>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Klubowe Mistrzostwa Świata w siatkówce - Doha 2012

Status
Zamknięty.
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Trentino - Cruzeiro​
Chciałbym zaznaczyć, iż kolega Faulik bredzi i nie radzę brać sobie jego uwag do serca. Po pierwsze Trentino ma z Włochami tyle wspólnego, co jeden libero. Po drugie już w tamtej edycji była taka sytuacja, że Trento mogło przegrać mecz grupowy i zagrać w półfinale z JSW, ale pewnie wygrali i następnie rozbili w 1/2 Zenit. Po trzecie nie rozumiem w jakim celu Trento miałoby wpychać się na Skre która wczoraj pokazała, że drużyną jest co najmniej równą z Zenitem.

Drużyna Cruzeiro jest moim zdaniem znacznie słabsza, niż rok temu Sesi SP, w którym mogliśmy oglądać chociażby Murilo. Cruzeiro ma kilku ciekawych zawodników takich jak Leal , Wallace, Silva czy Sierra. Ale nie powinni oni zrobić na Trentino większego wrażenia. Podejrzewam, że z przyjęciem niesamowicie mocnego serwisu Trento Brazylijczycy mogą mieć potężne problemy, wszyscy przecież pamiętają jak chimerycznym zawodnikiem w tym elemencie gry jest Leal. W ostatnich meczach poważnie zawodnił atakujący Stokr, wszyscy dziś liczą, że wreszcie Czech o nieprzeciętnych umiejętnościach zacznie grać na swoim poziomie. Warunki fizyczne zdecydowanie na korzyść Trentino.

Trentino ma sobie na pewno coś do udowodnienia, bo ostatnio nie zachwycają. Krótką przerwę w grze miał Juantorena, który dziś powinien wyjść w podstawowym składzie i przyczynić się znacznie do zwycięstwa drużyny z Włoch.


Typ: Trentino 1.50 Bwin ✅
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Trentino Volley - Sada Cruzeiro 1 1,50 Bet365 ✅
Zacznę od Mistrza Brazylii.. Pierwsze skrzypce powinni dzisiaj w tej drużynie grać atakujący Wallace, większość ataków właśnie kończy atakujący reprezentacji Brazylii. Większość serwisów przeciwnika jest kierowanych na Sergio(libero) oraz na przyjmującego tej drużyny czyli Mauricio. Leał Kubański vc Mistrz Świata, który jest gwiazdą tej drużyny więcej piłek atakuje ponieważ rzadko jest wyłączany z ataku przez przeciwnika. &quot;Reżyserem&quot; Sady na pewno dzisiaj będzie Arjon William. Co prawdę chwilę z Meksykanami zagrał Gramignoli. Jeśli chodzi o Trentino, nie będę ukrywał lubię tą drużynę ze względu na Juantorene, faceta na prawdę podziwiam potrafi grać super w siatkówkę. Drużyna z Włoch w mojej ocenie dopiero wchodzi w sezon, na pewno przed sezonem osłabili się trochę bo odszedł do Cuneo Cvetan Sokolov. Jednak to cały czas mocna drużyna z Osmanym na czele. Do tego znakomity przyjmujący z Bułgarii Matej Kaziyski, libero Bari, atakujący Jan Stokr, Biranelii i Djuric na środku i oczywiście &quot;reżyser&quot; gry Raphael. W mojej ocenie dzisiaj Trentino będzie miało na pewno handicap w bloku i w polu serwisowym. Bo Juantorena, Matej czy Jan potrafią nie wstrzymać ręki i trafić asa serwisowego. Mecz o pierwsze miejsce w grupie zwycięzca tego meczu najprawdopodobniej zagra w półfinale z Zenitem Kazań i tu nasuwa się pytanie które mnie martwi pod kątem Trentino.. Czy lepiej grać w półfinale z Skrą czy z Zenitem?
 
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Trentino Diatec Trento (ITA)-Zenit Kazan (RUS) 2 @ 2.00 Unibet⛔
Pierwszy półfinał w KMŚ mężczyzn, zostanie rozegrany między drużyną vice mistrzów Włoch a mistrzem Rosji. Ja raczej skłaniałbym się w stronę Rosji, m.in. dlatego że oglądałem mecze obu drużyn i wydaje mi się że Zenit ma większy potencjał (oczywiście nie umniejszając Trento), podobała mi się gra Andersona i przesunięcie na przyjęcie Mikhaylova to dobry zabieg Alekny. Obaj punktują prawie po równo. Natomiast szkielet Trento pozostał taki sam. Jeżeli Zenit nie popełni tyle błędów co ze Skrą to powinien wygrać ten mecz. (Tak jak wygrał LM).
Drugi typ godny przemyślenia to:
Fenerbahce Istanbul (TUR)-Rabita Baku (AZE) (+1.5) @ 2.30 Unibet ✅
dodam tylko że 10 minut temu było 2.40
O Fenerbahce pisałem w pierwszym poście, i m.in. bez Kim czy Sokolovej to już tie ta sama drużyna, która wygrała LM.
O Azerkach też pisałem w pierwszym poście - ściągnęły kilka solidnych zawodniczek m.in. Akinradewo, Grünno i w świetnej formie jest Montaño, której trenet Abondanza dał odpocząć w ostatnim meczu. Także liczę na wyrównane spotkanie, ale jeśli miałbym wskazać faworyta to myślę że raczej skłaniałbym się ku Rabicie (ale to tylko moje skromne zdanie ;)
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Fenerbahce - Rabita Baku
Szczerze mówiąc tak dużego faworyzowania Turczynek się kompletnie nie spodziewałem, właściwie miałem już w głowie granie na Fener +1.5.
Fenerbahce ze zmianami w składzie. Nie ma Naz, Fabiany, Liubov oraz Kim, której nie dopuścili do gry. Skład jednak ciągle wygląda porządnie. Seda to dobra opcja w ataku, Paula potrafi potężnie zbić, całkiem niezły środek w postaci Edy i Bery. Do Mari dużego zaufania nie mam, ostatnie lata w reprezentacji na bardzo niskim poziomie. Turczynki jeszcze nieprzetestowane do końca, w grupie miały dwie leszczowe drużyny.
Rabita też w przebudowie i to nawet większej. Potężna wymiana nazwisk w tym klubie. Obejrzałem sobie spotkanie z Sollysem i widać, że jest co poprawiać. Nasza Skorupa mnóstwo nieporozumień, nie czują się na razie, najbardziej chyba z Akinradewo. Grun miała małą przerwę i trzeba dać jej czas na złapanie wiatru, Cruz przez mniej więcej 3 sety gry zdobyła aż 0 punktów (przyjmująca), więc myślę że powinniśmy zobaczyć parę Rabadziheva + Grun. Na młotku mają świetną siatkarkę - Montano to najwyższa półka, tylko jest małe ale - ma jakieś problemy z plecami i występ stoi pod znakiem za pytania. Na zmianę jest Serbka Starović, nie najgorsza, ale nie ma co porównywać.
Podsumowując - jestem w kropce. Fenerbahce widziałem na tle słabych drużyn i to może być łudzące, ale zawodniczki z tureckiej ligi wydają się być w tej chwili bardziej zgrane niż Azerki. Z kolei Rabita ma pokaźniejsze działa. Po kursie 3.55 jestem w stanie zagrać na Azerki, ale tylko w przypadku pewności, że Kolumbijka Montano zagra, bez niej pozostawię sobie obserwacje i granie na live.
Także - jak macie jakieś wieści odnośnie Montano, to dajcie info ;)
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Fenerbahce - Rabita Baku
Szczerze mówiąc tak dużego faworyzowania Turczynek się kompletnie nie spodziewałem, właściwie miałem już w głowie granie na Fener +1.5.

Fenerbahce ze zmianami w składzie. Nie ma Naz, Fabiany, Liubov oraz Kim, której nie dopuścili do gry. Skład jednak ciągle wygląda porządnie. Seda to dobra opcja w ataku, Paula potrafi potężnie zbić, całkiem niezły środek w postaci Edy i Bery. Do Mari dużego zaufania nie mam, ostatnie lata w reprezentacji na bardzo niskim poziomie. Turczynki jeszcze nieprzetestowane do końca, w grupie miały dwie leszczowe drużyny.

Rabita też w przebudowie i to nawet większej. Potężna wymiana nazwisk w tym klubie. Obejrzałem sobie spotkanie z Sollysem i widać, że jest co poprawiać. Nasza Skorupa mnóstwo nieporozumień, nie czują się na razie, najbardziej chyba z Akinradewo. Grun miała małą przerwę i trzeba dać jej czas na złapanie wiatru, Cruz przez mniej więcej 3 sety gry zdobyła aż 0 punktów (przyjmująca), więc myślę że powinniśmy zobaczyć parę Rabadziheva + Grun. Na młotku mają świetną siatkarkę - Montano to najwyższa półka, tylko jest małe ale - ma jakieś problemy z plecami i występ stoi pod znakiem za pytania. Na zmianę jest Serbka Starović, nie najgorsza, ale nie ma co porównywać.

Podsumowując - jestem w kropce. Fenerbahce widziałem na tle słabych drużyn i to może być łudzące, ale zawodniczki z tureckiej ligi wydają się być w tej chwili bardziej zgrane niż Azerki. Z kolei Rabita ma pokaźniejsze działa. Po kursie 3.55 jestem w stanie zagrać na Azerki, ale tylko w przypadku pewności, że Kolumbijka Montano zagra, bez niej pozostawię sobie obserwacje i granie na live.

Także - jak macie jakieś wieści odnośnie Montano, to dajcie info ;)
Motano ma chyba nie tylko problemy z plecami bo w meczu z Sollysem schodziła trzymając się za kolano. Nawet jeśli ona dzisiaj zagra to będzie na szprycowana środkami przeciwbólowymi a nie sądzę aby trener chciał za wszelką cenę mieć tą zawodniczkę dzisiaj w składzie ryzykując jednocześnie jej wykluczenie na dłuższy czas.

A dlaczego Fenerbahce jest faworytem tego spotkania ? A no dlatego że w Rabicie bez Montano nie ma zawodniczki która potrafiła by pociągnąć zespół w trudnym momencie. Grun słabo Rabadzieva raz lepiej raz gorzej, Starovic słabizna zgranie z środkowymi mizerne. Turczynki też mają sporą mankamentów ale jak do tej pory miały ich mnie niż Rabita.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Trentino Volley - Zenit Kazan 2 2,01 Betsafe ⛔
Trentino Volley - Zenit Kazan (0-1,5) 2 1,60 Betsafe
⛔

Brawo Trento, po obronę tytułu! :cool: Zenit ????

Przed wczesny finał jak dla mnie, rewanż za ubiegłoroczną Ligę Mistrzów. Trentino przed sezonem po pełniło wielki błąd dając odejść Sokolovowi do Cuneo. Widać, że Stokr nie jest w optymalnej formie. Jeśli Raphael kieruje piłkę do niego to w meczu z Brazylijczykami przy każdej takiej sytuacji drżałem czy Czech to &quot;skończy&quot;. Druga sprawa to Raphael jeśli dzisiaj będzie wystawiał piłki pod siatkę czy to Juantorenie czy Stokrowi to Trentino tego meczu na pewno nie wygra. Widać różnice na tej pozycji, bo wystawy Vermilgio są obecnie na pewno lepsze niż Raphaela. Warto zwrócić uwagę na bardzo mocny środek. Djurić i Barireli chyba jednak nie są takimi graczami jak Apalikov. Mimo, że &quot;Miki&quot; i Osmany to dwie różne pozycji to jednak tutaj szykuje się kapitalny pojedynek który z tych Panów dzisiaj poprowadzi swój zespół do zwycięstwa. Sercem jestem za Trento, jeśli wygrają na pewno nie będę zły ale rozum podpowiada, że wygrają Rosjanie..

Skra Bełchatów
- Sada Cruzeiro 1 2,00 Unibet ⛔
Skra Bełchatów - Sada Cruzeiro (1,5-0) 1 1,50 Unibet ✅
Skra dzisiaj zagrała jak wczoraj Polacy.. nie dobili przeciwnika. Jutro Sada zostanie skarcona przez Trento ;)
Drugi mecz półfinałowy. Na tym turnieju Skry nie widziałem ale widziałem Sade. Postawili bardzo trudne warunki Trentino przed wczoraj. Jednak William głównie gra do Wallace&#39;a i tak na prawdę on jest najmocniejszym punktem drużyny. W póżniejszej fazie meczu zaczął grać na swoim poziomie Leal. Dużym atutem w potyczce z Włochami w póżniejszej fazie meczu była dobra zagrywka głównie atakującego reprezentacji Brazylii który zaserwował tego dnia aż 6 asów. Jednak uważam, że nasza drużyna nie jest na straconej pozycji mimo osłabień przed sezonem. W Rzeszowie w mojej ocenie Skra przegrała na własne życzenie, w tym spotkaniu lepsze wrażenie zrobili na mnie właśnie zawodnicy trenera Nawrockiego. Liczę, że dzisiaj Pliński, Wlazły i Winiarski poprowadzą naszą drużynę do finału bo jak udało się ograć Zenit to tym bardziej Sada jest do ogrania.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik

Skra Bełchatów
- Sada Cruzeiro 1 2,00 Unibet
Skra Bełchatów - Sada Cruzeiro (1,5-0) 1 1,50 Unibet

Drugi mecz półfinałowy. Na tym turnieju Skry nie widziałem ale widziałem Sade. Postawili bardzo trudne warunki Trentino przed wczoraj. Jednak William głównie gra do Wallace&#39;a i tak na prawdę on jest najmocniejszym punktem drużyny. W póżniejszej fazie meczu zaczął grać na swoim poziomie Leal. Dużym atutem w potyczce z Włochami w póżniejszej fazie meczu była dobra zagrywka głównie atakującego reprezentacji Brazylii który zaserwował tego dnia aż 6 asów. Jednak uważam, że nasza drużyna nie jest na straconej pozycji mimo osłabień przed sezonem. W Rzeszowie w mojej ocenie Skra przegrała na własne życzenie, w tym spotkaniu lepsze wrażenie zrobili na mnie właśnie zawodnicy trenera Nowackiego. Liczę, że dzisiaj Pliński, Wlazły i Winiarski poprowadzą naszą drużynę do finału bo jak udało się ograć Zenit to tym bardziej Sada jest do ogrania.
Skra ograła Zenit na farcie to Zenit przegrał tamto spotkanie na własne życzenie. Mecz powinien skończyć się wynikiem 3-0 ale w drugim secie Zenit pokpił sprawę na własne życzenie. 4 set przegrany przez całą masę zepsutych zagrywek i przez nazbyt duża fantazję Vermiglio na ważnych kontrach. TB cała masa zepsutych zagrywek w wykonaniu Zenitu do stanu 10-10 Zenit zepsuł ich około 5-6 z czego 4 z rzędu. To też dlatego Skra musiała w końcu jakąś przewagę wypracować.
 
5567 719

5567

Użytkownik
Skra ograła Zenit na farcie to Zenit przegrał tamto spotkanie na własne życzenie. Mecz powinien skończyć się wynikiem 3-0 ale w drugim secie Zenit pokpił sprawę na własne życzenie. 4 set przegrany przez całą masę zepsutych zagrywek i przez nazbyt duża fantazję Vermiglio na ważnych kontrach. TB cała masa zepsutych zagrywek w wykonaniu Zenitu do stanu 10-10 Zenit zepsuł ich około 5-6 z czego 4 z rzędu. To też dlatego Skra musiała w końcu jakąś przewagę wypracować.
Czyżbyś delikatnie sugerował zwycięstwo dzisiaj Cruzeiro? Ja właśnie uważam ich za faworytów dzisiaj ; ]
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Musicie przyznać, że masa błędów jeśli chodzi o zagrywkę jest spowodowana ryzykiem jakie podejmuje większość graczy Zenitu. Nie jestem jakimś super specem siatkarskim, ale nie od dziś wiadomo, że mają bardzo silną zagrywkę i potrafią punktować seryjnie asami, że tego dnia nie wychodziło i Skra to wykorzystała, trudno. Wygrali i to się liczy, Sada w mojej ocenie nie jest nie wiadomo jaką potęgą siatkarksą i są na pewno w zasięgu Polaków. Też uważam, że Trentino przed wczoraj nie pokazało wszystkiego co potrafi, mimo nie takiej już dobrej dyspozycji mają potencjał i mogą go wykorzystać. Faza grupowa a faza pucharowa to dwa różne światy.. Dzisiaj czekają nas moim zdaniem bardzo dobre i długie pojedynki.
 
T 17,2K

tadzin

Użytkownik
Skra ograła Zenit na farcie to Zenit przegrał tamto spotkanie na własne życzenie. Mecz powinien skończyć się wynikiem 3-0 ale w drugim secie Zenit pokpił sprawę na własne życzenie. 4 set przegrany przez całą masę zepsutych zagrywek i przez nazbyt duża fantazję Vermiglio na ważnych kontrach. TB cała masa zepsutych zagrywek w wykonaniu Zenitu do stanu 10-10 Zenit zepsuł ich około 5-6 z czego 4 z rzędu. To też dlatego Skra musiała w końcu jakąś przewagę wypracować.
Z czegos jednak bierze sie to ze Zenit w tym sezonie nie potrafil jeszcze wygrac 3-0 i to nawet przeciwko &quot;slabeuszom&quot; w Super Lidze, a ilosc spotkan ktore wygrywali dotychczas to prawie same mecze po TB, badz tez chociaz 1 set tracony z &quot;ogorkami&quot;. Wg mnie to jest wlasnie aktualna forma Zenitu ktory jak zagrywka siedzi to jedzie, a jak zagrywki nie ma to dupa..
I do tego Zenit popełnił 38 błędów czyli oddał 1,5 seta Skrze.
Zobacz sobei ile bledow popelnialo Sada Cruzeiro.. zlapiesz sie za glowę..
18 przeciwko Meksykanom (3 sety), 33 przeciwko Al Rayyan (4 sety), 34 przeicwko Trentino (5 setow)
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Z czegos jednak bierze sie to ze Zenit w tym sezonie nie potrafil jeszcze wygrac 3-0 i to nawet przeciwko &quot;slabeuszom&quot; w Super Lidze
Ural Ufa, Lokomotiw Nowosybirsk, Fakieł Nowy Urengoj, no faktycznie sezon pokazuje, jacy to są słabeusze. Cały czas czepiacie się biednego Zenitu, podczas gdy przegrali dopiero jeden mecz w sezonie i to z naszą Skrą. Czas działa na ich korzyść, z meczu na mecz nabierają rozpędu i rytmu. Poza tym nie wiem czego wy się spodziewacie po rosyjskim zespole - że nagle kunszt techniczny pokażą w stylu Antigi? Od zawsze wiadomo, że ruska szkoła to jest zagrywka + blok + mocny atak. Przy wystawach Raphaela wrzucanych w siatkę będą leciały czapy jak z Sadą Cruzeiro i nawet niebotyczny zasięg Juantoreny nie pomagał, który i tak jest jedynym jasnym punktem Trento, bo Stokr to sobie gra w kratkę, a Kaziyski też jakoś nie może się rozbujać.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Trentino Volley - Zenit Kazan @ 1 (1.98) Pinnacle deklasacja, nie ma o czym mówić. ✅

Kurs mnie niesamowicie zaskoczył, Zenit to cały czas nie jest drużyna która potrafi regularnie ogrywać Trentino. Wielki rewanż za Lige Mistrzów gdzie mecz życia rozegrał Siwożelez i dał awans do finału Zenitowi. Teraz sytuacja się nie powtórzy, Zenit nie jest w formie na początku sezonu. Słabiutkie spotkanie z mającą duże problemy Skrą, ogromne problemy z przyjęciem i zagrywką. Vermiglio zupełnie nie rozumie się ze środkowymi, popełnia masę błędów, dużo niedokładnych rozegrań. Kazań ma jedną dziurę w drużynie, w postaci drugiego przyjmującego. O tyle Anderson poniżej swojego świetnego poziomu raczej nie zejdzie, o tyle drugi przyjmujący to nie jest już poziom światowy. W Trentino mimo braku formy dalej gra wygląda nieźle. Raphael rozgrywa przewidywalnie, ale niezwykle dokładnie, lepiej rozumie się z kolegami niż Vermiglio. Skrzydła cały czas lepsze w Trento, niesamowita moc na kontrze, chyba również lepsza i regularniejsza zagrywka. To wszystko opowiada się za tym, że Włosi zdecydowanie dziś wygrają.
 
makuazs 44

makuazs

Użytkownik
Niestety nie mogę się zgodzić z przedmówcą. Oby dwie drużyny nie mają formy i grają słabo. Większy potencjał według mnie ma Zenit. Stokr i Kaziyski pod formą, jedynie poziom ataku ze skrzydeł trzyma Juantorena. Ale czy to wystarczy na zespół z Rosji ? Moim zdaniem nie. Potencjał ataku o wiele większy po stronie Zenitu. Zagrywka i blok też. Mam nadzieję, że zagrywka będzie dziś siedziała Zenitowi. Może to być kluczem do zwycięstwa. I będę kibicował dzisiaj ruskim i za drobne na nich zagram. Kurs kusi.
Trentino - Zenit 2 2.0 Betclic

Zenit beznadziejny i dramatyczny...
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Sada Cruzeiro - Skra Bełchatów @ 1 (1.85) B365 ✅


Kurs marzenie jak dla mnie. Maks 1.30 bym tu wystawił i naprawdę zdziwiły mnie równe kursy na ten mecz. Widziałem całe spotkanie Brazylijczyków z Trento i powiem szczerze, że zaskoczyli mnie niesamowicie. Spodziewałem się przeciętnej gry i dużych problemów z przyjęciem m.in Leala, ale byłem wprost zaszokowanym łatwością przyjęć i ogromnej ilości gry środkiem z którą Trento zupełnie sobie nie radziło. Cruzeiro ma da potężne skrzydła w postaci Leala na lewej i Wallece&#39;a, obaj są niesamowicie skuteczni i Skra nie ma zupełnie czym ich powstrzymać. Może się podobać niekonwencjonalna gra rozgrywającego, często gubi na pojedynczy blok. Warto wspomnieć, że sam atakujący Cruzeiro zaserwował z Włochami 7 asów, Skra z tak słabym przyjęciem nie poradzi sobie z tym. Bełchatowianie mają kilka sporych problemów, wystarczyło to na słabiej dysponowany Zenit, ale na Cruzeiro nie wystarczy.

Problemy Skry rozpoczynają się na przyjęciu, przez słabego rozgrywającego który w dodatku robi kolosalną dziurę w bloku (w dodatku nie ma go kim zastąpić bo wypadł Vincic), a kończąc na ogromnych problemach z adaptacją na nowej pozycji Wlazłego. Ja rozumiem, że Nawrocki chce mieć Atana na ataku, ale robi to kosztem Mariusza który nie jest ani przyzwyczajony do przyjmowania zagrywki, ani do regularnego ataku z lewego skrzydła.

Jednym słowem w finale mamy rewanż za pojedynek grupowy Trento - Cruzeiro, zdziwię się niesamowicie jeśli stanie się inaczej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
T 17,2K

tadzin

Użytkownik
Ural Ufa, Lokomotiw Nowosybirsk, Fakieł Nowy Urengoj, no faktycznie sezon pokazuje, jacy to są słabeusze
Dżizas a sie czepiasz za słowka, mi chodzilo o mecze przeickow Groznemu u siebie i mecz przeciwko Al Arabi gdzie nie potrafili sie odpowiednio skomncentrowac i wygrac po 3-0..
Kurs marzenie jak dla mnie. Maks 1.30 bym tu wystawił i naprawdę zdziwiły mnie równe kursy na ten mecz.
oj baardzo mocno przesadzasz.. 1.3 ?? to ja bym Skrę po 3.2 łykał jak młody pelikan (Gystlik ????)
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Zenit - Skra powyżej 183,5 pkt 1,85✅
Nic tylko grać, linia z kosmosu. Nie wierzę, żeby w meczu pocieszenia było szybkie 3-0.
4 sety powinny spokojnie pokryć linię.
 
M 0

miqq

Użytkownik
Witam

Na Zenit kursy idą w górę i tego w sumie mogliśmy się spodziewać, ludzie widać, że grają Skrę... powody wydaję mi się, że są dwa:

Zenit po wczorajszym nokaucie.. nie wiadomo jak dziś będzie wyglądał, oraz wiemy jak Ruscy czasami podchodzą do spotkań o 3 miejsce.

Jednak ja osobiście typuję tutaj zwycięstwo Zenitu.. tak sobie myślę, że jednak tacy gości mimo iż nie idzie wszystko jak ma iść, dziś będą chcieli pokazać w Katarze, że o wczorajszym spotkaniu już zapomnieli + dochodzi porażka grupowa już z Bełchatowem.
Trenera Alekno strasznie szanuję i myślę, że coś tam wymyśli.
Zobaczymy...

Kurs jaki aktualnie proferuje pinnek @1.81 jest dla mnie bardzo ciekawym rozwiązaniem i próbujemy !


A jakie Wasze zdanie jest na finał pocieszenia?
 
W 0

wislak23

Użytkownik
Jak Skra zagra na podobnym poziomie co wczoraj, to ten mecz wygra. Zenit rozbity, mogą nie mieć motywacji na mecz &quot;tylko&quot; o 3 miejsce.
Zenit - Skra Bełchatów 2 (2,3) BET 365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom