>>> Odbierz prawdziwy ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

Konkurs KONKURS: Obstaw każdą grupę Ligi Mistrzów i wygraj punkty reputacji!

Fortuna bonus
Status
Zamknięty.
Waldi1979 61,6K

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dołączył
03/2016
Posty
6382
GRUPA A
1. Bayern
2. Atlético
3. Lokomotiv Moskwa
4. Salzburg

GRUPA B
1. Real Madryt
2. Inter
3. Szachtar Donieck
4. Mönchengladbach


GRUPA C
1. Manchester City
2. Marsylia
3. Porto
4. Olympiakos

GRUPA D
1. Liverpool
2. Atalanta
3. Ajax
4. Midtjylland

GRUPA E
1. Chelsea
2. Sevilla
3. Rennes
4. Krasnodar

GRUPA F
1. Dortmund
2. Lazio
3. Zenit
4. Club Brugge

GRUPA G
1. Juventus
2. Barcelona
3. Dynamo Kijów
4. Ferencváros

GRUPA H
1. PSG
2. Manchester United
3. Lipsk
4. İstanbul Başakşehir

Analiza:

Kupon:
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
S 1,4K

sobolekk

Użytkownik
Dołączył
03/2015
Posty
852
GRUPA A
1. Bayern
2. Atlético
3. Salzburg
4. Lokomotiv Moskwa

GRUPA B
1. Real Madryt
2. Inter
3. Mönchengladbach
4. Szachtar Donieck


GRUPA C
1. Manchester City
2. Porto
3. Marsylia
4. Olympiacos


GRUPA D
1. Liverpool
2. Ajax
3. Atalanta
4. Midtjylland

GRUPA E
1. Chelsea
2. Sevilla
3. Rennes
4. Krasnodar

GRUPA F
1. Dortmund
2. Zenit
3. Lazio
4. Club Brugge

GRUPA G
1. Barcelona
2. Juventus
3. Dynamo Kijów
4. Ferencváros

GRUPA H
1. PSG
2. Manchester United
3. Lipsk
4. İstanbul Başakşehir
 
barti2000 5,3K

barti2000

Użytkownik
Dołączył
04/2019
Posty
423
GRUPA A
1. Bayern
2. Atlético
3. Salzburg
4. Lokomotiv Moskwa

GRUPA B
1. Real Madryt
2. Inter
3. Szachtar Donieck
4. Mönchengladbach

GRUPA C
1. Manchester City
2. Marsylia
3. Porto
4. Olympiakos

GRUPA D
1. Liverpool
2. Atalanta
3. Ajax
4. Midtjylland

GRUPA E
1. Chelsea
2. Sevilla
3 Rennes
4. Krasnodar

GRUPA F
1. Dortmund
2. Lazio
3. Zenit
4. Club Brugge

GRUPA G
1. Barcelona
2. Juventus
3. Dynamo Kijów
4. Ferencvaros

GRUPA H
1. PSG
2. Manchester United
3. Lipsk
4. İstanbul Başakşehir
 
chowirex 353

chowirex

Użytkownik
Dołączył
08/2015
Posty
467
Miasto
Kielce
GRUPA A
1. Bayern
2. Atlético
3. Salzburg
4. Lokomotiv Moskwa

GRUPA B
1. Inter
2. Real Madryt
3. Mönchengladbach
4. Szachtar Donieck

GRUPA C
1. Manchester City
2. Porto
3. Marsylia
4. Olympiakos

GRUPA D
1. Liverpool
2. Atalanta
3. Ajax
4. Midtjylland

GRUPA E
1. Sevilla
2. Chelsea
3. Krasnodar
4. Rennes

GRUPA F
1. Dortmund
2. Lazio
3. Zenit
4. Club Brugge

GRUPA G
1. Barcelona
2. Juventus
3. Ferencváros
4. Dynamo Kijów

GRUPA H
1. PSG
2. Manchester United
3. Lipsk
4. İstanbul Başakşehir
 
R 7,9K

rjastrzab

Użytkownik
Dołączył
11/2007
Posty
942
Miasto
Lódz
GRUPA A
1. Bayern
2. Atletico
3. Salzburg
4. Lokomotiv Moskwa

GRUPA B
1. Real Madryt
2. Inter
3. Szachtar
4. Mönchengladbach

GRUPA C
1. Manchester City
2. Porto
3. Marsylia
4. Olympiakos

GRUPA D
1. Liverpool
2. Atalanta
3. Ajax
4. Midtjylland

GRUPA E
1. Chelsea
2. Sevilla
3. Krasnodar
4. Rennes

GRUPA F
1. Dortmund
2. Lazio
3. Zenit
4. Club Brugge

GRUPA G
1. Barcelona
2. Juventus
3. Dynamo Kijów
4. Ferencváros

GRUPA H
1. PSG
2. Lipsk
3. Manchester United
4. İstanbul Başakşehir
 
nynek92 6,9K

nynek92

Użytkownik
Dołączył
03/2010
Posty
137
GRUPA A
1. Bayern
2. Atlético
3. Lokomotiv Moskwa
4. Salzburg

GRUPA B
1. Real Madryt
2. Inter
3. Mönchengladbach
4. Szachtar Donieck

GRUPA C
1. Manchester City
2. Porto
3. Marsylia
4. Olympiacos

GRUPA D
1. Liverpool
2. Atalanta
3. Ajax
4. Midtjylland

GRUPA E
1. Chelsea
2. Sevilla
3. Rennes
4. Krasnodal

GRUPA F
1. Dortmund
2. Lazio
3. Zenit
4. Club Brugge

GRUPA G
1. Juventus
2. Barcelona
3. Dynamo Kijów
4. Ferencváros

GRUPA H
1. PSG
2. Manchester United
3. Lipsk
4. İstanbul Başakşehir
 
shadow89 12,2K

shadow89

Ekstraklasa Expert
Dołączył
01/2019
Posty
975
Miasto
Dębica
GRUPA A
1. Bayern
2. Atlético
3. Salzburg
4. Lokomotiv Moskwa

GRUPA B
1. Inter
2. Real Madryt
3. Szachtar Donieck
4. Mönchengladbach

GRUPA C
1. Manchester City
2. Porto
3. Marsylia
4. Olympiacos

GRUPA D
1. Atalanta
2. Liverpool
3. Ajax
4. Midtjylland

GRUPA E
1. Sevilla
2. Chelsea
3. Rennes
4. Krasnodar

GRUPA F
1. Lazio
2. Dortmund
3. Zenit
4. Club Brugge

GRUPA G
1. Juventus
2. Barcelona
3. Dynamo Kijów
4. Ferencváros

GRUPA H
1. PSG
2. Manchester United
3. Lipsk
4. İstanbul Başakşehir

Analiza:

Kupon:
 
moleziusz 2,1K

moleziusz

Użytkownik
Dołączył
08/2017
Posty
518
GRUPA A
1. Bayern
2. Atletico
3. Slazburg
4. Lokomotiv

GRUPA B
1. Inter
2. Real
3. Szachtar Donieck
4. Mönchengladbach

GRUPA C
1. Manchester City
2. Marsylia
3. Porto
4. Olympiakos

GRUPA D
1. Liverpool
2. Atalanta
3. Ajax
4. Midtjylland

GRUPA E
1. Chelsea
2. Sevilla
3. Krasnodar
4. Rennes

GRUPA F
1. Lazio
2. Dortmund
3. Zenit
4. Club Brugge

GRUPA G
1. Barcelona
2.Juventus
3. Dynamo Kijów
4. Ferencvaros

GRUPA H
1. Lipsk
2. PSG
3. Manchester United
4. İstanbul Başakşehir
 
tomek2807 2,5K

tomek2807

Best of the Best
Dołączył
09/2017
Posty
143
GRUPA A
1. Bayern
2. Atletico
3. Lokomotiv
4. Slazburg

GRUPA B
1. Inter
2. Real
3. Mönchengladbach
4. Szachtar Donieck


GRUPA C
1. Manchester City
2. Olympiakos
3. Marsylia
4. Porto

GRUPA D
1. Liverpool
2. Atalanta
3. Ajax
4. Midtjylland

GRUPA E
1. Sevilla
2. Chelsea
3. Rennes
4. Krasnodar


GRUPA F
1. Dortmund
2. Zenit
3. Lazio
4. Club Brugge

GRUPA G
1. Juventus
2. Barcelona
3. Dynamo Kijów
4. Ferencvaros

GRUPA H
1. PSG
2. Lipsk
3. Manchester United
4. İstanbul Başakşehir
 
biniuu 2,1K

biniuu

Użytkownik
Dołączył
02/2018
Posty
214
Miasto
Konin
GRUPA A
1. Bayern
2. Atletico
3. Salzburg
4. Lokomotiv

GRUPA B
1. Real
2. Inter
3. Szachtar Donieck
4. Mönchengladbach


GRUPA C
1. Manchester City
2. Porto
3. Marsylia
4. Olympiakos

GRUPA D
1. Atalanta
2. Liverpool
3. Ajax
4. Midtjylland

GRUPA E
1. Sevilla
2. Chelsea
3. Krasnodar
4. Rennes


GRUPA F
1. Dortmund
2. Lazio
3. Zenit
4. Club Brugge

GRUPA G
1. Juventus
2. Barcelona
3. Dynamo Kijów
4. Ferencvaros

GRUPA H
1. PSG
2. Lipsk
3. Manchester United
4. İstanbul Başakşehir
 
premo23 365

premo23

Użytkownik
Dołączył
05/2010
Posty
45
Miasto
Zgorzelec
GRUPA A
1. Bayern
2. Atlético
3. Salzburg
4. Lokomotiv Moskwa

GRUPA B
1. Real Madryt
2. Inter
3. Szachtar Donieck
4. Mönchengladbach

GRUPA C
1. Manchester City
2. Porto
3. Marsylia
4. Olympiacos

GRUPA D
1. Liverpool
2. Atalanta
3. Ajax
4. Midtjylland

GRUPA E
1. Chelsea
2. Sevilla
3. Krasnodar
4. Rennes

GRUPA F
1. Dortmund
2. Lazio
3. Zenit
4. Club Brugge

GRUPA G
1. Juventus
2. Barcelona
3. Dynamo Kijów
4. Ferencváros

GRUPA H
1. PSG
2. Manchester United
3. Lipsk
4. İstanbul Başakşehir
 
chamberlain 13,9K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
10/2015
Posty
1112
Miasto
Biala Podlaska
GRUPA A
1. Bayern
2. Atlético
3. Salzburg
4. Lokomotiv Moskwa

GRUPA B
1. Inter
2. Real Madryt
3. Mönchengladbach
4. Szachtar Donieck

GRUPA C
1. Manchester City
2. Marsylia
3. Porto
4. Olympiacos

GRUPA D
1. Liverpool
2. Atalanta
3. Ajax
4. Midtjylland

GRUPA E
1. Chelsea
2. Sevilla
3. Krasnodar
4. Rennes

GRUPA F
1. Dortmund
2. Lazio
3. Zenit
4. Club Brugge

GRUPA G
1. Juventus
2. Barcelona
3. Dynamo Kijów
4. Ferencváros

GRUPA H
1. PSG
2. Manchester United
3. Lipsk
4. İstanbul Başakşehir
 
plebs 61

plebs

Użytkownik
Dołączył
05/2019
Posty
35
GRUPA A
1. Bayern
2. Atlético
3. Lokomotiv Moskwa
4. Salzburg

GRUPA B
1. Real Madryt
2. Inter
3. Szachtar Donieck
4. Mönchengladbach

GRUPA C
1. Manchester City
2. Porto
3. Marsylia
4. Olympiacos


GRUPA D
1. Liverpool
2. Atalanta
3. Ajax
4. Midtjylland

GRUPA E
1. Chelsea
2. Sevilla
3. Rennes
4. Krasnodar


GRUPA F
1. Dortmund
2. Lazio
3. Zenit
4. Club Brugge

GRUPA G
1. Juventus
2. Barcelona
3. Dynamo Kijów
4. Ferencváros

GRUPA H
1. PSG
2. Manchester United
3. Lipsk
4. İstanbul Başakşehir
 
L 0

lechson

Użytkownik
Dołączył
10/2020
Posty
4
GRUPA A
1. Bayern Monachium
2. Atlético Madryt
3. Lokomotiv Moskwa
4. RB Salzburg

GRUPA B
1. Real Madryt
2. Inter Mediolan
3. Szachtar Donieck
4. Borussia Mönchengladbach


GRUPA C
1. Manchester City
2. Olympique Marsylia
3. FC Porto
4. Olympiakos Pireus

GRUPA D
1. Liverpool
2. Atalanta
3. Ajax Amsterdam
4. Midtjylland

GRUPA E
1. Chelsea
2. Sevilla
3. Rennes
4. FK Krasnodar

GRUPA F
1. Borussia Dortmund
2. Lazio
3. Zenit St. Petersburg
4. Club Brugge

GRUPA G
1. Juventus
2. FC Barcelona
3. Dynamo Kijów
4. Ferencváros

GRUPA H
1. PSG
2. RB Lips
3. Manchester United
4. Başakşehir Istambul
 
I 0

IgooR-

Użytkownik
Dołączył
09/2020
Posty
3
GRUPA A
1. Bayern
2. Atlético
3. Salzburg
4. Lokomotiv Moskwa

GRUPA B
1. Real Madryt
2. Inter
3. Szachtar Donieck
4. Mönchengladbach

GRUPA C
1. Manchester City
2. Marsylia
3. Porto
4. Olympiacos

GRUPA D
1. Atalanta
2. Liverpool
3. Ajax
4. Midtjylland

GRUPA E
1. Chelsea
2. Sevilla
3. Rennes
4. Krasnodar

GRUPA F
1. Lazio
2. Dortmund
3. Zenit
4. Club Brugge

GRUPA G
1. Juventus
2. Barcelona
3. Dynamo Kijów
4. Ferencváros

GRUPA H
1. PSG
2. Manchester United
3. Lipsk
4. İstanbul Başakşehir
 
B 171

bartek2701

Użytkownik
Dołączył
12/2013
Posty
257
GRUPA A
1. Bayern
2. Atlético
3. Salzburg
4. Lokomotiv Moskwa

GRUPA B
1. Real Madryt
2. Inter
3. Szachtar Donieck
4. Mönchengladbach

GRUPA C
1. Manchester City
2. Marsylia
3. Porto
4. Olympiakos

GRUPA D
1. Liverpool
2. Ajax
3. Atalanta
4. Midtjylland

GRUPA E
1. Chelsea
2. Sevilla
3 Rennes
4. Krasnodar

GRUPA F
1. Dortmund
2. Zenit
3. Lazio
4. Club Brugge

GRUPA G
1. Barcelona
2. Juventus
3. Dynamo Kijów
4. Ferencvaros

GRUPA H
1. PSG
2. Manchester United
3. Lipsk
4. İstanbul Başakşehir
 
rekretyper 6,7K

rekretyper

Stanley Cup Champion
Dołączył
03/2016
Posty
1422
Miasto
Byl Bedzie Jest
Grupa A
Bayern
Atletico
Salzburg
Lokomotiv Moskwa

Grupa B
Inter
Real Madryt
Szachtar
M'gladbach

Grupa C
Man. City
Marsylia
Porto
Olympiakos

Grupa D
L'pool
Atalanta
Ajax
Midtjylland

Grupa E
Sevilla
Chelsea
Rennes
Krasnodar

Grupa F
Dortmund
Lazio
Zenit
Club Brugge

Grupa G
Juventus
Barcelona
D. Kijów
Ferencvaros

Grupa H
PSG
Man. Utd
Lipsk
Instanbul Başakşehir

Analiza:

Kupon:
 
jan-hochwander 302

jan-hochwander

Użytkownik
Dołączył
08/2017
Posty
13
Miasto
Łódź
GRUPA A
1. Atlético
2. Salzburg
3. Bayern
4. Lokomotiv Moskwa

GRUPA B
1. Inter
2. Real Madryt
3. Mönchengladbach
4. Szachtar Donieck

GRUPA C
1. Manchester City
2. Marsylia
3. Porto
4. Olympiakos

GRUPA D
1. Liverpool
2. Atalanta
3. Ajax
4. Midtjylland

GRUPA E
1. Sevilla
2. Chelsea
3. Krasnodar
4. Rennes

GRUPA F
1. Dortmund
2. Lazio
3. Zenit
4. Club Brugge

GRUPA G
1. Juventus
2. Barcelona
3. Dynamo Kijów
4. Ferencváros

GRUPA H
1. PSG
2. Lipsk
3. Manchester United
4. İstanbul Başakşehir
 
pawros 144

pawros

Użytkownik
Dołączył
01/2012
Posty
1464
Miasto
wloclawek
GRUPA A
1. Bayern
2. Atlético
3. Lokomotiv Moskwa
4. Salzburg

GRUPA B
1. Inter
2.Real M
3. Szachtar Donieck
4. Mönchengladbach

GRUPA C
1. Manchester City
2. Porto
3. Olympiacos
4. Marsylia

GRUPA D
1. Liverpool
2. Atalanta
3. Ajax
4. Midtjylland

GRUPA E
1. Chelsea
2. Sevilla
3. Krasnodar
4. Rennes

GRUPA F
1. Zenit
2. Lazio
3.Dortmund
4. Club Brugge

GRUPA G
1. Barcelona
2. Juventus
3. Dynamo Kijów
4. Ferencváros

GRUPA H
1.Lipsk
2. Manchester United
3. PSG
4. İstanbul Başakşehir
 
matelke222 4,7K

matelke222

Użytkownik
Dołączył
02/2018
Posty
519
GRUPA A
1. Bayern
2. Atlético
3. Lokomotiv Moskwa
4. Salzburg

GRUPA B
1. Real Madryt
2. Inter
3. Szachtar Donieck
4. Mönchengladbach


GRUPA C
1. Manchester City
2. Porto
3. Marsylia
4. Olympiakos

GRUPA D
1. Liverpool
2. Atalanta
3. Ajax
4. Midtjylland

GRUPA E
1. Chelsea
2. Sevilla
3. Rennes
4. Krasnodar

GRUPA F
1. Dortmund
2. Zenit
3. Lazio
4. Club Brugge

GRUPA G
1. Barcelona
2. Juventus
3. Dynamo Kijów
4. Ferencváros

GRUPA H
1. PSG
2. Manchester United
3. Lipsk
4. İstanbul Başakşehir
 
Status
Zamknięty.