>>> Odbierz prawdziwy ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

Konkurs KONKURS: Obstaw każdą grupę Ligi Mistrzów i wygraj punkty reputacji!

Status
Zamknięty.
ibis 25K

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dołączył
06/2010
Posty
5247
Miasto
Polska
Organizujemy mini konkurs na fazę Grupową Ligi Mistrzów

Do wygrania punkty reputacji!!!

Aby otrzymać nagrodę trzeba posiadać konto na forum.bukmacherskie.com

5 osób, które zdobędą najwięcej punktów otrzymają od Administracji punkty reputacji!
1. 600 pkt reputacji
2. 400 pkt reputacji
3. 300 pkt reputacji
4. 150 pkt reputacji
5. 100 pkt reputacji.


Na czym polega polega konkurs?

Otóż do rozpoczęcia pierwszej kolejki tegorocznej edycji Ligi Mistrzów czyli do 20 października obstawiamy kto zajmie dane miejsce w grupie.
Dla przykładu:

Grupa A po losowaniu:
1. Bayern
2. Atletico
3. Salzburg
4. Lokomotiw

Grupa A po 6. kolejce:
1. Atletico
2. Bayern
3. Salzburg
4. Lokomotiw


Wy tylko wstawiacie post z końcową klasyfikacją w grupie

Punktacja:
1. Za każdy poprawne wytypowane miejsce = 1 pkt
2. Analiza w dziale tematycznym Ligi Mistrzów od 20 października do 6 grudnia = 3 pkt

3. Screen kuponu zagrany choć z jednym spotkaniem z Ligi Mistrzów zagrany u jednego z Partnerów Forum (Fortuna, STS, Betfan, Betclic, forBET, ETOTO, Totolotek, LVBET, TOTALBet, eWinner) za min. 10PLN (5pkt)

Więcej informacji:
1. Nagrody otrzymają osoby, które PIERWSZE zdobędą największą ilość punktów.
2. WAŻNE! Link do analizy/kuponu wysyłacie do mnie na prywatną wiadomość, a ja umieszczam je w waszych postach z Typami (prosiłbym odrazu z linkiem do typów). Obie opcje nie są obowiązkiem do udziału w konkursie i nie musi to być analiza/kupon z pierwszej kolejki. Macie na to 6 kolejek.
3. Zakaz edycji postów pod kątem typowań
4. Typy podajemy do 20 października czyli przed rozpoczęciem 1. kolejki Ligi Mistrzów.
5. Po 6 grudnia czyli po szóstej kolejce Ligi Mistrzów sami podliczamy sobie punkty (poprzez cytat). Uprasza się o uważne rozliczanie swoich typów!

Miłej zabawy i do dzieła:


GRUPA A
1. Bayern
2. Atlético
3. Salzburg
4. Lokomotiv Moskwa

GRUPA B
1. Real Madryt
2. Szachtar Donieck
3. Inter
4. Mönchengladbach

GRUPA C
1. Porto
2. Manchester City
3. Olympiacos
4. Marsylia

GRUPA D
1. Liverpool
2. Ajax
3. Atalanta
4. Midtjylland

GRUPA E
1. Sevilla
2. Chelsea
3. Krasnodar
4. Rennes

GRUPA F
1. Zenit
2. Dortmund
3. Lazio
4. Club Brugge

GRUPA G
1. Juventus
2. Barcelona
3. Dynamo Kijów
4. Ferencváros

GRUPA H
1. PSG
2. Manchester United
3. Lipsk
4. İstanbul Başakşehir

Analiza:

Kupon:

 
Otrzymane punkty reputacji: +119
L 19K

lucaxx95

Użytkownik
Dołączył
08/2017
Posty
1987
GRUPA A
1. Bayern
2. Atlético
3. Salzburg
4. Lokomotiv Moskwa

GRUPA B
1. Real Madryt
2. Inter
3. Szachtar Donieck
4. Mönchengladbach

GRUPA C
1. Manchester City
2. Porto
3. Olympiacos
4. Marsylia

GRUPA D
1. Liverpool
2. Atalanta
3. Ajax
4. Midtjylland

GRUPA E
1. Chelsea
2. Sevilla
3. Krasnodar
4. Rennes

GRUPA F
1. Dortmund
2. Zenit
3. Lazio
4. Club Brugge

GRUPA G
1. Juventus
2. Barcelona
3. Dynamo Kijów
4. Ferencváros

GRUPA H
1. PSG
2. Manchester United
3. Lipsk
4. İstanbul Başakşehir
 
UlrichVonAmon 92

UlrichVonAmon

Użytkownik
Dołączył
09/2020
Posty
26
GRUPA A
1. Atlético
2. Bayern
3. Lokomotiv
4. Salzburg

GRUPA B
1. Inter
2. Real
3. Szachtar Donieck
4. Mönchengladbach

GRUPA C
1. Manchester City
2. Marsylia
3. Porto
4. Olympiakos

GRUPA D
1. Liverpool
2. Atalanta
3. Ajax
4. Midtjylland

GRUPA E
1. Chelsea
2. Sevilla
3. Rennes
4. Krasnodar

GRUPA F
1. Lazio
2. Dortmund
3. Zenit
4. Club Brugge

GRUPA G
1. Juventus
2. Barcelona
3. Dynamo Kijów
4. Ferencváros

GRUPA H
1. Manchester United
2. PSG
3. Lipsk
4. İstanbul Başakşehir
 
T 2,2K

typerbukmacher

Użytkownik
Dołączył
02/2016
Posty
470
GRUPA A
1. Bayern
2. Atletico
3. Salzburg
4. Lokomotiw Moskwa

GRUPA B
1. Inter
2. Real Madryt
3. Mönchengladbach
4. Szachtar

GRUPA C
1. Manchester City
2. Porto
3. Marsylia
4. Olympiakos

GRUPA D
1. Liverpool
2. Atalanta
3. Ajax
4. Midtjylland

GRUPA E
1. Chelsea
2. Sevilla
3. Rennes
4. Krasnodar

GRUPA F
1. Dortmund
2. Lazio
3. Zenit
4. Club Brugge

GRUPA G
1. Barcelona
2. Juventus
3. Dynamo Kijów
4. Ferencváros

GRUPA H
1. PSG
2. Manchester United
3. Lipsk
4. İstanbul Başakşehir
 
arass1 4,4K

arass1

Użytkownik
Dołączył
12/2012
Posty
684
GRUPA A
1. Bayern
2. Atletico
3. Salzburg
4. Lokomotiv Moskwa

GRUPA B
1. Real Madryt
2. Inter
3. Szachtar
4. Mönchengladbach

GRUPA C
1. Manchester City
2. Marsylia
3. Porto
4. Olympiakos

GRUPA D
1. Liverpool
2. Atalanta
3. Ajax
4. Midtjylland

GRUPA E
1. Chelsea
2. Sevilla
3. Rennes
4. Krasnodar

GRUPA F
1. Dortmund
2. Lazio
3. Zenit
4. Club Brugge

GRUPA G
1. Barcelona
2. Juventus
3. Dynamo Kijów
4. Ferencváros

GRUPA H
1. PSG
2. Manchester United
3. Lipsk
4. İstanbul Başakşehir
 
kacper091097 5,6K

kacper091097

Mistrz Europy U21
Dołączył
12/2015
Posty
624
GRUPA A
1. Bayern
2. Atlético
3. Salzburg
4. Lokomotiv Moskwa

GRUPA B
1. Real Madryt
2. Inter
3. Mönchengladbach
4. Szachtar Donieck

GRUPA C
1. Manchester City
2. Marsylia
3. Porto
4. Olympiakos

GRUPA D
1. Liverpool
2. Atalanta
3. Ajax
4. Midtjylland

GRUPA E
1. Chelsea
2. Sevilla
3. Rennes
4. Krasnodar

GRUPA F
1. Dortmund
2. Lazio
3. Zenit
4. Club Brugge

GRUPA G
1. Juventus
2. Barcelona
3. Dynamo Kijów
4. Ferencváros

GRUPA H
1. PSG
2. Lipsk
3. Manchester United
4. İstanbul Başakşehir
 
askamil 2,5K

askamil

Użytkownik
Dołączył
05/2019
Posty
116
GRUPA A
1. Bayern
2. Atlético
3. Lokomotiv Moskwa
4. Salzburg

GRUPA B
1. Real Madryt
2. Inter
3. Szachtar Donieck
4. Mönchengladbach

GRUPA C
1. Manchester City
2. Marsylia
3. Porto
4. Olympiacos

GRUPA D
1. Liverpool
2. Atalanta
3. Ajax
4. Midtjylland

GRUPA E
1. Chelsea
2. Sevilla
3. Krasnodar
4. Rennes

GRUPA F
1. Dortmund
2. Lazio
3. Zenit
4. Club Brugge

GRUPA G
1. Juventus
2. Dynamo Kijów
3. Barcelona
4. Ferencváros

GRUPA H
1. Lipsk
2. PSG
3. Manchester United
4. İstanbul Başakşehir
 
filipcz 1,1K

filipcz

Użytkownik
Dołączył
02/2017
Posty
179
Miasto
z Polski
GRUPA A
1. Bayern
2. Atlético
3. Salzburg
4. Lokomotiv Moskwa

GRUPA B
1. Real Madryt
2. Szachtar Donieck
3. Inter
4. Mönchengladbach

GRUPA C
1. Manchester City
2. Marsylia
3. Porto
4. Olympiacos

GRUPA D
1. Liverpool
2. Ajax
3. Atalanta
4. Midtjylland

GRUPA E
1. Sevilla
2. Chelsea
3. Krasnodar
4. Rennes

GRUPA F
1. Dortmund
2. Zenit
3. Club Brugge
4. Lazio

GRUPA G
1. Juventus
2. Barcelona
3. Dynamo Kijów
4. Ferencváros

GRUPA H
1. PSG
2. Lipsk
3. Manchester United
4. İstanbul Başakşehir
 
D 361

damekwtp

Użytkownik
Dołączył
03/2014
Posty
99
Miasto
Tczew
GRUPA A
1. Bayern
2. Atlético
3. Lokomotiv Moskwa
4. Salzburg

GRUPA B
1. Inter
2. Real Madryt
3. Mönchengladbach
4. Szachtar Donieck

GRUPA C
1. Manchester City
2. Marsylia
3. Porto
4. Olympiacos

GRUPA D
1. Liverpool
2. Atalanta
3. Ajax
4. Midtjylland

GRUPA E
1. Sevilla
2. Chelsea
3. Rennes
4. Krasnodar

GRUPA F
1. Dortmund
2. Zenit
3. Lazio
4. Club Brugge

GRUPA G
1. Juventus
2. Barcelona
3. Dynamo Kijów
4. Ferencváros

GRUPA H
1. PSG
2. Lipsk
3. Manchester United
4. İstanbul Başakşehir
 
elkaraso0o 568

elkaraso0o

Użytkownik
Dołączył
03/2014
Posty
178
Miasto
P-n
GRUPA A
1. Bayern
2. Atlético
3. Salzburg
4. Lokomotiv Moskwa

GRUPA B
1. Inter
2. Real Madryt
3. Szachtar Donieck
4. Mönchengladbach

GRUPA C
1. Manchester City
2. Porto
3. Marsylia
4. Olympiakos

GRUPA D
1. Liverpool
2. Atalanta
3. Ajax
4. Midtjylland

GRUPA E
1. Sevilla
2. Chelsea
3. Krasnodar
4. Rennes

GRUPA F
1. Dortmund
2. Lazio
3. Zenit
4. Club Brugge

GRUPA G
1. Barcelona
2. Juventus
3. Ferencváros
4. Dynamo Kijów

GRUPA H
1. PSG
2. Manchester United
3. Lipsk
4. İstanbul Başakşehir
 
igor123 2,6K

igor123

Użytkownik
Dołączył
05/2009
Posty
166
GRUPA A
1. Bayern
2. Atlético
3. Salzburg
4. Lokomotiv Moskwa

GRUPA B
1. Real Madryt
2. Inter
3. Monchengladbach
4.Szachtar Donieck

GRUPA C
1. Manchester City
2. FC Porto
3. Marsylia
4. Olympiakos

GRUPA D
1. Liverpool
2. Atalanta
3. Ajax
4. Midtjylland

GRUPA E
1. Sevilla
2. Chelsea
3. Rennes
4. Krasnodar

GRUPA F
1. Dortmund
2. Lazio
3. Zenit
4. Club Brugge

GRUPA G
1. Barcelona
2. Juventus
3. Dynamo Kijów
4. Ferencváros

GRUPA H
1. PSG
2. Lipsk
3. Manchester United
4. İstanbul Başakşehir

Kupon:
bez tytułu.JPG
 
zibi16 16,9K

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
08/2007
Posty
3883
GRUPA A
1. Bayern Monachium
2. Atlético Madryt
3. Red Bull Salzburg
4. Lokomotiv Moskwa

