>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kolarstwo 2011 - Giro d'Italia

Status
Zamknięty.
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Alberto Contador, chyba to jest jeden z ostatnich etapów gdzie ma szansę wygrać właśnie. Tak jak napisał Dawid ten stromy podjazd jest stworzony dla niego, do tego takie nachylenie, jeszcze się zastanawiam nad singlem nad jego wygraną ale co myślicie, jest ktoś mu w stanie zagrozić ?
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Króciutko:
Niemiec-Kirijenka 2 1.71 bet365 ⛔
Białorusin nie jest już groźny w generalce, pewnie dzisiaj spróbuje się zabrać w odjazd. Ostatnio tracił coś podejrzanie sporo na etapach. Ciężko by mu było o dobrą pozycję w generalce, więc liczę na to, że dziś spróbuje wygrać etap, ostatnia szansa dziś. A Przemek jest przeziębiony/chory. Więc nie widzę go dziś wysoko.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Hiszpan Alberto Contador z Saxo Banku po raz drugi został zwycięzcą Giro d&#39;Italia. Contador prowadził od 9 etapu kiedy w kapitalnym stylu triumfował na Etnie. Jeśli coś bierze to jest to naprawdę dobre, jeśli jest &quot;czysty&quot; to jest poprostu zajebisty i poza zasięgiem dla rywali. Świetne również pozostałe etapy w górach najpierw do mety przywiózł Rujano a kilka dni później byłego kolegę z Astany Tiralongo. Drugie miejsce zajął Włoch Michele Scarponi z grupy Lampre. Na najniższym stopniu podium stanął drugi z Włochów Vincenzo Nibali z Liquigasu. Myślę że z dobrej strony pokazał się Przemysław Niemiec który uplasował się na 40 pozycji. Niestety z powodu choroby słabo pojechał nasz najlepszy kolarz Sylwester Szmyd, szkoda o tyle wielka że Nibali mógłby powalczyć w górach z Contadorem gdyby pomagał mu Polak. Trzeci z Polaków - Michał Gołaś wycofał się po 15. etapie, ponieważ 28 maja wziął ślub.
Typersko. Hmm pierwszy raz bawiłem się w typowanie kolarstwa i nie było tak jakbym tego oczekiwał ale myślę że doświadczenie z tego wyścigu odbije się pozytywnym skutkiem na typowanie TdF które rusza za trochę więcej niż miesiąc.
Jeszcze klasyfikacja generalna:
1. Alberto Contador (Hiszpania/Saxo Bank) - 84:05.14
2. Michele Scarponi (Włochy/Lampre-ISD) 6.10
3. Vincenzo Nibali (Włochy/Liquigas) 6.56
4. John Gadret (Francja/Ag2r) 10.04
5. Joaquin Rodriguez (Hiszpania/Katiusza) 11.05
6. Roman Kreuziger (Czechy/Astana) 11.28
7. Jose Rujano (Wenezuela/Androni Giocattoli) 12.12
8. Denis Mienszow (Rosja/Geox) 12.18
9. Steven Kruijswijk (Holandia/Rabobank) 13.51
10. Konstantin Siwcow (Białoruś/HTC-Highroad) 14.10
40. Przemysław Niemiec (Polska/Lampre-ISD) 1:29.19
82. Sylwester Szmyd (Polska/Liquigas) 2:48.32
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Niestety ostatni tydzień to kilka czynników, które uniemożliwiły mi pisanie/obstawianie i analizowanie Giro, a co za tym idzie temat trochę umarł.Przykro mi z tego powodu bo wykonaliście świetną pracę, troszeczkę nieskromnie powiem, że starałem się również rozkręcić temat aby inni userzy zainteresowali się kolarstwem, na pewno w jakimś stopniu się to udało.Na pewno chciałbym podziękować za wspólną współpracę przede wszystkim Dawidowi, Adrianowi, TBM&#39;owi, Dawey&#39;owi i innym, którzy się udzielali bo uważam, że stworzyliśmy bardzo dobry temat jakościowo.

Samo Giro bardzo mi się podobało, niesamowity Contador, zawiódł mnie strasznie Nibali, na plus Gadret - nie liczyłem na tyle aż z jego strony.

Contadora tak nie lubię za bardzo, ale akcją z Tiralongo zyskał u mnie sporo, kapitalny kolarz.

W lipcu najlepsza impreza wakacji we Francji, na pewno powstanie temat, na pewno będziemy typować.W między czasie jest jeszcze Dauphiné Libéré także jeśli się pojawi oferta u bukmacherów to postaram się przyjrzeć temu wyścigowi.

 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Samo Giro bardzo mi się podobało, niesamowity Contador, zawiódł mnie strasznie Nibali, na plus Gadret - nie liczyłem na tyle aż z jego strony.
Dzięki również wszystkim za wymianę poglądów nt. Giro ! Zwłaszcza w pierwszej fazie wyścigu mogliśmy na nim zarobić. Pod koniec już mniej typowałem, podobnie jak Qozi.
Contador... nie miał godnego rywala na Giro jeśli chodzi o generalkę. Jest info, że będzie mógł startować w TdF, a więc kolejne zwycięstwo? Czy może Andy Schleck będzie w stanie mu zagrozić. ?
Na plus?
Poza Contadorem uważam, że Steven Kruiswijk systematycznie się rozwija. Pnie się w górę klasyfikacji i w kolejnych sezonach może święcić laury. Byłem pod wrażeniem jak w ostatnim tygodniu trzymał się niemal za każdym razem z najlepszymi. Miał trochę słabszy początek wyścigu, ale wytrzymał jego trudy bardzo dobrze.
Na minus dla mnie nie tyle Nibali co cała ekipa Liquigas. Basso miał od nich mega wsparcie w górach na każdym kroku to łatwiej mu się wygrywało. Nibali przez dwa tygodnie bez pomagierów jeździł.
Gadret podobało mi się jak nawet w wydawało sie beznadziejnej sytuacji próbował urywać te sekundy rywalom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom