIN] ⛔
Ciekawa sytuacja w finale KHL, doszło do ostatniego decydującego o mistrzostwie siódmego spotkania. Omsk miał już dwa meczbole o mistrzostwo i oba zmarnował, czy się ogarną i nie przegrają trzeci raz z rzędu ? Ciężko powiedzieć bo Dynamo się rozkręciło w ataku, pewność siebie w bramce stracił Ramo i moim zdaniem on może pogrążyć dziś gospodarzy bo kojarzę go już długi czas właśnie jako kogoś kto totalnie sobie pod presją nie radzi. Szczerze mówiąc wszystko to przypomina mi trochę ubiegłoroczne finały Stanleya gdzie Luongo także pogrążył w ciemności Orki (w siedmiu meczach).
http://www.youtube.com/watch?v=iQY9B5w4hbU
http://www.youtube.com/watch?v=LuV2-yhPZS0
Moskwiczanie po trzech-czterech pierwszych meczach gdzie nie bardzo mogli sobie poradzić z dobrze funkcjonującą strefą Omska teraz nie mają problemu z rozjeżdżaniem tej obrony. W ostatnim meczu wpakowali pięć goli, nie ma co patrzeć na statystyki strzałów przemawiające za Avangardem bo Dynamo wygrywając już w drugiej tercji 4:1 skupiło się po prostu na grze z kontry.
Wspaniale funkcjonuje linia Gorowikow - Komarow - Anisin, a trener &quot;odkrył ją&quot; praktycznie podczas trwania tych finałów, dodając do tego indywidualne zrywy Marka Kwapila może się okazać, że Moskwa wyjedzie z mistrzowskim tytułem - przypomnę tylko że mimo wszystko to nie będzie jakaś niespodzianka, bo to właśnie hokeiści ze stolicy z lepszej pozycji przystąpili do play-off.
Gwarancją wielu bramek tutaj powinna być pierwsza tercja, choćby jedno trafienie w niej da pewność że gra się otworzy - utrzymywanie się rezultatu remisowego będzie sprzyjać odwrotnemu kursowi. Nie sądzę jednak żeby Moskiewskie Dynamo strzeliło mniej niż 2-3 gole, wszystko będzie zależeć od tego czym odpowie Omsk.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom