>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Konta azjatyckie w PL

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
pewnie to


Cyfrowy Fingerprint to nic innego jak wirtualny odcisk palca, a więc charakterystyczny dla danego urządzenia zbiór danych mogących zidentyfikować urzytkownika przy ponownym wejściu na daną stronę. Pod tym względem przypominają pliki cookies, są jednak znacznie bardziej zaawansowane, a użytkownik, nie może sam ich usunąć. Specjalnie przygotowane algorytmy zadają pytania danemu urządzeniu i gromadzą informacje pochodzące z przeglądarki, systemu operacyjnego, a nawet poszczególnych programów.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Z Finger miałem styczność już sporo wcześniej, nie tylko w sprawach dotyczących bukmachera a o ie także słyszałem, w sumie także zbiera sporo informacji o nas przez co bukmacherzy mogą czytać nasze urządzenie o wiele bardziej niż nam się to wydaje.
Na przykład przy masowych zamknięciach kont na skrillu w ostatnim czasie wiele działało z finger. (Pomijając masówki osób robiących z Bangladeshu czy Indii :alien: ).
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
napisz jaki bukmacher?

Nie ma opcji by przez kompa Cie namierzyli, gro handlarzy sprzedaje mase kont zakladanaych z tego samego sprzetu i hula i bedzie hulac
Jak masz odpowiednia przegladarke, czyscisz kompa regularnie, do tego web rts ustawiony jako false, ghostery wylaczone i ip zmienne to nie ma opcji by Cie namierzyli
Gro bukow za samo VPN limituje, nie gra sie na vpn, to dziadostwo straszne.
Net zagraniczny kupic przez allegro i doladowywac, wliczac w koszty i tyle - najbeznieczniejsza opcja.
Post automatycznie złączony:

Co do dafa rozne sa opinie
Nie ma co czytac opini na necie odnosnie bukow jak sam tego nei sprawdzisz
Do kazdego buka wszedzie jest masa negatywnych opini, zawsze sie takowe znajda itp itd
Korzystam bardzo dlugo z dafy, opcja jest taka, by zalozyc konto, zrobic depozyt, pograc cos lekko i zlecic wyplate
Wtedy standardowa weryfika i jak pojdzie wyplata nastepne szly juz z automatu i nie bylo zadnego problemu
Gro ludzi najpierw gra, wygrywa duze stawki i pozniej buk lubi przedluzac weryfke, trzeba ich odpowiednio obejsc
Jedynym problemem teraz, ze eco wywalili, ale wyplaty poprzez krypto dosc szybkie, konto mam aktualnie zlimitowane, daja pograc max 100 e i 3 klikniecia, ale zawsze cos upcham, wczesniej popalilem sporo kont i nigdy nie ukradli zlotowki.

Kupno kont wg mnie nie ma sensu, lepiej portfel kupic/zalozyc i zalozyc konta na ta osobe, duzo bezpieczniejsza opcja
Dodatkowe dokumenty to akurat zaden problem :)

Na Uk masz mase bukow, co Ci szkodzi zrobic sobie wachlarz bukow i korzystac z nich?
Nie znajdziesz danej oferty u jednego bukmachera to sprawdzasz kolejnego
Jest teraz mase programow by czasu nie tracic na sprawdzanie z osobna oferty.
Ciezko cokolwiek dopowiedziec nie majac pojecia co glownie grasz, jaka dyscyplina i jaka niszowka
Na uk coraz gorzej sie gra, wywalaja netki i skrille, lekko nie ma i bedzie jeszcze gorzej, ale nic za darmo nie ma
Czasy lekkiej bukmacherki skonczyly sie dawno :)
Gram na telefonie. Nie posiadam kompa. Pisze o bukach typu bet365 albo betson.
 
Do góry Bottom