>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Konkurs dla użytkowników forum.bukmacherskie.com

ted 9,5K

ted

Forum VIP
1 dla wszystkich,
jaki to ma sens podawanie innego wyniku dla tego samego meczu , przecież zależy kazdemu zeby trafic jak najwiecej a nie słyszałem zeby w meczu padało kilka róznych wyników ????
 
G 277

geryx

Użytkownik
a ja sie tam nie moge zalogować, nawet jak pisze o przypomnienie hasła, przychodzi na maila, wklepuje i źle, a jak chce sie zarejestrować na mój mail to pisze mi że juz jest zarejestrowany. Obłęd.
 
czerniak 19

czerniak

Użytkownik
Mam pytanie, czy można gdzieś jeszcze zobaczyć jak się wytypowało wyniki wszystkich meczy, bo niektórych przecież nie pamiętam, a na moim koncie pisze, że moje wyniki nie są już dostępne publicznie :/
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Mam pytanie, czy można gdzieś jeszcze zobaczyć jak się wytypowało wyniki wszystkich meczy, bo niektórych przecież nie pamiętam, a na moim koncie pisze, że moje wyniki nie są już dostępne publicznie :/
Jak się zalogujesz wchodzisz w MOJE PROGNOZOWANIE i tam masz wszystko podane, co typowałeś ;)
 
czerniak 19

czerniak

Użytkownik
No właśnie o to chodzi, że ich tam nie ma. Wyświetla się komunikat: &quot;Przepraszamy, prognozy tej osoby już nie są publiczne&quot;. :-(
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Dołączyliście się do tej subligi Unibetu???
Bo mi ciągle wyskakuje: zła nazwa użytkownika lub hasło
A wpisuję takie dane jak mówi Unibet,czyli:
Nazwa subligi: Mundial Unibet
hasło: unibetpl 1
 
czerniak 19

czerniak

Użytkownik
Oczywiście wystarczyło udostępnić przegląd moich wyników dla wszystkich. To tak, jeśli ktoś miałby taki sam problem :razz:
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
A ja dołączyłem do subligi miałem normalnie pokazane że jestem a dzisiaj wchodze i nie mam subligi fb ;/ teraz sie zapisałem ponownie ale 3 mecze juz mi uciekły miał kotś też tak ?
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Jak jest z tymi nagrodamia? Nie chodzi mi o forumowe tylko za rankingi Globalne i Polskie?
Te 500 za globalne a za ranking Polski ?
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Dołączyliście się do tej subligi Unibetu???
Bo mi ciągle wyskakuje: zła nazwa użytkownika lub hasło
A wpisuję takie dane jak mówi Unibet,czyli:
Nazwa subligi: Mundial Unibet
hasło: unibetpl 1
Panowie ponawiam moje pytanie,bo pisałem do Unibetu 5dni temu i oczywiście zero odzewu do tej pory...O ile jeszcze w ogóle teraz można dołączyć do tej subligi...
A jest szansa na nagrody bo jestem w tej chwili na 31 miejscu w Polsce
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Jak jest z tymi nagrodamia? Nie chodzi mi o forumowe tylko za rankingi Globalne i Polskie?
Te 500 za globalne a za ranking Polski ?
Za ranking Polski nie ma żadnych nagród a 500 to są nagrody za ranking globalny,ale trzeba być w sublidze Unibetu
 
Do góry Bottom