GRUPA B
1. Real Madryt
2. Inter Mediolan
3. Szachtar Donieck
4. Borussia Mönchengladbach

GRUPA C
1. Manchester City
2. FC Porto
3. Olimpique Marsylia
4. Olimpiakos Pireus

GRUPA D
1. Liverpool FC
2. Atalanta Bergamo
3. Ajax Amsterdam
4. Midtjylland

GRUPA E
1. Chelsea Londyn
2. Sevilla FC
3. Stade Rennes
4. Krasnodar

GRUPA F
1. Borussia Dortmund
2. Lazio Rzym
3. Zenit St. Petersburg
4. Club Brugge

GRUPA G
1. FC Barcelona
2. Juventus Turyn
3. Dynamo Kijów
4. Ferencváros

GRUPA H
1. Paris SG
2. Manchester United
3. RB Lipsk
4. İstanbul Başakşehir
 
K 2,1K

kamila365

Użytkownik
Dołączył
02/2018
Posty
585
GRUPA A
1. Bayern
2. Salzburg
3. Atletico
4. Lokomotiv Moskwa

GRUPA B
1. Real Madryt
2. Inter
3. Szachtar Donieck
4. Mönchengladbach

GRUPA C
1. Manchester City
2.Olipiacos
3. Porto
4. Marsylia

GRUPA D
1. Atalanta
2. Liverpool
3. Ajax
4. Midtjylland

GRUPA E
1. Sevilla
2. Chelsea
3. Krasnodar
4. Rennes

GRUPA F
1. Dortmund
2. Lazio
3. Zenit
4. Club Brugge

GRUPA G
1. Juventus
2. Barcelona
3. Dynamo Kijów
4. Ferencváros

GRUPA H
1. PSG
2. Lipsk
3. Menchester United
4. İstanbul Başakşehir
 
djkruko 3,5K

djkruko

Użytkownik
Dołączył
05/2009
Posty
565
Miasto
olkusz
GRUPA A
1. Bayern
2. Atlético
3. Salzburg
4. Lokomotiv Moskwa

GRUPA B
1. Inter
2. Real Madryt
3. Donieck
4. Mönchengladbach

GRUPA C
1. City
2. Marsylia
3. Olympiacos
4. Porto

GRUPA D
1. Liverpool
2. Atalanta
3. Ajax
4. Midtjylland

GRUPA E
1. Sevilla
2. Chelsea
3. Krasnodar
4. Rennes

GRUPA F
1. Dortmund
2. Lazio
3. Zenit
4. Club Brugge

GRUPA G
1. Juventus
2. Dynamo
3. Barcelona
4. Ferencváros

GRUPA H
1. PSG
2. Manchester United
3. Lipsk
4. İstanbul Başakşehir
 
T 2,3K

tofik015

Użytkownik
Dołączył
12/2018
Posty
341
GRUPA A
1. Bayern
2. Atletico
3. Salzburg
4. Lokomotiv Moskwa

GRUPA B
1. Inter
2. Szachtar Donieck
3. Real Madryt
4. Mönchengladbach

GRUPA C
1. Manchester City
2. Porto
3. Marsylia
4. Olympiacos

GRUPA D
1. Liverpool
2. Atalanta
3. Ajax
4. Midtjylland

GRUPA E
1. Sevilla
2. Chelsea
3. Rennes
4. Krasnodar

GRUPA F
1. Dortmund
2. Lazio
3. Zenit
4. Club Brugge

GRUPA G
1. Juventus
2. Barcelona
3. Dynamo Kijów
4. Ferencváros

GRUPA H
1. PSG
2. Manchester United
3. Lipsk
4. İstanbul Başakşehir
 
flashgor 166

flashgor

Użytkownik
Dołączył
09/2020
Posty
5
GRUPA A
1. Bayern
2. Atletico
3. Salzburg
4. Lokomotiw Moskwa

GRUPA B
1. Inter
2. Real Madryt
3. Mönchengladbach
4. Szachtar

GRUPA C
1. Manchester City
2. Porto
3. Olympiakos
4. Marsylia

GRUPA D
1. Liverpool
2. Atalanta
3. Ajax
4. Midtjylland

GRUPA E
1. Chelsea
2. Sevilla
3. Rennes
4. Krasnodar

GRUPA F
1. Dortmund
2. Lazio
3. Zenit
4. Club Brugge

GRUPA G
1. Barcelona
2. Juventus
3. Dynamo Kijów
4. Ferencváros

GRUPA H
1. PSG
2. Manchester United
3. Lipsk
4. İstanbul Başakşehir
 
mrsmith 554

mrsmith

Użytkownik
Dołączył
12/2019
Posty
196
Miasto
KRK
GRUPA A
1. Bayern
2. Atlético
3. Salzburg
4. Lokomotiv Moskwa

GRUPA B
1. Real Madryt
2. Inter
3. Szachtar Donieck
4. Mönchengladbach

GRUPA C
1. Manchester City
2. Porto
3. Marsylia
4.Olympiacos

GRUPA D
1. Liverpool
2. Atalanta
3. Ajax
4. Midtjylland

GRUPA E
1. Sevilla
2.Chelsea
3. Krasnodar
4. Rennes

GRUPA F
1. Dortmund
2. Lazio
3.Zenit
4. Club Brugge

GRUPA G
1. Barcelona
2.Juventus
3. Dynamo Kijów
4. Ferencváros

GRUPA H
1. PSG
2. Lipsk
3.Manchester United
4. İstanbul Başakşehir
 
loki123 3,2K

loki123

Użytkownik
Dołączył
01/2016
Posty
513
Miasto
Ziebice
GRUPA A
1. Bayern
2. Atletico
3. Slazburg
4. Lokomotiv

GRUPA B
1. Inter
2. Real
3. Szachtar Donieck
4. Mönchengladbach

GRUPA C
1. Manchester City
2. Porto
3. Marsylia
4. Olympiakos

GRUPA D
1. Liverpool
2. Atalanta
3. Ajax
4. Midtjylland

GRUPA E
1. Chelsea
2. Sevilla
3. Rennes
4. Krasnodar

GRUPA F
1. Lazio
2. Dortmund
3. Zenit
4. Club Brugge

GRUPA G
1. Juventus
2. Barcelona
3. Ferenvaros
4. Dynamo Kijów

GRUPA H
1. Manchester United
2. PSG
3. Lipsk
4. İstanbul Başakşehir
 
ibis 25K

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dołączył
06/2010
Posty
5247
Miasto
Polska
GRUPA A
1. Bayern
2. Atletico
3. Slazburg
4. Lokomotiv

GRUPA B
1. Real
2. Inter
3. Szachtar Donieck
4. Mönchengladbach

GRUPA C
1. Manchester City
2. Porto
3. Marsylia
4. Olympiakos

GRUPA D
1. Liverpool
2. Atalanta
3. Ajax
4. Midtjylland

GRUPA E
1. Chelsea
2. Sevilla
3. Krasnodar
4. Rennes

GRUPA F
1. Lazio
2. Dortmund
3. Zenit
4. Club Brugge

GRUPA G
1. Barcelona
2.Juventus
3. Dynamo Kijów
4. Ferencvaros

GRUPA H
1. Manchester United
2. PSG
3. Lipsk
4. İstanbul Başakşehir

Analiza:
 
Ostatnia edycja:
mateusz9681 519

mateusz9681

Użytkownik
Dołączył
09/2010
Posty
200
GRUPA A
1. Bayern
2. Atlético
3. Salzburg
4. Lokomotiv Moskwa

GRUPA B
1. Real Madryt
2. Inter
3. Szachtar Donieck
4. Mönchengladbach

GRUPA C
1. Manchester City
2. Marsylia
3. Porto
4. Olympiakos

GRUPA D
1. Liverpool
2. Atalanta
3. Ajax
4. Midtjylland

GRUPA E
1. Sevilla
2. Chelsea
3. Krasnodar
4. Rennes

GRUPA F
1. Dortmund
2. Lazio
3. Zenit
4. Club Brugge

GRUPA G
1. Juventus
2. Barcelona
3. Dynamo Kijów
4. Ferencváros

GRUPA H
1. PSG
2. Lipsk
3. United
4. İstanbul Başakşehir
 
Status
Zamknięty.