>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Koniec Świata 2012r.

Status
Zamknięty.
easy 3,1K

easy

Forum VIP
kurcze cos w tym jest zawsze czytajac posty Vip_Madame poprawia mi sie humor ???? tak samo bylo przy tym zyciu z bukmacherki..
Edit : zgadza sie ! juz sie boimy ... :/
 
vice-versa 22

vice-versa

Użytkownik
ale to nie są żadne powody do śmiechu... trzeba zdać sobie sprawę z powagi sytuacji, a niech Vip_Madame kontynuuje swoją działalność...
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Gdzieś czytałem ostatnio że naukowcy (neiwiem jakim cudem) zauważyli że nasza galaktyka jest kilkakrotnie cięższa niz przypuszczali = większy pęd,prędkość i szansa na zderzenie z inna galaktyka.
Ps. Nie piszcie juz glupot i przesłanek do Madame, nic o wrozbiarswie tylko o końcu swiata bo ciekawy temat
 
V 0

vip_madame

Użytkownik
Dziękuje Ted,za interwęcje,już pisałam do administracji forum poniewaz temat ten jest w dziale Hyde Park wiec,tematyka ogólna.
Założyłam ten temat nie po aby tu robic żarty tylko aby powstała ciekawa dyskusja. Ja również prosze nie pisać do mnie w tym temacie tylko pisac na temat i same posty wnoszace cos do tematu!
I na prawde prosze o kulturalną i na poziomie dyskusje,a moderatorów o pilnowanie pożądku.
---
Warto też zauważyć że naukowcy tą sprawe zaczynają traktować bardzo poważnie. I nie dlatego że o końcu świata mówią przepowiednie czy proroctwa Majów,tylko dlatego że przy takich bliskich kontaktach Ziemi z innym ciałem zawsze powstaje jakies ryzyko.
 
S 0

szmal

Użytkownik
zapewne my sami doprowadzimy do zaglady swiata. odpady radioatywne, bron jadrowa, zniszczenie oslony ozonowej, zbyt duzy poziom Co2 w atmosferze itd to wszystko niszczy swiat i nasza cywilizacje. meteroyty komety mozna chyba niszczyc, wtedy szczatki stapiaja sie w atmosferze ziemskiej i nie uderzaja w ziemie wiec tutaj nei widze zagrozenia.(chyba ze obiekt zagrazajacy ziemii jest ,,nieosiagalnych &quot; rozmiarow ) tehcnologia jest jzut aka zaawansowana ze mozemy przewidziec kiedy.
Poprawcie mnie jezeli cos niezbyt zwiazanego z prawda napisalem ???? Temat ciekawy wiec wyppowiadac sie:0
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Jesli nie nastapi III WŚ czy ataki terrorystyczne to powinno byc dobrze. Teraz czytam ze Korea chce z Chinami denuklearyzacji.
Hmm słonce sie kiedys wypali, i wysuszy nasza planete, sadze ze do tego czasu ludzie wykombinuja jak &#39;sterowac&#39; Ziemia ???? i nakieruja ja do innej galaktyki z nowym słoncem ;)
Obawiałbym sie klęsk żywiołowych, podobnych do tej:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Krakatoa
 
wielki_szlem 4

wielki_szlem

Użytkownik
Dziękuje Ted,za interwęcje,już pisałam do administracji forum poniewaz temat ten jest w dziale Hyde Park wiec,tematyka ogólna.
Założyłam ten temat nie po aby tu robic żarty tylko aby powstała ciekawa dyskusja. Ja również prosze nie pisać do mnie w tym temacie tylko pisac na temat i same posty wnoszace cos do tematu!
I na prawde prosze o kulturalną i na poziomie dyskusje,a moderatorów o pilnowanie pożądku.
---
Warto też zauważyć że naukowcy tą sprawe zaczynają traktować bardzo poważnie. I nie dlatego że o końcu świata mówią przepowiednie czy proroctwa Majów,tylko dlatego że przy takich bliskich kontaktach Ziemi z innym ciałem zawsze powstaje jakies ryzyko.
A mnie interesuje dokładna data końca świata i to ażeby wszyscy ją znali, a to dlatego że zacznie na ziemi powstawac pewien syndrom w obliczu którego wszystkie kobiety będą się oddawały mężczyznom, którzy akurat nawiną się pod rękę. Będzie to reakcja na to że koniec już blisko, więc trzeba będzie dobrze wykorzystac tę chwilę. Ogarnie nas zbiorowy orgazm, na chwile przed eksplozją słonecznego nasienia. Dobre nie? i naukowo potwierdzone.
Ps. A jako że jest to forum bukmacherskie, a ty droga zajmujesz się takimi rzeczami, z niecierpliwością czekam na twoje typy na najbliższe spotkania, bo domorosłych wróżbitów i czarodziejów od siedmiu boleści na forach do dawania typu jest od groma, a w tobie czuje potencjał kabalistyczny, więc może się coś z tego urodzi ????
 
V 0

vip_madame

Użytkownik
Oczywiscie jesli nie nastanie koniec swiata tego typu co zderzenie itp. To wlasnie co2 ,zmiany klimatu itp. W biegonach tez nie jest dobrze,co raz wiecej lodu topnieje a co za tym idzie zmniejsza sie powloka lodu ktory odbija promienie sloneczne.Natomiast gdy zamiast powloki lodu jest woda nastepuje brak odbicia i co raz wieksze zwiekszenie temperatury wody co ma skutki kolosalne w ocieplaniu klimatu.Najnowsze odczyty temperatury nie sa optymistyczne.

Wracajac do zderzenia z duza asteroida,Nibiru nikle szanse powodzenia mialo by zestrzelenie czy zmiana kursu tak poteznego,duzego obiektu i uzycie ladunku nuklearmego by nie pomoglo,co innego jakis maly obiekt ale nie taki typu Nibiru.
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
co do zmian klimatu... są one naturalnym ciągiem na który człowiek nie ma większego wpływu. klimat zmieniał się w przeszłości i będzie się zmieniał w przyszłości. i człowiek nie ma z tym nic wspólnego. a bajki typu zwiększanie co2 w atmosferze powoduję ocieplanie klimatu maja tylko powodować panikę wśród ludzi /taka gra polityczna../. naukowcy udowodnili już że ocieplanie się klimatu nie ma związku z ilością co2 w atmosferze. jest on spowodowany jakimś innym pierwiastkiem ale nazwy już nie pamiętam:p
a koniec świata... &#39;nie znacie dnia ani godziny..&#39; ????
a jakieś tam nibru czy inne x-paxy w chu*a lecą a nie w ziemie za przeproszeniem :p
 
P 0

patryk_1425

Użytkownik
Kilka faktów, poczytajcie sobie profesjonalne, powtarzam profesjonalne fora na których można się wiele dowiedzieć:
http://astromaniak.pl/viewtopic.php?f=2&amp;amp;t=5910
http://astro-forum.org/Forum/index.php?showtopic=22430
Inny wpis z forum który świadczy na niekorzyść Nibiru: &quot;Jedna wielka lipa. Skoro co 3600 lat zbliża się do Ziemii, to My niemielibyśmy prawa juz istnieć, gdyby takie coś sie działo, co NIBY to ciało niebieskie robi. Dodatkowo ta planeta ma takie gabaryty, że gdyby leciała już od tych 3396 lat, na pewno byłoby ją widać zewsząd...&quot;
Tutaj ktoś wymyślił teorie jak zapobiec:
http://pl.youtube.com/watch?v=q5BwkTpkBgE
Tak planete nibiru opisuje wikipedia:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Nibiru
Wiele jest prognoz roku 2012: np.:
http://pl.wikipedia.org/wiki/New_Age
I na koniec jeszcze taki link: też warto się zapoznać:
http://www.rp.pl/artykul/9129,191783_Internet_jest_malo_wiarygodny.html
 
D 0

daniel999

Użytkownik
co do zmian klimatu... są one naturalnym ciągiem na który człowiek nie ma większego wpływu. klimat zmieniał się w przeszłości i będzie się zmieniał w przyszłości. i człowiek nie ma z tym nic wspólnego. a bajki typu zwiększanie co2 w atmosferze powoduję ocieplanie klimatu maja tylko powodować panikę wśród ludzi /taka gra polityczna../. naukowcy udowodnili już że ocieplanie się klimatu nie ma związku z ilością co2 w atmosferze. jest on spowodowany jakimś innym pierwiastkiem ale nazwy już nie pamiętam:p

a koniec świata... &#39;nie znacie dnia ani godziny..&#39; ????
a jakieś tam nibru czy inne x-paxy w chu*a lecą a nie w ziemie za przeproszeniem :p
Zgadzam sie. Zmiana klimatu - jak najbardziej. Efekt cieplarniany - bzdura wieksza od konca swiata w 2012 roku.
 
roxxo 0

roxxo

Użytkownik
zapewne my sami doprowadzimy do zaglady swiata. odpady radioatywne, bron jadrowa, zniszczenie oslony ozonowej, zbyt duzy poziom Co2 w atmosferze itd to wszystko niszczy swiat i nasza cywilizacje. meteroyty komety mozna chyba niszczyc, wtedy szczatki stapiaja sie w atmosferze ziemskiej i nie uderzaja w ziemie wiec tutaj nei widze zagrozenia.(chyba ze obiekt zagrazajacy ziemii jest ,,nieosiagalnych &quot; rozmiarow ) tehcnologia jest jzut aka zaawansowana ze mozemy przewidziec kiedy.
Poprawcie mnie jezeli cos niezbyt zwiazanego z prawda napisalem ???? Temat ciekawy wiec wyppowiadac sie:0
http://www.milanos.pl/video.php?cat=64&amp;amp;id=8453

polecam ;)
 
V 0

vip_madame

Użytkownik
Bardzo ciekawe informacje.
Zauwazylam ze duza ilośc ludzi co tam sama ma jakis sprzet do obserwacji mowi ze nic nie widzi,zadnej planety Nibiru.
To chyba jasne ze Nibiru na razie jeszcze nie widac a tym bardziej przez taki malo zawansowany sprzet.
Juz ponoc kolo maja,czerwca Nibiru bedzie mozna zobaczyc ale tez tylko z nie ktorych miejsc.
Teoretycznie Nibiru nie leci na Ziemie ale nie mamy zadnej pewnosci ze nasze obliczenia sa jak na razie prawiedlowe,ze Nibiru nie zmieni swojego kursu.
Co wtedy?
Wiadomo tez ze NASA czy kto kolwiej inny nie bedzie chcial o tym mowic,bo by to po prostu wywolalo panike.chaos.
Cos jednak musi byc na rzeczy,budowanie schronow,zapasy zywnosci,banki nasion( jest na youtube film o tym pod tytulem ,,Globalny bank nasion w norwegi 2008,,
).
Tak juz mowiac od siebie,bardzo bym chciala aby Nibiru zniszczylo Ziemie. To bylo by cos wspanialego przezyc tą chwile kiedy to nastepuje koniec. To bylby zaszczyt przezyc ta chwile.
Wyobrazacie sobie tą panike,tych wszystkich ludzi czekających na spotkanie z Nibiru,pieniadze by wtedy stracily wartosc.
Jestem tylko ciekawa czy kto kolwiek bylby w stanie przezyc taka zaglade.

Polecam jeszcze strone o Nibiru www.nibirux.prv.pl/nibiru.html
Jest tam duzo ciekawych informacji.
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Tak juz mowiac od siebie,bardzo bym chciala aby Nibiru zniszczylo Ziemie. To bylo by cos wspanialego przezyc tą chwile kiedy to nastepuje koniec. To bylby zaszczyt przezyc ta chwile.
Należysz może do jakiejś sekty??
 
P 0

patryk_1425

Użytkownik
Niewiem Vip Madame skąd bierzesz takie informacje i siejesz tylko strach wśród innych. Powiedziałem czytaj fora ale PROFESJONALNE:

Oto cytaty:
&quot;Wszyscy badacze fenomenu Nibiru znają zapewne dwa fakty:
1) Planeta ta zbliża się do ziemi z kierunku konstelacji Pasu Oriona.
2) Planeta jest już widoczna na południu globu za pomocą nawet amatorskich telskopów.
Natomiast wszyscy ludzie, którzy choćby w tym momecie mogą spojrzeć na nocne niebo wiedzą jedno - zarówno Orion jak i Pas Oriona są widoczne WYŁĄCZNIE NA NIEBIE PÓŁNOCNYM. Nie trzeba się więc wdawać w dalsze dywagacje na temat zupełnie arbitralnie obliczonego zbliżania się planety do słońca, które wskazuje na to, iż jej prędkość w zależności od upływu czasu rośnie i maleje (sic!) aby połączywszy przytoczone przezemnie powyzej fakty zrozumieć, że planeta nie istnieje. Ciekawe wnioski mogłyby wypłynąć np. z lektury Australijskich for paranormalnych (przecież można do nich dotrzeć) niech ich użytkownicy się wypowiedzą, choć jestem pewny, że byliby zszokowani dowiedziawszy się, że na niebie północnym Nibiru nie ma ???? zresztą nie trzeba szukać daleko wystarczy wpisać Nibiru w google w wyszukiwaniu stron polskich by znaleźć fora na których już parę ładnych lat temu toczyła się dyskusja o tym &quot;obiekcie&quot; patrząc na daty wpisów można przekonać się, że już w 2003 roku Nibiru miałobyć widoczne gołym okiem a w 2005 w dzień, co oczywiście nie nastapiło.&quot;

Jeszcze taka dygresja ode mnie. Gdy by założyć że Nibiru to prawda i leci do nas to Jedno mi się nie zgadza bo skoro czas obiegu Słońca przez Nibiru wynosił około 3600 lat. Tzn. że ostatni raz Nibiru była w okolicach Ziemi jakieś 3600 lat temu, czyli około 1600 r p.n.e (w przybliżeniu). To dlaczego wtedy nie wygineła cywilizacja Egipska ? Podobno Nibiru, niesie za sobą kataklizmy na skale światową, trzęsienia ziemi, wybuchy wulkanów, przebiegunowanie ziemi i wogóle koniec ludzi na ziemi - to w takim razie czemu np. cywilizacja egipska istaniała dalej i rozwijały się inne kultury? Przecież zgodnie z wszystkimi przesłankami około roku 1600 p.n.e powinien nastąpić globalny kataklizm - a jak wiemy niczego takiego nie było. Mało tego, gdyby coś takiego nastąpiło, na pewno wiedzielibyśmy o tym z historii i przekazów ze starożynego Egiptu lub innych kultur tamtego okresu. A tu nic... nie ma o tym w przekazach bo...po prostu nic takiego nie nastąpiło....a na pewno nie w skali globalnej.

Proponuje, rozmawiać na fakty i obliczenia a nie na domysły. Przecież w twoim tekście co chwila występują takie słowa jak: jeśli, prawdopodobnie, mają nastąpić. To są wszystko przypuszczenia. Jeszcze raz zachęcam do przeczytania tego:

I na koniec jeszcze taki link: też warto się zapoznać:

http://www.rp.pl/artykul/9129,191783_Internet_jest_malo_wiarygodny.html
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Ej ale jak juz bedzie ten koniec to STS bedzie chyba nie????
Na pewno to będzie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, bo oni mają grać o jeden dzień dłużej:-D

Wracając do tematu to koniec świata na pewno będzie, ale raczej nie taki jak to niektórzy przewidują, jakiś taki science fiction, tylko po prostu za kilka miliardów lat układ słoneczny przestanie istnieć, ale na 100% nie nastąpi to w 2012, dlaczego akurat w tym roku? Wcześniej na całym świecie była plotka ze koniec swiata nastąpi w 2000r. i jakoś nastał rok 2000, minął, rozpoczął się następny i jakoś większych zmian nie widać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom