>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Klubowe Mistrzostwa Świata w siatkówce - Doha 2012

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Klubowe Mistrzostwa Świata w siatkówce​
Doha 2012​



Data: 13-19. października 2012

Miejsce: Doha (Katar)

Oficjalna strona: http://www.fivb.org/en/volleyball/Competitions/WorldClubChampionships/2012/




Podział na grupy:​





Terminarz turnieju kobiecego:​





Terminarz turnieju męskiego:​

Godziny są podane według czasu, który obowiązuje w Katarze, czyli UTC+3.




Historia Klubowych MŚ w siatkówce:
http://en.wikipedia.org/wiki/FIVB_Club_World_Championship




Zapraszam do dyskusji i pisania analiz​
 
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Tak się zastanawiam czy warta &quot;świeczki&quot; jest gra na Zenit jako zwycięzcę KMŚ po kursie 3,05 bo buki to typują Trento po kursie 2.45. I tu się nasuwa pytanie czy dwa ostatnie mecze przegrane przez Trento mogą wróżyć spadek formy, czy to tylko &quot;wypadek przy pracy&quot;?
A co się tyczy KMŚ kobiet to tu skłaniałbym się ku wygranej Sollys, chociażby z tego powodu że gra tam co najmniej 5 Mistrzyń Olimpijskich z Londynu, a poza tym Fenerbahce to już nie ta sama drużyna co rok temu brak Sokolovej i Aydemir oraz gdzieś czytałem że Kim też raczej nie zagra bardzo mocno osłabia tę drużynę. Trochę lepiej prezentuje się Rabita, po odejściu Mammadovej ściągneli m.in. inne znane gwiazdy takie jak Aureą Cruz, Angeliną Hübner-Grün czy Foluke Akinradewo, ale czy to pomoże w obronie tytułu mistrzowskiego okaże się.
EDIT: Buki również typują na Sollys Nestle po 1,54; Fenerbahce 3,80; Rabita Baku 4,30.
A i wszystkie kursy pochodzą ze SportingBet.
 
T 17,2K

tadzin

Użytkownik
Tak się zastanawiam czy warta &quot;świeczki&quot; jest gra na Zenit jako zwycięzcę KMŚ po kursie 3,05 bo buki to typują Trento po kursie 2.45. I tu się nasuwa pytanie czy dwa ostatnie mecze przegrane przez Trento mogą wróżyć spadek formy, czy to tylko &quot;wypadek przy pracy&quot;?
Zenit tez w lidze nie błyszczy, męczą się wygrywając dopiero w tie breakach, wg mnie to tutaj skra zenit i trento maja calkiem rowne szanse, aczkolwiek duzo tez zalezy od podejscia zespolow do tego turnieju. Trento zawsze traktowalo na powaznie, Zenit na poczatku zawsze byl w dosc slabej formie przez co odpadali czy to ze Skra czy rok temu przeciwko JW. Z racji poczatku sezonu mozemy byc swiadkami calkiem ciekawych meczy.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Nie widziałem ostatniego meczu Trento w lidze, ale przeciwko Maceracie grali na swoim kapitalnym poziomie, jedyną przeszkodą w wygraniu była fenomenalna dyspozycja Maceraty. Nie sądzę, aby Zenit był obecnie w tak dobrej dyspozycji, aby pokonać zespół z Trydentu. Ale chyba lepiej poczekać na pierwsze spotkania, bo równie dobrze i Skra może tutaj wystrzelić z jakąś świetną grą.
Tadzin - Zenit w tamtym roku przegrał półfinał z Trentino, a z JSW poległ w fazie grupowej.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Porażkę w lidze można tłumaczyć nieobecnością Juantoreny, któremu Stojczew dał odpocząć przed KMŚ. Niemniej jednak sądzę, że to wcale nie musi być jakaś oznaka słabości Trento. Kazań mimo słabego stylu mecze jednak wygrywał i to z przeciwnikami co najmniej solidnymi - Nowosybirsk i Ural Ufa między innymi. Skra jest dla mnie ciągle wielką zagadką i z pośród wszystkich chyba właśnie w Skrze drzemią największe rezerwy w ofensywie.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Porażkę w lidze można tłumaczyć nieobecnością Juantoreny
Skoro brak jednego zawodnika powoduje że drużyna przegrywa to oznacza to jedno, Trentino nie ma kompletnie rezerw w tym sezonie, o czym już wielokrotnie wspominałem. Era tej drużyny pomału przemija w tym roku ja nie wróżę im sukcesów. Szczerze mówiąc to żaden z &quot;faworytów&quot; nie prezentuje wysokiej formy więc kwestia triumfatora według mnie otwarta. Chociaż osobiście uważam że wygra Zenit.
\druga sprawa na jakiej zasadzie przyznawane były dzikie karty? Bo dla mnie to kompletna paranoja że dziką dostają Trentino i Skra, bo skoro miały być to drużyny z Polski i Włoch to czemu nie Mistrzowie swoich krajów czyli Macerata i Resovia?
 
T 17,2K

tadzin

Użytkownik
Trentino jedynie dostało kartę, Skra weszła za 2 miejsce w LM (zawsze 1. i 2. miejsce w europejskim LM gwarantowalo gre w KMS).
W tym roku Trento i Skra dostały dzikie karty -&gt; http://www.fivb.org/en/volleyball/Co...ications-M.asp
Generalnie zwycięzca LM kwalifikuje się &quot;legalnie&quot;, ale zespoły z FF dostają dzikie karty (w 2011 dla przykładu Zenit za srebro i JSW, jako najwyżej sklasyfikowany klub z Polskiej federacji).
a no to grubo widzę, jaki jest sens dawac co rok dzika karte wicemistrzowie europy ???? zamaist dac taka normalną zasade ~~
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Skoro brak jednego zawodnika powoduje że drużyna przegrywa to oznacza to jedno, Trentino nie ma kompletnie rezerw w tym sezonie, o czym już wielokrotnie wspominałem.
Może i tak jest, jednak grający za niego Lanza po raz kolejny pokazał, że nie jest też zapchajdziurą, bo zagrał dobry mecz. Nie trzeba jednak pisać, że to Juantorena w kluczowych momentach bierze ofensywę na siebie. Poza tym nie odbierajmy też niczego Valentii, bo zagrali kapitalne spotkanie, a Klapwijk, który dostał MVP, to już szczególnie.
\druga sprawa na jakiej zasadzie przyznawane były dzikie karty? Bo dla mnie to kompletna paranoja że dziką dostają Trentino i Skra, bo skoro miały być to drużyny z Polski i Włoch to czemu nie Mistrzowie swoich krajów czyli Macerata i Resovia?
Podstawą kwalifikacji są wyniki w kontynentalnych Ligach Mistrzów, takoż Macerata i Resovia nie miały czego szukać. Zresztą lepiej już Trento niż jakiś wynalazek w stylu studentów z USA czy wysyp jakichś Kanadyjskich akademików. ;)
Trentino jedynie dostało kartę, Skra weszła za 2 miejsce w LM (zawsze 1. i 2. miejsce w europejskim LM gwarantowalo gre w KMS).
W tym roku Trento i Skra dostały dzikie karty -&gt; http://www.fivb.org/en/volleyball/Competitions/WorldClubChampionships/2012/Qualifications-M.asp
Generalnie zwycięzca LM kwalifikuje się &quot;legalnie&quot;, ale zespoły z FF dostają dzikie karty (w 2011 dla przykładu Zenit za srebro i JSW, jako najwyżej sklasyfikowany klub z Polskiej federacji).
 
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
To może zacznę na start z moim zdaniem lekkim value. Sada Cruzeiro pogra sobie z chłopaczkami z Meksyku. - Sada Cruzeiro, czyli Mistrz Brazylii w sezonie 2011/2012. - Nie byle kto, bo liga brazylijska rośnie w siłę - większośc Canarinhos gra u siebie - hajs jest, może nie taki co w Rosji, ale są możni którzy chcą inwestowac w brazylijską Superligę.
Sada grała sobie sparing już w Doha z zespołem Al Arabi w którym występują włoski rozgrywający Dante Boninfante (ostatni sezon w Sisley Belluno) oraz Christian Pampel, doświadczony atakujący którego możemy od kilku lat oglądac właśnie podczas Klubowych Mistrzostw Świata w Katarze. Aha, Sada wygrała 3:1 (19:25 25:19 25:17 25:23). Gral Yoandry Leal Hidalgo (ale tylko w 3 secie) ▶ natłukł 8 punktów przy 67% skuteczności. Obok niego ładnie pograli Mauricio Borges Silva i Yadier Sanchez Sierra który nie wiedziec dlaczego zastąpił atakującego reprezentacji Brazylii znajomego z rozgrywek Ligi Mistrzów i Igrzysk Olimpijskich - Wallace&#39;a.
Ogólnie paczka Sady jest ciekawa. Ofensywa przede wszystkim bo jest William Ajrona na rozegraniu - zobaczycie co chłopak sypie - może jeszcze nie z Meksykanami, ale... Leal Hidalgo, Wallace czy wspomniani Borges Silva i Sanchez Sierra.
Drużyna Tigres of the University of Nuevo Leon jak sama nazwa wskazuje to zbiór chłopaków z Uniwerku. Nie ma starszego niż 25 lat - nie licząc libero, który ma 32 lata. Nie wiemy o nich za dużo, ale nie imponują ani warunkami fizycznymi ani nie latają jakoś bardzo wysoko - tylko jeden skacze na 350+. - Cienko, z resztą chłopaki wyglądają raczej śmiesznie i myślę, że raczej nie będą wiedzieli co się dzieje po drugiej stronie siatki.
No i cóż. Tyle w temacie. Stawka raczej rekreacyjna, ale mecz do obejrzenia chwilę po południu na sportowej antenie Polsatu. Moim zdaniem powinno byc coś w okolicach 1.45 - 1.50. Ale nie do końca wiadomo co w trawie piszczy i czy malutcy Meksykanie nie mają jakiejś tajnej broni :cool:
Sada Cruzeiro - Tigres UANL ▶ Sada wygra 3:0 1.741 Pinnacle 8/10 ✅

Sada wygrała na mientko 3:0 (25:17 25:13 25:18) kto skorzystał to skorzystał, ale już value ze strony Tigres nie będzie bo... Bo słabi są i nie będzie.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Skra Bełchatów - Zamalek over 135,5 @ 1,85 Unibet ✅ 150 easy
Dlaczego taki typ? Uważam że Skra nie wygra tego meczu 3-0, ale zamiast +2,5 na Egipcjan, wybieram jednak opcję która ma szanse na wejście przy graniu 3 setów. To że Skra jest faworytem tego meczu to wiadomo, ale Zamalek to bardzo niewygodna drużyna, grają w niej reprezentanci Egiptu, raczej skład jest ustabilizowany więc zakładam że są zgrani. Skra porywającej siatkówki na początku sezonu nie gra, na pewno ma siłę ognia na zagrywce, ale widać że gra jeszcze mocno faluje, zdarzają się przestoje. Zalamek to nie ogórki więc liczę że nawiążą przynajmniej w miarę wyrównaną walkę i sety do 20 i jeden do 21 mi wystarczą. W 2009 roku ugrali seta z Trento więc może dzisiaj to powtórzą ze Skrą :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Ale Was zaskoczyłem pewno ????

Sam chciałem coś sobie w stronę Egiptu zagrać no i szukałem też do dubla propozycji. Mamy over zaproponowany przez Dawida, a ja znalazłem propozycję o trochę wyższym kursie i dość bezpieczną.
Raczej taki over jest w sporym stopniu zależny od I seta i uważam, że jak najbardziej ma szansę wejścia. Ze statystycznego punktu widzenia, pamiętam, że Skra lubiła się pomęczyć z Arabami, a tu pierwszy mecz z zespołem tak jak Dawid pisał ustabilizowanym, grającym w ciekawym składzie.
20 punktów to naprawdę nie jest dużo na Skrę, która nie jest zespołem, który lubi rozbijać przeciwników w I partiach. Składów nie ma co porównywać, ale wiadomo, że są problemy w Skrze na pozycji atakującego i w przyjęciu. Test mecz przede wszystkim i nie wykluczam jakichś przewag czy straty seta.
Skra - Zamalek
Over 44.5 I set @ 1.95 Bwin
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
T 1,9K

telich

Użytkownik
Trentino - Al Rayyan over 135,5 @ 1.9 w Unibet ✅ izunia :razz:
Zastanawiam sie, czego jeszcze nikt nie napisal o tym meczu. O Trentino bardzo duzo wiemy, trzon zespolu nie zmienia sie od dluzszego czasu, z Kazaniem glowni faworyci do wygrania tego turnieju, ale naprzeciwko zespol z Kataru, ktory zasilil swoje szeregi naprawde wartosciowymi zawodnikami: Rodrigao, Lee, Mikko Oivanen, bracia Bratoev, do tego jest byly reprezentant Kuby Mendez, na pewno potrzeba czasu, aby ten caly zespol sie zgral, ale widzac linie 135,5 nie wg. mnie nie mozna przejsc obojetnie wobec tego, co zaproponowal nam Unibet, ciezko Al Rayyan bedzie wygrac ten mecz, ale majac w skladzie takich zawodnikow to wydaje mi sie, ze powalcza, batow na pewno nie dostana, a set wg. mnie spokojnie w ich zasiegu :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
na pewno potrzeba czasu, aby ten caly zespol sie zgral,
Właśnie to jest klucz do tego typu, wszystko zależy od zgrania zespołu. Bo kadrowo wyglądają bardzo dobrze. Widać że kasa od ciapatych robi swoje i Ale Rayyan zbudował pokaźną drużynę.
Wracając jeszcze do Trentino i do Lanzy do w pełni się z Tobą zgadzam Wocirej, nie jest to zapchaj dziura i w meczu z Valentią zagrał dobrze co potwierdzają statystki, ale widziałem głosy że to właśnie przez to że nie było Juantoreny Trento przegrało, a prawda jest taka że Lanza zagrał na podobnych parametrach na jakich gra Juantorena więc...
 
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
4/4 w dziale na pierwszy dzień. - Kozacko. Ale właśnie Unibet wystawił kursy i to są jakieś po prostu jaja co oni tam wykminili sobie. - Trzeba korzystac ale i opis będzie krótki.

Sada Cruzeiro - Al Rayyan:

Brazylijczycy wygrali gładko z Meksykanami 3:0. Bardzo dobrze śmigał Wallace z Williamem Arjoną. Reszta w sumie mogłaby nie istniec. Wszedł na 3 seta Yoandy Leal Hidalgo. Punktował w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła - ale ogólnie jakoś mocno pozytywnie się nie wyróżnił. - Śmieszny mecz bo i chłopaki z Meksyku lekko śmieszni.

Al Rayyan ma pakę bardzo mocną. Bratojew - Lee - Rodrigao - Mendez - Bratojew - Oivanen i miejscowy libero. Kursy moim zdaniem powinny byc w miarę wyrównane z lekkim wskazaniem jednak na Cruzeiro. Ale overek 160.5 łykam jak młody pelikan. W 3 setach się nie zamknie bo Al Rayyan ma za dużą siłę w ofensywie, żeby dostac plecy w godzinę.

Typy:
over 160.5 ▶ 1.80 8/10 Unibet ✅ 181
Al Rayyan +1.5 ▶ 3.2 4/10 Unibet ⛔ 3:1​


Trentino Volley - Tigres UANL:​

No dzisiaj się z nich śmiałem strasznie. To już nie wiem co będzie z Trentino. Jak Stojczew nie da pograc Stokrowi na rozegraniu, Djuricowi na przyjęciu i Bariemu na ataku to będzie 3:0. Będzie i bez gadania. W jakim rezultacie się to skończy w małych punktach to wszystko będzie zależec od nastawienia siatkarzy z Włoch. Ale raczej nie będzie im się chciało grac na pół gwizdka do 20 punktu bo gdyby stracili seta - to ośmieszyliby się bardzo, ale to bardzo. Najlepszej drużynie na Świecie to nie przystoi. Powinni mniej więcej oddawac po 15 punktów swoim kolegom z Tigres.

Meksykanie - śmiech. Zapamiętałem jednego Valdesa no ale ogólnie... Szkoda nawet pisac na ich temat. - Kto ich dzisiaj widział to wie co jest grane. Cyrk na kółkach. Z Sada Cruzeiro było 123 punkty.

Typy:
Trentino wygra 3:0 ▶ 1.42 Unibet 9/10 ✅ 3:0
under 130.5 ▶ 2.00 Unibet 6/10 ✅ 125​
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Sada Cruzeiro - Al Rayyan 2 @ 6,70 Betsafe ⛔

Nie ogarniam, kompletnie nie ogarniam dlaczego Sada jest faworytem tego meczu, przecież jest to mecz o awans z grupy do półfinałów, bo wątpię że Brazylijczycy wygrają z Trentino a Al Rayyan pewnie sponiewiera drużynę amatorów z Meksyku. Drużyny prezentują podejrzewam równy poziom i według mnie tu kursy powinny być równe, zdecydowanie. Ciapate dzisiaj bardzo ładnie powalczyły z Trentino i w pewnym momencie gwiazdy Lega Pallavolo się zagotowały. Al Rayyan ma bardzo mocny skład, Oivanen dzisiaj zagrał bardzo dobre spotkanie. Bracia Bartojew też bardzo pozytywnie się zaprezentowali. Środek funkcjonował niebanalnie, ale co się dziwić skoro taka rutyna na środku jak Lee i Rodrigao. Menez to najsłabszy punkt drużyny szczególnie w przyjęciu ale w ofensywie niezły. Nazwiska i siła ognia po stronie gospodarzy więc powinni według mnie wygrać to spotkanie, tym bardziej że grają u siebie to i ściany pomogą bo jak to bez gospodarza w półfinałach? nie wierzę w to, szejki już posmarowały gotówką :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sokrates 3,3K

sokrates

Użytkownik
Sada Cruzeiro - Al Rayyan 2 @ 6,70 Betsafe
Nie ogarniam, kompletnie nie ogarniam dlaczego Sada jest faworytem tego meczu, przecież jest to mecz o awans z grupy do półfinałów, bo wątpię że Brazylijczycy wygrają z Trentino a Al Rayyan pewnie sponiewiera drużynę amatorów z Meksyku. Drużyny prezentują podejrzewam równy poziom i według mnie tu kursy powinny być równe, zdecydowanie. Ciapate dzisiaj bardzo ładnie powalczyły z Trentino i w pewnym momencie gwiazdy Lega Pallavolo się zagotowały. Al Rayyan ma bardzo mocny skład, Oivanen dzisiaj zagrał bardzo dobre spotkanie. Bracia Bartojew też bardzo pozytywnie się zaprezentowali. Środek funkcjonował niebanalnie, ale co się dziwić skoro taka rutyna na środku jak Lee i Rodrigao. Menez to najsłabszy punkt drużyny szczególnie w przyjęciu ale w ofensywie niezły. Nazwiska i siła ognia po stronie gospodarzy więc powinni według mnie wygrać to spotkanie, tym bardziej że grają u siebie to i ściany pomogą bo jak to bez gospodarza w półfinałach? nie wierzę w to, szejki już posmarowały gotówką :razz:
Ja się niestety zgodzić nie mogę, chyba że oglądaliśmy inne mecze. Brazylijczycy pokonali amatorów 3-0 i w zasadzie nie ma co komentować. Dziś pewnie już z oszczędzanym Lealem w pierwszym składzie.
Odnośnie gospodarzy turnieju. Piszesz że zagrali świetny mecz. Jak dla mnie średni, o ile środek bardzo dobrze, to już ze skrzydłami i rozegraniem spory problem. Kilka zagrań rozgrywającego niczym dziecka we mgle, a za atak z drugiej piłki kiedy był w drugiej linii, albo za ZŁAPANIE piłki zamiast rozegrania to trener powinien wysłać go na świeże powietrze poza hale. Twierdzisz że Oivanen zagrał świetnie??!! Tylko 34% w ataku ,a na dodatek sporo ataków z błędem bezpośrednim. Jak dla mnie jego gra wyglądała bardzo, bardzo słabo.
Wczoraj to Tento zagrało dramatycznie słabo, to co Bari tworzył w przyjęciu wołało o pomstę do nieba. Poza tym to już nie ta sama drużyna co 2-3 lata temu.
Dziś inny dzień i inny mecz, ja absolutnie meczem z Trento bym się nie sugerował.
 
zdzicho 155

zdzicho

Użytkownik
Już dziś o godzinie 18 dojdzie do spotkania grupy B pomiędzy Zenitem a zespołem z Polski, czyli Skrą Bełchatów. W grupie B rywalizują ze sobą także: Al-Arabi Dauha oraz Zamalek z Egiptu, z którymi Skra odniosła zwycięstwo 3-0 w pierwszym meczu. Swój pierwszy mecz wygrał również Zenit 3-1.
Ze Skry Bełchatów odeszło kilku ważnych zawodników: Marcin Możdżonek i Bartosz Kurek, odszedł też Falasca ale to nie jest aż tak wielką stratą. Do klubu dołączyli: Dejan Vincić i Yosleyder Cala. W Plus Lidze Skra odniosła w ostatnim meczu porażkę po tie breaku z mistrzem Polski, natomiast w pierwszym meczu odnieśli łatwe zwycięstwo z mniej wymagającym rywalem. Skra odniosła również zwycięstwo o Superpuchar Polski.
Zenit w swojej lidze radzi sobie średnio, wygrali wszystkie 4 mecze, ale 3 z nich dopiero po tie breaku.
Patrząc jednak na składy obu drużyn to zdecydowanym faworytem jest zespół z Rosji. Gra Skry Bełchatów nie jest jeszcze na tyle wyrównana i dobra by walczyli w dzisiejszym meczu o zwycięstwo. Zenit ma również bardzo mocną zagrywkę z którą Skra może mieć dziś problemy. Skra problemów z awansem mieć nie powinna gdyż w ostatnim meczu powinni odnieść zwycięstwo, przynajmniej jeśli chcą myśleć o dalszej grze w KMŚ.

Typ: Zenit 1,34 Pinnacle ⛔
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Moim zdaniem gra na Zenit po tak marniutkim kursie jest zupełnie bez sensu. Ja rozumiem chociaż gdyby dali to 1.60, ale ludzie! nie po 1.30. Nie wiele więcej mamy na Zenit z ligowymi średniakami, a co jak co, ale Skra prezentuje od nich znacznie wyższy poziom.

Obie drużyny prezentują słabą formę na początku sezonu, więc tym bardziej gra na Zenit nie jest dobrym pomysłem. Zdzicho - to prawda, że Zenit ma bardzo dobrą zagrywkę, ale ma też bardzo słabe przyjęcie (podobnie jak Skra zresztą) i z petardami Wlazłego, czy Winiarskiego mogą mieć potężne problemy, nie mówiąc już o flocie Woickiego, o flocie którego przyjmują fatalnie. Od początku sezonu nowa gwiazda Zenita Anderson nie prezentuje się zbyt dobrze w żadnym elemencie gry, jest celowany zagrywką niemiłosiernie i często zawodzi, a zmienia go Siwożelez. Również Michajłow nie prezentuje gry do której nas przyzwyczaił, bardzo często ma problemy ze skończeniem ataku. Środek Kazania nie wygląda tak świetnie bez Volkova, a współpraca Vermiglio z obecną dwójką środkowych wygląda delikatnie mówiąc średnio. To prawda, że Skra problemów z awansem mieć nie może, ale ten mecz jest tak naprawdę spotkaniem o uniknięcie Trento w półfinale, a wiadomo, że każdemu na tym zależy. Drużyna z Brazylii spokojnie jest do ogrania i jest wymarzonym rywalem w półfinale.

Jednym słowem warto dziś zagrać Skre. Szanse oceniam na 50%, bardzo realny jakiś tb, jeśli Wlazły zagra dobre spotkanie to Bełchatów ma szanse to wygrać. Wiadomo, że gra ofensywna Skry opiera się na Mariuszu, który jak ma dzień potrafi w pojedynkę rozstrzygać spotkania.


Typ: Skra Bełchatów 3.74 Pinnacle ✅
__________________
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
F 24

faulik

Użytkownik
Trentino-Cruzerio 2 2,6 ⛔

Oba zespoly maja pewny awans i moim zdaniem Wlosi moga zacząć kombinować. Wiadomo że beda woleli zagrać ze Skra a nie z Kazaniem. Skra jutro musi ugrac conajmniej 2 sety aby wyjsc z grupy a ugranie tych 2 setow takze gwarantuje pierwsze miejsce. (chyba dobrze wyliczylem to). Znając Włochów to beda kombinowac :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom