>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Klubowe mistrzostwa świata w siatkówce - Doha 2010

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Klubowe MŚ w siatkówce - Doha 2010


Data: 15-21. grudnia 2010
Oficjalna strona: http://www.fivb.org/en/volleyball/Competitions/WorldClubChampionships/2010/

Turniej męski:
Grupa A:
PGE Skra Bełchatów (Polska)
Al-Ahly (Egipt)
Paykan (Iran)
Al Arabi Doha (Katar)
Grupa B:
Trentino BetClic (Włochy)
Dinamo Moskwa (Rosja)
Paul Mitchell (USA)
Drean Bolivar (Argentyna)
Historia męskich klubowych MŚ (wikipedia): http://pl.wikipedia.org/wiki/Klubowe_Mistrzostwa_%C5%9Awiata_w_pi%C5%82ce_siatkowej_m%C4%99%C5%BCczyzn


Turniej kobiecy:
Grupa A:
Fenerbahce Stambuł (Turcja)
Federbrau (Tajlandia)
Sollys Osasco (Brazylia)
Grupa B:
Norda Foppapedretti Bergamo (Włochy)
Kenya Prisons (Kenia)
Mirador (Dominikana)
Historia kobiecych klubowych MŚ (wikipedia): http://pl.wikipedia.org/wiki/Klubowe_Mistrzostwa_%C5%9Awiata_w_pi%C5%82ce_siatkowej_kobiet
 
wojtas_ 77

wojtas_

Użytkownik
Drean Bolivar @ 1,30 jutro raczej lokata. Turniej komercyjny, ale nagrody ciekawe... miejsce rozgrywania interesujące, otoczka na pewno bardzo fajna, brak złotej formuły, a to wszystko sprawia, ze mozemy obejrzec pare ciekawych meczów. Drean to praktycznie kadra Argentyny... tacy zawodnicy jak Ocampo, Cecco, Pereyra, Aroyo, Meana, Sole, Filardi czy Contreras są dobrze znani na arenie miedzynarodowej. Do tego na ławce trenerskiej Javier Weber, swietny trener jak dla mnie. Ostatnio dobry wynik jak na nich w MS we Wloszech, walczaki są, a to się ceni. Z drugiej strony siatki mamy drużynę z Usa, a jak wiemy tam nie ma profesjonalnej ligii, jest tylko taka uczelniana, cos ala ncaa chyba, ale o mniejszym &quot;zasiegu&quot; raczej. Dlatego wiekszosc zawodnikow Stanow ucieka do lig europejskich. Jedynym &quot;tamtejszym&quot; zawodnikiem znanym bardziej szerszej publicznosci jest Riley Salmon, ale czy to przypadek, ze tam gra? Pewnie nie znalazl niczego lepszego, bo byl w neiciekawej formie, on jest &quot;szalony&quot;, jak grał w Czewie to rozne furne rzeczy przychodzily jemu i jego kolegom z Ameryki do głowy. Mitchel to zbiór zawodnikow halowych i plażowych, co z tej mieszanki wyniknie zobaczymy. Jak dla mnie Drean wygra, nawet z hc. Jednak, ze jest to pierwszy mecz turnieju to sobie tylko czysty win doloze do jakiegos kuponu.
zycze milej nocy :grin: ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Może ktoś napisać, czy w tym roku też są jakieś idiotyczne reguły na kształt tych ataków z drugiej linii? Nie wiem, zagrywka głową, libero jest trener, cokolwiek, co może równie skutecznie wypaczać wyniki.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Fenerbache-Sollys Osasco
typ; 2
2.10
Pinnacle
Analiza
Dziś w spotkaniu drugiego dnia kobiecych klubowych mistrzostw swiata w siatkowce mistrzynie brazylii sollys osasco zagraja z turczynkami z fenerbache . Pierwsze spotkanie brazylijki wygraly 3-0 z Fenerbrau, raczej tylko dostarczycielem punktow w tej grupie . Dla Turczynek bedzie to dopiero pierwsze spotkanie w turnieju . Fenerbache jeszcze trzy dni temu gralo swoje spotkanie w lidze mistrzyn, nastepnie musialy one odbyc meczaca podroz i nie sa napewno w pelni zaaklimatyzowane na miejscu . Brazylijki to wielokrotne mistrzynie swojego kraju . W moim odczuciu sa glownym faworytem do wygrania calych klubowych mistrzostw . W tym klubie wystepuje wiele aktualnych reprezentantek Brazylii m.in. Sassa czy Jaqueline . Ten turniej nie ma wiekszego znaczenia , wiele zespolow traktuje go z przymruzeniem oka, jednak za zwyciestwo mozna wygrac bardzo duze pieniadze , co napewno zmobilizuje zawodniczki do jak najlepszej gry . W moim odczuciu personalnie mocniejszy jest zespol z Brazylii . Ponadto Turczynki napewno nie sa w pelni sil po ostatnim spotkaniu oraz po meczacej dlugiej podrozy . Stawiam tutaj na zwyciestwo brazylijek .
 
R 10

rwtwolves

Użytkownik
Fenerbache-Sollys Osasco
typ; 2
2.10
Pinnacle
Analiza
Dziś w spotkaniu drugiego dnia kobiecych klubowych mistrzostw swiata w siatkowce mistrzynie brazylii sollys osasco zagraja z turczynkami z fenerbache . Pierwsze spotkanie brazylijki wygraly 3-0 z Fenerbrau, raczej tylko dostarczycielem punktow w tej grupie . Dla Turczynek bedzie to dopiero pierwsze spotkanie w turnieju . Fenerbache jeszcze trzy dni temu gralo swoje spotkanie w lidze mistrzyn, nastepnie musialy one odbyc meczaca podroz i nie sa napewno w pelni zaaklimatyzowane na miejscu . Brazylijki to wielokrotne mistrzynie swojego kraju . W moim odczuciu sa glownym faworytem do wygrania calych klubowych mistrzostw . W tym klubie wystepuje wiele aktualnych reprezentantek Brazylii m.in. Sassa czy Jaqueline . Ten turniej nie ma wiekszego znaczenia , wiele zespolow traktuje go z przymruzeniem oka, jednak za zwyciestwo mozna wygrac bardzo duze pieniadze , co napewno zmobilizuje zawodniczki do jak najlepszej gry . W moim odczuciu personalnie mocniejszy jest zespol z Brazylii . Ponadto Turczynki napewno nie sa w pelni sil po ostatnim spotkaniu oraz po meczacej dlugiej podrozy . Stawiam tutaj na zwyciestwo brazylijek .
Ja wiem czy Tajski zespół bedzie dostarczycielem punktów - to w zasadzie reprezentacja Tajlandii ;), az takie cienkie nie sa , wczoraj dwa niezłe sety z Sollys , mialy szanse cos urwac.
Co do typu na Sollys z Fenerbahce , wg mnie blad buków z kursami (ustawiłbym na odwrót), Fener nie w głowie tak naprawde jakis smieszny turniej , sadze ze potraktuja to treningowo , pocwicza jakies warianty z bardzo silnym i wymagajacym, rywalem (bo taka ekipa jest Sollys) co zaprocentuje w przyszłosci.
Szanse 40/60 wg mnie na korzysc Brazylijek.
 
wojtas_ 77

wojtas_

Użytkownik
To, ze Dinamo dzis lokata to kazdy wie, wiec pisac o tym nie trzeba.

Ale to, ze Paykan to lokata to juz moze mniej osob wie. Zespol Paykanu bije na glowe jak dla mnie zespol Al Arabi, w ktorym tylko srodkowy i atakujacy cos graja i tylko atakujacy jest znany szerszej publicznosci - Pampel. Zawodnicy Paykanu to wcale nie tacy anonimowi zawodnicy(przynajmniej ja ich kojarze z wielu meczow miedzynarodowych). Graja ciekawa i mila dla oka siatkowkę. W tamtym roku na KMS, gdy grano w zlotej formule bylo 3-0 dla paykanu, teraz gdy nie ma zlotej formuly powinno byc ze 6-0. Co tu duzo pisac, Paykan dzis wygrywa i awansuje do 1/2, gdzie zostanie zmiazdzony przez Trentino.
Paykan - 1,5 @ 1,588 10/10 pinn
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
PGE Skra Bełchatów - Drean Bolivar(+2,5)
Kurs: 1,72
Unibet
Szczerze mówiąc to nie wiem czy to co zaproponuje nie zostanie odebrane śmiechem... Chociaż nie jestem ekspertem od siatkówki, to jednak czytam Wasze wnikliwe analizy i typuje z całkiem niezłym skutkiem. Juz samo czytanie tego co piszecie w tematach siatkarskich sprawia, że taki laik jak ja jest w stanie zebrać trochę dobrych informacji, przerobić je po swojemu i zrozumieć co prezentuje ten czy tamten team. A więc, typ który proponuję, uznaję za ciekawą pozycję, ze względu na niestabilną formę naszych mistrzów, którzy tak naprawdę dopiero dzisiaj rozegrali lepsze spotkanie pokonując zdecydowanie rywali. Paykan - 1 rywal w grupie, jest rewelacją rozgrywek, ale to nie usprawiedliwia błędów jakie popełniała Skra. Z Al-Arabia nasi gracze też nie ustrzegli się błędów a sety wygrywane skromnie, w końcówkach z rywalem dość egzotycznym nie świadczą o sile drużyny w tym momencie. Jutrzejszy rywal w półfinale to nie anonimowa drużyna, gdyż jej skład oparty jest na reprezentantach kraju. Przepraszam ze nie operuje tutaj nazwiskami, po prostu ich nie znam, ale wy je znacie i wiecie o kogo chodzi. Drean prezentuje się bardzo dobrze, porażka w grupie z Trentino 3:1 wcale im ujmy nie przynosi. Dzisiaj przejechali się po wielkim Dynamie, a z tego co widziałem śledząc wynik na livescore, to przez 90% meczu, drużyna z Ameryki Południowej kontrolowała spotkanie prowadząc w setach nawet 5-6 punktami. Wobec takiej postawy argentyńskiej drużyny można sądzić, że jutro wyjdą niezwykle zmobilizowani dzięki dzisiejszemu sukcesowi a przynajmniej 1set padnie ich łupem. Skra dość szybko będzie musiała przestawić się na grę przeciwko innemu typowi drużyny - latynoskiej, rywale egzotyczni z Bliskiego Wschodu (choć wcale nie słabi) się skończyli. Czy Skrze uda się od razu opanować sytuację i zmusić rywala do gry pod swoje dyktando? Uważam że mogą być problemy... Drean ma swój styl gry i odpowiednią taktykę. Proste schematy i piłki na siłę w przypadku drużyn arabskich nie wchodzą w grę. Osobiście trzymam kciuki za Skrę i wierzę w ich awans do finału ale wątpię żeby skończyło się szybkim 3:0
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
A ja tam przymierzam się do zagranie 3:0 i to w obu półfinałach. Kursy 1.50 na Trentino i 2.50 na Skre bardzo fajne. Aby zakłady nie weszły któryś z dogów musiałby ugrać seta, a to nie wydaje mi się prawdopodobne. Skre w pierwszym meczu się trochę pomęczyła, a pozostałe 2 wygrała bardzo łatwo i trenowała sobie w trakcie ich różne warianty gry. Grają bardzo dobrze, są w formie i zatrzymać może ich tylko Trentino. Drean Bolivar niespodziewanie awansował do półfinału, ale nie zaprezentował niczego nadzwyczajnego. Przegrali seta z Dynamem, mimo tego, że Rosjanie robili wszystko, aby przegrać 3:0. Argentyńczycy mają częste przestoje w grze, co Skra na pewno wykorzysta. Polska drużyna na głowę bije Drean Bolivar i wygrają to szybko 3:0, bo będą chcieli być w pełni sił na Trentino. Włosi też nie powinni mieć żadnych problemów ze swoim rywalem. Trentino gra na dużym luzie, potrafią nawet do połowy seta przegrywać 2-3 punktami, potem włączają zagrywkę i odskakują na 2-3 punkty. Irańczycy nie mają czym ich zaskoczyć i polegną łatwo 3:0.

Itas Diatec Trentino -2,5 seta - Paykan
AKO. 1.50 ✅

Skra Belchatow -2,5 seta - Drean Bolivar
AKO. 2.46 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 0

szafera

Użytkownik
Witam, jestesmy juz po meczu Skry. Osobiscie musze przyznac ze takze liczylem na bardziej zaciete spotkanie i wiekszy opor Argentynczykow a skonczylo sie jak zwykle to bywa czyli szybkim 3-0. Jedynie pierwszy set byl zaciety i to za sprawa bledow skry w koncowce. Poza tym dwie kolejne partie bez historii. Zastanawiam sie co zagrac w meczu Trentino poniewaz Paykan pokazal ze Skra ze jest mocny a niekoniecznie musi byc tutaj taki sam wynik. Chociaz patrzac realnie chyba jedynie jeden set moze pasc lupem Paykanu a i to jest ciezkie do wykonania. Poczekam do meczu zobacze jak sie bedzie ukladal i moze zagram cos na live. Co Panowie sadzicie o tym meczu? Opinie mile widziane. Pozdrawiam
 
M 17

mariuszkaka88

Użytkownik
Ja tu widzę 3-0. chodziażj ak sam piszesz ten jeden set..jeden udany kontratak, jedna zagrywka po taśmie w pierwszy metr i jakoś Paykan seta może przepchnąć. Tak jak prawie udało się to Bolivar. Ale jakoś nie widzę tego równego seta ????
 
A 0

adzia.

Użytkownik
Statystyki indywidualne
Wiecie może gdzie moge znaleźć statystyki indywidualne KMŚ mężczyzn ? ????

Redwitz // Polecam ofcjalną stronę tych rozgrywek. Christopher podał ją w pierwszym poście ;)
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Nie oglądałem meczów Skry przez około 2 miesiące, bo zniechęcają mnie te opinie ekspertów, którzy mówią, że Skrę do gry na 100% mogą zdeterminować 2-3 zespoły na świecie. Nie chcę argumentować tego w kierunku, że Olsztyn też nie gra na 100%, ale nie widzę tej pewności w grze Skry. Wgl to wkręcanie jakoby polska liga byłaby najlepsza na świecie przyprawia mnie o mdłości. Można zauważyć, że pan Drzyzga zrezygnował z pompowania balonika i ciekaw jestem, czy będzie mówił po porażce Skry, że zaważył dyspozycja dnia. Argentyńczycy zagrali słabszy mecz przede wszystkim ze względu na zmęczenie, choć De Cecco zagrał cud miód i dziwki koks tajski boks. Dziś spalę się holendrem i będę grał dalej.
Jednak przejdzmy do meczu rozgrywanego po południu.
Też nie widziałem tego Paykana w akcji, ale skoro taki dobry, to proponuję typ +5,5 w 1. secie po dobrym kursie. Pewnie się zorają i nie wyjda z 15, ale skoro tak gorąco dyskutujecie, to jest to pewniejszy typ od marnego 1,6 na over 130,5. Pasja jest rzemiosłem, więc szlifuję talent. Trento jutro zmiecie Skrę, bo wreszcie grają o coś.
Itas Trentino - Paykan✅(25:23)
Punkty w 1. Secie – Handicap
Typ: Paykan +5.5 pkt
Kurs: 1,90
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Mógłby ktoś wypowiedzieć się na temat meczu Volley Bergamo - Sollys Osasco ? Nie znam się na siatkówce ale kurs 2.10 na Bergamo wydaje mi się bardzo atrakcyjny. Opieram to głównie na meczach jekie były rozegrane na tym turnieju. Jaki macie o tym zdanie ?
 
S 0

szafera

Użytkownik
Co do meczy Trento nikt nie twierdzi ze nie wygraja 3-0. Poprostu Paykan gra niezla siatkowke i licze na to ze moga przy odrobinie szczescia urwac Wlochom seta. Chociaz zadanie bedzie trudne. Co do opinii ze jutro Trentino zmiecie Skre to bardzo bym przestrzegal. Wedlug mnie moze byc odwrotnie ???? Skra niedawno pokazala na co ja stac wlasnie z wloskim mistrzem i nie sadze zeby dala sie tak latwo &quot;zmiesc&quot; jak to twierdzi maszot. Szykuje sie bardzo ciekawy pojedynek i ciekawi mnie jedynie jak buki wystawia kursy na to spotkanie. Swoja droga ciekawy jest wlasnie mecz pomiedzy Volley Bergamo - Sollys Osasco, kursy porownywalne ale nie wiem podobnie jak poprzednik jak wyglada sytuacja w obu druzynach, tzn kto jest strikte lepszy ???? ma moze ktos jakakolwiek wiedze w tym temacie? ???? czekam na odpowiedz i pozdrawiam w oczekiwaniu na Trentino ????
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
na tym turnieju Skra nie gra kosmosu ale które to jest ich zwycięstwo z rzędu? Oni w ostatnim czasie bodajże wszystko wygrali. Chyba, że jakiś mecz mi uciekł. I wreszcie pierwszy raz od 2 czy 3 lat widziałem Skrę na poziomie triumfatora Ligi Mistrzów. Wystawa i jeb wbicie w parkiet. Wystawa i jeb wbicie w parkiet. Już nie ma tej niezliczonej ilości babskich plasów, delikatnych kiweczek tylko męska, twarda siatkówka. Pokładam w nich nadzieję i liczę, że tym razem Liga Mistrzów własnymi siłami zostanie wygrana. Natomiast co do jutrzejszego finału to trudno coś powiedzieć. Ani Skra ani Trentino nie grają tu na 100%
 
M 17

mariuszkaka88

Użytkownik
tym jak kursy o 360procent się dziś zmienily z faworyta Foppa na Sollys ???? To tak żartem, ale cos w tym jest...Brazylijki poł kadry wicemistrzyń Świata..a foppa jakos w moim przekonaniu odpuszcza troche...
 
I 1

icytower77

Użytkownik
o 180% jak już ;) (bez żadnej złośliwości)
żeby nie było że taki całkiem spam to jeśli jutro ktoś chce grać na Trentino to nie po niższym kursie jak 1,6. Jeśli będzie niższy to na pewno nie do gry. Buki pewnie wystawią z 1,4-1,45. Zobaczymy jak się będzie rynek zachowywał ale raczej kurs na Skre będzie się obniżał. Ja sobie jutro odpuszcze stawianie i będe trzymał kcuiki za Skre. Na Trento bym dał kurs gdzieś około 1,7. Dzisiaj nie wyobrażam sobie aby Włosi mogli nie awansować do finału.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom