>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Konkursy i bonusy na Betsafe

betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Typer Betsafe - do soboty, godziny 14.45 możecie jeszcze zostawiać swoje typy w 1. kolejce VII rundy. W puli 240pln i znów wszyscy startują z równymi szansami! Włącz się do gry i ponad 150 uczestników każdej edycji!
Weekendowy Quick Tip! Kupon weekendowego QT jest już otwarty! Wypełnij go do soboty, godziny 16.00, a weźmiesz udział w walce o 100 euro!
Mecz Dnia, a w nim, jak co dzień do wygrania 20 złotych. Dziś mecz Pogoń Szczecin - ŁKS.
Wszystko na blogu Betsafe!
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Mam pytanie odnosnie typera betsafe czy ta nagroda jest ograniczona czasowo, ze trzeba w iles dni ten bonus obrocic??
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
2. kolejka Typera Betsafe. Za nami pierwszy tydzień rywalizacji o 240 złotych - przed nami jeszcze trzy. Sprawdź, jakie mecze mogą dać Ci punkty w tym tygodniu.

W Meczu Dnia dziś do wygrania 60 złotych. Kto będzie górą - Barcelona czy Arsenal?
Zapraszam na blog Betsafe!
 
ogarniety 246

ogarniety

Użytkownik
Zostań milionerem z Millionaires Club III

Jak dostać 1€?;)

1. Zaloguj się do klienta Kasyna Black.✅
2. Udaj się do sekcji cashier, wpisz kod bonusu MILLION a następnie kliknij w “Transfer”.✅
3. Zaloguj się do maszyny wrzutowej Millionaires Club III gdzie znajdziesz swoje darmowe środki.✅

Darmowe środki trzeba wykorzystać przed 19 Marca, do 23:59 CET​

Obrót x50​
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Ostatnia kolejka VII rundy Typera Betsafe!
Weź udział w walce o 240 złotych już teraz! Do zdobycia wciąż jest jeszcze 14 punktów, więc wszystko może się zdarzyć. Zapraszam na blog do zostawienia swoich typów.
Na blogu jest wreszcie również klasyfikacja generalna po VI rundach. Zobacz ile masz punktów! Przypominam, że zwycięzca klasyfikacji generalnej otrzyma walizkę Betsafe do gry w pokera.
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Do 21.45 możesz wziąć udział w dzisiejszym konkursie Mecz Dnia, w którym do wygrania jest 60 złotych!
Zapraszam na blog Betsafe
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Kolejna kumulacja w Meczu Dnia. Dziś do wygrania jest 80 złotych nie przegap swojej szansy. Zapraszam na blog!
 
norek89 0

norek89

Użytkownik
Wygrałem na spinach w Betsafe 30 euro, nie wiem co teraz zrobic bo musze obrócić ;/ Ma ktos jakis pomysł jak mądrze to zrobic?:p
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Wygrałem na spinach w Betsafe 30 euro, nie wiem co teraz zrobic bo musze obrócić ;/ Ma ktos jakis pomysł jak mądrze to zrobic?:p
Farciarzu:razz: Ja całe 0.15 wygrałem:grin: Nie obrócisz znając życie :razz: Ale najlepiej np. w Jack Hammer graj po 0.50 lub więcej i licz, że będzie coś wpadało
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Kamilczesio4 nie mogę się z tobą zgodzić. Ja sam jakiś czas temu wygrałem koło 8 euro w kasynie black betsafe, z darmowego 1 euro. Z tego co pamiętam tam wymagany obrót wynosił 50x (trzeba było darmowym 1 euro zagrać za 50euro), no i mi się udało. Po obróceniu miałem właśnie koło 8 euro, przelałem to na sport i tam dograłem resztę do minimalnej wypłaty 50zł i wypłaciłem. Także wiem na sobie, że nie jest to ściema. Ale systemu niestety w kasynie nie ma żadnego, trzeba mieć po prostu szczęście. ????
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
W Typerze Betsafe rozpoczynamy zmagania w VIII rundzie! Na blogu znaleźć można już pierwszą kolejkę w walce o 240 złotych. Zostawiłeś już swoje typy?
Jeśli nie, to koniecznie odwiedź blog!
 
dtunam 1,1K

dtunam

Użytkownik
Już dawno zakończony został konkurs koszykarski, który odbywał się na tym forum i którego sponsorem był Bestafe. Chciałbym się więc dowiedzieć czy nagrody rzeczowe będą wysłane do zwycięzców?
 
V 5

viper993

Użytkownik
Witam!

Chciałem zapytać kiedy będzie końcowa klasyfikacja po ostatniej rundzie? Zawsze ukazywała się w czwartki a dziś piątek i nadal nie ma:? Z góry dzięki za odpowiedź!
 
Do góry Bottom