>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kontinental Hockey League KHL 2011-2012

Status
Zamknięty.
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
A ja kolejny dzień wstrzymuje się od typów. Jeżeli miałbym coś grać to jakiś zakład w stronę Rygi, bo czuję tam niespodziankę. Wiem, że wszystkie argumenty przemawiają za D.Moskwa, ale liczę na przełamanie gospodarzy. Przecież Ryga to nie jest zespół, który będzie dostawał od wszystkich po kolei. Raczej mają chwilowy kryzys, który już powinien się zakończyć. Ostatnie dwa mecze bardzo słabe, ale nie wierzę, że trzeci raz w ciągu kilku dni u siebie zagrają tak beznadziejnie. Po porażce z Popradem, który jest na dzień dzisiejszy uważany za jedną z najgorszych ekip ligi, trzeba się wziąć w garść. Muszą coś udowodnić, bo 4 punkty w pięciu meczach przy takim terminarzu to wstyd. Dynamo Moskwa na pewno jest w lepszej formie, ale nie jest to drużyna, której nie da się pokonać. Od początku sezonu grają w kratkę, lepsze i gorsze mecze, a teraz mają na swoim koncie serie 3 wygranych. Wszystkie zwycięstwa na swoim terenie, a na wyjazdach 2 porażki i zwycięstwo ze słabiutkim Chekhovem. Historia spotkań w Rydze z ostatniego sezonu też po stronie gospodarzy. Może nie mam super argumentów, ale czuje niespodziankę. Ryga musi się kiedyś przełamać, goście sporo ostatnio wygrali i też czas na jakąś stratę punktów. Wczoraj niespodziankę w Petersburgu udało się wyczuć, może dzisiaj będzie podobnie. Chociaż ja ten mecz wolę odpuścić, a chciałem się tylko podzielić swoimi przemyśleniami ;)
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Neftekhimik Nizhnekamsk - Yugra Khanty-Mansiysk
Typ: under 5,5
Faworyta tego pojedynku trudno wskazać. Chyba należy postawić na gospodarzy, ale jak to w lidze KHL każdy może wygrać z każdym. Według mnie lepiej zainteresować się ilością możliwych do strzelenia bramek w tym spotkaniu. W meczach z udziałem gospodarzy pada średnio 4,88 gola/mecz (8 spotkań, 6 underów, bilans bramkowy 21-18), a w meczach z udziałem gości 3,56 gola/mecz (9 meczów, 8 underów i bilans bramkowy 14-18). Goście to w tej chwili najbardziej underowy team w lidze. W zespole gości, który ma tylko 4 wygrane (1OT) znakomicie broni Biriukow. Z 9 meczów zespołu grał tylko 5, ale jego statystyki to 95,7% obronionych i 1,38GAA. Dzisiaj też zagra. W zeszłym sezonie 3 z 4 gier kończyły się overami, dzisiaj na to się nie zanosi.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Neftekhimik - Yugra 1 KZ (1.52 Bwin) ⛔ 2:5
Szybka analiza, bo zaraz mecz. Yugra w tym sezonie prezentuje się bardzo przeciętnie, a mimo to w ostatnich meczach zdobywają sporo punktów. Według mnie to koniec ich zdobyczy punktowych. Szczęśliwe 1:0 z Torpedo, wymęczyli 1:0 z Vityazem i jakimś cudem wybronili remis z Barsem. Punkty zdobyte bardzo szczęśliwie i dla mnie to więcej tam było farta, niż umiejętności. Ofensywa tragedia - 14 goli w 9 meczach i tylko w jednym meczu strzelili ponad 2.5 gola... Neftekhimik po słabszym początku wreszcie zaczął wygrywać. W bramce świetnie broni Tarrki, który spokojnie sam powinien zatrzymać ofensywę gości, a i w ataku hokeiści Nefte wreszcie zaczęli coś działać. Nefte wygrało ostatnio z Magnitogorskiem i szkoda teraz te punkty stracić z farciarzami z Yugry. Według mnie goście niesprawiedliwie zdobyli ostatnio za dużo punktów i dzisiaj to powinni oddać. Widzę tu wygraną gospodarzy i under Yugry (goście poniżej 2.5 - 1.55 Bwin).
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Dwie krótkie analizy na środę:
Magnitogorsk - Torpedo 1 (1.67 Bwin) ✅ 3:0
Liczę na przełamanie gospodarzy, bo jak na taką drużynę, ich czarna seria jest już za długa. Pięć porażek pod rząd to powinno się wreszcie skończyć. Tym bardziej, że już we wczorajszym meczu było widać, że się przełamują. Cztery ostatnie wyjazdy to tragedia - bramki 5:15... Pięć bramek w czterech meczach, jak na taką ofensywę to wstyd. Dzisiaj wrócili na własny teren i już inna gra. Porażka 5:6 z Dynamo Moskwa trochę pechowa. Grali dobrze, Prowadzili już 4:2 i w sumie, gdyby znowu nie zaczęli łapać głupich kar (w osłabieniu stracili 3 bramki) to pewnie by już ten mecz wygrali. Wczorajszy mecz w ich wykonaniu zdecydowanie lepszy niż ostatnie i myślę, że w następnej kolejce już muszą sięgnąć po 3 punkty.
Ryga - Lev 1 (1.85 Expekt) ✅ 4:2
Ryga wreszcie się przełamała, ich 46 strzałów i 7 goli w ostatnim meczu robi wrażenie. Według mnie nie będzie to jednomeczowy przypadek, a początek odrodzenia i marszu w górę tabeli. Jutro mecz ze Słowakami, który powinni spokojnie wygrać. Lev sezon zaczął fatalnie, później kilka zwycięstw, ale nadal jest to przeciętna drużyna, która na wyjazdach radzi sobie bardzo słabo. Jedyny mecz, który wygrali na wyjeździe w tym sezonie to ten z Rygą 2:0. Wtedy obie ekipy zagrały bardzo słabo i Słowakom udało się jakoś to wygrać. Problem w tym, że fatalna Ryga z tamtego meczu, a ta, która wczoraj strzeliła Vitiazowi 7 bramek, to zupełnie dwie różne drużyny. Z tamtą Rygą Lev jakoś wymęczył zwycięstwo, ale z odrodzoną Rygą nie daje im dużych szans. Kurs fajny, w bwin na win Rygi jest tylko 1.67.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
R 23

ramon123

Użytkownik
Novokuzneck - Ufa typ gospodarze over 1,5 gola (1,48 Bwin)
Gospodarze tego meczu przegrali ostatnie 3 mecze z rzędu strzelając w nich zaledwie gola. BYły to jednak 3 mecze wyjazdowe. Ostatnie zwycięstwo Novokuzneck odniósł także na wyjeździe z Ufą 3-2. W ostatnich 4 meczach domowych tylko raz nie strzelili gola, a tak zawsze minimum dwa trafienia. W tym sezonie grali z Ufą dwa razy - na wyjeździe wspomniana wygrana 3-2 i wcześniej porażka 2-6 w domu. Liczę, że dziś dwa gole zdołają strzelić. Ufa tylko raz w ostatnich 10 spotkaniach straciła jednego gola, a tak zawsze minimum dwa tracą.
Sibir - Spartak Moskwa typ gospodarze over 2,5 gola (1,65 Bwin)
W ostatnich 5 meczach domowych Sibir strzelił 18 goli. Tylko raz nie zdołali wbić więcej niż 2 goli. Ostatni mecz niezwykła skuteczność i sześć trafień. Dwa pierwsze ataki w formie. Gospodarze dzisiejszego meczu wygrali w tym sezonie ze Spartakiem już dwa razy - 5-1 w domu i 1-0 na wyjeździe. Liczę dziś na spokojne zwycięstwo gospodarzy, ale asekuracyjnie wolę postawić na ilość goli, bo uważam, że szansa większa. Spartak ostatnio dostał baty 1-6 od drużyny Khabarovsk. Mam nadzieję, że trzy gole dziś w zasięgu gospodarzy.
Oba kursiki do dubla jak znalazł. Mecze od godziny 14.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Amur - Vitiaz 1 (1.55 Unibet) ✅ 5:2
Amur u siebie jest bardzo silny, a jutro grają z jedną z najsłabszych drużyn w lidze. Amur w 5 meczach u siebie zaliczył 4 zwycięstwa i jedną porażkę - bilans bramkowy 18:8 (z czego 5 bramek stracili w jedynym przegranym meczu i to z mistrzem kraju). Później w drugim meczu pokonali Salavat 3:1, Nefte 3:1, Bars 4:0 i Spartak 6:1! Wyniki robią wrażenie. Ekipa, która bez problemu pokonuje dwie najlepsze drużyny w kraju, nie powinna mieć problemów z Vitiazem. Goście jak zawsze dołują. Od czasu do czasu uda im się zdobyć jakieś punkty, a te już udało im się zdobyć u siebie w ostatnim meczu, więc teraz według mnie czas na porażkę. Vitiaz na tym trudnym terenie ostatnio zdobył punkty w 2007 roku, a dodając, że Amur ten sezon zaczął wyjątkowo dobrze, liczę na ich pewne zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Salavat - CSKA 1 (1.65 Bwin) ⛔ 2:3OT
Niestety źle się dzieje u aktualnego mistrza KHL, ale ja liczę, że ich problemy niedługo się skończą. Słaba gra, beznadziejne wyniki, dni Mikhaleva wydają się być policzone, a do tego klub nie wypłaca zaległych premii... Ostatni problem zostawiam w spokoju, bo pieniądze mają być jeszcze w tym roku i myślę, że ten czynnik nie będzie miał większego wpływu na mecz z CSKA. Pozostałe problemy niestety trzeba skomentować. Mikhalev już musiał się tłumaczyć przed klubem ze słabych wyników i jeżeli szybko się to nie zmieni to pożegna się z klubem. Na razie słabą grę udało się jakoś wytłumaczyć, ale kibice już krytykują trenera swojego klubu i niedługo nazwisko szkoleniowca Salavatu może się zmienić. Ostatnie mecze słabe i najbardziej kuje w oczy blokada w ofensywie. Atak zawsze był mocną stroną mistrza KHL, a teraz nie potrafią strzelać. W ostatnich sześciu meczach tylko z Sibirem udało się strzelić przynajmniej 3 gole. Kilka porażek beznadziejnych, ale po rozmowach klubu z trenerem, dzisiaj od razu się coś ruszyło. Niestety wynik znowu niekorzystny, bo przegrali z Petersburgiem, ale akurat ze SKA przełamać się jest ciężko i oni wydają się na dzień dzisiejszy lepsi od Ufy. Widziałem tylko końcówkę meczu, Salavat ostro walczył do ostatnich sekund o wyrównanie i wyglądało to całkiem nieźle (4 gol stracony kilka sekund przed końcem po wycofaniu bramkarza), a statystyki potwierdzają, że to gospodarze byli stroną przeważającą. Dzisiaj przełamać się nie udało, bo rywal był zbyt mocny, ale w niedzielę kolejna szansa i rywal już zdecydowanie słabszy. CSKA w tym sezonie spisuje się słabo. Szczególnie na wyjazdach wyniki mają beznadziejne. Pięć meczów wyjazdowych, cztery porażki w regulaminowym czasie gry i tylko raz udało im się przegrać dopiero po dogrywce. Do tej pory wszystkie mecze wyjazdowe przegrali, więc z mistrzem kraju, który wyjątkowo potrzebuje przełamania raczej im się to też nie uda.
 
R 23

ramon123

Użytkownik
Salvat Ufa (hc -1,5) - Lev Poprad typ 1 kurs 1,80 Tobet
Salvat Ufa podejmuje słowackiego rodzynka czyli ekipę Lev Poprad. Moim zdaniem warto zagrać na zwycięstwo gospodarzy i to z handicapem. Dlaczego? Salvat to mistrz kraju, naszpikowany gwiazdami i obecnie są po serii 4 porażek z rzędu, w tym dwie ostatnio w domu. Poprad to typowy średniak w tej lidze, żeby nie powiedzieć słabiak. Moim zdaniem ich pozycja w lidze jest mocno zawyżona obecnie. Potrafili niedawno przegrać ze słabym Dynamo Ryga na wyjeździe, by potem wygrać na wyjeździe z Kazaniem i Niznekamskiem. Moim zdaniem jeśli Salvat ich nie zlekceważy dziś to będzie gładka wygrana. Trzeba liczyć na przełamanie mistrzów. No i jeszcze coś. Salvat trzeci mecz w ciągu tygodnia gra w domu. Podróże w KHL bywają bardzo męczące, zaś Poprad jest w trakcie podróży już niemal 2 tygodnie. To ich czwarty mecz wyjazdowy i na razie wygrali dwa, więc i tak super. Dziś nie widzę innej opcji niż spokojna wygrana gospodarzy i to wreszcie wysoka mam nadzieję.
 
R 23

ramon123

Użytkownik
Cóż typ na Salvat nie wszedł, nie wiem jakim cudem. Mecz zupełnie niespotykany. Nieporadność gospodarzy i fatalne błędy ich bramkarza. Efekt? Straciłem nadzieję, gdy na początku 3 tercji Salvat wyrównał na 3-3 by potem stracić dwa frajerskie gole. 5-3 dla gości w połowie 3 tercji. A co było dalej to nie wiem, bo wyłączyłem mecz. Ale fakt faktem, że Salvat wygrał mecz 6-5 i miał jeszcze kilka okazji w końcówce. Nie ma to jak pech.
Na dziś Yugra ML oraz under 5,5 gola w tym meczu. Mecz o 15. Dlaczego taki typ? Bo Yugra ma świetną passę i co z tego, że ostatnio grali z ogórkami. Metallurg obecnie także zaliczam do ogórków. Ich gra to jakaś parodia i muszą brać się w garść bo playoffy odjadą. Jednak mam nadzieję, że w tym meczu akurat jeszcze nie zdołają się wznieść na wyzyny. Umiejętności indywidualne przemawiają za goścmi, ale styl gry plus własne lodowisko za gospodarzami. I to dlatego właśnie decyduję się zagrać na Yugrę. Myślę że dziś kolektyw i ambitna walka pozwolą pokonać zlepek indywidualności.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Lev Poprad - Dinamo Ryga

Spotkanie dwóch outsiderów Konferencji Zachodniej w KHL. Gorzej od tych dwóch drużyn prezentuje się tylko ekipa Vityazu Chekhov. Jednak miejsce w tabeli miejscem w tabeli, a ostatnia forma mówi coś zupełnie innego. Lev jako beniaminek ligi miał bardzo poważne problemy na początku sezonu. Przegrali 5 pierwszych spotkań i nic nie zapowiadało dobrych rezultatów. Jednak od tamtego momentu rozegrali 9 kolejnych spotkań z których zwycięsko wyszli z sześciu potyczek. Bilans na pewno korzystny i pokazujący, że w słowackiej drużynie tkwi spory potencjał. Ostatnio ekipa z Popradu rozegrała bardzo dobre spotkanie z Salavatem Ufa, przegrali 6:5, ale przez cały mecz byli równorzędnym rywalem dla drużyny Mistrzów KHL z ubiegłego sezonu. Ryżanie po trzech wygranych z rzędu wydawali się nabierać pewności i słabszy okres mieć już za sobą. Jednak nic z tych rzeczy, kolejne dwa mecze to dwie porażki u siebie, w obu meczach drużyna strzelił zaledwie 1 bramkę, tracąc przy tym, aż 8! Wszystko więc znów wraca do normy i Ryga zgodnie z moimi przypuszczeniami raczej będzie outsiderem ligi. W drużynie gospodarzy potencjał jest spory i moim zdaniem jest to drużyna, która jest w stanie zakwalifikować się do fazy Play Off KHL. Bardzo dobrze ostatnio wypada Lev w ataku, w pięciu poprzednich meczach nastrzelał, aż 20 bramek i tylko w 1 spotkaniu nie przekroczył linii 2.5 drużynowo. Ze znakomitej strony pokazuje się też jedna z największych gwiazd drużyny Lubos Bartecko, który w ostatnich 3 meczach zawsze strzelał bramkę, zaś licząc razem ostatnie sześć spotkań to bramki nie zdobył tylko w przegranej konfrontacji z... Dinamem Ryga na Łotwie. Ostatnie wyniki przemawiają za drużyną gospodarzy, która na pewno u siebie będzie bardzo mocna. Gwiazdy zespołu rozkręciły się już na dobre, dlatego uważam, że warto postawić na Poprad.

Typy:

- Lev 60&#39; @2.20 - Betsafe
- Lev ML @1.70 - Tobet
- Lev Over 2.5 @1.75 - Expekt
- L.Bartecko strzeli @3.55 - Expekt
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Vitiaz - Salavat 2 (1.50 Sportingbet) ⛔ 2:1SO
Wierzę w odrodzenie mistrza Rosji. W ostatnich 10 meczach wymęczyli tylko dwie wygrane z Popradem i Sibirem, reszta spotkań przegrana... Kibice piszą petycję o zwolnienie trenera, wiele osób ma już go dość, ale klub na razie zdania nie zmienia. Wiele osób uważa, że problemem są konflikty Mikhaleva z zawodnikami, chociaż niektórzy wcale nie widzą winy trenera Salavatu. Zdania podzielone i pewne jest tylko to, że klub na razie nie ma zamiaru żegnać się z Mikhalevem. Decyzje trzeba uszanować i miejmy nadzieję, że wiedzą co robią. Po 18 kolejkach ledwie zajmują miejsce premiowane grą w fazie play-pff. Dla mnie nie ma takiej opcji, żeby mistrz był poza pierwszą ósemką. Dzisiaj grają z najgorszą ekipą w lidze i jeżeli w tak trudnej sytuacji nie wygrają z Vitiazem to coś tu jest nie tak. Vitiaz do tej pory w 16 meczach tylko 5 nie przegrał w regulaminowym czasie. Kilka dni temu udało im się wygrać z Neftekhimikiem, więc szanse na drugi triumf pod rząd, według mnie są niewielkie.
 
patryk23 47

patryk23

Użytkownik
Spotkanie: CSKA Moskwa- Magnitogorsk 4:2
Typ-1✅✅✅
Kurs:2,65
Bukmacher- Expekt

Na dzisiejszy dzień wybieram dość ciekawie zapowiadające się spotkanie w Moskwie między CSKA a Magnitogorskiem. Obydwie drużyny te w ostatnich spotkaniach zaliczały zwycięstwa po dogrywce. Sądzę jednak że dziś gospodarze z Moskwy pokonają gości z Magnitogorska ponieważ CSKA ma dobrą drużynę i jest w stanie zdobyć zwycięstwo w tym meczu.Wsobote to oni wygrali własnie u siebie z sąsiadem z tabeli który znajduję się jedną lokatę wyżej. Magnitogorsk natomiast cięzko wymęczył zwycięstwo z Yugrą po dogrywce chciaż zapowiadało się nie porażkę.
Dowiemy się wyniku po zakończeniu spotkania które zaczyna się o 16.30
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
SKA St. Petersburg - Avangard Omsk
Typ: under 5,5
SKA za sprawą Stepanka (GAA 1,26, 95,5% obronionych strzałów) i Ezhova (GAA 1,99, 92,2% obronionych strzałów) ma najlepszą defensywę w lidze KHL. W 17 grach ten zespół stracił 29 goli. Wygrał 14 meczów i oczywiście jest liderem Bobrov Division. Omsk ma 38 straconych goli. W 19 grach tego zespołu w tym sezonie 12 razy był under, a średnia ilość goli, padająca w meczach z ich udziałem wynosi 4,58gola/mecz. Znakomicie radzi sobie w bramce Omska fiński bramkarz K. Ramo (GAA 1,96, 92,6% obronionych strzałów). Co ważne zagrał on wszystkie spotkania w tym sezonie w zespole, zaliczając 3 shootouty. Patrząc na h2h to także przeważają mecze z bardzo niskimi wynikami, a już patrząc na dokonania w defensywie w tym sezonie to stawiam na under. Co ciekawe, SKA w tym sezonie tylko 3 razy pozwoliło rywalom strzelić sobie 3 gole (Mińsk, Astana, a Torpedo N.N. strzeliło u siebie SKA 5 goli, porażka SKA 3:5). Dzisiaj 6 lub więcej goli przy takich bramkarzach nie będzie.
 
ph1964 518

ph1964

Użytkownik
Mytishi - Yugra Khanty-Mansiysk
Typ: under 5,5
Kurs: 1,62
Buk: bet365
Stawka: 2/10 ✅


Dzisiaj na tapete idą ruski.Stawka słaba bo ogólnie nie lubie tej ligi. Gospodarze na szesnaście meczów zaliczyli dziesięc underów ze średnią 5,25 bramki na mecz.Statystyke tą zdecydowanie podnoszą mecze Mytishi na wyjazdach gdzie średnia bramek na mecz to 6,38. Na swoim lodowisku na osiem meczy zaliczyli sześć underów średnio strzelając 2,5 i tracąc 1,63 bramki na mecz. Yugra na dziewiętnaście meczy zaliczyła czternaście underów ze średnią 4,26 bramki na mecz.Na obcych lodowiskach na dwanaście meczy zaliczyli dziewięć underów średni strzelając 2,42 i tracąc 2,08 bramki na mecz.Dzisiaj bramki Yugra będzie bronił Mikhail Biryukov ( GAA 2,02 , SVS% .937 ) .W ubiegłym sezonie grali ze sobą dwukrotnie i oba mecze zakończyły się underami.


GL


FANTASTIKO FORMA :razz:
 
ph1964 518

ph1964

Użytkownik
D. Riga - Omsk
Typ: under 5,5
Kurs: 1,66
Buk: bet365
Stawka: 3/10 ✅


Riga na dwadzieścia meczy zaliczyło &quot;tylko&quot; jedenaście underów ze średnią bramek 5,2 na mecz.Średnią tą zdecydowanie podnoszą mecze wyjazdowe Rigi gdzie zaliczyli tylko trzy undery na dziesięć meczy ze średnią 6,3 bramki na mecz.Na swoim lodowisku na dziesięć meczy notują osiem underów i średnio strzelają 1,8 i tracą 2,3 bramki na mecz.OMSK na dzwadzieścia meczy zalicza trzynaście underów ze średnią bramek 4,55 na mecz.Na wyjazdach rozegrali jedenaście spotkań z czego osiem zakończyło się underami i średnio strzelali 2,0 oraz tracili 2,45 bramki na mecz.


GL


No klikać w ten krzyżyk :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ph1964 518

ph1964

Użytkownik
Mytishi - Omsk
Typ: under 5,5
Kurs: 1,58
Buk: bet365
Stawka: 5/10 ✅


Net mi nawala i nie działa mi połowa stron.Dzisiaj na sucho.Jeżeli ktoś uważa że nie może być bez analizy to prosze usunąć.


GL


No dawać w tem krzyżyk ????
 
patryk23 47

patryk23

Użytkownik
Rosja VHL 2011-12
Spotkanie: Volzhsk - Mechel Chelyabinsk
Dyscyplina: Hokej Rosja VHL godz:15,30
Typ: 1 ⛔
Kurs: 2.05
Bukmacher:


Analiza:
Dzisiejszego dnia z bardzo ubogiej oferty bukmacherów wybrałem mecz hokeja 2 ligi Rosyjskiej między Volzhsk - Mechel Chelyabinsk. Gospodarze podejmą u Siebie druzynę z Chelyabinska która na wyjazdach zupełnie sobie nie radzi. Nie potrafią wygrać żadnego spotkania w regulaminowym czasie, na 8 spotkań które rozegrali zaliczyli7 porażek i jedno zwycięstwo po dogrywce.
Gospodarze natomiast nie są tak nie skuteczną druzyną jak goście i na 9 meczy u siebie mają 5 zwycięstw 1 zwycięstwo po dogrywce 2 porażki po dogrywce i 1 porażkę w regulaminowym czasie. Moim typem jest tutaj wyranie gospodarzy którzy ostatnimi czasy zagrali dwa spotkania na wyjeżdzie i choć były to bardzo słabe spotkania ale z dośc silniejszymi drużynami, tutaj w tym mogą oni powrócić z mobilizacją aby wygrać to spotkanie by zamazać te dwie porażki, nie wspominając że będą grać przed swoją publiką i na swoim terenie co może sprawić ze te czynniki takzę wpłyną na to zwycięstwo.
 
ph1964 518

ph1964

Użytkownik
D. Riga - Petersburg
Typ: under 5,5
Kurs: 1,72
Buk: unibet
Stawka: 4/10 ⛔


Riga na 22 mecze zaliczyła 13 underów ze średnią bramek 5,18 na mecz.Średnią ta zdecydowanie zawyżają mecze wyjazdowe Dinamo gdzie notuja 6,3 barmki na mecz.Na swoim lodowisku na 12 meczy notują 10 underów średnio strzelając 1,67 i tracąc 2,58 bramki na mecz.Petersburg na 20 meczy zalicza 13 underów ze średnią 5,25 bramki na mecz.Na obcych lodowiskach na 8 meczy notują 6 underów średnio strzelając 3,25 i tracąc 1,75 bramki na mecz.W tym sezonie drużyny już ze sobą grały i padł wynik underowy czyli 1-1.


GL.
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Avangard Omsk - Metallurg Novokuznetsk
Typ: under 5,5
Według mnie mecz na niski wynik bramkowy. Omsk w 22 grach tego sezonu stracił zaledwie 45 goli. W Chernyshev Division zajmuje 2 pozycję z 37 pkt., na 5 pozycji w tej dywizji jest Metallurg z 27 pkt. Ten zespół stracił już 55 goli w 21 grach, ale i tak średnia ilość goli padająca w meczach z udziałem gości jest niższ niż w meczach z udziałem gospodarzy. Odpowiednio 4,48 gola/mecz i 4,59 gola/mecz. Omsk zanotował 15 underów w tym sezonie, a co ciekawe Metallurg aż 17. Bardzo dobrze w zespole gospodarzy gra finski bramkarz K. Ramo, który zagrał 22 meczów i jego współczynniki są następujące: 92,7% obronionych strzłów i 1,93GAA. U gości prawdopodobnie będzie bronił też Fin Teemu Lassila (19G, 2,25GAA, 91,7%). Statystycznie to te zespoły spotkały się już 21 października i było 1:0 dla Metallurga w Novokuzniecku, po golu w 53 minucie Kagarlitskiyiego,a potem 29 października w Omsku 4:2 dla gospdoarzy. 6 gola strzelił Frolov w 59.59 minucie meczu do pustej bramki. Tym razem obstawiam under. Jakoś nie widzę 6 lub więcej bramek przy tych zespołach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
patryk23 47

patryk23

Użytkownik
Spotkanie : Traktor Chelyabinsk-CSKA Moscow
Dyscyplina: Hokej Rosja KHL godzina12:00
Typ:1
Kurs:1,68
Bukmacher: Betclic

Analiza:
Dzisiejszego dnia w Rosji zostanie rozegrana 25 kolejka tamtejszej ligi. Z wszystkich meczy wybrałem spotkanie między Traktor Chelyabinsk-CSKA Moscow. Drużyna gości z Konfederacji Wschodniej znajduję się na 1 miejscu w tabeli z 47 punktowym dorobkiem, natomiast goście z Konfederacji zachodniej w tabeli znajdują się na pozycji 5 z 39 punktami. Drużyna Chelyabinsk ma 1 punkt przewagi w tabeli nad drugą drużyną z Khaborvska . Na ostatnich 5 meczy Traktor 3 razy wygrywał i 2 razy oddawał punkty przeciwnej drużynie. Natomiast na 5 ostatnich meczy CSKA 4 razy wygrała i 1 raz przegrała. Traktor u siebie w ostatnich 5 spotkaniach 4 razy zdobywał komplet punktów i raz przegrał. CSKA na 5 ostanich meczy wyjazdowych natomiast ma 2 zwycięstwa 2 porażki i jeden remis. Sądzę że drużyna z Chelyabinsk wygra to spotkanie ponieważ będzie zmotywowana powiększenia przewagi punktowej na 2 zespołem z tabeli oraz mają ten plus że grają na swojej tafli i przed swoją publiką.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom