>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Konkurs dla użytkowników forum.bukmacherskie.com

benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Za ranking Polski nie ma żadnych nagród a 500 to są nagrody za ranking globalny,ale trzeba być w sublidze Unibetu
Za polski ranking są nagrody

1. miejsce: Wycieczka na Teneryfę dla 2 osób
2. miejsce: 1000zł na zakłady w Unibet + zestaw koszulka smycz i czapka
3. miejsce: 600zł na zakłady w Unibet + zestaw koszulka smycz i czapka
4. miejsce: 300zł w Unibet + zestaw koszulka smycz i czapka
5-10. miejsce: 200zł w Unibet
10-30. miejsce: 100zł w Unibet, 50% bonusu do depozytu up to 250zł
30 - 50. miejsce: 50zł w Unibet, 50% bonusu do depozytu up to 100zł
 
fokus 0

fokus

Użytkownik
te dzienny typy to sie codziennie wygrywa? czy na koniec mistrzostw? i gdzie jest jakas tabela do tego kto wygral w danym dniu itp?
 
L 0

lukech

Użytkownik
Ale i tak trzeba przyznać, że typowanie w tym konkursie bardzo przypomina po prostu loterię ????
Przewidzenie z góry wyników 64 meczów albo przewidzenie dokładnej minuty strzelonej bramki czy żółtej kartki.
Można nawet dobrze obstawić cały mecz, ale żeby być w top10 to trzeba po prostu mieć mnóstwo farta;)
 
G 35

gesio

Użytkownik
dla mnie tragedia to jest te ich liczenie pkt. wg mojego liczenia to wygladaja moje punkty kompletnie inaczej... :zoltakartka:
mozna gdzies zlozyc swoje zazalenia?
 
W 74

woofer001

Użytkownik
mam taki dziwny problem otoz jestem przekonany ze glosowalem na hiszpanie na mistrza i wszystko ladnie pieknie ale kilka dni temu patrze a tam mam wpisane ze mistrzem zostanie chile . Raczej sam tego nie zmienilem i w sumie kilka dni temu jeszcze traktowalem to jako zabawe ( a moze chile jednak zdobedzie mistrza) ale w przypadku wygranej hiszpani trafie idealnie final i pewnie troche punktow wpadnie oraz szansa na nagrody. Mieliscie ktos podobne zmiany w swoim typowaniu?
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Jeśli w ciągu np. tygodnia nie otrzymacie nicku danej osoby, to usuniecie ją z listy zwycięzców, a na jej miejsce wskoczy osoba z miejsca niżej, czy po prostu lista zostanie wysłana bez tych osób?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Kilka osób z forum załapało się do nagród z &quot;Unibet Polska - Pro Typer&quot;, więc ta informacja może się przydać:

Unibet Polska - Pro Typer
Monica
otrzymanym bonusem należy obrócić 8-krotnie
Bludek
po jakim kursie?
Monica
Chwileczkę, sprawdzam.
Monica
Dziękuję za oczekiwanie. Bonusem należy obrócić przy kursie minimalnym 1.60
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Jak się domyślam, Marcin w poniedziałek przekazał Unibetowi liste zwycięzców i wypłacenie nagród leży już tylko w rękach bukmachera, więc takie pytanie raczej kieruj do nich ;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Listę wysyłałem dzisiaj, gdyż czekałem cierpliwie na 2 osoby, które ostatecznie nie dostarczyły swoich danych.
Jak otrzymam info o dopisaniu nagród to dam znać.
Pozdrawiam
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Bez nerwów, pieniążki już przybyły na konto.

Bardzo fajnie Marcin, że udało się zorganizować naszą małą ligę. Inicjatywa na plus, wykonanie na plus. Dzięki!
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ze strony polskiej części pracowników Unibetu zachowanie poniżej krytyki.

Ze światowego rankingu dostałem mniej więcej dwa tygodnie po rozstrzygnięciu konkursu wszelkie informacje na maila, Pani z Londynu w bardzo rzeczowy i miły sposób ze mną pisze, kończę wszystko dogadywać co do nagrody za 2 miejsce na świecie czyli wycieczki do Barcelony.

Natomiast co do polskiego rankingu, to jest to żenujące. Nie mam innego słowa. Kontaktowałem się kilkukrotnie telefonicznie z supportem. Na początku jedna Pani powiedziała mi, że do 16 lipca wszystko mi przyślą mailem. Nie przysłali, więc wykonałem kolejny telefon. Pani podała następny termin - 23 lipca. Poza tym napisałem też maila do supportu angielskiego. Dostałem 3 dni później odpowiedź po polsku, o następującej treści:


Witam serdecznie !

Uprzejmie informuję, że po uzyskaniu odpowiedzi od naszego Wydziału zajmującego się nagrodami, otrzyma Pan informację drogą mailową lub telefoniczną pod koniec tygodnia o nagrodzie w konkursie Subliga Polska. Zajął Pan pierwsze miejsce w rankingu w Polsce, gdzie nagrodą jest wycieczka na Teneryfę. Nasz przedstawiciel Unibet skontaktuję się z Panem w tej sprawie, także proszę o cierpliwość. Wygrał Pan również wycieczkę do Barcelony/ lub Mediolaniu w rankingu światowym i zajał Pan w nim 2 miejsce premiowane powyższą nagrodą. Informacje o nagrodzie zostaną przesłane również drogą mailową lub telefoniczną w tym tygodniu poprzez firmę organizującą daną wycieczkę.


W razie jakichkolwiek wątpliwości bardzo proszę o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta.





Pozdrawiam,

Aneta

Biuro Obsługi Klienta



Co równoznaczne jest z tym, że do 25 lipca powinienem mieć na mailu jakąkolwiek informację dotyczącą tej wycieczki.

Przyszedł 25 lipca i nic. Więc kolejny telefon z mojej strony. Tym razem od razu zacząłem pytać o powody kolejnych przesunięć terminów, ale Pani potrafiła powiedzieć tylko &quot;proszę poczekać jeszcze trzy tygodnie, w tym czasie zostaną Panu przesłane informacje&quot;.
Trzy tygodnie mijają właśnie dziś i informacji żadnych.
Dziś dostałem za to po wykonaniu telefonu maila, że dziś nie mogą się skontaktować z działem odpowiedzialnym za moją nagrodę i pani ma nadzieję, że jutro otrzymam konkretne informacje.

Nie zmienia to jednak faktu, że Unibet zachowuje się poniżej wszelkiej krytyki, jest to po prostu żenujące. Nie wiem czy te panie z supportu nie mają żadnych informacji czy co się dzieje. Cisną mi się na usta naprawdę dużo mocniejsze słowa jednak wiem, że zostałoby to usunięte, więc muszę odpuścić. Ale konsekwencja ich pracowników jest na poziomie dziecka z zerówki i nie boję się tego powiedzieć. Są niesłowni i podają co rusz nieprawdziwe informacje.

Po prostu żenada.
 
Do góry Bottom