>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Koniec Świata 2012r.

Status
Zamknięty.
P 0

pavlinho

Gość
Końca świata nie będzie bo Anię dopadła grypa.
Kobieto naprawdę wierzysz w te bajki? :| Prędzej stanie się to o czym pisał Ted, sam widziałem film na ten temat.
 
V 0

vip_madame

Użytkownik
Uwazasz ze Nibiru nie istnieje?

Szok!
Nibiru jest na razie po za układem i tak na prawde jak mowia sami naukowcy zobaczymy ja juz nie dlugo.
Fora profesjonalne? Nie wiem co maja wspulnego z profesjonalizem,ich argumenty mnie nie przekonowuja. Tak samo ja moge powiedziec,jakie sa dowody na to ze Nibiru nie istnieje?
O tym przeciez ze Nibiru istnieje nawet swojego czasu NASA mowila.
Z reszta jak Nibiru wejdzie na dobre w nasz uklad wtedy bedziemy znali wiecej informacji.
Co do tego ze Nibiru juz okrazalo nasza planete i nic sie nie wydarzylo,z tym tez sie nie zgodze.
Przeciez to sami
Majowie opisuja jak to bylo.Egipcjanie tez mowili o zagladzie.A proroctwo Orjona?
Wtedy po prostu Nibiru nie bylo tak blisko ziemi,byl calkowity inny uklad i polozenie planet.

A do tego dlaczego ja bym chciala zobaczyc koniec swiata odpowiedz jest prosta.-to bylo cos wyjatkowego,ludzie przez tyle tysiecy lat budowali swiat, a gdyby Nibiru to zniszczylo w chwile to by byla zaglada.
Cos co tyle lat trwalo wreszcie znalazlo by swoj koniec. Marze po prostu o tym by zobaczyc koniec cywilizacji czlowieka.Miec okazje widziec taki moment byl by bezceny.
Ludzie gina w rozny sposob ale zadna okolicznosc nie byla by zaszczytem jak bycie jedna z ostatnich osob ludzkosci. Tak wyglada
moje zdanie na ten temat i na prawde wierze ze to Nibiru spelni te marzenie.
Jestem tylko ciekawa waszego zdania a mianowicie czy wy chcieli byscie aby to 2012 roku nastapil koniec swiata? Proponowalam nawet aby zalozyc tu jawną ankiete,lecz na razie mi Moderator nie odpisal,mysle ze wynik takiej ankiety by nie byl jednostronny.
 
shen 408

shen

Użytkownik
ty naprawde masz coś z głowa,albo to co się tu dzieje to jakaś ponura farsa :|
kupony nie wchodza ? ????
 
P 0

patryk_1425

Użytkownik
Dobra powiedzmy, że Nibiru to prawda to tutaj jest filmik jak będzie wyglądać ziemia w 2012
http://pl.youtube.com/watch?v=cZPB1TaF83A&amp;amp;feature=related
I z tego wynika, że Polska będzie nie tknięta. Edit: Część wykładu francuskiego socjologa:
“Tak - fajnie, można obalić te mity w 5 minut obalając podstawy. Po pierwsze - 10 000 lat temu powstało rolnictwo, system agrarny na ziemi. Wcześniej ludzie prowadzili koczowniczy tryb życia. Czyli było to w 8000 r.p.n.e. - jak podaje amerykański socjolog - prof. Alvin Toffler. Niburu (bo tak nazywali ją Sumerowie) ma minąć Ziemię w 2012 roku. W układ słoneczny Niburu wchodzi co 3600 lat jak mówi MITOLOGIA sumeryjska. Jak każdy człowiek logicznie myślący napiszę, że w 1588 r. p.n.e Niburu musiało ostatni raz być w Układzie Słonecznym. Jaki z tego morał? Ano taki, że gdyby cała ta bajka z MITYCZNĄ planetą Niburu była prawdą to system agrarny zostałby wynaleziony i wdrożony w system życia ludzkiego nie w 8000 r. p.n.e., ale najwcześniej w 1588 r. p.n.e. - bo to wtedy miałaby miejsce apokalipsa z sumeryjskich mitów i stworzenie Ziemi (Sumerowie za pomocą Niburu tłumaczyli akt stworzenia świata, tak jak monoteiści tłumaczą go poprzez ingerencję Boga/Allacha/Jachwe). Już pomijam inne zbieżności z planetą X jak np. fakt, że planetę X nazywano pierwszą planetę za Plutonem - czyli Sedna (dziś uznawana za planetoidę, co ciekawe Sedna ma orbitę taką jaką opisywali Sumerowie pisząc o Niburu - więc może to właśnie obiekt, którego szukają zwolennicy teorii spiskowych!). Kolejny artefakt związany z tą planetą to Cheops. Jakaś banda ignorantów wierzy w to, że piramida Cheopsa ma związek z Niburu. Otóż Piramida Cheopsa została wybudowana w 2560 r. p.n.e. (wówczas zakończono jej budowlę). Zwolennicy teorii 2012 mówią, że piramida ta została wytworzona przez obcą cywilizację po to aby uchronić ludzkość w 2012 przed Niburu. Już pomijam fakt, że nawet gdyby Niburu istniało to nie jest dla Ziemi żadnym zagrożeniem bo jej orbita mija nie tylko Ziemię ale i Marsa i wychodzi poza wewnętrzną część układu słonecznego. Bardziej groźne byłyby jej księżyce, o ile w ogóle takowe istnieją. Wracając do Cheopsa - piramidę ukończono w 2560 r. p.n.e., Sumerowie twierdzili, że z Niburu na Ziemię zawsze schodzą jej mieszkańcy aby “odwiedzić Ziemian” i przekazać im nowo zdobytą wiedzę. I właśnie piramida Cheopsa miała być darem od mieszkańców Niburu dla Ziemian wg zwolenników teorii 2012. Co więcej - budowniczy piramidy Cheopsa miał posiąść tajemnicę dzięki, której Ziemia miała ocelać w 2012. Szkoda tylko, że data ostatniego minięcia Niburu przez Ziemię (i vice versa) miała rzekomo miejsce w 1588 r. p.n.e. a budowa piramidy w 2560 r. p.n.e. Jak widać nawet w tak prostych elementach jak budowa piramidy, Niburu, liczba 3600, która dla Sumerów miała takie znaczenie jak dla chrześcijan liczba 7 - nie są spójne! Już pomijam fakt, że twórcy tych bzdur mieszają kulturę Sumerów z kulturą Egipcjan, Majów, Azteków etc. To, że Sumerowie znali Ukłąd Słoneczny, planety ale i nie odróżniali sacrum od profanum - a co za tym idzie uważali planety za bogów - jest tylko dowodem na to, że na całą sprawę rzekomej planety Niburu uważam za element wiary, element sacrum Sumerów, a nie za fakt naukowy. I tylko jeszcze raz powtórzę - Sumerowie byli niezwykli, tak niezwykli, że dziś większość z nas nie jest w stanie zrozumieć poziomu abstrakcji sumeryksjich zapisków.
Jean-Luc Poitiers,
Socjolog Kosmosu,
Paris, 15.11.2003.”
Edit: Jeszcze coś dopowiem odnośnie Kalendarza Sumerów, który jest CYKLICZNY, co oznacza, że nie zakłada końca świata a jedynie jego “reaktywację” pisząc współczesnym jezykiem. Po za tym, 21 Grudnia 2012 w kalendarzu Sumeryjczyków, to nie jest 21 Grudnia 2012 w &quot;naszym&quot; kalendarzu, ponieważ:
Kalendarz sumeryjski
Sumerowie wynaleźli kalendarz – był to kalendarz lunarny (księżycowy), liczący 354 dni podzielonych na 12 miesięcy. Co kilka lat dodawany był przez władcę dodatkowy miesiąc, żeby utrzymać zgodność z rokiem słonecznym. Nie znano podziału roku na tygodnie. Za dni świąteczne uważano pierwszy, siódmy i piętnasty dzień każdego miesiąca. Sumerowie dzielili dzień na trzy części (rano, południe, popołudnie), z których każda liczyła dwie podwójne godziny. Z kolei godziny składały się z 60 minut, a minuty z 60 sekund. Noc analogicznie dzielono na wieczór, światło gwiazd i świt. Dzień trwał od naszej ósmej rano do ósmej wieczorem (doba sumeryjska liczyła tylko 12 godzin – sześć dziennych i sześć nocnych).
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
Uwazasz ze Nibiru nie istnieje?

Szok!
Nibiru jest na razie po za układem i tak na prawde jak mowia sami naukowcy zobaczymy ja juz nie dlugo.
Fora profesjonalne? Nie wiem co maja wspulnego z profesjonalizem,ich argumenty mnie nie przekonowuja. Tak samo ja moge powiedziec,jakie sa dowody na to ze Nibiru nie istnieje?
O tym przeciez ze Nibiru istnieje nawet swojego czasu NASA mowila.
Z reszta jak Nibiru wejdzie na dobre w nasz uklad wtedy bedziemy znali wiecej informacji.
Co do tego ze Nibiru juz okrazalo nasza planete i nic sie nie wydarzylo,z tym tez sie nie zgodze.
Przeciez to sami
Majowie opisuja jak to bylo.Egipcjanie tez mowili o zagladzie.A proroctwo Orjona?
Wtedy po prostu Nibiru nie bylo tak blisko ziemi,byl calkowity inny uklad i polozenie planet.

A do tego dlaczego ja bym chciala zobaczyc koniec swiata odpowiedz jest prosta.-to bylo cos wyjatkowego,ludzie przez tyle tysiecy lat budowali swiat, a gdyby Nibiru to zniszczylo w chwile to by byla zaglada.
Cos co tyle lat trwalo wreszcie znalazlo by swoj koniec. Marze po prostu o tym by zobaczyc koniec cywilizacji czlowieka.Miec okazje widziec taki moment byl by bezceny.
Ludzie gina w rozny sposob ale zadna okolicznosc nie byla by zaszczytem jak bycie jedna z ostatnich osob ludzkosci. Tak wyglada
moje zdanie na ten temat i na prawde wierze ze to Nibiru spelni te marzenie.
Jestem tylko ciekawa waszego zdania a mianowicie czy wy chcieli byscie aby to 2012 roku nastapil koniec swiata? Proponowalam nawet aby zalozyc tu jawną ankiete,lecz na razie mi Moderator nie odpisal,mysle ze wynik takiej ankiety by nie byl jednostronny.
no to w tym życiu raczej nie zobaczysz ...
a Ty dziewczyno lepiej idź sie zbadać ...
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Vip_Madame - daj sobie spokój, jednostka nie zdoła przekonać tłumu. Gdy się okaże to prawdą wtedy przyznamy Ci racje. Takze zachowaj to dla siebie i nie zakładaj już takich tematów.
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
Należysz może do jakiejś sekty??
Własnie miałem to napisac. Od początku pisania tych postów widze ze sekta nie jest tej pani obca.

A potem zapewne będziecie zbierac $$$ na budowanie schronów i innych niby to zagrozen dla ziemi i ludzkosci? ;)
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Temat otwarty jest jeszcze do godziny 23:59 dnia dzisiejszego. Potem zamykam.
Madame, jak masz ochotę to pisz do administracji już teraz.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
????

KONIEC SWIAT.....tfu, Tematu ????
Mógłby być ciekawy, ale Madame pisze tu teksty rodem z sekty. Więc zamykam, bo jeszcze ściągnie kogoś do siebie;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom