>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Konkursy i bonusy na Betsafe

Status
Zamknięty.
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
O jest już kasa na betsafe . Za 1 miejsce 250zł nie jest źle , trafilem 11/12 . Teraz tylko obrócić
&quot;Tylko&quot; obrócić? Musisz obstawić za łączną kwotę 1 500 pln po kursie co najmniej 1.8x2 by wypłacić (jeśli jeszcze będziesz miał co wypłacać :razz ????
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
A to nie jest tak ze AKO na kuponie ma byc 1.8?
...każdy kupon musi zawierać przynajmniej dwa zdarzenia o minimalnym kursie 1.80, a najniższy kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie nie może być niższy, niż 1.25.
Więc jeśli wrzucasz 2 spotkania na kupon to kursy żadnego z nich nie mogą być niższe niż 1.8. Następne zdarzenia (3 i więcej) nie mogą mieć kursów mniejszych niż 1.25.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Kupon musi mieć kurs większy niż @1,8 a zdarzenia na min, minimum dwa muszą miec kursy wyższe niż @1,25 przecież to oczywiste :|
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
...każdy kupon musi zawierać przynajmniej dwa zdarzenia o minimalnym kursie 1.80, a najniższy kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie nie może być niższy, niż 1.25.
Kupon musi mieć kurs większy niż @1,8 a zdarzenia na min, minimum dwa muszą miec kursy wyższe niż @1,25 przecież to oczywiste :|
Ja z górnego cytatu dosyć jasno wnioskuję:
- przynajmniej dwa zdarzenia z minimalnym kursem 1.8 (min. 2 x 1.80),
- na kupon nie można dorzucać kursów poniżej 1.25.

Może i to dziwne warunki, ALE dla mnie tak to wygląda... Jeśli jest inaczej to osoba pisząca te zasady ma wyraźny problem z zasadami interpunkcji lub świadomie chce wprowadzić ludzi w błąd. Fragment: &quot;przynajmniej dwa zdarzenia o minimalnym kursie 1.80&quot; da się zrozumieć chyba tylko w jeden sposób (2 x 1.80).
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
źle wnioskujesz, zwrot &quot;o minimalnym kursie 1.80&quot; dotyczy słowa kupon
...każdy kupon musi zawierać przynajmniej dwa zdarzenia o minimalnym kursie 1.80,
a najniższy kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie nie może być niższy, niż 1.25.powinien być tam przecinek ale i tak myślę żadna filozofia domyśleć sie czego dotyczy zwrot o kursie, zreszta w kolejnym fragmencie jest napisane o minimalnym kursie jednego zdarzenia.
Więcej książek mniej przed kompem ????
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
źle wnioskujesz, zwrot &quot;o minimalnym kursie 1.80&quot; dotyczy słowa kupon
...każdy kupon musi zawierać przynajmniej dwa zdarzenia o minimalnym kursie 1.80,
a najniższy kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie nie może być niższy, niż 1.25.powinien być tam przecinek ale i tak myślę żadna filozofia domyśleć sie czego dotyczy zwrot o kursie, zreszta w kolejnym fragmencie jest napisane o minimalnym kursie jednego zdarzenia.
Więcej książek mniej przed kompem ????

Jeśli ktoś zabiera się za pisanie regulaminu to chyba jednak nie po to, żeby inni musieli się domyślać o co chodzi i dopytywać. Dobrą radę mogłeś - przy okazji rozmowy na chacie - skierować do Pana Jakuba z supportu, gdyż to jego współpracownicy mają wstręt do znaków interpunkcyjnych :jezora:. To zdanie można było spokojnie rozbić na dwa i zapisać w taki sposób, żeby wszystko było jasne na pierwszy rzut oka ;).

Jestem pod wrażeniem Twoich zdolności paranormalnych w dziedzinie odgadywania myśli pracowników betsafe. Proszę jednak abyś nie wmawiał mi, że w tym potoku słów:

...każdy kupon musi zawierać przynajmniej dwa zdarzenia o minimalnym kursie 1.80, a najniższy kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie nie może być niższy, niż 1.25.

jest mowa o kuponie składającym się z min. dwóch zdarzeń, których suma kursów ma wynosić min. 1.8, bo tak nie jest :p.

Proszę też abyś nie uczył mnie języka polskiego. Śmiem twierdzić, że w czasie mojej edukacji trafiałem na lepszych od Ciebie nauczycieli. Jeśli oni nie dali rady mnie czegoś nauczyć to i Ty będziesz miał z tym problem.

Muskając delikatnie temat książek, który poruszyłeś, radzę: jeśli gustujesz w pisarzach, którzy prezentują podobny poziom do pracownika betsafe to lepiej te książki spalić i przejść się na spacer. Skorzysta na tym i ciało i umysł ;).

Nie daje mi spokoju edukacja pracownika betsafe, który stworzył ten tekst. Stawiania przecinków przed literą a uczy się dzieci w 1. klasie podstawówki, mamy tu jakiś punkty zaczepienia. Stawiania przecinków przed &quot;niż&quot;(?) lub po &quot;niższy&quot;(?) uczy się chyba tylko na specjalnym szkoleniu betsafe. Temat szkolenia: nawet idiota może spróbować napisać regulamin - najwyżej się mu nie uda. ????

Wracając jeszcze do zgadywania myśli pracowników betsafe. Być może niewielkim problemem jest domyślać się o co im chodzi. Myślałem jednak, że betsafe posiada pracowników kompetentnych, którzy potrafią posługiwać się językiem polskim. Tym razem to Ty miałeś rację, a ja najwyraźniej przeceniłem ich możliwości.

Wiem doskonale, że moje umiejętności językowe są słabe. Pełne rusycyzmów i nowomowy, która klepana dookoła zostaje w głowie. Jednak dla człowieka pracującego w supporcie język polski jest narzędziem pracy, więc wypadałoby się nieco przyłożyć i swoje narzędzie pracy szanować - okazując w ten sposób także szacunek dla klientów. Zwłaszcza w tekście, który można zredagować przed publikacją lub nawet później go poprawić (w chwili gdy pojawiły się pytania na ten temat). Dla mnie ten fragment, który cytowaliśmy ma inne znaczenie niż dla Ciebie. Od razu śmierdzi wprowadzaniem graczy w błąd.

bukzaplac już jakiś czas temu napisał o warunku 2 x 1.8 na kuponie. Pan z betsafe codziennie udziela się w tym temacie, napisał kilkanaście postów i w żadnym nie wyprowadził nas z toku myślenia 2 x 1.8. Mnie się to średnio podoba.
 
V 256

vernix

Użytkownik
Zawsze można sprawdzić, które kupony kwalifikują się do obrotu a które nie; wystarczy wejść w jakąkolwiek opcję wypłaty i pokazuje nam się monit za ile jeszcze musimy postawić, aby wykonać obrót ????
 
betsafe 20

betsafe

Użytkownik
Wygraj 20 złotych w prosty sposób! Należy dokończyć jedno z podanych zdań w zabawny sposób i liczyć, że to właśnie Twoja propozycja spodoba się najbardziej.
Szczegóły
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom