>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Konkursy

adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
FB League może da radę, tego nie wiem. Konkurs z niższych nie jest przewidziany.

Dwa dobrze znane Wam wszystkim konkursy w nowych edycjach są przewidziane i wystartują myślę spokojnie w ciągu tego miesiąca.
 
B 10

bialy-murzyn

Użytkownik
A co administracja powiedziałaby na NBA CUP, w tamtym roku było to super iniicjatywą i zabawą, prawie wszedłem do rundy finałowej ???? i zdziwiłem się, że w tym roku tego nie ma. Zainteresowanie było przecież spore . Pozdrawiam
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
A co administracja powiedziałaby na NBA CUP, w tamtym roku było to super iniicjatywą i zabawą, prawie wszedłem do rundy finałowej ???? i zdziwiłem się, że w tym roku tego nie ma. Zainteresowanie było przecież spore . Pozdrawiam
Prawie robi różnicę.
Zanim poważnie pomyślimy o konkursie, który Ty proponujesz, poczekamy aż Twój wkład merytoryczny na forum będzie co najmniej przeciętny.
Następnym razem rozejrzyj się po dziale Administracja - bo jest tutaj odpowiedni podział tematyczny.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Akurat dzial NBA wyglada bardzo wporzadku. W temacie na listopad mamy 462 posty z czego tylko maly procent to typowe smieciowe rozmowy ????
V/ Nie miałem na myśli wkładu działu NBA tylko wkład kolegi wyżej...
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
ogólnie to chciałem zaoferować z racji na sporą ilość wolnego czasu swoją pomoc jeśli przy jakimś konkursie takowa będzie potrzebna...
druga sprawa, czy szykujecie może jakiś konkurs ze sportu/sportów zimowych?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Na pewno będzie z siatkówki. Pojawi się do 3 dni.
Inne konkursy już wkrótce, trzeba być na bieżąco, tym bardziej że zbliżają się święta i planujemy kilka atrakcji.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dużo konkursów dobiega lub dobiegła końca. Sportingbet sponsoruje Basket Cup. Po jego zakończeniu być może zasponsorują Hockey Cup.
Prawdopodobnie w styczniu rozpocznie się konkurs zimowy.
W styczniu także kolejna edycja Angielskiej Piłki w najlepszym wydaniu oraz jak co roku konkurs w piłce ręcznej.
Planuję również z 2 konkursy ogólne na przełomie grudnia i styczna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom