>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kilka pytań początkującego.

U 0

under5

Użytkownik
Witajcie, kilka dni temu zacząłem grać w Expekta i mam kilka pytań dotyczących tego właśnie Buka. Odpowiedzi na te pytania szukałem na tym forum oraz w google i nie znalazłem odpowiedzi bądź odpowiedź była dla mnie nie jasna.
1. Nie rozumiem trybów obstawiania na Expekt tj. jakieś tam. np. 2/5 Wiem, że jest wyjaśnienie na stronie Expekta ale i tak nie czaję bo tam są jakieś dwójkowe trójkowe czy coś takiego.
2. Wybrałem sobie godzinę temu kilka meczy, wpisałem kwotę 5 zł i system 5/7 chyba - zrobił mi się kupon ale... nie za 5zł tylko za 75zł. Myślę, że to chodzi o te systemy...
3. Czy istnieje coś takiego jak w np. w STS - przykładowo napiszę: obstawiam 10 meczy za 20zł kupon i chcę zrobić tak, że minimum 7np. musi wejść... Jak wejdzie 7 to wygrywam, jak wejdzie 6 to już nie a jak wejdzie 10 to wygrywam za 10.
4. Mam zamiar przesyłać pieniądze do banku Milenium - czy będę miał duże prowizje?
5. Jak w końcu jest z tym podatkiem od wygranej? Czytałem o jakichś progach...
 
U 0

under5

Użytkownik
No już trochę lepiej czaję. Czyli najlepiej jest brać te ileś z iluś - zawsze to większa pewność,że się wygra.
Te np. 2/5 można potraktowac tak, że obstawiamy 5 meczy a musi wejść nam minimum 2, tiaa?
A jak to jest z tymi kwotami przy systemach? Dlaczego wczoraj z 5PLN zrobiło mi 75? Jestem początkującym, systemy są dla mnie jak najbardziej interesujące ale te wysokie kwoty zdecydowanie nie! O co w tym chodzi?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
No już trochę lepiej czaję. Czyli najlepiej jest brać te ileś z iluś - zawsze to większa pewność,że się wygra.
Te np. 2/5 można potraktowac tak, że obstawiamy 5 meczy a musi wejść nam minimum 2, tiaa?
A jak to jest z tymi kwotami przy systemach? Dlaczego wczoraj z 5PLN zrobiło mi 75? Jestem początkującym, systemy są dla mnie jak najbardziej interesujące ale te wysokie kwoty zdecydowanie nie! O co w tym chodzi?
Nie jesteś początkujący tylko jesteś leniem... ????
Tak - system 2z5 to:
2 z 5

System ten składa się z 10 zakładów, które są zawarte w 5 selekcjach.
Co najmniej 2 gry muszą zostać poprawnie wytypowane aby możną było odebrać wygrana.

Rozpiska:

AB
AC
AD
AE
BC
BD
BE
CD
CE
DE

W sumie 10 kombinacji po 2 mecze.
Przy 2 meczach trafionych - 1 kombinacja na plus.
Przy 3 meczach trafionych - 3 kombinacje na plus.
Przy 4 meczach trafionych - 6 kombinacji na plus.
Przy 5 meczach trafionych - 10 kombinacji na plus.
Masz 10 kombinacji a więc 10 kuponów...
Gdybyś postawił 5 złotych, całkowita stawka na system 2z5 wyniesie 50.

Systemy to coś, co wzbudza wielkie zainteresowanie wszystkich początkujących. Buki nie są naiwne i nie dadzą Wam wygrywać kasy od tak - bo zaczniecie grać system - gdyby tak było nikt nie grałby akumulowanych i singli.
Żeby osiągnąć zysk (w przypadku trafienia TYLKO dwóch spotkań) w rozpisie o którym pisze, AKO z dwóch trafionych zdarzeń musi być większe od 10... teraz ten system nie wygląda już na taki niesamowity co ;) ?
 
U 0

under5

Użytkownik
Hmm... Co to jest AKO?
Trochę bardziej już czaję. Wg. tego co móiwisz to za kupona 4/6 za 5zł trzeba by było zapłacić 4*6*5= 120zł a ja zapłaciłem 75zł.
Czyli najebzpieczniej przy systemach obstawiać po prostu za 1zł - i tak podskoczy na 20np.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
:|
Teraz to już nie wiem czy sobie jaja robisz, czy piszesz na poważnie.
Rozumiem - jesteś początkujący... ale nie bądź ignorantem.
Skąd pomysł, że na kupon (nie kupona! - co to za słowo? :| ) grany systemem 4z6 postawiłbyś 120 złotych?
GDZIE napisałem, że mnożysz te liczby razy stawkę?
Oczywiście muszę, Ci zacytować temat do, którego już Cie odsyłałem 2 razy razem z Vaderem... bo mimo próśb nie potrafisz go PRZECZYTAĆ ze zrozumieniem
4 z 6

System ten składa się z 15 zakładów, które są zawarte w 6 selekcjach.
Co najmniej 4 gry muszą zostać poprawnie wytypowane aby można było odebrać wygrana.
Rozpiska:
ABCD
ABCE
ABCF
ABDE
ABDF
ABEF
ACDE
ACDF
ACEF
ADEF
BCDE
BCDF
BCEF
BDEF
CDEF
W sumie 15 kombinacji po 2 mecze.
Przy 4 meczach trafionych - 1 kombinacja na plus.
Przy 5 meczach trafionych - 6 kombinacji na plus.
Przy 6 meczach trafionych - 15 kombinacji na plus.
W zakładzie 4z6 masz 15 kombinacji!
15!
Na każdą stawiasz 5 złotych czyli suma stawek wyniosłaby 75 złotych a nie jak piszesz - 120.


Co to AKO?
Jest to iloczyn wszystkich wybranych/postawionych kursów... Innymi słwy łączny kurs kupony, który przy stawianiu jest mnożony przez postawioną kwotę.
Jest to jednak pytanie z gatunku: &quot;Do czego służy kierownica w samochodzie?&quot;
Są to kompletne podstawy i powinieneś je mieć perfekcyjnie opanowane jeszcze przed wpłatą pierwszych środków do buka.

Polecam, przeczytać w całości:
http://www.expekt.com/help.jsp?section=sportsbetting_faq
Te FAQ albo i poradniki/zasady u kilku różnych bukmacherów - przestaniesz wtedy zadawać tak podstawowe pytanie.


Przemyśl co napisałem, przeczytaj poradniki a potem ewentualnie zadaj pytanie.
I oby było ono sensowne...
 
U 0

under5

Użytkownik
Witajcie ponownie, już wszystko apropos systemów czaję, zdążyłem nawet z 40zł zrobić 220zł i zejść do zera ????
Teraz zadam pytanie dotyczące tego, jak grać. Nie interesuję się aż tak bardzo sportem a chciałbym wygrywać. No i tu moje pytanie - jak grać? Typy znajduję gotowe z VIptypy oraz typy dnia. Zagrałem kilka razy systemami i powiem Wam, że to jest gorzej niż beznadziejne!!! Obstawiłem ostatnio 8 meczy systemem 6/8 czyli musi wejść 6 z ośmiu. Stawka to było 14zł. Do wygrania miałem coś ok. 100zł bo przeliczniki były niskie. Weszło mi 6 meczy a więc kupon wygrany ale... wygrałem tylko 2,8zł !!!! To się wcale nie opłaca? Jak grać ? Systemami? Jakimi? Może bez? Jakie stawki? Od czego Wy zaczynaliście?
Kiedyś grałem kilka razy w STS i tam też można było zagrać systemem np. 3/4 ale tam to zdecydowanie lepiej się opłacało.
Wpadłem na taki pomysł. Mając 20zł zrobić 4 kupony każdy po 5zł. Jeden kupon to dwa wydarzenia czyli AKO wychodzi ok. 2* 1,5zł czyli 3zł. Ani za duży ani za mały. Jakby był za mały to by mi się nie opłacało a jak za dużo to nie pewny raczej.
Tak z 20zł zrobiłbym przez jakieś 2 tygonie ok. 300zł. Potem grałbym już kuponami za 10zł też z dwoma wydarzeniami albo wszedłbym w systemy chociaż one są beznadziejne.
 
M 0

michal91d

Użytkownik
Witam,
Dzisiaj założyłem sobie konto na Expekt i chcę wpłacić pieniądze poprzez przelew bankowy, ale nie wiek jak wypełnić blankiecik wpłaty.
Chodzi mi o to co wpisać w NAZWA ODBIORCY I w TYTUŁEM
Gdzie mam umieścić numer referencyjny.
Jeśli ktoś mógłby wrzucić przykładowe polecenie przelewu byłbym bardzo wdzięczny.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Witajcie ponownie, już wszystko apropos systemów czaję, zdążyłem nawet z 40zł zrobić 220zł i zejść do zera ????
Teraz zadam pytanie dotyczące tego, jak grać. Nie interesuję się aż tak bardzo sportem a chciałbym wygrywać. No i tu moje pytanie - jak grać? Typy znajduję gotowe z VIptypy oraz typy dnia. Zagrałem kilka razy systemami i powiem Wam, że to jest gorzej niż beznadziejne!!! Obstawiłem ostatnio 8 meczy systemem 6/8 czyli musi wejść 6 z ośmiu. Stawka to było 14zł. Do wygrania miałem coś ok. 100zł bo przeliczniki były niskie. Weszło mi 6 meczy a więc kupon wygrany ale... wygrałem tylko 2,8zł !!!! To się wcale nie opłaca? Jak grać ? Systemami? Jakimi? Może bez? Jakie stawki? Od czego Wy zaczynaliście?
Kiedyś grałem kilka razy w STS i tam też można było zagrać systemem np. 3/4 ale tam to zdecydowanie lepiej się opłacało.
Wpadłem na taki pomysł. Mając 20zł zrobić 4 kupony każdy po 5zł. Jeden kupon to dwa wydarzenia czyli AKO wychodzi ok. 2* 1,5zł czyli 3zł. Ani za duży ani za mały. Jakby był za mały to by mi się nie opłacało a jak za dużo to nie pewny raczej.
Tak z 20zł zrobiłbym przez jakieś 2 tygonie ok. 300zł. Potem grałbym już kuponami za 10zł też z dwoma wydarzeniami albo wszedłbym w systemy chociaż one są beznadziejne.
Bo zakłady systemowe nie służą do typowania kursów 1,1-1,2 czy nawet 1,5.
Czy widziałeś, żebyś któryś typer tak grał (swoją drogą nie wierz ślepo wszystkim osobom, które się tam znajdują) ? Jeśli już podają niskie kursy to grają je w zakładach kombinacyjnych - granie ich w rozpisach tylko pomniejsza możliwość ewentualnej wygranej w stosunku do zainwestowanej kwoty.
Inna sprawa, że sama rywalizacja z bukmacherem nie jest wcale taka prosta. Nie wystarczy wejść na forum, znaleźć parę typów, dorzucić kilka z oferty (bo kursy niskie ;) ) żeby cieszyć się z wygranej.
Grając 6z8 z 14 złotych stawka na jeden rząd wynosiła 50 groszy. Kokosów się z tego spodziewać nie mogłeś... ale gdybyś np. miał na kuponie same zdarzenia o średnim kursie 2.00 to po trafieniu 6 zdarzeń wygrałbyś 32 złote.
Żadnego rewolucyjnego systemu z tym STSem nie wymyśliłeś... 3z4 może wydawać Ci się bardziej opłacalne bo tworzy się jedynie 4 rzędy a więc stawkę całkowitą dzielisz na 4 a nie jak w przypadku 6z8 na 28 rzędów.
Rozumiem, że chęć wygrywania u bukmacherów jest wielka ale prośbami na forum nic nie osiągniesz.
Masz 2 wyjścia:
1. znaleźć najlepszy dla siebie sposób gry (i nie szukać jakiś &quot;cudownych systemów&quot;, które nie istnieją) i bazować na typach najbardzij znanych i skutecznych użytkowników.
2. brać pod uwagę również swoją analizę. sprawdzać prawdziwość informacji, przeczesywać strony klubowe... z czasem będzie Ci to wychodziło i lepiej i szybciej a i skuteczność powinna się poprawić ;)
Tylko nie odpowiadaj, że nie masz czasu albo Ci się nie chce...
 
Do góry Bottom