>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolejka rezerwowa Enea Ekstraliga - 9 czerwca

Status
Zamknięty.
B 44

bjerne

Użytkownik
Przepraszam, tylko kolego składy chyba się znacząco zmieniły ? Tak. Dziękuje.

Archeologiem nie warto być, ale jeżeli już chcesz być to pytanie.

Obecny skład Gorzowa jest chyba diametralnie inny od ubiegłorocznego?

Więc jakim prawem porównujesz ?

Skład Gorzowa jest o wile gorszy niż ten z ubiegłego sezonu, więc nie rozumiem o co chodzi :-| To tak jakbyś porównał Golloba do Hliba.
 
R 67

route66

Użytkownik
Ozborn uważam ze przesadzasz analiza mało obiektywna pisana sercem nie rozumiem. Po pierwsze to ze ostatnio komisarz zatwierdził wam wykopki to nie znaczy że każdy następny też tak zrobi. Po drugie ten strojący fochy Gollob pokazał wczoraj gdzie ma takcie zdanie jak Twoje , wiadomo ze to motorarena ale jeśli nie posadzicie ziemniaków to po wczorajszym Gollob z Miedzakiem moga wozić Lindgren Bjerre to żadne wzmocnienie to nawet nie sa stranieri tylko najemnicy co jak pkazał mecz z Wrocławiem Fred po finale GP przywozi 3 pkt !Jednego czego mozna wam w tym meczu zazdroscic to juniorki ale ona moze nie pomoc a jeszcze jest z.z Ja obiektywnie stawiam na forum a osobiscie pograłem Torun +2,5 w betsafe ✅
W ogole o jakim leku miedziaka mówisz?
Shemek Pawlicki - Bjerre 1,40 + Kasprzak Ljung 1,30 Betsafe ⛔ Bjerre rakieta
O Bjerre mam swoje zdanie to kula u nogi każdego klubu ktory go kupuje żużlowemu bogu dziękuje ze nigdy moje oczy nie oglądały go w składzie Jaskółek. Myślę że to dziś Kenio w dużej mierze zawali wam mecz . Krzysiek mega forma , szkoda ze teraz beton na Olimpico ale jak to się mówi jak sie jest w gazie to sie wszędzie pojedzie a na dodatek jeden start wiecej z racji z.z a jesli Gorzów 6 to i może na taktyka sie załapie?
Pozdrawiam
 
C 407

cekaem

Użytkownik
a co myślicie o graniu na Włokniarz jest ktoś w temacie?
Pomimo , że sercem jest za Włókniarzem to rozum mi podpowiada , że będzie bardzo ciężko i po takim kursie nie ma sensu. Druga linia Falubazu doskonale czuje się na częstochowskim owalu. Davidson w Częstochowie notował fantastyczny sezon , natomiast Jabłuszko w barażach ze Startem latał aż miło. W sumie kto się źle czuje w Częstochowie. Tor ma sprzyjać walce nigdy nie jest preparowany, prędzej sprzyja gościom aniżeli gospodarzom jak mam przyjemność oglądać mecze na Olsztyńskiej. Do tego Adrenalina też wiele lat jeździł w Częstochowie. Z czysto bukmacherskiego punktu widzenia najprędzej skłaniałbym się w stronę handi +4,5 dla Falubazu.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
PGE Marma Rzeszów - Polonia Bydgoszcz 1 @ 1,55 ✅ ✅
PGE Marma Rzeszów - Polonia Bydgoszcz H(0 - 4) 1 @ 1,85 ✅ ✅
Tobet

Widzę, że dużo osób upatruje dziś niespodzianki w Rzeszowie. Powiem szczerze, że się dziwię. Bo jakie są ku temu podstawy? No bo przecież chyba nie obecna forma biało-czerwonych. Podsumujmy ostatnie występy Polonistów. Zawód z Gnieznem, zawód w Gorzowie, zawód w derbach, zawód z Gorzowem, zawód w Tarnowie oraz ostry wpiernicz w Lesznie. W każdym z tych meczów bukmacherzy jak i duża część typujących liczyli na dobry występ Polonii i się ... przeliczyli. Jak to mawiają specjaliści od sportów amerykańskich Polonia jest w tym roku 3-6 ATS z czego 3 razy byli lepsi od lini handicapowej w pierwszych 3 meczach. Potem za każdym razem przeceniano szanse Bydgoszczan. Po odejściu Kanclerza coś w tej drużynie gruchnęło i nie funkcjonuje do dzisiaj. Bo jak zaskoczył Kościecha, to zawiedli juniorzy. Hancock może i w innych ligach czy zawodach jeździ b.dobrze to w lidze wciąż zawodzi, Loktajew ostatnie mecze dramatyczne, aczkolwiek po nim spodziewam się nawet niezłego wyniku, bo na wyjazdach jest znacznie lepszy. Ale Andersen czy Buczkowski na wyjazdach są delikatnie mówiąc średni. Nie wspominam już o reszcie.
W Rzeszowie nie ma Nickiego ale jakie to ma znaczenie? Walasek to mocny kandydat do kompletu. Okoniewski czy Pavlić na swoim torze to też pewniacy do dwucyfrówki. Andersson czy Sówka przecież będą przywozić drugą linię gości. A i wątpię by Kościecha czy juniorzy byli lepsi od Lamparta. Też bym chciał żeby ekipa 0,5 raka została ukarana za te szopki, ale Polonia jest w chwili obecnej za słaba by ograć Marmę, nawet jadącą bez Nickiego. ML do dubla i handi w singlu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 46

karny

Użytkownik
a co myślicie o graniu na Włokniarz jest ktoś w temacie?
Powiem Ci, że po meczu ze Spartą jako kibic CKM byłem raczej pesymistycznie nastawiony na mecz z Falubazem. Jednak przy założeniu, że Grisza nie zaliczy już wpadki (4pkt. z Wrocławiem) a reszta powalczy jestem optymistą. Hampel jest strasznie chimeryczny w tym sezonie, Jonasson to cień zawodnika - ciągłe problemy ze sprzętem, choćby wczoraj na turniej. Jabłoński i Davidsson, którzy w moim odczuciu są jednak w trochę słabszej dyspozycji niż Holta i Szombierski (wracający do ogólnie niezłej formy). Oczywiście mocnymi punktami będzie Pepe i Dudek. Wracając jeszcze do CKM to juniorka powinna jednak robić swoje, ostatnio trwały ostre treningi na torze ;) Reasumując - obstawiam mecz na styku z wskazaniem na CKM.
 
J 13

jofranco

Użytkownik
Hampel chimeryczny ; ))) zabawne raptem jeden słabszy mecz na torze za którym nie przepada...
Zresztą gadalem z zapalonym fanatykiem falubazu i mowil ze slyszal ze Dobrucki mowil ze:
Koles który pojechal na zwiady obczaic jaki bedzie tor u cieslaka podal bledne info (cieslak załatwil nas torem tak samo jak zalatwil gorzow w play offach, kazdy falubaz mial zle dopasowany motor nic na trasie i nic ze startu! taka anegdotka o ostatnim wystepie ;)
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Po drugie ten strojący fochy Gollob pokazał wczoraj gdzie ma takcie zdanie jak Twoje , wiadomo ze to motorarena
No właśnie nie wiem po co to piszesz? Czy ja napisałem, że Gollob nie umie jeździć? Umie, jest wspaniały i w ogóle ale motoarena to zupełnie inna bajka i dobrze o tym wiesz.
W ogole o jakim leku miedziaka mówisz?
O takim, że postanowił chłopak poszaleć i po przejechaniu linii mety jechał bez trzymanki zaliczając dzwona i dalej nie jeździł tylko marudził jak cały Toruń, że tam była zastawiona pułapka, wykopka, wilczy dół i jak tego jeszcze nie nazwą.
Ok ale to wciaz nie sa dla mnie argumenty Słabiej od Miedziaka czy Golloba moga ppojechac Fred z Bjerre Sytuacja z Miedziakiem miała miejsce ale nie musi sie powtórzyć trochę wróżysz z fusów.
Każdy może pojechać gorzej od każdego. Napisałem, że chciałbym aby Lindgren, Bjerre i Zengota zrobili po 7pkt. To dużo? Z z/z jest spora szansa, że Gollob i Miedziński zrobią więcej niż 7pkt i tego też nie kwestionowałem. Co do &quot;sytuacji z Miedziakiem&quot; to też nie napisałem, że skoro się wtedy wypieprzył to teraz się to powtórzy tylko, że na kopie jeździ dużo słabiej.
 
R 67

route66

Użytkownik
No właśnie nie wiem po co to piszesz? Czy ja napisałem, że Gollob nie umie jeździć? Umie, jest wspaniały i w ogóle ale motoarena to zupełnie inna bajka i dobrze o tym wiesz.

O takim, że postanowił chłopak poszaleć i po przejechaniu linii mety jechał bez trzymanki zaliczając dzwona i dalej nie jeździł tylko marudził jak cały Toruń, że tam była zastawiona pułapka, wykopka, wilczy dół i jak tego jeszcze nie nazwą.
Ok ale to wciaz nie sa dla mnie argumenty Słabiej od Miedziaka czy Golloba moga ppojechac Fred z Bjerre ???? Sytuacja z Miedziakiem miała miejsce ale nie musi sie powtórzyć trochę wróżysz z fusów ???? . Mecz na pewno będzie ciekawy i kto miał racje przekonamy sie koło 17 30
a tak poza tym dziś mija 6 rocznica żużlowego tupolewa
9 Czerwiec 2007 roku wypadek Rodziny Gollobów z Rune Holta w Tarnowie przed meczem z Falubazem
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Start Gniezno - Unia Tarnów (zwycięstwo - trzydrogowo)
Typ: Unia Tarnów
Kurs: 1,83

Typ bardziej na Tarnów aniżeli przeciwko Gnieznu. Goście powrócili zza światów po fatalnym początku rozgrywek. Jest to przede wszystkim zasługa jadącego życiówkę Artioma Łaguty oraz bardzo dobrze jeżdżącego Maćka Janowskiego. Po krótkiej przerwie do składu wraca Madsen, który lubi i potrafi jeździć na twardych, technicznych torach. Formację seniorów dopełniają jeżdżący w kratkę Janusz Kołodziej (ciekaw jestem czy dzisiaj znowu pożyczy sprzęt od Magica) oraz Vaculik. Kilka punktów powinni także dorzucić młodzieżowcy, czyt. Kacper Gomólski, wychowanek Startu. Po drugiej stronie wielu chimerycznych zawodników. Póki co zaskakująco dobrze jedzie Davey Watt. Stabilnie i na wysokim poziomie jedzie też Matej Zagar. Niestety nad pozostałymi trudno się rozpływać. Co prawda coraz lepsze wyiki notuje Bjarne Pedersen, ale czy dzisiaj będzie w stanie pojechać pod &quot;dychę&quot;? Śmiem wątpić. Dalej są Ułamek i nieumiejący jeździć w Gnieźnie Świderski. Szalę zwycięstwa na korzyść gospodarzy mogliby ewentualnie przechylić juniorzy, którzy wydają się być mocniejsi (jako para) od gości. Żeby zgarnąć 2 pkt to Fajfer i Lisiecki musieliby wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności. Start to naprawdę fajna drużyna, której kibicuję, ale nie widzę ich dzisiaj w starciu z Unią Tarnów. Można próbować ujemne handi na gości (-2 - 2,05), ale opcja na samo zwycięstwo także ma spory kurs i zawsze daje 2 pkt marginesu.
Wynik: 50:40
Komentarz: Cudowny mecz Zagara. Dodatkowo na dobrym poziomie pojechali krajowi seniorzy. Start pokazał dzisiaj dużą siłę i aspiracje utrzymania Ekstraligi.

Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra (zwycięstwo - trzydrogowo)
Typ: Włókniarz Częstochowa
Kurs: 1,45

Falubaz jeździ fatalnie na wyjazdach, a Włókniarz musi w końcu przełamać złą passę w pojedynkach z zielonogórzanami. Okazja do tego jest niezła. Lwom skrzydeł powinno dodać ostatnie pewne zwycięstwo ze Spartą. Co prawda bonusa nie udało się obronić, ale coś drgnęło. Wynik jest tym bardziej imponujący, że bardzo słaby mecz odjechał Grisza. Dwa słabe mecze u siebie pod rząd? Nie sądzę. W końcu nieźle pojechała także młodzież Częstochowska. Dodatkowym atutem jest nowy trener, który już w przeszłości potrafił odmienić oblicze biało-zielonych.
Wynik: 42:48
Komentarz: Fatalna passa Włókniarza podtrzymana. Niestety nie da się wygrać meczu jeśli dwójka liderów robi razem... 14 punktów. Niebywałe.

Stal Rzeszów - Polonia Bydgoszcz (zwycięstwo - trzydrogowo)
Typ: Stal Rzeszów
Kurs: 1,40

Nie za bardzo wiem kim Bydgoszcz miałaby wygrać ten mecz. Ok, jest niezły Hancock, ale tor w Rzeszowie na pewno nie należy do jego ulubionych. Bydgoska młodzież wyraźnie przygasła. Dalej są: przeciętny Andersen, nierówno Loktaev, jadący poniżej swojego poziomu Buczkowski i syn marnotrawny Kościecha, któremu bardzo udał się poprzedni mecz na swoim torze przeciwko Startowi Gniezno. Jest jednak kolosalna różnica miedzy torem swoim a wyjazdowym i dzisiaj nie spodziewałbym się powtórki z rozrywki w wykonaniu Kostka. Stal po ostatniej kompromitacji w Lesznie będzie chciała odkupić winy wśród swoich kibiców. Już mecz z Wrocławiem pokazał, że brak Pedersena można dość szczelnie wypełnić. Andersson powinien znowu zdobyć kilka cennych oczek. Liderować na pewno będzie Walasek, któremu powinni wtórować Okoniewski i Pavlić. Są jeszcze dobrze jadący u siebie Sówka i wciąż liczący na przełamanie Lampart. Może naiwnie, ale ja rownież liczę na kilka punktów Dawida, którego punkty dadzą ostateczne zwycięstwo nad bydgoszczanami.
Wynik: 48:42
Komentarz: Stal wymęczyła zwycięstwo. Kapitalnie jechał Okoń. Dużo słabiej Andersson. Ten wynik świadczy przede wszystkim o słabości Polonii. Spadają.

Nicolai Klindt - Bartosz Zmarzlik (h2h - trzydrogowo)
Typ: Nicolai Klindt
Kurs: 1,95

Bartek powoli wraca do formy, ale głównie na swoim torze. Na wyjazdach wciąż dziaduje i nie sądzę, żeby na wymagającym torze we Wrocławiu potrafił się przełamać. Blamażu a&#39;la Bydgoszcz nie będzie, ale cudów także. Nicolai fajnie wprowadził się do drużyny w wyjazdowym meczu w Częstochowie, gdzie ku zaskoczeniu chyba wszystkich był bardzo jasnym punktem zespołu. Skoro na wyjeździe potrafił tak pojechać to dlaczego miałby dziadować u siebie? Liczę, że spasowany Dun pojedzie kilka dobrych biegów i przyczyni się do zwycięstwa Wrocławian.
Wynik: N.K. - (1,0,0) 1; B.Z. - (2,1,3,2,1,1) 10
Komentarz: A jednak Zmarzlik wystrzelił. Abstrahując od typu cieszę się, że pojechał na takim poziomie, bo to wielki talent i byłaby szkoda, gdyby popadł w szarzyznę ligową. Z kolei Mikołaj całkowicie zawiódł. 1 punkcik to zdecydowanie zbyt mało...

Jarosław Hampel (suma punktów - trzydrogowo)
Typ: Jarosław Hampel powyżej 10
Kurs: 1,61

Ostatnio Jarek zawiódł i to bardzo. Jednak w Częstochowie potrafi jechać. Liczę na porażkę Falubazu i to taką, która zmusi trenera gości do rezerwy taktycznej. W tej roli spełni się właśnie &quot;Mały&quot;. 11 oczek w 6 biegach? Do zrobienia!
Wynik: J.H. - (3,3,2,2,3) 13
Komentarz: Jarek pojechał świetne zawody. Może to będzie przełamanie? Oby, bo Jarek wciąż ma szanse na dobry wynik w SGP.

Peter Ljung (+5) - Niels Kristian Iversen (h2h - trzydrogowo)
Typ: Niels Kristian Iversen (-5* / *-5,5)
Kurs: 2,00

Duńczyk w tym roku jedzie kosmos. Jest bodaj najlepszym ligowcem w całym kraju. Dzisiaj Stal pojedzie po raz ostatni z Z/Z Daniela Nermarka. Jako że przewiduję pewne zwycięstwo gospodarzy to Iversen znowu będzie jechać 7 biegów. 2 biegi to spora zaliczka, która powinna pozwolić Nielsowi w pokryciu handicapu.
Wynik: P.L. - (0,1,0,2) 3; N.K.I. - (3,3,3,3,3,3) 18 =&gt; 3:12,5
Komentarz: Iversen to pieprzony terminator. WOW!

* * *
Betsson
Adrian Miedziński - Tomasz Gollob (h2h - dwudrogowo)
Typ: Adrian Miedziński
Kurs: 2,03

Adrian jest w fantastycznej formie, którą coraz częściej potwierdza także na obcych torach. Gollob w Lesznie spisuje się różnie. Fantastyczne mecze krzyżuje fatalnymi występami. Tomek obecnie nie jest w dobrej dyzpocyji i nie zmienią tego nawet 2 ostatnie wyścigi wczorajszych zawodów w Toruniu. Zakład postrzegam jako 50:50, z nawet lekką przewagą Adriana. Wobec tego wyższy kurs bierze górę.
Wynik: T.G. - (1,2,2,2,0,2) 9; A.M. - (0,1,1,3,1,1) 7
Komentarz: Niestety nie udało się. W kilku biegach Miedziński pogubił punkty, choć pod koniec już było wyraźnie lepiej. I tak obaj gwiazdorzy pozostali dzisiaj w cieniu Pawła Przedpełskiego (16+2 w 7!)!

Rune Holta - Rafał Szombierski (h2h - dwudrogowo)
Typ: Rune Holta
Kurs: 1,46

Nie za bardzo rozumiem tak wyrównane kursy. Rune przewyższa Rafał o klasę i nie powinien mieć problemu ze zdobyciem większej ilości punktów do Szuminy. Tym bardziej, że Holta zapewne pojedzie w nominowanych (w przeciwieństwie do Szombierskiego).
Wynik: R.H. - (3,2,0,3,0) 8; R.S. - (3,3,3,3,1) 13
Komentarz: Akurat Szumina musiał pojechać mecz sezonu... Ale widowisko zrobił przednie.

3/5
 
R 67

route66

Użytkownik
Protasiewicz - Jonsson - 1
Kurs 1,70
buk betsson
Dziwne bo Aj chyba nie jest w pełnej dyspozycji wczoraj w Parach zmieniany a nawet jak jechał to nie błyszczał podejrzewam ze noga daje o sobie znać a Pepe? 2 tygodnie temu można było o nim wiele niecenzuralnych slow napisać ale ten tydzień wiele zmienił ponad 10 w Tarnowie uchronił Falubaz przed blamażem w Szwecji tez dyszka + czwartkowy sparing z ogórkami 12 pkt więc Piotrek chyba sie odbudował i ide dzis jego scieżką
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ostatnio na treningu Ogór prezentował się dobrze. Widać, że czuje się świetnie u siebie. Nicolai również nieźle sobie radzi. Nie muszę chyba pisać, iż Ljung czy Batchelor również radzą sobie nieźle. Suchecki z nowym silnikiem radzi sobie także nieźle. Młodziki będą zapewne gorzej jeździć, ale do tego już przywykłem. Moim zdaniem kurs, który aktualnie prezentuje Tobet na wygraną Sparty do pobrania. Powinno się zakończyć triumfem Wrocławian. Baron zapowiedział, że u siebie muszę zrobić wszystko by wygrywać. Dzisiaj na pewno mają spore szanse. Brak Woffiego nie powinien skutkować zbyt dużą stratą. Duńczyk bowiem również jeździ naprawdę solidnie.
Sparta wygra, 1.73 Tobet, 1/10 ⛔ 42:48 - dzisiaj było widać brak Tajskiego :|
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Matej Zagar - Janusz Kołodziej 1 1,25 ✅
Krzysztof Kasprzak - Niels K. Iversen 2 1,40 ✅
@1,75 Betsafe ✅
Jeśli chodzi o pierwszą parę to Janusz ma olbrzymie problemy ze sprzętem. Pożycza mu &quot;fury&quot; Janowski ale to może działać w Tarnowie. Dzisiaj mecz wyjazdowy więc będzie o to o wiele wiele ciężej. Do tego jego przeciwnikiem jest Zagar chyba od tego sezonu król toru w Gnieżnie. Jego wyniki dla Startu na domowym torze to pod komplety więc dzisiaj Janusz nie powinien mu zagrozić a kto wie? Może Matej wyjedzie dzisiaj na tor sześc razy.. Jeśli chodzi o drugą parę to tutaj deklasacja w tym sezonie bo tylko raz Kasprzak był lepszy i to oczywiście bylo na domowym torze w Gorzowie. Wyjazdy to już nie ten Kasprzak a Iversen jedzie na wysokim poziomie wszędzie poza chyba tylko jednym spotkaniem gdzie zdobył 9 punktów. Uważam, że dzisiaj będzie pierwszoplanową postacią gości.
Davey Watt - Sebastian Ułamek 1 1,60 Betsafe ⛔ ? 3,0,0,0 :cool:
Przyznam się szczerze, że nie wierzyłem specjalnie w tego Watta a tymczasem jest na prawdę mocnym punktem swojej drużyny. Dzisiaj w prze z Piotrkiem który na pewno jest łatwiejszym partnerem niż Zagar a z nim właśnie pojedzie Ułamek. Sebastian zdecydowanie nie jeżdzi na miarę swoich możliwości. Występy w Anglii nie są przekładane na Polską ligę. Dzisiaj będzie na pewno mu ciężko o duża liczbę punktów a kto wie? Może będzie zmieniony przez jakiegoś juniora lub rezerwę taktyczną.
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Tak na szybko. Oferta z betsafe.

Lechma Start Gniezno - Unia Tarnów 2 @1.70
Maciej Janowski - Davey Watt 1 @1.50

Unia podniosła się po tym mizernym początku i nasza jazda zmierza ku lepszemu. Dziś powrót Madsena na pewno na plus niż Hougaard. Maciek stał się jednym z naszych liderów i jedzie na prawde bardzo dobrze.

Ponadto polecam:

Grzegorz Walasek - Greg Hancock 1 @1.65
Michael Jepsen Jensen - Rune Holta 1 @1.45

Krótko, bo czas nie pozwala.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Krótko bo zaraz startują:
Sportingbet: D. Andersson - H. Andersen (-3,5) 1 @ 1,75 ✅ ✅
Podbijam poprzedni typ. Skoro uważam, że Marma dziś wygra to Szwed musi zrobić duże punkty.
Hans na wyjazdach ze zmiennym szczęściem. Najpierw 9 pkt w Czewie, ale potem 6 pkt w Zielonej, 0 pkt w Lesznie, 2 pkt w Tarnowie i 5 pkt w Gorzowie. Dziś spod &quot;4&quot; może mu być ciężko bo układ pól i startów mocno niesprzyjający. A Hansi jak nie wejdzie w mecz, to potraf zrobić olimpiadę. Andersson narazie 3+1 z Tarnowem ale wtedy jechał jako strażak i był nieprzygotowany. Z Wrocławiem wykręcił już solidne 7+2. Dziś liczę na podobny występ, min. 5 pkt. Dodając do tego handi wydaje mi się to wystarczające.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Nie robię tego nigdy ale dzisiaj chce. Chce powiedzieć, że chłopak z Torunia który ma 18 lat mowa o Przedpełskim zrobił dzisiaj na mnie olbrzymie wrażenie. Jeśli tylko go kto przypilnuje to nie mam wątpliwości, że to nie bagatelny diament. Nie widziałem chyba jeszcze nigdy, żeby na tak trudnym torze chłopak który nie jeżdzi regularnie na nim objżedżał takich wyjadaczy tego toru jak Pawlicki bo tak można tego chłopaka już nazwać. Jeśli nic złego w Toruniu się nie wydarzy to nie widzę dla nich rywala. Chłopak wrócili z dalekiej podróży do tego meczu i prawie wygrali. Wróci Ward i skład będzie jeszcze bardziej mocniejszy. Nie mam wątpliwości, że Paweł co mecz na wyjeżdzie będzie dokładał z 5-7 punktów(nie mówiąc o tym co będzie robił na &quot;Motoarenie&quot; :cool: ) do tego czterech mocnych seniorów. Wygląda to na prawdę imponująco. Drugi temat to Polonia, nie mam na nich słów nie widzę ich w Ekstralidze ponieważ to już trzeci mecz wyjazdowy który tracą w ostatnich 3-5 wyścigach. Nie pamiętam jak w ostatnich spotkaniach było ale chyba przewagi nie było na poziomie 8 punktów jak dzisiaj. To na tyle jeśli chodzi o tą drużynę. I jeszcze chce powiedzieć, że nie wiem kompletnie o co chodziło Jarkowi został przyblokowany i tyle a chyba najbardziej bolało, że nie zrobił tego jakiś Emil tylko zwykły Szombierski.. Ale na prawdę Rafał po prostu rozegrał to po mistrzowsku tak jak by siedział w głowie Jarka i wiedział dokładnie gdzie będzie chciał jechać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom