>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Kolarstwo 2013 - Giro d'Italia (04.05-26.05)

Status
Zamknięty.
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Dziś startuję Giro d&#39; Italia więc podzielę się swoimi typami na ten wyścig.
Sam wyścig został już przestawiony, opisany. Zachęcam do oglądania relacji w Eurosporcie, spodziewam się dużych emocji także z udziałem polskich kolarzy.
Kilka moich typów na cały wyścig:
Klasyfikacja generalna: Vincenzo Nibali 3,00 sportingbet
Wyścig zapowiadany jest jako pojedynek Nibali - Wiggins. Na korzyść Wigginsa przemawiają czasówki + dwóch Kolumbijczyków do pomocy (Uran i Henao). Jednak Wiggo nie będzie miał Froome&#39;a do pomocy, a w tym sezonie jeździ raczej bez błysku. Ciągle mówił, że formę szykuję na Giro. Nibali wygrał już w tym roku dwa włoskie wyścigi: Tirreno - Adriatico i Giro del Trentino, raz w bezpośrednim starciu pokonał Wigginsa. Po przeprowadzce do Astany ma na pewno dodatkową mobilizację. Będę kibicował Enzo i mam nadzieję, że wygra cały wyścig.
Czołowa 10-tka - Przemysław Niemiec 4,00 sportingbet
Polski kolarz w tym sezonie jest bardzo dobrej formie. Ukończył w Top-10: Tirreno - Adriatico, Giro del Trentino i Volta a Catalunya. Jedyną przeszkodą w osiągnięciu dobrego wyniku może być Scarponi któremu Niemiec będzie musiał pomagać. Jednak liczę, że Przemek jest w jeszcze lepszej formie niż na początku sezonie i powalczy o Top-10 we włoskim Giro.
Plus trzy pojedynki, ale już bez większych analiz:
Wilco Kelderman - Przemysław Niemiec 1,35 bet365
O Polaku wspomniałem wyżej, jest po prostu dużo lepszym zawodnikiem od Keldermana.
Stefano Pirazzi - Juan Jose Cobo 1,70 bet365
Pirazzi to bardzo solidny, włoski góral. Zna dobrze tereny. W tym roku dobrze pokazał się w Giro del Trentino. Cobo to dla mnie kolarz jednego wyścigu potem już tylko słabe wyniki. Nie spodziewam się żeby przygotował dobrą formę na Giro.
Ryder Hesjedal - Samuel Sanchez 2,60 bet365
Typ trochę ryzykowny, bardziej przeciwko Hesjedalowi który słabo jeździ w tym roku. Nie ma szans powtórzyć wyniku z poprzedniego Giro. Sanchez jeździ bardzo solidnie, nieźle radzi sobie w górach. Po takim kursie można spokojnie próbować zagrać na zawodnika Euskaltel.
Ciekawi mnie forma w wyścigu takich zawodników jak: Cadel Evans, Ryder Hesjedal, Robert Kiserlovski, Samuel Sanchez czy Carlos Betancour. Na liście startowej bardzo dużo ciekawych nazwisk. Na pewno na górskich etapach walczyć będą włoscy kolarzy znający dobrze te podjazdy. Walczyć na pewno będą także Polacy. Liczę na dobry wyścig!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Na jutro planuję wygraną Garmin. Dzisiejszy stereotyp z 1 słabym etapem Cavy nie wyszedł(klasa co zrobił), to może mit o SKY zawalającym TTT się powiedzie.
Najgroźniejsza będzie Orica, ale dla nich najdogodniejsza byłaby krótsza czasówka tak 10-12 km. 1-2 miejsce typuję Garmin-Orica ze wskazaniem na Garmin.
TTT to oczko w głowie Vaughtersa i zawsze się spinają na te etapy. Przed rokiem wygrali drużynówkę na Giro.
Gdyby nie dzisiejszy upadek Millara to zagrałbym z większym przekonaniem.
Litwin, VdV, TomD, Stetina, Hesjedal w formie też potrafi pociągnąć, do tego doświadczony Hunter i strzykawka Dekker.

Nie wiem jak ugryźć parę: Astana - Blanco, planowałem coś spróbować na 1, ale kraksę miał Kessiakoff i chyba spasuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Dziś drugi etap Giro - drużynowa jazda na czas. To ważna próba dla faworytów, która w jakimś stopniu może ustawić taktykę zawodników na kolejne etapy.
Trasa etapu liczy 17,4 km. Zawodnicy spotkają na niej wiele zakrętów oraz licznie wzniesienia. Pierwszy pomiar czasu jest przewidziany Casamicciola Terme na 8 kilometrze zmagań. Istnieje możliwość wystąpienia niewielkich opadów. Kolarze będą musieli się zmagać z czołowym wiatrem.
naszosie.pl
Także zapowiadają się spore emocje, a pogoda może sprawić trochę problemów zawodnikom. Faworyci rywalizacji to na pewno Garmin i Orica. Wysoko powinny być grupy dwóch faworytów czyli Sky i Astana.
Trochę ciężko ugryźć ten etap, polecałbym coś z tego:
Top-3 - Orica Green-Edge 1,40 bet365 ⛔ 9 / Orica bardzo słabo
Zespół Orica Green-Egde to jeden z faworytów rywalizacji. W składzie wielu dobrych czasowców np: Tuft, Meier czy Weening + kilku z nich ma przeszłość na torze. Top-3 na dzisiejszy etap to chyba plan minimum tej grupy.
Sky - BMC 1,40 bet365 ✅ 1 - 12
Sky zawsze świetnie jeździło na czas, także w rywalizacji drużynowej. Tutaj muszą powalczyć o dobry wynik dla Wigginsa. Henao, Siwcow, Uran czy Cataldo to bardzo mocni kolarze. Powinni być lepsi od zawodników BMC.
Kursy bez szału, ale powinno spokojnie wejść...
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Giro się zaczęło a tu trochę kicha, nikt nic nie pisze, żadnych typów, propozycji ciekawostek...
Wczorajsza czasówka dla Sky. Nowym liderem został debiutujący w Giro Salvatore Puccio, tuż za nim z tym samym czasem jest Wiggins. Drugi z faworytów wyścigu Vicenzo Nibali traci 14 sekund. Nadspodziewanie dobrze pojechali kolarze Lampre, dzięki czemu Przemek Niemiec traci tylko 22 sekundy
Dziś trzeci etap. Profil trasy mocno pagórkowaty. Wygląda na to, że dzisiejszy etap za rudny dla klasycznych sprinterów, a zbyt łatwy dla faworytów wyścigu. Wydaję mi się że dziś etap dla &quot;klasyków&quot;, ale po samym profilu ciężko wnioskować. Buki też mają problem z tym etapem, nie wiedzą za bardzo kogo ustawić wśród faworytów.
Ja też mam problem by znaleźć coś ciekawego, ale polecałbym parę:
Matthew Goss - John Degenkolb 1,60 bet365 ✅ 179 - 103
Zdecydowanie stawiam na Niemca. Degenkolb bardzo podobał mi się w hiszpańskiej Vuelcie. 5 wygranych etapów mówi samo za siebie, pokazał tam też, że potrafi finiszować na trudniejszych końcówkach czego nie można powiedzieć o Gossie, który walczy praktycznie tylko na płaskich końcówkach. Degenkolb jest liderem Argos-Shimano i koledzy z grupy będą na pewno chcieli, żeby dziś powalczyło jak najlepsze miejsce. Na pierwszym etapie trochę wyżej był Goss, ale dziś profil bardziej sprzyja Niemcowi i to on powinien przyjechać dziś wyżej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Giro się zaczęło a tu trochę kicha, nikt nic nie pisze, żadnych typów, propozycji ciekawostek...
Był zlot Panie! nie nasza wina ????
Na razie trzeba nadrobić zaległości. Jak na razie widzę że bez niespodzianek. Szkoda że nie byłem w stanie zagrać drużynowej czasówki bo promocja na Sky bardzo spokojnie weszła Qozi &quot;śpię w butach bo mi zimno????&quot; Kozinio może to potwierdzić, mówiłem że Sky wygra.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Podbijam to co mówi Dawid.

My na live ogarnialiśmy kolarstwo, ale stan nie pozwalał nic napisać na forum więc nie pisaliśmy.Ponadto poza TTT nie było żadnych ciekawych typów [ doszliśmy do wniosku, że Nacer top3 byłoby dobre i weszłoby ???? ], ale tak to generalnie nic.Dodatkowo dziś ciężki etap do postawienia mimo, że był bardzo ciekawy to też bardzo trudno trafić było jakiegoś beta.

Jutro już bardzo przyjemna jazda -&gt;

http://forums.rowery.org/download.php?id=10446

(autorstwa usera portalu rowery.org)

Jutro też selekcja się szykuje przy takim tempie jak dziś.Pozytywnie wyglądał Hesjedal oraz jak na razie Evans.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Ok, rozumiem. Nie wiedziałem nic o zlocie - to jest jakieś usprawiedliwienie, ale są też inni którzy mogliby coś napisać o wyścigu:razz:
Mi także na dzisiejszy etapie podobał się Hesjedal, dwa razy próbował zaatakować. Przyznam, że jego dzisiejsza jazda pozytywnie mnie zaskoczyła. Widać, że coś kombinowała Astana - na razie bez wyraźnego skutku. Natomiast Wiggins był trochę osamotniony, dwójka Kolumbijczyków nie wyglądała dziś zbyt dobrze. To na pewno nie takie same wsparcie jak na TdF. Froome, Hagen czy Porte to zdecydowanie lepsi pomocnicy.
Na pewno trzeba też pochwalić Lucę Paoliniego. Wygrał etap i objął prowadzenie w generalce.
Pierwsze starty poniósł dziś Scarponi, który leżał w końcówce na zjazdach.
Teraz trzeba czekać na ofertę na jutrzejszy etap.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Carlos Betancour - Michele Scarponi 2 @ 1,86 Betsafe ⛔ 19-22 JAK ŻYĆ :?:
Dałbym maksymalnie w tym etapie @1,60 na Scarponiego więc jest value. Dzisiaj Włoch zaliczył małą glebę i stracił minutę do zwycięzcy. W momencie upadku jechał w czołówce i widać było że się dobrze czuje. Betancour jechał już w tym momencie ze stratą jakiś 30 sekund. Jutrzejszy etap podobny bo podjazd, mocny podjazd i później sporo zjazdów. Na taki etap lepszy jest Scarponi i którego widać był dzisiaj duże wk*****nie i myślę że jutro będzie chciał coś udowodnić. Reasumując na zjazdach lepszy Scarpa, podjazd na równo, finisz z jednej grupy po stronie Scarpy.
///Carlos też dziś wylądował w krzokach.Ale fakt, Scarpa na pełnej także jutro moc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Dobra, coś trzeba zacząć typować.

Ciężko mi na razie złapać jakąś ciekawą parę tym bardziej, że jutro nie będzie typowego finiszu dla sprinterów, a bardziej dla zawodników, którzy potrafią pokazać moc pod górę bo ostatnie 500 m to 3.2 % stąd też jutro głównym faworytem Degenkolb.

Grega Bole - Pippo Pozzato | 1 - 1,50 (Bet365,Pinnacle)✅

Gram na kolarza Vacansów.Zawsze jak widzę taki finisz to pierwsze co mi się rzuca w oczy to właśnie Słoweniec.Nie jest to kolarz najwyższego formatu, ale właśnie na takich finiszach potrafi zakręcić się wokół wysokiej pozycji.Nie chciałem w parze z Włochem go grać, ale nie mam innego wyjścia i właśnie typ przeciwko Pozzato.Ma w swojej grupie Ferrariego, który wydaje się mocniejszy na tego typu kresce.Pippo jakieś dyrdymały wypisuje na Twitterze zamiast napisać jakieś insidera, jak się czuje itd także tak jak mówię - tym na Bole ze względu na to, że on lubi takie końcówki i będzie najbardziej aktywny na finiszu z Vacansów.

Btw. ale cholernie długie te etapy na Giro, wszystko na razie over200 km.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Dziś trudny etap do typowania. Końcówka raczej zbyt trudna dla sprinterów. Pod koniec jest kilka hopek które mogą rozerwać peleton. Wiele zależy od pogody i taktyki na etap grup faworytów. Wszyscy na pewno muszą być czujni, każdy słabszy moment może spowodować sekundowe straty - np Wiggins który stracił wczoraj 17 sekund.
Granie dzisiejszego etapu dopuszczę ale mam ciekawy typ długoterminowy.
Klasyfikacja młodzieżowa - Carlos Betancur 1,95 bet365
Betancur jest faworytem nie tylko moim, ale także buków. Na ten moment w tej klasyfikacji prowadzi Aru przed Majką (19 sekund przewagi) i właśnie Kolumbijczykiem (26 sekund). Betancur bardzo podoba mi się w tym sezonie. Ma kilka bardzo dobrych wyników: 3 miejsce w Walońskiej Strzale, 4 miejsce w Liege-Baston-Liege, 7 w wyścigu Dookoła Kraju Basków, 13 w Tour de Romandie. Bardzo aktywnie jeździł w górach, często próbował atakować - widać, że od początku sezonu jest w dobrej dyspozycji. Jeśli chodzi o czasówki to jeździ solidnie, nie powinien wyraźnie przegrywać. Wg mnie jest duzo lepszym zawodnikiem niż Majka czy Kelderman. W tej klasyfikacji zdecydowanie stawiam na Kolumbijczyka z Ag2r.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Na dzisiejszy etap chciałem grać na Paoliniego z Fellanie po @2,55 jednak od pomysłu odwiódł mnie Szymo :razz: no i jak nie zagrałem to oczywiście izzi wlazło.
Jutro płaski etap. Pewnie wygra Cavendish bo za dużo szans na wygraną nie ma, ale kurs jest żałosny tym bardziej że jutro może padać a dzisiaj w deszczu kolarze nie czuli się jak ryby w wodzie :grin:
Tak więc jutrzejszy etap odpuszczamy, ale za to dogram sobie dwa typy na Klasyfikację Generalną. Przed startem Giro nie miałem nawet kiedy zagrać a i nawet nie było takich par jak są teraz.
Steven Krujswijk - Przemysław Niemiec 2 @ 2,40 Bet365
Gram patriotycznie na Przemasa, na razie stracił na deszczowym etapie do Stevena 10 sekund i to chyba podbiło mocno kurs. Przemek wraz ze Scarpą jadą na dwa fortepiany i praktycznie wszystko rozegra się w 3 tygodniu gdzie Niemiec ma mieć szczyt formy. Jeśli chodzi o jadę po górach to Polak jest lepszy niż Holender. Krujswijk jedzie na Gesinka, oby tylko ta ciamajda się nie wycofała za szybko bo czasami Steven przejmie nr 1 w zespole, ale raczej nie sądzę. Przed Giro raczej takiego kursu nie mieliśmy szans na obejrzenie więc teraz pobieram.
Franco Pellizotti - Carlos Betancour 2 @ 2,00 Bet365
Betancour ma 4 sekundy straty do Franco ale wynika to właśnie z tego etapu gdzie w deszczu Carlos zaliczył glebę i stracił kilka sekund, może nie do Pellizottiego bo przyjechali w jednej grupie, ale pewnie gdyby nie gleba to Kolumbijczyk przyjechałby z najlepszymi. No i też dużą stratę zanotował na drużynowej czasówce, także strata wcale nic nie znaczy bo tutaj też wszystko rozegra się w 3 tygodniu na wysokich górach a tam zdecydowanie lepiej powinien jeździć młody Kolumbijczyk który najpewniej zgarnie koszul młodego zawodnika Giro. Pellizotti najlepsze lata już ma za sobą także jeśli będzie w TOP20 to i tak będzie dobrze, a zawodnika AG2R widzę co najmniej w TOP10.
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Garzelli wygra klasyfikację górską @ 15.00 Unibet
“We have to be realistic in our ambitions. A stage win for me would be a great success for Fantini. Then maybe a mountain jersey again.”
To wypowiedź Stefano z grudnia 2012. Obecnie włoski weteran ma już prawie 32 minuty straty. Zakładam więc, że Garzelli nie zamierza się obecnie zbytnio forsować, a niskie miejsce w klasyfikacji będzie sprzyjać ucieczkom, których peleton nie powinien specjalnie gonić. Dla Stefano będzie to najpewniej ostatnie Giro w karierze, zaś rolę lidera drużyny pełni Santambrogio. Kurs w mojej ocenie na pewno warty by spróbować pomimo, że Stefano nie ma w tym sezonie żadnych konkretnych wyników.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Tak jak pisał dawid.400 dzisiejszy etap płaski, bez większych więc na pewno o wygranie etapu powalczą sprinterzy. Faworytem na pewno jest Mark Cavendish. Czy jednak tak dużym jak sugerują buki? Przeszkodzić mu mogą Degenkolb, Viviani, Goss, Ferrari czy Nizzolo.
Na dzisiejszy etap mam dwie propozycje:
Matthew Goss - John Degenkolb 1,70 sportingbet ⛔ 3 - 18
Miejsce na podium: John Degenkolb 2,25 sportingbet ⛔ /Degenkolb strasznie zawiódł - zgubił się na ostatnim kilometrze marnując pracę drużyny
Tak jak pisałem wcześniej Degenkolb bardzo podobał mi się w zeszłorocznej Vuelcie. Tam wygrał 5 etapów, a wczoraj dołożył pierwszą wygraną w Giro. Jego drużyna - Argos-Shimano skupia się właśnie na płaskich etapów + jakieś akcje harcowników. Dziś na pewno będą wspomagać swojego lidera i jeśli dobrze go rozprowadzą to Niemiec może powalczyć z Cavendishem. Goss bez błysku w tym roku, na plus na etap w Tirreno-Adriatico. Degenkolb pokazał, że potrafi także finiszować w trudnych warunkach. W rywalizacji Goss-Degenkolb stawiam na Niemca, którego widzę także na podium dzisiejszego etapu.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Rigoberto Uran - Valerio Agnoli | 1 - 1,45 (Unibet)✅

Kurs przeciętny, ale i zdarzenie dość ewidentne na korzyść Kolumbijczyka.Wybieram tutaj pojedynek głównych przybocznych, ale różnica w jakości jest ogromna.Uran to jeden z lepszych przybocznych jakich można mieć w peletonie, ponadto raczej główna opcja dla Wiggo bo Henao mocno już wypruty sezonem.Co chciałem powiedzieć - jutro etap szczęka, tj. masa wybojów (23), a co za tym idzie nie ma szans dla sprinterów mimo płaskiej końcówko także albo ucieczka albo faworyci będą chcieli urywać Wigginsa.Nie widzę w tym Agnoliego bo już na 4. etapie miał problemy z utrzymaniem tempa co też nie pomógł Nibaliemu.W dodatku solidniej przy Enzo wygląda Aru czy Tiralongo.Inaczej jest z Uranem, który jak rzep jedzie przy Wigginsie.W dodatku jeśli dojdzie już do finiszu to zapewne Rigoberto dostanie wolną rękę aby zafiniszować bo to też w miarę potrafi i na tle Santanbrogio, Evansa, Sancheza będzie mieć szansę na zwycięstwo etapowe i fają kasę [ wygrana etapowa to ponad 11 tyś €, drugie miejsce ponad 5 tyś €, zaś trzecie 2,5 tyś € ].W każdym bądź razie nie widzę Włocha do końca przy Nibalim w przeciwieństwie do Urana, a tym bardziej, że uważam, iż szykuje się bardzo mocne tempo.

Ponadto jak Uni wystawi, że zwycięzca będzie mieć + 2sek przewagi na resztą po kursie &gt;3 to również zagram, rok temu podobny etap gdzie wygrał Rubiano po samotnym finiszu.

Momentu nie uchwyciłem, ale czym się sugerowałem to tym, że jak już doszło do ostatecznej selekcji to odpadł bo nie potrafił utrzymać koła czołówki.Nie wiem czemu motywu z rowerem nie ogarnąłem, a tylko to jak Agnoli puchł z minuty na minuty.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Nie widzę w tym Agnoliego bo już na 4. etapie miał problemy z utrzymaniem tempa co też nie pomógł Nibaliemu.
uuuu...
Na 4 etapie zepsuł się rower Nibalemu, obok Włocha jechał on i Aru, dlatego że Aru walczy o koszul młodego to Agnioli zostawił rower Nibalemu a sam czekał na pojazd techniczny, a później się już nie zaginał i dlatego 17 minut straty.
Widzę forma jeszcze zlotowa... ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Benat Intxausti - Robert Gesink 1 @ 1,60 Bet365

Dzisiaj Inczausti został liderem, na czas jeździ o wiele lepiej niż Gesink. Myślę że ze względu na koszulkę lidera stać go jutro nawet na miejsce na podium. Gesink to ciamajda. Na czasówkach zajmuje zazwyczaj miejsca w granicach 30 pozycji. Inxtausti zazwyczaj wahał się pomiędzy pierwszą a drugą dziesiątką. Ale tak jak mówię koszulka lidera to +10 do mocy, do tego jutro na finiszu czasówki 11% średniego nachylenia, a takie ścianki faworyzują Hiszpana.

Kurs w Pinnace dla porównania 1,4 więc jest w 365 nieco zawyżony.

Benat Intxausti Top3 ITT @ 9,0 Bet365
Po takim kursie to można za grosze jeszcze jeb.. zagrać na podium, kurs powinien wynosić @4,5 na moje oko.

W sportingbecie @2,75....
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Najdłuższa czasówka na Giro od pamiętnego maratonu: http://cqranking.com/men/asp/gen/race.asp?raceid=11451
Tutaj ten podjazd na metę z pewnością doda smaczku i jak komuś braknie sił, to sporo może stracić.
Szkoda, że nigdzie nie ma kursu na utrzymanie lidera przez Benata ;) Również w niego wierzę, nawet w pudło w generalce na koniec wyścigu.
Wiggo wygrać to powinien, ale lidera nie odbierze, raczej się skłaniam, że wrzuci sekundy niż grube minuty. Ale to może mój obraz zamazany jest jego ostatnimi występami.
Po TTT wydawało się, że ma świetną sytuację, ale od tego czasu anemiczna jazda, mordka pod górę jakaś taka wykrzywiona, oczy wybałuszone, pewności w nim nie widać. No i pozycjonowanie w peletonie pozostawia duużo do życzenia, a do tego dzisiejsza pokraczna jazda na zjazdach(Basso i Schleck by go objechali) i jakieś fochy. Ma teraz nóż na gardle, zobaczymy jak z tego wybrnie.
Do tego SKY poświęciło Kolumbów dla niego(1 bym zostawił jako wariant B...).
Przed rokiem Hesjedal też mało co nie odpadał na 1 trudnych etapach, ale ta różnica, że on w końcu nie tracił, a Wigg ma już 1,5 minuty w plecy.

Kessiakoff - Boaro 1 1.85 sb ⛔ Szwed ponoć chory :|
Szwed wyrósł na specjalistę od długich i trudnych czasówek. Włoch to z kolei dla mnie dobry czasowiec na prologi i krótsze dystanse.
Rabobank dobrze jedzie na tym wyścigu i jutro uważałbym na Clementa. Holender w ostatnich miesiącach notował niezłe wyniki.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Sportingbet: Cadel Evans - Vincenzo Nibali 1 @ 1,95 ⛔ dobry Evans, ale Nibali petarda ...
Evans wydaje się być w dobrej formie na tym wyścigu. Ciągle finiszuje w ścisłej czołówce. Czytałem też wywiady z nim zapewniające że czuje się dobrze. A Cadel w dobrej formie to przecież ścisła światowa czołówka jeśli chodzi o jazdę na czas. Czy Nibali poprawił na tyle jazdę na ITT by móc rywalizować z Australijczykiem w formie? Według mnie nie. Znacznie lepszy jest Evans. Owszem zdarzały się ITT w ważnych wyścigach w których to Włoch był lepszy, ale zazwyczaj miały one miejsce wtedy gdy Evans już odpuszczał np. zeszłoroczna finałowa czasówka na TdF. Ale już na początkowej 1 czasówce Evans był znacznie lepszy. Podobnie w Dauphiné Libere że o wcześniejszych latach nie wspomnę.

Dla mnie trochę przesadzony kurs. Np. Tobet 1,65.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom