>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Kilka pytań początkującego.

U 0

under5

Użytkownik
Witajcie, kilka dni temu zacząłem grać w Expekta i mam kilka pytań dotyczących tego właśnie Buka. Odpowiedzi na te pytania szukałem na tym forum oraz w google i nie znalazłem odpowiedzi bądź odpowiedź była dla mnie nie jasna.
1. Nie rozumiem trybów obstawiania na Expekt tj. jakieś tam. np. 2/5 Wiem, że jest wyjaśnienie na stronie Expekta ale i tak nie czaję bo tam są jakieś dwójkowe trójkowe czy coś takiego.
2. Wybrałem sobie godzinę temu kilka meczy, wpisałem kwotę 5 zł i system 5/7 chyba - zrobił mi się kupon ale... nie za 5zł tylko za 75zł. Myślę, że to chodzi o te systemy...
3. Czy istnieje coś takiego jak w np. w STS - przykładowo napiszę: obstawiam 10 meczy za 20zł kupon i chcę zrobić tak, że minimum 7np. musi wejść... Jak wejdzie 7 to wygrywam, jak wejdzie 6 to już nie a jak wejdzie 10 to wygrywam za 10.
4. Mam zamiar przesyłać pieniądze do banku Milenium - czy będę miał duże prowizje?
5. Jak w końcu jest z tym podatkiem od wygranej? Czytałem o jakichś progach...
 
U 0

under5

Użytkownik
No już trochę lepiej czaję. Czyli najlepiej jest brać te ileś z iluś - zawsze to większa pewność,że się wygra.
Te np. 2/5 można potraktowac tak, że obstawiamy 5 meczy a musi wejść nam minimum 2, tiaa?
A jak to jest z tymi kwotami przy systemach? Dlaczego wczoraj z 5PLN zrobiło mi 75? Jestem początkującym, systemy są dla mnie jak najbardziej interesujące ale te wysokie kwoty zdecydowanie nie! O co w tym chodzi?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
No już trochę lepiej czaję. Czyli najlepiej jest brać te ileś z iluś - zawsze to większa pewność,że się wygra.
Te np. 2/5 można potraktowac tak, że obstawiamy 5 meczy a musi wejść nam minimum 2, tiaa?
A jak to jest z tymi kwotami przy systemach? Dlaczego wczoraj z 5PLN zrobiło mi 75? Jestem początkującym, systemy są dla mnie jak najbardziej interesujące ale te wysokie kwoty zdecydowanie nie! O co w tym chodzi?
Nie jesteś początkujący tylko jesteś leniem... ????
Tak - system 2z5 to:
2 z 5

System ten składa się z 10 zakładów, które są zawarte w 5 selekcjach.
Co najmniej 2 gry muszą zostać poprawnie wytypowane aby możną było odebrać wygrana.

Rozpiska:

AB
AC
AD
AE
BC
BD
BE
CD
CE
DE

W sumie 10 kombinacji po 2 mecze.
Przy 2 meczach trafionych - 1 kombinacja na plus.
Przy 3 meczach trafionych - 3 kombinacje na plus.
Przy 4 meczach trafionych - 6 kombinacji na plus.
Przy 5 meczach trafionych - 10 kombinacji na plus.
Masz 10 kombinacji a więc 10 kuponów...
Gdybyś postawił 5 złotych, całkowita stawka na system 2z5 wyniesie 50.

Systemy to coś, co wzbudza wielkie zainteresowanie wszystkich początkujących. Buki nie są naiwne i nie dadzą Wam wygrywać kasy od tak - bo zaczniecie grać system - gdyby tak było nikt nie grałby akumulowanych i singli.
Żeby osiągnąć zysk (w przypadku trafienia TYLKO dwóch spotkań) w rozpisie o którym pisze, AKO z dwóch trafionych zdarzeń musi być większe od 10... teraz ten system nie wygląda już na taki niesamowity co ;) ?
 
U 0

under5

Użytkownik
Hmm... Co to jest AKO?
Trochę bardziej już czaję. Wg. tego co móiwisz to za kupona 4/6 za 5zł trzeba by było zapłacić 4*6*5= 120zł a ja zapłaciłem 75zł.
Czyli najebzpieczniej przy systemach obstawiać po prostu za 1zł - i tak podskoczy na 20np.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
:|
Teraz to już nie wiem czy sobie jaja robisz, czy piszesz na poważnie.
Rozumiem - jesteś początkujący... ale nie bądź ignorantem.
Skąd pomysł, że na kupon (nie kupona! - co to za słowo? :| ) grany systemem 4z6 postawiłbyś 120 złotych?
GDZIE napisałem, że mnożysz te liczby razy stawkę?
Oczywiście muszę, Ci zacytować temat do, którego już Cie odsyłałem 2 razy razem z Vaderem... bo mimo próśb nie potrafisz go PRZECZYTAĆ ze zrozumieniem
4 z 6

System ten składa się z 15 zakładów, które są zawarte w 6 selekcjach.
Co najmniej 4 gry muszą zostać poprawnie wytypowane aby można było odebrać wygrana.
Rozpiska:
ABCD
ABCE
ABCF
ABDE
ABDF
ABEF
ACDE
ACDF
ACEF
ADEF
BCDE
BCDF
BCEF
BDEF
CDEF
W sumie 15 kombinacji po 2 mecze.
Przy 4 meczach trafionych - 1 kombinacja na plus.
Przy 5 meczach trafionych - 6 kombinacji na plus.
Przy 6 meczach trafionych - 15 kombinacji na plus.
W zakładzie 4z6 masz 15 kombinacji!
15!
Na każdą stawiasz 5 złotych czyli suma stawek wyniosłaby 75 złotych a nie jak piszesz - 120.


Co to AKO?
Jest to iloczyn wszystkich wybranych/postawionych kursów... Innymi słwy łączny kurs kupony, który przy stawianiu jest mnożony przez postawioną kwotę.
Jest to jednak pytanie z gatunku: &quot;Do czego służy kierownica w samochodzie?&quot;
Są to kompletne podstawy i powinieneś je mieć perfekcyjnie opanowane jeszcze przed wpłatą pierwszych środków do buka.

Polecam, przeczytać w całości:
http://www.expekt.com/help.jsp?section=sportsbetting_faq
Te FAQ albo i poradniki/zasady u kilku różnych bukmacherów - przestaniesz wtedy zadawać tak podstawowe pytanie.


Przemyśl co napisałem, przeczytaj poradniki a potem ewentualnie zadaj pytanie.
I oby było ono sensowne...
 
U 0

under5

Użytkownik
Witajcie ponownie, już wszystko apropos systemów czaję, zdążyłem nawet z 40zł zrobić 220zł i zejść do zera ????
Teraz zadam pytanie dotyczące tego, jak grać. Nie interesuję się aż tak bardzo sportem a chciałbym wygrywać. No i tu moje pytanie - jak grać? Typy znajduję gotowe z VIptypy oraz typy dnia. Zagrałem kilka razy systemami i powiem Wam, że to jest gorzej niż beznadziejne!!! Obstawiłem ostatnio 8 meczy systemem 6/8 czyli musi wejść 6 z ośmiu. Stawka to było 14zł. Do wygrania miałem coś ok. 100zł bo przeliczniki były niskie. Weszło mi 6 meczy a więc kupon wygrany ale... wygrałem tylko 2,8zł !!!! To się wcale nie opłaca? Jak grać ? Systemami? Jakimi? Może bez? Jakie stawki? Od czego Wy zaczynaliście?
Kiedyś grałem kilka razy w STS i tam też można było zagrać systemem np. 3/4 ale tam to zdecydowanie lepiej się opłacało.
Wpadłem na taki pomysł. Mając 20zł zrobić 4 kupony każdy po 5zł. Jeden kupon to dwa wydarzenia czyli AKO wychodzi ok. 2* 1,5zł czyli 3zł. Ani za duży ani za mały. Jakby był za mały to by mi się nie opłacało a jak za dużo to nie pewny raczej.
Tak z 20zł zrobiłbym przez jakieś 2 tygonie ok. 300zł. Potem grałbym już kuponami za 10zł też z dwoma wydarzeniami albo wszedłbym w systemy chociaż one są beznadziejne.
 
M 0

michal91d

Użytkownik
Witam,
Dzisiaj założyłem sobie konto na Expekt i chcę wpłacić pieniądze poprzez przelew bankowy, ale nie wiek jak wypełnić blankiecik wpłaty.
Chodzi mi o to co wpisać w NAZWA ODBIORCY I w TYTUŁEM
Gdzie mam umieścić numer referencyjny.
Jeśli ktoś mógłby wrzucić przykładowe polecenie przelewu byłbym bardzo wdzięczny.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Witajcie ponownie, już wszystko apropos systemów czaję, zdążyłem nawet z 40zł zrobić 220zł i zejść do zera ????
Teraz zadam pytanie dotyczące tego, jak grać. Nie interesuję się aż tak bardzo sportem a chciałbym wygrywać. No i tu moje pytanie - jak grać? Typy znajduję gotowe z VIptypy oraz typy dnia. Zagrałem kilka razy systemami i powiem Wam, że to jest gorzej niż beznadziejne!!! Obstawiłem ostatnio 8 meczy systemem 6/8 czyli musi wejść 6 z ośmiu. Stawka to było 14zł. Do wygrania miałem coś ok. 100zł bo przeliczniki były niskie. Weszło mi 6 meczy a więc kupon wygrany ale... wygrałem tylko 2,8zł !!!! To się wcale nie opłaca? Jak grać ? Systemami? Jakimi? Może bez? Jakie stawki? Od czego Wy zaczynaliście?
Kiedyś grałem kilka razy w STS i tam też można było zagrać systemem np. 3/4 ale tam to zdecydowanie lepiej się opłacało.
Wpadłem na taki pomysł. Mając 20zł zrobić 4 kupony każdy po 5zł. Jeden kupon to dwa wydarzenia czyli AKO wychodzi ok. 2* 1,5zł czyli 3zł. Ani za duży ani za mały. Jakby był za mały to by mi się nie opłacało a jak za dużo to nie pewny raczej.
Tak z 20zł zrobiłbym przez jakieś 2 tygonie ok. 300zł. Potem grałbym już kuponami za 10zł też z dwoma wydarzeniami albo wszedłbym w systemy chociaż one są beznadziejne.
Bo zakłady systemowe nie służą do typowania kursów 1,1-1,2 czy nawet 1,5.
Czy widziałeś, żebyś któryś typer tak grał (swoją drogą nie wierz ślepo wszystkim osobom, które się tam znajdują) ? Jeśli już podają niskie kursy to grają je w zakładach kombinacyjnych - granie ich w rozpisach tylko pomniejsza możliwość ewentualnej wygranej w stosunku do zainwestowanej kwoty.
Inna sprawa, że sama rywalizacja z bukmacherem nie jest wcale taka prosta. Nie wystarczy wejść na forum, znaleźć parę typów, dorzucić kilka z oferty (bo kursy niskie ;) ) żeby cieszyć się z wygranej.
Grając 6z8 z 14 złotych stawka na jeden rząd wynosiła 50 groszy. Kokosów się z tego spodziewać nie mogłeś... ale gdybyś np. miał na kuponie same zdarzenia o średnim kursie 2.00 to po trafieniu 6 zdarzeń wygrałbyś 32 złote.
Żadnego rewolucyjnego systemu z tym STSem nie wymyśliłeś... 3z4 może wydawać Ci się bardziej opłacalne bo tworzy się jedynie 4 rzędy a więc stawkę całkowitą dzielisz na 4 a nie jak w przypadku 6z8 na 28 rzędów.
Rozumiem, że chęć wygrywania u bukmacherów jest wielka ale prośbami na forum nic nie osiągniesz.
Masz 2 wyjścia:
1. znaleźć najlepszy dla siebie sposób gry (i nie szukać jakiś &quot;cudownych systemów&quot;, które nie istnieją) i bazować na typach najbardzij znanych i skutecznych użytkowników.
2. brać pod uwagę również swoją analizę. sprawdzać prawdziwość informacji, przeczesywać strony klubowe... z czasem będzie Ci to wychodziło i lepiej i szybciej a i skuteczność powinna się poprawić ;)
Tylko nie odpowiadaj, że nie masz czasu albo Ci się nie chce...
 
Do góry Bottom