>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

kolejne gole- piłka ręczna

howardwebb 47

howardwebb

Użytkownik
Otóż
Sprawa wygląda bardzo nieskomplikowanie. Stawiamy progresywnie na drużynę słabszą, że ten o to team rzuca same np nieparzyste bramki- pierwszą, trzecią, piątą itd.
Przyjmując szacunkowy kurs na poszczególną bramkę 1.9 zaczynamy grać niech to będzie od zetówki :razz:
1x1,9 na bramkę numer 1 ⛔
3x1,9 na bramkę numer 3 ⛔
9x1,9 na bramkę numer 5 ⛔
27x1,9 na bramkę numer 7 i jest✅
szybciutko kalkulujemy- na czysto 11,3. Ok, nie są to kokosy ale zarabiamy tyle przez ( znowu szacunkowo) 7 minut.
Mecze o wyjściowym kursie 1.35-3.1 nie kończą nie wynikami 30:5. Tego tłumaczyć głębiej nie trzeba, poszczególne drużyny nie rzucają non toper parzystą liczbę, dochodzi do mnóstwa zwrotów akcji.
Nie jestem gołosłowny, śledziłem kilka meczów zanim tak zagrałem właśnie wczoraj troszkę czeską piłkę i portugalską od ok 16 minuty meczu do 50 Braga- Sporting Horta czy coś. Na czyściocha 95,34 zł ???? oczywiście jest to subiektywna opinia, ale dla mnie to nie jest tak wcale mało przez 34 minuty meczu klikania. Aby nie być gołosłownym przejdźmy do obrazka, Pokazałem taki najbardziej podnoszący ciśnienie fragment gdzie czekałem na dana bramkę aż 5 serii stawiając za 81 zł. Bywało, że nie miałem okazji grać nawet za 9 zł.

Minusy
osłabienia zespołów, które baardzo wpływają na stawki buka, niech seria niemocy trwa dłużej, dochodzi osłabienie i możemy byc zmuszeni do na prawdę wysokich obstawień.
zawieszki buka, blokowanie zakładów, szybka gra zespołów umozliwiająca klikanie na każdego np nieparzystego gola.

Jednak, mimo szczegółowych obserwacji dobierając odpowiednie spotkanie możemy ciułać po złotówie do skarbony ;)
Jeszcze jedno- kwestia matematyczna. Niemożliwe jest albo wielce nieprawdopodobne jest to żeby poszczególna drużyna rzucała swoje bramki tylko na nieparzystą sumę... :cool: Ot cały myk systemu
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Każdy wynik lub seria na ⛔ jest zawsze dla typu przeciwnego wynikiem lub serią na ✅ - więc w tak szybkim co do punktowania sporcie , możesz rozważyć grę progresją obustronną.
 
howardwebb 47

howardwebb

Użytkownik
Każdy wynik lub seria na ⛔ jest zawsze dla typu przeciwnego wynikiem lub serią na ✅ - więc w tak szybkim co do punktowania sporcie , możesz rozważyć grę progresją obustronną.
no własnie nie zawsze się da, szybkie akcje tzw wymiany ciosów blokują nieraz takie zakłady, a my cały czas kaske kładziemy :/
 
howardwebb 47

howardwebb

Użytkownik
System jak do tej pory sprawdza się doskonale. Największa stawka za jaką zagrałem to 81 zł. Wprowadziłem także małą modyfikację, lepiej grać wyrównane ofensywne drużyny, ponieważ kursy i tak oscylują w granicach od 1.8 do 2.1, a pewność trafień większa ;)
 
howardwebb 47

howardwebb

Użytkownik
O godz 10:30 zapowiada się ciekawy mecz w ruskim szczypiorniaku.
Energija voronezh- cheljabińsk
1.7-2.4
over 56
kursy zaproponowane przez bet365
gram kolejne parzyste gole gospodarzy, zobaczymy co się urodzi
 
howardwebb 47

howardwebb

Użytkownik
O godz 10:30 zapowiada się ciekawy mecz w ruskim szczypiorniaku.
Energija voronezh- cheljabińsk
1.7-2.4
over 56
kursy zaproponowane przez bet365
gram kolejne parzyste gole gospodarzy, zobaczymy co się urodzi
no i dupa, bet znowu przycina nie dysponując zdarzenia live...
 
howardwebb 47

howardwebb

Użytkownik
Wskoczył totalnie z niczego szczypior łotewski... o bardzo tajemniczych kryptonimach niczym spodki kosmiczne ze star treka
LSPA/NB San- HG Ogre
1.1-6.5
✅20.95
 
Do góry Bottom