>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kobiece ligi 2021/2022

Status
Zamknięty.
M 68,5K

mazinho87

Użytkownik
No ile to info masz pewne ? Póki co nigdzie nie ma żadnych informacji a kursy wcale nie spadają
100 % pewne, pisałem do jednej z zawodniczek gorzowskiego klubu (znam się prywatnie) o powterdzenie. Klub zapewne będzie milczał w tej kwestii do samego meczu. Jeśli chcesz się utwierdzić, mozesz zawsze poczekać do 16-16:30 to na stronie Eurocupu wskoczą składy. Wtedy też pewnie lawinowo wszystko pójdzie w dół.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Bydgoszcz - Orenburg 2 -16.5 2.50

Stawiam na wyzsze niz 16-toma punktami wygrana druzyny z Rosji. Bydgoszczanki sa ostatnie w grupie z kompletem porazek, trener Kulpeksza da dziś odpocząć swoim podstawowym zawodniczkom - szanse dostają rezerwowe i młode. Tam może sie skonczyc nawet 30stioma

Powodzenia!
Nadezhda zapewne przyleci najmocniejszym składem bo zaczynają cykl meczów wyjazdowych. Pytanie jakim składem zagrają skoro mają pewny awans.
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Oki dzięki . Czyli z takim składem mówisz że Gorzow przegra ? Ten Mińsk też słabo wygląda . Co sądzisz bo wyszedłbym w to mocniej
 
M 68,5K

mazinho87

Użytkownik
Nadezhda zapewne przyleci najmocniejszym składem bo zaczynają cykl meczów wyjazdowych. Pytanie jakim składem zagrają skoro mają pewny awans.
To jest właśnie słowo klucz - jaki skład wystawią. Ja mam też info z pierwszej ręki, że dziś kluczowe zawodniczki Bydgoszczy jak - Houser, czy środkowa Alleyne odpoczywają. Szanse dostaną rezerwowe i młode. Trzeba zobaczyć tuż przed meczem jakim składem zagra Orenburg i wtedy ewentualniej mocniej wejść w jakiś handicap.

A co do Mińska. Mińsk ma doświadczone białoruskie koszykarki, które grały w kadrze. Nie jest to slaby zespół. Tak jak pisałem Gorzów ma ledwie 4 dobre zawodniczki do gry. Gorzów może będzie się trzymał do przerwy, ale później gospodynie kondycyjnie zajadą gorzowski zespół.
 
T 27,1K

trynek85

Użytkownik
To jest właśnie słowo klucz - jaki skład wystawią. Ja mam też info z pierwszej ręki, że dziś kluczowe zawodniczki Bydgoszczy jak - Houser, czy środkowa Alleyne odpoczywają. Szanse dostaną rezerwowe i młode. Trzeba zobaczyć tuż przed meczem jakim składem zagra Orenburg i wtedy ewentualniej mocniej wejść w jakiś handicap.

A co do Mińska. Mińsk ma doświadczone białoruskie koszykarki, które grały w kadrze. Nie jest to slaby zespół. Tak jak pisałem Gorzów ma ledwie 4 dobre zawodniczki do gry. Gorzów może będzie się trzymał do przerwy, ale później gospodynie kondycyjnie zajadą gorzowski zespół.
Zajadą jak im się będzie chciało,przy prowadzeniu np. 10 pkt i widocznej przewadze kondycyjnej zespoły z Mińska ich trener również może dać ogrywać się słabszym zawodniczkom, które grają ogony podczas meczów ligowych, a pamiętajmy też to tylko, albo i aż,, baby", a z nimi wiecie jak to jest😜🙃😜🙃
 
M 68,5K

mazinho87

Użytkownik
Niech ktoś da znać co z tym składem Gorzowa jak się pojawi .
Gorzow zagrał bez Hristowej (covid), a Makurat jest chora i byla wpisana do protokołu. Gorzów i tak cudem ugrał tak dobry wynik - grajac praktycznie cały mecz jednym skladem - rotowanym w ogole nie doświadczonymi juniorkami. https://www.flashscore.pl/mecz/dSe7xi8K/#szczegoly-meczu/szczegoly-meczu

Będę w kontakcie z dziewczynami i dam znać jak kadrowo będą stać na mecz z Poznaniem. Jak zagrają tak wąskim skłądem, trzeba lapac over punktowy Poznania (a wystawią pewnie linię w okolicach 63-64 punktów).

I tak jak mówiłem - Bydgoszcz mocno rotował składem i został rozgromiony przez Orenburg. Czasem bede podrzucal jakieś info z obozów dobrze mi znanych: gorzowskich i bydgoskich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
luken7 121

luken7

Użytkownik
Super info kolego 😁 taka dobra wróżka z Ciebie 😁
Aczkolwiek wiadomo to jest sport i było nerwowo praktycznie do ostatniej akcji
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Shanghai - Xinjiang 4.05 BestBet24

Za wiele to ja nie powiem o tych drużynach. Oczywiście mogę wejść na stronę internetową (notabene mają dużo bardziej czytelną niż liga CBA mężczyzn) i coś pościemniać ale wolę w tym przypadku skupić się na dokonaniach w tym sezonie
Xinjiang (5-1) 5 zwycięstw ze słabymi rywalami i wysoka porażka z Jiangsu
Shanghai (4-2) ale zwycięstwa ze Zheijang czy Shanxi, porażki tylko z niepokonanymi Shandong i Sichuan

Już raz w tym tygodniu zawierzyłem swoje pieniądze dziewczynom z Shanghaiu po podobnym kursie właśnie w meczu z Shanxi i się nie zawiodłem. Dzisiaj robię to ponownie.
 
Ostatnia edycja:
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Witam. Czy ktoś się orientuje które zawodniczki z Lublina nie pojechały na mecz do Mińska?
Gdzieś tam dochodzą mnie informacje że nikogo kluczowego nie brakuje jednak pojechał dość mocno okrojony skład (8 zawodniczek) Niby nie za wielka rotacja ale jak zagrają mądrze bez popełniania fauli to mogą wygrać tm bardziej że Horizont tydzień temu męczył się z dużo bardziej osłabionym Gorzowem.
 
Ostatnia edycja:
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Witam. Czy ktoś się orientuje które zawodniczki z Lublina nie pojechały na mecz do Mińska?
Gdzieś tam dochodzą mnie informacje że nikogo kluczowego nie brakuje jednak pojechał dość mocno okrojony skład (8 zawodniczek) Niby nie za wielka rotacja ale jak zagrają mądrze bez popełniania fauli to mogą wygrać tm bardziej że Horizont tydzień temu męczył się z dużo bardziej osłabionym Gorzowem.

Sząłu ni ma.Trzeciak nie punktuje Mestdagh rozegrała dopiero dwa mecze a ten Horizon to sie nadaje..do tarcia chrzanu..Szkoda tylko że Szewczyk wyautowany alee..mysle 1 połowę moze Lublin fizycznie wytrzyma chociaż po tym co sie stało w Gdyni ostatnio to strach to ruszać
 
Ostatnia edycja:
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Keltern vs Zabiny Brno.To Win Match With Handicap: Zabiny Brno (-5) 1.87

Spróbuje tutaj.Zabiny maja juz pewny awans z 2 miejsca jednak jak wyczytałem na stronie odpuszczania raczej nie bedzie
Zabiny po tym meczy maja wolne az do wtorku dzie beda grały 2 dni zrzedu w EWBL, potem 11go grudnia maja mecz ligowy z BLK Slavia Praga.Na chwile obecna 2 miejsce w lidze z bilansem 7-1 po USK PRADZE, w łikend grały własnie z prażankami gdzie ładnie trzymały sie do przerwy ..ostatecznie poległy 91-69
Keltern w lidze cienko- w łikend spadły na 6 pozycje..w Brnie Niemki dostały +30 i jesli tylko Żabiny podejda do sprawy tak jak zapowiadaja to o wynik chyba mozna byc spokojnym
Belgia w ten sposób zapewniła sobie awans do play-offów z pierwszej pozycji, my z drugiej. „Przed sezonem potajemnie mieliśmy nadzieję, że możemy wyjść z grupy. Stało się to możliwe dzięki naszemu wczorajszemu zwycięstwu nad Londynem i dzisiejszemu zwycięstwu Castors Braine nad Keltern w Niemczech. Cieszy mnie to. Zobaczymy, jaki przeciwnik będzie na nas czekał. W każdym razie jedziemy do Keltern z chęcią wygrania, a tym samym poprawienia wyniku przed play-offami ”- powiedział dyrektor generalny Radek Šír o radosnym sukcesie.
 
Ostatnia edycja:
M 68,5K

mazinho87

Użytkownik
Gorzów - Mersin 2 (-22.5-0) 2 1.95 (sts) 02.12 godz 18

Stawiam na wysoką wygranę Turczynek, które skład mają niezwykle mocny, praktycznie cała piątka jest z WNBA.

Natomiast problemy kadrowe gorzowianek trwają w najlepsze. Ostatnie dni w izolacji spedzila Hristova, a na dodatek przeziębienie dopadło podstawową Polkę - Karolinę Matkowską. Jak wystąpi to na antybiotykach.

Kadra gorzowianek będzie łatana juniorkami, Gorzów o nic nie gra, do tego sytuacja wewnątrz klubu fatalna. Najzagorzalsi fani protestują i nie dopinguja zespołu, bo domagaja sie odejscia trenera Maciejewskiego.

Zapowiada się bardzo wysokie zwycięstwo Turczynek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
W 138,1K

.Wojtek_89

Znawca - Koszykówka
Ostatnich nie moge juz edytowac, ale wyszlo 0/5, niedlugo zreszta peknie kolejna "20", wiec bedzie wszystko w podsumowaniu.

#37
Stetson - Kobiety - Florida National - Kobiety
Stetson - Kobiety(-61.5)
@3.755
Stawka: 3/3
Bookie: 1x

#38
Stetson - Kobiety - Florida National - Kobiety
Stetson - Kobiety powyżej 96.5
@4.16
Stawka: 2/3
Bookie: 1x

#39
Stetson - Kobiety - Florida National - Kobiety
Stetson - Kobiety powyżej 52.5 1st Half
@4.245
Stawka: 2/3
Bookie: 1x


Lets dance.
Przed nami starcie druzyny z D1 z ekipa z NAIA i to juz na starcie pokazuje nam jaka dysproporcja jest miedzy obydoma zespolami.
Zacznijmy od Stetson... Hatters to jedna z ciekawszych ekip w ASun, poki co legitymująca sie bilansem 5-3, niezle, choc tez uczciwie trzeba przyznac, ze rywale jako tako mocni nie byli.. Z drugiej strony ci naprawde slabsi rywale dosc bolesnie przekonywali sie o wyzszosci Stetson, mowa tutaj o Monroe i przede wszystkim Johnson Florida.
Tutaj w zasadzie trafia sie rywal jeszcze slabszy niz Suns i Hatters bardzo konkretnie powinny potwierdzic swoja wyższosc..
Co jest wazne w przypadku Stetson? Przede wszystkim pelny sklad, co w tym sezonie nie zawsze bylo normą.. Ten blowout z Suns udal sie bez najlepszej obecnie zawodniczki - Wazeerud - Din, natomiast z Furman last match wrocila McNeal.
Sklad optymalny, przewaga gigantyczna, rywal bardzo slaby, wiec?
Konkwistadorki jak wspomnialem na początku, graja na codzien w NAIA, gdzie wystepują stosunkowo krotko, od trzech lat.
Ten sezon to poki co katastrofa i bilans 1-7 zdaje sie to idealnie potwierdzac... Co gorsze na rozkladzie nie bylo naprawde zadnych ekip, ktore w jakikolwiek sposob mialy podjazd do Hatters, a konczylo sie wybikami -50, -45, -40...
Sklad Natiuonal kompletnie nie ma tutaj nic do zaoferowania i tutaj przy tych mozliwosciach bedzie bardzo cięzko dziewczynom wyjsc ponad 35 punktow w meczu... Hatters z kolei doskonale pokazaly z Suns jak ich O radzi sobie z D zespolow z takiej polki, wiec tutaj setka nie powinna byc najmniejszych problemem.
Dla mnie Stetson powinno zniszczyc, warto wziąc.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Dwa lata temu grały ze sobą było 80-37 wiadomo inne kadry ale w tych ligach uniwersyteckich wyniki z poprzednich lat to dość spory wyznacznik. Pokazują dysproporcje w umiejętnościach pomiędzy poszczególnymi uczelniami.
 
M 68,5K

mazinho87

Użytkownik
Zagrałem już dziś trzy zdarzenia z Basket Ligi Kobiet, bo do weekendu kursy pewnie mocną pójdą w dół.

Zacznę od hitu kolejki:

CCC Polkowice - Arka Gdynia mecz 2 2.31 (fortuna)

Dawno już nie widziałem tak wysokiego kursu na dominatora z Gdyni, który w ostatnich tygodniach łapie formę. CCC natomiast w środę przegrało w EuroCupie z przeciętnym belgijskim zespołem. Oglądalem też Polkowiczanki z Gorzowem i ich gra lekko mówiąc nie powala. CCC ma krótką, przeciętną ławkę i kurs na wygraną Gdyni jest moim zdaniem za wysoki i do meczu pewnie spadnie do okolic 1.65-1.70

Drugi typ to:

AZS Lublin - Basket25 Bydgoszcz mecz 1 1.52 (fortuna)

Bardzo fajny kurs na Lublin, który gra fajną koszykówkę. Zespół zbudowany z głową i co pokazał środowy mecz EuroCupu z Tarbes - zespół z Lublina gra u siebie bardzo dobrze w obronie. Do tego atak dośc urozmaicony. PAtrząc na problemy kadrowe Bydgoszczy i brak formy tej ekipy wygrana gospodyń jest bardzo prawdopodobna.

Na koniec:

AZS Poznań - Polonia Warszawa mecz 2 2.05 (Fortuna)

Patrzac na sklady - to są wyrównane. Jednak w Poznaniu ma nie zagrac jedna z liderek - Liliana Banaszak. Polonia jest na fali - 5 wygranych meczów w ostatnich pięciu spotkaniach. Gra Poznania mocno faluje i jak się zatną to seriami tracą punkty. Wystarczy zobaczyc ich druga połowę w Gdyni. Kurs do soboty na Polonię też spadnie, a myślę, że ekipa ze stolicy podtrzyma dobrą passę i wygra kolejny mecz z rzedu z drużyną, która jedyne punkty zdobyła z ligowymi słabeuszami - GTK Gdynia i Toruniem.

AKO z tych trzech zdarzeń wynosi w fortunie 7,20.

Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +126
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Southside Flyers - Townsville Fire
Flyers to win 2.11
Flyers over 78.5 1.85

Faworytem niby Fire ktore ma 2-0 tyle ze ich rywalki w obu spotkaniach to nie byl jakos hardkor.Flyers poki co jest z bilansem 1-2 ale 2 mecze z rzedu to byly jednak mecze z Melbourne ktore wygladaja wiecej niz solidnie i tu chyba nie ma co sie sugerowac bilansem.Historycznie Fire zawsze dostawalo baty od rywalek,do tego dołózmy wlasny parkiet,jakos wychodzi mi tu porazka dziewczyn z Townsville,ktore nie wygraly z rywalkami od pazdziernika 2019 ani razu.L8nia proponowana powyzej kryta kazdorazowo w 7 ostatnich konfrontacjach.Mecz o 9.30

Edit.Flyers po przerwie wrócily z piekła i wspieły sie na sam szczyt.Szacun
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +166
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
09:30 Sichuan - Guangdong
Guangdong (handicap+40,5) 1.89 Betfan

Sichuan z kompletem zwycięstw w sezonie zasadniczym w tym 37 punktami z Guangdongiem. Miało to jednak miejsce na początku rozgrywek gdzie Guangdong wyglądał słabo. Potem dziewczyny się rozkręciły i mimo że rywalki były słabsze to zanotowały serię zwycięstw co dało im awans do play-off. Dzisiaj spodziewam się dwóch scenariuszy odjazdu Sichuanu i kontroli meczu bądź wyrównanego początku i odjazdu w drugiej części spotkania. Tak czy siak uważam że dziewczyny z Guangdongu postawią się bardziej niż w fazie grupowej i pokryją to linię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom