>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Konta azjatyckie w PL

K 2

karpatym

Użytkownik
Chciałem spytać osoby bardziej zaznajomione w temacie gry w bukach wyzej wymienionych w PL, do tej pory gralem na bet365 w UK a po zlimitowaniu mi konta gram na razie na różnych innych angielskich kontach typu marathonbet, unibet, betfair. Jeszcze mieszkam w anglii ale juz za dwa tygodnie przeprowadzam sie do Polski. Interesuje mnie gra głównie na azjatyckich bukach, ale i innych wartych uwagi rowniez. Moze byc przez vpn lub jesli jest taka opcja bezposrednio z Polski lub moze poprzez brokerow, najbardziej mnie interesuje bezpieczenstwo ze wzgledu na to ze bede wplacac dosc duze pieniadze, i brak limitow. Dzieki z gory za wszelkie podpowiedzi.
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Glowne pytanie co chcesz grac, ciezko przez brokerow grac nisze, rynki azjatyckie sie wykruszaja coraz bardziej jesli chodzi o nisze
Jesli dosc popularne rynki to sportmarket polecam, smialo mozesz wplacac wieksze pieniadze
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
nie ma limitowania, znaczy po czasie moga Ci obnizyc stawki, ale no mozesz klikac ile wlezie, limity niskie, ale mozesz i 100 razy dac jak zdazysz
Co do niszy ciezko bedzie, chyba, ze sprobujesz azje dafa, ale dosc szybko limituja no i dalej jechac zagraniczne buki, to , ze do PL wracasz to nie przeszkadza grac na UK czy inne nacje.
 
K 2

karpatym

Użytkownik
Dzieki zapoznam sie, widze ze jestes mocno ograny, sa jakies ogolne zasady zeby przedluzyc zywotnosc konta zanim zlimituja? Drugie pytanie jeseli dostalem ban np w uk na bet to czy bede mogl u nich pograc na np niemieckim czy wloskim adresie czy bede tam widnial w systemie?
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
jesli grasz nisze w 80% to nie ma zlotego srodka, gro meczy teraz jest "smierdzacych" albo podawanych przez platnego typera, ktorego gra mase osob, wpakujesz sie w taki mecz, nie zaleznie od stawki i konto w smietnik.
Bedziesz widnial w systemie.
Najlepiej pozakladac portfele na znajomych i spokoj na jakis czas, najlepsza opcja z mozliwych
Dafa azja Ci potrzyma troche, dosc spora nisza nawet, duzo betow jak sbobet, ktory aktualnie z limitami to najwiekszy bubel na rynku
Nie mam pojecia jakie stawki Cie interesuja, napisz mniej wiecej po ile grasz to bedzie latwiej sie rozmawialo.
 
K 2

karpatym

Użytkownik
Co to znaczy pozakladac portfele na znajomych i jak to zrobic? Sorry za byc moze laickie pytanie ale nigdy sie w to nie zaglebialem (poki co).
 
K 2

karpatym

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Czaje temat, dzieki czyli wychodzi na to ze musze zglebic temat, czyli jezeli chodzi besposrednio o gre na pinnacle to nie ma szans na to?
 
K 2

karpatym

Użytkownik
Czaje temat, dzieki czyli wychodzi na to ze musze zglebic temat, czyli jezeli chodzi besposrednio o gre na pinnacle to nie ma szans na to?
jesli grasz nisze w 80% to nie ma zlotego srodka, gro meczy teraz jest "smierdzacych" albo podawanych przez platnego typera, ktorego gra mase osob, wpakujesz sie w taki mecz, nie zaleznie od stawki i konto w smietnik.
Bedziesz widnial w systemie.
Najlepiej pozakladac portfele na znajomych i spokoj na jakis czas, najlepsza opcja z mozliwych
Dafa azja Ci potrzyma troche, dosc spora nisza nawet, duzo betow jak sbobet, ktory aktualnie z limitami to najwiekszy bubel na rynku
Nie mam pojecia jakie stawki Cie interesuja, napisz mniej wiecej po ile grasz to bedzie latwiej sie rozmawialo.
gram na ta chwile za 50 lub 100 funtow, single glownie, rzadziej duble, zakladow okolo 40-50 tygodniowo
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Co do Dafa to straszne gowno sie zrobilo. Nie polece nikomu. Robia mnustwo problemow ze wszystkim. Poczytaj sobie na necie. Grajac niszowki stawka nie ma znaczenia. Buki limituja poprostu za samo ich granie. Ja dokladam poprostu sporo meczy z masowek zeby konto dluzej wytrzymalo. Co do kupowania kont to juz sie skonczyly te czasy. Po pierwsze buki namierza Cie juz po urzadzeniu z ktorego grasz. Bralem legalne konta od znajomych. Oczywiscie konta z dluga historia i na minusie. Telefon zresetowany, vpn oplacony a po jednym zakladzie buki juz wiedzialy ze to ja i odrazu limit konta. Trza by kupowac do kazdego konta nowe urzadzenie. Po drugie kupisz konto na kogos obcego w pelni zweryfikowane. Ale przy wyplacie buk zarzada dodatkowej weryfikacjii i lezysz. Dwa razy tak mialem i odpuscilem temat bo szloda nerwow i kasy. Nie wiem, moze zawodowcy znaja jakies inne metody. Ale te co dzialaly kilka lat temu teraz juz nie przejda.
Post automatycznie złączony:

no zalozyc neteller/skril i jechac kont ile wlezie, na UK masz mnostwo mozliwosci, portfele dzialaja
To znaczy chcesz zalozyc portfel na dane x i grac nim na koncie z danymi y? Nie ma takiej opcjii. Przy wyplacie buk czesto chce zdjecie portfela gdzie widac dane wlasciciela.
 
K 2

karpatym

Użytkownik
Co do Dafa to straszne gowno sie zrobilo. Nie polece nikomu. Robia mnustwo problemow ze wszystkim. Poczytaj sobie na necie. Grajac niszowki stawka nie ma znaczenia. Buki limituja poprostu za samo ich granie. Ja dokladam poprostu sporo meczy z masowek zeby konto dluzej wytrzymalo. Co do kupowania kont to juz sie skonczyly te czasy. Po pierwsze buki namierza Cie juz po urzadzeniu z ktorego grasz. Bralem legalne konta od znajomych. Oczywiscie konta z dluga historia i na minusie. Telefon zresetowany, vpn oplacony a po jednym zakladzie buki juz wiedzialy ze to ja i odrazu limit konta. Trza by kupowac do kazdego konta nowe urzadzenie. Po drugie kupisz konto na kogos obcego w pelni zweryfikowane. Ale przy wyplacie buk zarzada dodatkowej weryfikacjii i lezysz. Dwa razy tak mialem i odpuscilem temat bo szloda nerwow i kasy. Nie wiem, moze zawodowcy znaja jakies inne metody. Ale te co dzialaly kilka lat temu teraz juz nie przejda.
Post automatycznie złączony:


To znaczy chcesz zalozyc portfel na dane x i grac nim na koncie z danymi y? Nie ma takiej opcjii. Przy wyplacie buk czesto chce zdjecie portfela gdzie widac dane wlasciciela.
Nie wiem czy dobrze rozumiem ale chyba mu chodzilo o znajomych ktorzy zgodza sie na to ze ktos na ich koncie gral i w razie weryfikacji znajomy bedzie mogl wyslac zdjecie lub to co buk sobie zarzada.

dzieki za infoo dafie, poczytam a co do sprytu bukow to nie spodziewalem sie ze po urzadzeniu moga namierzyc uzytkownika, ale na takim zminusowanym koncie od znajomego np b365 mozna sporo ugrac. Ja na swiezynce swojej zony ugralem ladnych kilka tys funtow ale to i tak moj blad ze tak malo bo gralem glownie ebasketball wiec szybko sie narazilem. Wiec na takich zminusowanych kontach, majac dostep do takowych mozna ugrac na pewno sporo wiecej wiec mozna sie szarpnac 300zl lub nieco wiecej na jakis jako taki uzywany telefon i problem teoretycznie z glowy.

Mam pytanie o Uk buki ktore z nich maja lepsza oferte niszowych lig i azjanow, nie wspominajac o b365 to marathonbet ma bardzo szeroka oferte, unibet cos tam ma ale szalu nie ma, ale taki betfair, betbull,coral, william hill to maja niewiele zwlaszcza ten ostatni. Z innych jeszcze nie korzystalem a Znacie cos z podobna oferta co marathonbet?
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Nikt Cię przez samo urządzenie nie namierzy.
To mit i nie słuchaj
Później rozwinę temat jak będę na kompie bo z tel pisanie to męczarnia dla mnie
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Nikt Cię przez samo urządzenie nie namierzy.
To mit i nie słuchaj
Później rozwinę temat jak będę na kompie bo z tel pisanie to męczarnia dla mnie
No to napisz co wiesz bo sam jestem ciekawy jak to dziala. Ja biore legalne zminusowane konto od znajomego, gram tylko na telefonie i zawsze przez vpn. Puszcze 1-2 zaklady i limit. Biore nastepne i to samo. A jak gram np na tel szwagra ktory z bukmacherka nie ma nic wspolnego to prooblemu nie ma. Wiec o co tu chodzi?
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
No to napisz co wiesz bo sam jestem ciekawy jak to dziala. Ja biore legalne zminusowane konto od znajomego, gram tylko na telefonie i zawsze przez vpn. Puszcze 1-2 zaklady i limit. Biore nastepne i to samo. A jak gram np na tel szwagra ktory z bukmacherka nie ma nic wspolnego to prooblemu nie ma. Wiec o co tu chodzi?
napisz jaki bukmacher?

Nie ma opcji by przez kompa Cie namierzyli, gro handlarzy sprzedaje mase kont zakladanaych z tego samego sprzetu i hula i bedzie hulac
Jak masz odpowiednia przegladarke, czyscisz kompa regularnie, do tego web rts ustawiony jako false, ghostery wylaczone i ip zmienne to nie ma opcji by Cie namierzyli
Gro bukow za samo VPN limituje, nie gra sie na vpn, to dziadostwo straszne.
Net zagraniczny kupic przez allegro i doladowywac, wliczac w koszty i tyle - najbeznieczniejsza opcja.
Post automatycznie złączony:

Co do dafa rozne sa opinie
Nie ma co czytac opini na necie odnosnie bukow jak sam tego nei sprawdzisz
Do kazdego buka wszedzie jest masa negatywnych opini, zawsze sie takowe znajda itp itd
Korzystam bardzo dlugo z dafy, opcja jest taka, by zalozyc konto, zrobic depozyt, pograc cos lekko i zlecic wyplate
Wtedy standardowa weryfika i jak pojdzie wyplata nastepne szly juz z automatu i nie bylo zadnego problemu
Gro ludzi najpierw gra, wygrywa duze stawki i pozniej buk lubi przedluzac weryfke, trzeba ich odpowiednio obejsc
Jedynym problemem teraz, ze eco wywalili, ale wyplaty poprzez krypto dosc szybkie, konto mam aktualnie zlimitowane, daja pograc max 100 e i 3 klikniecia, ale zawsze cos upcham, wczesniej popalilem sporo kont i nigdy nie ukradli zlotowki.

Kupno kont wg mnie nie ma sensu, lepiej portfel kupic/zalozyc i zalozyc konta na ta osobe, duzo bezpieczniejsza opcja
Dodatkowe dokumenty to akurat zaden problem :)

Na Uk masz mase bukow, co Ci szkodzi zrobic sobie wachlarz bukow i korzystac z nich?
Nie znajdziesz danej oferty u jednego bukmachera to sprawdzasz kolejnego
Jest teraz mase programow by czasu nie tracic na sprawdzanie z osobna oferty.
Ciezko cokolwiek dopowiedziec nie majac pojecia co glownie grasz, jaka dyscyplina i jaka niszowka
Na uk coraz gorzej sie gra, wywalaja netki i skrille, lekko nie ma i bedzie jeszcze gorzej, ale nic za darmo nie ma
Czasy lekkiej bukmacherki skonczyly sie dawno :)
 
Ostatnia edycja:
sven@ 808

sven@

Użytkownik
No ale na takim b365 chyba nie ma mozliwosci wyplat ze skrilla lub netellera? Poza tym zeby zaakceptowali chyba powinienem podac adres Uk czyli rozmawiamy tylko o znajomych mieszkajacych w Uk?
Tak jak Hagi napisał, jeśli masz możliwość jeszcze na znajomych to najlepiej tak zrobić. (Większość z nas, którzy trochę dłużej działają w tej strefie o takich znajomych może już tylko pomarzyć :) ).
Jak już spróbujesz, wtedy możesz myśleć co dalej jeśli będziesz limitowany bardzo szybko i czy Ci się to o ogóle opłaca.

Jeśli będziesz miał wiedzę, jak przygotować urządzenie, jak pisał kolega, plus co to jest fingerprint (bardzo ważne) wtedy możesz zacząć grać na wielu kontach bez większych problemów.
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Hmm sven mozesz cos wiecej napisac o tym fingerprint?
Nie ukrywam, ze nie slyszalem tego okreslenia i mnie ciekawi , dzieki
 
Do góry Bottom