>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kontakt ze Skrill

C 445

cristovao

Użytkownik
Czy istnieje jakiś kontakt drogą elektroniczną dla niezarejestrowanych użytkowników czy tylko zostaje telefon? Centrum Obsługi Klienta obsługuje tylko osoby posiadające konto.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Mają jakieś problemy ja również czekałem ostatnio 4 dni ale załatwiłem sprawę, proponuję pisać na angielskiej i po angielsku idzie dużo szybciej wszystko załatwić.
 
Q 30

qtas

Użytkownik
zaczęli wam odpisywać na e-maile?
bo u mnie nadal zero odzewu ,też złożyłem zapytania do nich kilka dni temu, nadali jakiś tam numer sprawy, mieli dać odpowiedz w ciągu 20 godz i cisza...
zaczyna się to robić irytujące

edit: w końcu, sprawy załatwione, ale trwało to raczej 200 godz zamiast obiecanych 20tu...
 
A 0

anton_

Użytkownik
Czy ktoś próbował coś ostatnio załatwić z MB? We wtorek wysłałem wiadomość, dostałem potwierdzenie z numerem sprawy i do tej pory cisza. Zastanawiam się czy pisać jeszcze raz, tyle że po angielsku czy czekać?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Czy ktoś próbował coś ostatnio załatwić z MB? We wtorek wysłałem wiadomość, dostałem potwierdzenie z numerem sprawy i do tej pory cisza. Zastanawiam się czy pisać jeszcze raz, tyle że po angielsku czy czekać?
Na vipa odpisuja w ciagu 24 h ostatnio a bez vipa nie mam odp od czwartku tamtego tygodnia
 
Do góry Bottom