>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Klubowe mistrzostwa świata w siatkówce - Doha 2010

Status
Zamknięty.
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Po dotychczasowych meczach w tym turnieju naprawdę ciężko ocenić realną formę finalistów, nie tylko ja mam wrażenie, że na razie grali na max drugim biegu. Tak czy inaczej, value jest po stronie Skry (kurs 3 w gamebookers), a wygra Trentino :p Ale wszelkie handicapy to już jest moim zdaniem loteria, chociaż gdybym został postawiony pod ścianą, to jednak skłaniałbym się ku temu ujemnemu.
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Włoska liga przewyższa polską, zainteresowani znają moje zdanie na temat Skry, dominacji ligi włoskiej i koloryzowaniu gry Skry. Trento w meczu o stawkę nie odpuści. Grupowe mecze w LM Skra może wygrywać, ale jeśli Trento jest o krok od celu, jest to zupełnie inna drużyna.
PGE Skra Bełchatów - Itas Trentino✅(1:3)
Sets Handicap (1.5)
Itas Trentino -1.5
1,85
Buk: Unibet
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Maszot jeśli uważasz, ze Trentino odpuściło mecz ze Skrą, jesteś w błędzie. Skra wygrała bardzo pewni i w pełni zasłużenie, bo zagrała rewelacyjny mecz i jeśli uważasz inaczej to sam zakrzywiasz rzeczywistość.
Co do dzisiejszego meczu to kluczem do sukcesu będzie przyjęcie zagrywki. To co Trentino wyprawia w polu serwisowym to naprawdę niesamowite. We wczorjszym meczu w 2 secie przegrywali 6 punktami i odrobili je w 2 ustawieniach dzięki świetnej zagrywce. Zresztą w każdym z meczy do połowy setów, prowadzili wyrównany bój, lub nawet przegrywali, a potem odpalali zagrywkę i odjeżdżali, a to co wyprawie Juantorrena na zagrywce to mistrzostwo swiata. Praktycznie nie popełnia błędów, a serwuje taki bomby, że praktycznie zawsze jak wchodzi na zagrywkę to zostaje tam na 3-4 akcje. Także jeśli Skra chce powalczyć o zwycięstwo to musi perfekcyjnie przyjmować. Na siatce powinna toczyć się wyrównana walka. Trentino jest faworytem, ale i tak wszystko zweryfikuje boisko. Kursy tak ustawione, że jak dla mnie no bet.
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Szczerze to &lt;kwiatek&gt; mnie to, co się tu uważa, ale pragnę zachować honor tego działu i nadal podawać skuteczne typy. Moim zdaniem Trentino prezentuje się lepiej i pewniej i nastawienie zespołu będzie inne niż w Łodzi. Wiem, Skra zagrała dobry mecz, ale naprawdę boli mnie to, kiedy mówi się, że ze Skrę zmusić mogę do wysiłku 2-3 zespoły na świecie i jestem przekonany, że jedyne miejsce, w jakim Skra może coś osiągnąć, jest polska liga. Piszę to oficjalnie i przed meczem. Nie zmienię zdania. &lt;kwiatek&gt;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
No i w mecz o 3 miejsce sprawdziło się stare siatkarskie powiedzenie. Nie wygrywasz meczu w 3 setach, przegrywasz w 5. Akurat zaryzykowałem za drobne i się opłaciło.
Co do finału to zwycięzca może być tylko 1. W poprzednim roku kursy na Skrę były większe po tym jak ograli dobrze grający Zenit. Dziś poprzeglądałem trochę opinii i jakoś gra Skry nikogo nie zachwyca w tym turnieju.
Trentino gra ciągle swoje, najbardziej właśnie martwi mnie to, że oni do połowy seta mogą przegrywać, a później w bani coś im się włącza i idą jak burza.
Kurs na Trentino w obecnej formie 1,50 całkiem fajny do zagrania.
 
S 0

szafera

Użytkownik
witam, jezeli chodzi o mecz pomiedzy Paykanem a druzyna a Argentyny przez spotkaniem sadzilem ze Iranczycy wygraja. Kiedy jednak pszyszlo do samego meczu rzeczywisctosc okazala sie zgola inna przynajmniej do pierwszych dwoch setow. Pozniej troche szczescia i wieksze opanowanie Iranczykow dalo im brazowy medal. Dla mnie o tyle dobrze ze zaryzykowalem przed meczem wiec jestem podwojnie szczesliwy ???? a co do finalu, naprawde mam mieszane uczucia. Sercem jestem za Skra ale rozum podpowiada ze chyba jednak Trento. Kursy tak tez pokazuja. Dzisiaj wygraja chyba jednak Wlosi.
Typ: Skra - Trentino 2
Buk: bwin
Kurs: 1.55
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Tak na szybkości. Ja myślę że Skra dzisiaj tak łatwo tego meczu nie przegra a czuję że może sprawić miłą niespodziankę. Widać że jest w zespole dobry duch. Jacek Nawrocki wielkim trenerem nie jest ale atmosferę w drużynie ma świetną. Bardzo dobry turniej rozgrywa Mariusz Wlazły, Michał Winiarski również gra na swoim wysokim poziomie. Kurek gra to do czego zdążył już nas przyzwyczaić, niekiedy to on stara się być liderem zespołu i zawodnikiem który ciągnie wynik. Bardzo mocna ławka, świetna zmiana Antigi w meczu półfinałowym który obronił dwie bardzo trudne piłki i tym samym Skra awansowała do finału bez straty seta. Skra musi uważać na zagrywkę Juantoreny, Kubaniec ma niesamowicie trudną zagrywkę do przyjęcia. Pewnie rywale naszych zagrywkę skierują w Pawła Zatorskiego lub w Bartka Kurka. Napewno Trentino jest faworytem tego spotkania, w ważnych meczach grają świetnie ale nareszcie Skra ma taki zespól który może spokojnie powalczyć o wygranie KMŚ.
Moje propozycje:
PGE Skra Bełchatów - Itas Diatec Trentino H(1,5-0) @ 1,90 Betsafe ⛔ 1-3
PGE Skra Bełchatów - Itas Diatec Trentino Over 185,5 @ 2,00 Betsafe ⛔ 177
I jeszcze próba złapania wysokiego kursu
PGE Skra Bełchatów
- Itas Diatec Trentino @ 2,85 Betsafe ⛔
Czy ten mecz zostanie rozstrzygnięty w 5 setach? TAK @ 2,90 Betsafe ⛔
????
Szkoda tego pierwszego seta bo wtedy mogłoby wszystko się inaczej potoczyć, myślę że nie do końca Skra zagrała to co potrafi najlepiej. Brakowało bloku, za dużo zepsutych zagrywek, słabo w ataku. Szkoda.
 
S 0

skorup1989

Użytkownik
Widzę że większa część z was jest za zwycięstwem Trento w dzisiejszym meczu. Ja jednak postawiłbym na Skrę. Polski zespół nie przegrał meczu od prawie dwóch miesięcy. W Polsce w meczu pomiędzy Skrą a Trentino padł wynik 3:0. Pierwszy set był tylko wyrównany a skra dominowała wówczas prawie w każdym elemencie. Skra nie straciła swojej jakości gry od wygrania tamtego meczu. Gra konsekwentnie swoją siatkówkę. Należy podkreślić że do bardzo dobrej formy wrócił Mariusz Wlazły. Sądzę że dzisiaj Skra po emecjonującym meczu pokona Trento. Zakład na Skrę po kursie 3.00 w BET365.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Co do samego meczu i turnieju, to takie refleksje mam. Trento zabiło nas blokiem dzisiaj. Kurek - kompromitacja dzisiaj niestety, Bartek po prostu jeszcze chyba pali się psychicznie w takich meczach, jak dojrzeje i nauczy go ktoś atakować niejednostajnym tempem to będzie lepiej. Winiarski nie potrafi atakować, gra za miękko, jego atak opiera się na pchaniu piłki, w efekcie jest to lekki, łatwy atak do podbicia. Michał jak nie dostanie szybkiej piłki bez bloku to już jest problem. Porównajmy sobie Juantorenę, ale już kiedyś pisałem, że Trento nie bez przypadku wymieniło Winiarskiego na Osmany. Wlazły też słabiutko dzisiaj, 40% w ataku to jest klapa, no ale tak bywa, Skra wg mnie zagrała słaby turniej, szczyt formy powoli mija.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom