>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Konkursy i bonusy na Betsafe

betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Witam! Klasyfikacja końcowa VII rundy Typera Betsafe oraz po pierwszej kolejce rundy VIII ukaże się dopiero w poniedziałek, 11 kwietnia. Przepraszam za opóźnienie.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
5 euro bez ryzyka w Kasynie Black.
Zagraj w Kasynie Black, a my damy Ci 5 euro od razu z powrotem jeśli z braku szczęścia przegrasz 5 euro ze swoich własnych pieniędzy. To jest oferta całkowicie bez ryzyka!
Oto w jaki sposób możesz zagrać bez ryzyka:
1. Zaloguj się do klienta Kasyna Black.
2. Udaj się do sekcji Cashier i dokonaj transferu kwoty minimum 5 euro do konta Kasyna Black
3. Zagraj w dowolną grę, jeśli okaże się, że przegrałeś swoje własne 5 euro otrzymasz od nas od razu ich zwrot.
Pospiesz się! Ta oferta jest ważna tylko do 9 kwietnia, do 23.59 CET
(5 euro oddają od razu, ledwo wyszedłem z kasyna, a już było na koncie z powrotem:razz ????
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Standardowe pytania, czy dla kazdego i jak z obrotem?
Dla każdego, obrotu brak.
Wpłaca się 5 euro do Kasyna Black to raz.
2. grasz za swoje 5euro i albo wypłacasz, jak coś Ci wpadnie dużego, albo przegrywasz 5euro całe.
3.wychodzisz z kasyna black i na koncie masz z powrotem 5 euro, które przegrałeś przed chwilą:razz:
4.Robisz z tymi 5 euro, co chcesz i... koniec wyjaśniania działania promocji:grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Weekendowy Quick Tip jest już otwarty! Czeka na Was kolejny kupon, w którym pula nagród wynosi 100 euro. Kupon jest otwarty do soboty, godziny 16.00.
Odwiedź blog Betsafe, znajdź i wypełnij swój kupon już teraz!
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Druga kolejka VIII rundy Typera Betsafe! Walcz o 240 złotych! Wejdź na blog i zostaw swoje typy w tym darmowym konkursie!
 
prof 12,6K

prof

Użytkownik
@up

Zastanawia mnie jedno , po co Betsafe rozdaje darmowe spiny skoro czesto nawet nieda sie ich uzyc. Czesto pojawia mi sie takie info &quot;gra chwilowo niedostepna prosze sprobowac ponownie pozniej&quot; i w ten o to sposob przepada kolejka. Chcialem z tego skorzystac ale widze ze niema to najmniejszego sensu.To nie pierwsza taka sytuacja , to sie nagminnie powtarza. 2 razy sprobowalem i 2 rundy przepadly wiec ja pasuje. Czy was tez to spotyka??
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
@up
Zastanawia mnie jedno , po co Betsafe rozdaje darmowe spiny skoro czesto nawet nieda sie ich uzyc. Czesto pojawia mi sie takie info &quot;gra chwilowo niedostepna prosze sprobowac ponownie pozniej&quot; i w ten o to sposob przepada kolejka. Chcialem z tego skorzystac ale widze ze niema to najmniejszego sensu.To nie pierwsza taka sytuacja , to sie nagminnie powtarza. 2 razy sprobowalem i 2 rundy przepadly wiec ja pasuje. Czy was tez to spotyka??
1.Masz zbyt słaby procesor,ogólnie komputer
2.Masz za bardzo obciążony komputer,zbyt dużo otwartych stron(mało pamięci ram)stąd komputer łapie zmułę i tracisz spina
3.Spróbuj w innej przeglądarce niż Firefox,ja miałem na niej dawniej problemy,obecnie spiny odpalam na Google Chrome
4.Zmiejsz podczas odpalania spinów okno przeglądarki,tak abyś tylko widział bęben gry
5.Powodzenia;)
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Miewałem podobnie, gdy grałem za swoją kasę, ale to przez to, że net mi słabo śmigał... W takich przypadkach obrót nie przepadał, tylko np. w Jack Hammer (w to głównie grywam), gdy już coś się zatrzymało i gra robiła się niedostępna, to po odświeżeniu przywracał się poprzedni stan gry... Więc zapewne po prostu we wspomnianych obrotach nic Ci nie wpadło, a nie je ot tak straciłeś...
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Typer Betsafe
Zostaw swoje typy w trzeciej kolejce VII rundy Typera! Do wygrania 240 złotych, a na półmetku wciąż może się wszystko zdarzyć!
Już teraz możesz znaleźć klasyfikację po dwóch pierwszych rundach.
Zapraszamy na blog Betsafe!
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Może brać udział i zbierać punkty do klasyfikacji generalnej. A jeżeli wygrał już to aby wygrać po raz kolejny musi dokonać przynajmniej minimalnego depozytu.
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Wielkanocny Quick Tip! 500 euro w puli!
Już od dziś możecie wypełniać swoje kupony Quick Tip przygotowane specjalnie na Święta! Jest to Wielka Noc, dlatego też pula nagród musi być Wielka! I jest - 500 euro!
Ale to nie wszystko! Możesz podwoić swoje wygrane z Quick Tipa! Jak?
Dowiedz się więcej tutaj odwiedzając nasz blog!
 
R 0

risto

Użytkownik
Ciekawe kiedy będą wreszcie wyniki.Według regulaminu macie jeszcze drogi betsafe niecałe 2 godziny...
Nie doczytałem,że chodzi o dzień roboczy...Post do usunięcia.
 
K 10

kgmarcin

Użytkownik
Może ktoś wytłumaczyć o co chodzi z dzisiejszą promocją wielkanocną (rozbite jajko) ? Udział w turnieju jest darmowy, dostajemy 500 Euro i kiedy to można wypłacić?
 
Do góry Bottom