>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Konkursy i bonusy na Betsafe

betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Ostatnie godziny, by zostawić swoje typy w pierwszej kolejce Bitwy o Ekstraklasę. Już tylko nieliczni nie zostawili swoich typów. Macie czas do 18.00 więc do roboty!
Post konkursowy znajdziecie na blogu!
 
S 12

sick

Użytkownik
ludzie dajcie sobie spokój bo za chwilę będą płacze : &quot;nie dostałem maila wstukałem kod, zadziałało, wygrałem 1000 PLN i mi nie chcą wypłacić i dostałem blokadę, help help help !!!!!!11111eleven, złodzieje zlodzieje złodzieje&quot;
ogarnijcie się trochę
nie zadziałało - bo nie miało zadziałać - bo nie byłeś przeznaczony do promocji i nie dostałeś o niej informacji ...
a jak się komuś udało to mu życzę powodzenia .... dzięki takim numerom buki ograniczają promocje dla Polaków do minimum
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Pierwsze 100PLN rozdane. Zaczynamy walkę o następne, czyli druga kolejka Bitwy o Ekstraklasę!
Post konkursowy znajdziesz na blogu.
Na blogu zobaczyć można również tabelę po pierwszej kolejce.
UWAGA: Jeśli w pierwszych trzech kolejkach ktoś nie odda typu, to zostaje wypisany z drużyny, a na jego miejsce wskoczy inna osoba!
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Głosy ŁKS-u w Bitwie o Ekstraklasę w komplecie! ???? Czekamy na Lechię, która zaczyna mecz o 18 oraz Ruchu i Lecha, którzy mają czas do 20.30. Reszta może jeszcze trochę poleniuchować. Ale niezbyt długo, bo tylko do jutra!
Zapraszamy na blog osoby, które jeszcze nie zostawiły swojego typu.
 
D 208

daka58

Użytkownik
Witam mam pytanie odnośnie konkursów ,,Mecz dnia&quot; jeżeli trafiło się wynik a nie podało się strzelca bramki to nagroda przysługuje czy nie ?
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
jasne ze nie kolego ^^
Tutaj raczej niech wypowie się przedstawiciel Betsafe, poza tym czemu ot tak stwierdzasz z góry że nie? A co jeśli 0:0 to masz podać strzelca? Chyba niebardzo ;) Niepodanie strzelca równa się raczej nietrafieniu go, czy w wypadku 0:0 idealnemu chyba logicznemu rozwiązaniu? Chyba że przy 0:0 podasz sobie strzelca bo Ci się nudzi heh ???? Pozostawmy głos Betsafe ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pirowastone 27

pirowastone

Użytkownik
wygrywa ten ktory trafi wynik i w tym wypadku poda strzelaca, chyba ze sie obstawia wynik 0-0 to logiczne ze nie podajesz strzelca;) Jezeli nikt nie trafi strzelca choc wynik wytypuje to nagroda z konkursu przechodzi na nastepny dzien i nikt nie wygrywa. piss
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Chyba już wszystko jasne - dzięki pirOwaStone za dokładne wyjaśnienie. Tymczasem mamy dla Was konkurs - do wygrania 3 x 20PLN.
Konkurs dotyczy Betsafe Fantasy Liga - szczegóły na blogu.
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Trzecia kolejka Bitwy o Ekstraklasę w Betsafe! Zostawiłeś już typ swojej drużyny?
Jeśli nie, to zrób to już teraz!
Przypominamy, że jeśli ktoś nie zostawi typu w pierwszych trzech konkursach, to zostaje z niego wypisany. A także, że należy zostawić przynajmniej 10 na 13 typów, aby ubiegać się o nagrodę końcową!
Tabela po 2. kolejce BoE również na blogu.
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Przypominamy o zostawieniu swoich typów w Bitwie o Ekstraklasę, bo część osób wciąż nie zostawiło swoich typów, a ich czas się kończy - mecz Korony z Podbeskidziem już niedługo.
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
UWAGA: Można się zapisać do Bitwy o Ekstraklasę! Potrzebujemy 15 nowych graczy! Szczegóły na blogu.
Post konkursowy na 4. kolejkę również jest już dostępny.
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Z powodu problemów z blogiem, dzisiejszy konkurs Mecz Dnia odbywa się na naszym profilu na Facebooku!
Nagrodzimy 5 osób, które prawidłowo wskażą liczbę celnych strzałów w spotkaniu Barcelona - Leverkusen.
Zapraszamy na nasz profil.
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Przypominamy o zostawieniu swoich typów w Bitwie o Ekstraklasę! Wciąż brakuje wielu typów, a już dziś startuje następna kolejka! Zostaw swój typ już teraz!
UWAGA: Można się dopisać do konkursu! Szczegóły na blogu w poście &quot;Tabela BoE&quot;!
 
Do góry Bottom