>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Klubowe Mistrzostwa Świata w siatkówce - Doha 2012

Status
Zamknięty.
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Skra - Zenit​

No i taki kurs na Zenit to ja rozumiem. W poprzednim meczu tych drużyn mieliśmy jedynie 1.30 na Rosjan, teraz ponad dwa razy więcej. I ja ten kurs pobiorę. Czy Zenit nie będzie miał motywacji, żeby dziś wygrać? nie sądzę. W tamtym roku w meczu o trzecie miejsce wygrali z Sesi SP 3:1 i pokazali, że miejsce na podium KMŚ również się liczy. To raczej Skra po wczorajszym spotkaniu może być bardziej przybita, bo mieli szanse na finał. W poprzednim meczu Zenitu i Skry, Bełchatowianie mieli naprawę dużo szczęścia, myślę, że nie powinno się ono powtórzyć.

Genialny mecz zagrał wczoraj Atanasijevic, również nie powinien on powtórzyć aż tak dobrego spotkania, nie jest to jeszcze tak równy siatkarz aby grać cały czas na swoim poziomie. Prawdopodobnie Kazań zrobi to czego nie potrafił zrobić kilka dni temu i pokona Bełchatowian.


Typ: Zenit 1.72 Bwin ⛔ a jednak kolejny genialny mecz Atana. Szacun wielki dla niego
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Zenit Kazan (RUS)-PGE Skra B. (POL) 2 @ 2.25 Sportingbet✅
Ja w tym meczu obstawiałbym za wygraną Skry. Zdecydowanie lepiej we wczorajszych meczach spisywała się Skra. Tak tragicznie grających Rosjan dawno nie widziałem. I to nie chodzi o to że fenomenalnie zagrało Trento (oni po prostu grali tak jak nas do tego przyzwyczaili) a Rosjan, no cóż szkoda słów momentami wyglądało to jak juniorzy (nie umniejszając nic juniorom). A Atak to tragedia 27 punktów w ataku 1 blok i 3 asy.
Jeżel Atanasijevic zagra na podobnym % co wczoraj oraz jeżeli Bełchatowianom zagrywa &quot;będzie siedziała&quot; to typ powinien spokojnie wejść. Nie liczę na jakieś cudowne odrodzenie Rosjan, ale też nie posądzam ich o brak motywacji. No cóż zobaczymy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom