>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Kilka kuponów za dużą kase.

gontar3d 12

gontar3d

Użytkownik
Witam Wszystkich Serdecznie.

Moi drodzy, mam trochę kasy odłozonej około 40.000zł, zastanawiam się nad takim ryzykowanym zagraniem.
4 kupony po 10.000zł jeden, z kursem około 1.90- 2.0.
Jeśli wejdą 3 lub cztery jestem na duży +, jeśli 2 wychodze na zero , jeśli jeden albo wcale jestem stratny no ale bez ryzyka nie ma zabawy ????
Co myślicie ? Do tej pory grałem na giełdzie, zarobiłem swoje i myśle teraz o bukmacherce.
Pozdrawiam
 
gontar3d 12

gontar3d

Użytkownik
Giełda to owszem dobra inwestycja jednak wymaga poświecenia ogromnej ilości czasu, kursy nie zmieniają się tak z dnia na dzień no chyba że coś się wydarzy ;) Taką ilością gotówki jaką dysponuje nie da się szybko zarobić dobrze na giełdzie, potrzeba wiele czasu, to długotrwała inwestycja.
Tak czy inaczej każdemu polecam spróbowanie swoich sił na giełdzie ;)
Pozdrawiam
 
T 19,3K

tadzin

Użytkownik
Witam Wszystkich Serdecznie.

Moi drodzy, mam trochę kasy odłozonej około 40.000zł, zastanawiam się nad takim ryzykowanym zagraniem.
4 kupony po 10.000zł jeden, z kursem około 1.90- 2.0.
Jeśli wejdą 3 lub cztery jestem na duży +, jeśli 2 wychodze na zero , jeśli jeden albo wcale jestem stratny no ale bez ryzyka nie ma zabawy ????
Co myślicie ? Do tej pory grałem na giełdzie, zarobiłem swoje i myśle teraz o bukmacherce.
Pozdrawiam
jesli to nie zadna prowokacja, to rpzeczytaj swoj post tyle razy az zrozumiesz to co napisales i dojdziesz do jednego wlasciwego wniosku. chyba ze masz jakies doswiadczenie w zakladach oc zym tu nie napisales, a to by troszkę zmienialo wyraz tego posta. ale tylko troszkę.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Co myślicie ? Do tej pory grałem na giełdzie, zarobiłem swoje i myśle teraz o bukmacherce.
[...]
... że chyba ten zarobek zbyt łatwo Ci przyszedł. W innym wypadku miałbyś sądzę, trochę inne przemyślenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gontar3d 12

gontar3d

Użytkownik
z pieskiem bardzo chętnie, dziecka nie mam jestem na to stanowczo za młody ???? Macie racje, w ogóle tego nie przemyślałem, pieniądze wcale tak łatwo mi nie przyszły, to jaką wpłatę proponujecie 1000zł na początek ? i granie 2-3 mecze za 100-200zł ?
Pozdrawiam
 
T 19,3K

tadzin

Użytkownik
z pieskiem bardzo chętnie, dziecka nie mam jestem na to stanowczo za młody ???? Macie racje, w ogóle tego nie przemyślałem, pieniądze wcale tak łatwo mi nie przyszły, to jaką wpłatę proponujecie 1000zł na początek ? i granie 2-3 mecze za 100-200zł ?
Pozdrawiam
jesli nie masz zadnego doswiadczenia z zakladami to na pocztek kwoty jak najmniejsze, wplac 100 zl graj single po 1zł. rodzi sie pytanie dlaczego grac za takie grosze a nie na sucho? ano daltego ze mimo wszystko granie na sucho a mimo wszystko za jakies pieniadze to ogromna roznica i nie ma co porownywac grania na sucho do grania za pieniadze. zaloz sobei ze to 100 zl to twoj fikcyjny caly budzet i staraj sie zarzadzac jakbys nie mial dalszej kasy do doplacania. graj to co lubisz, interesuj sie tą dyscypliną/dyscyplinami ktore sprawiaja ci przyjemnosc, jakiekolwiek granei na sile badz ogladanie czegos na sile nie ma zadnego sensu, doprowadzi jedynie do porażki. mozna byc bardzo dobrym znawca danej dyscypliny a generowac ogromne straty, wiedza nie jestrownoznaczna z generowaniem zysku. tak naprawde zeby wejsc w obieg w zakladach to potrzeba gdzies z 2 lat jak nie wiecej, tak wiec trzeba sie zatanowic czy ma sie ochote poswiecic tyle czasu. chyba ze masz zamiar grac cudze typy.
najlpesza metoda gry jest granie value, jednak zeby ocenic co jestalue a co nie potzreba wiedzy/doswiadczenia etc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Mając 40 koła w kieszeni to załóż sobie jakąś małą firmę i zacznij normalne życie. Taka rada.
A 40 koła to może takie banalne otworzyc małą firmę i spokojnie żyć ? Lol...W dzisiejszych czasach trzeba miec naprawdę dobry pomysł na firmę i na pewno otwarcie jak to nazwales malej firmy nie daje pewnosci dochodow na spokojne zycie.
 
E 293

emarco

Użytkownik
Nic nie daje żadnej pewności, nawet najlepszy pomysł lub biznesplan.
Ale lepiej próbować w realnym życiu niż w bukmacherce, szczególnie przy małym doświadczeniu jak u założyciela tematu.
 
frem 59

frem

Użytkownik
Wpłaciłbym 10 000 zł i obstawiał wyłącznie mecze:
Bayern Monachium
Barcelona
Atletico Madryt
Borussia Dortmund - jeśli gra ze słabszym zespołem (dużo słabszym)
Chelsea - to samo
Grałbym po 1000 zł bez kombinacyjnych. Ryzyko przegrania dość niskie, a zysk od 200 zł do 600 zł na mecz. Gdybym miał kasę tak bym grał. Oczywiście nie wszystkie mecze i uprzednio wcześniej upewnienie się czy, któryś z zaczących graczy nie ma kontuzji i nie zagra. Wtedy odpuścić, albo zagrać inny. Te wymienione zespoły nie przegrały żadnego meczu (zdarzył się remis - czyli twoja porażka), ale uważam, że na tych drużynach można zarobić, bo one celują ponad swoje lokalne ekstraklasy.
Np wczoraj, bardzo dużo ludzi stawiało na Man City. Za bayern można było dostać 137% wkładu. Stawiasz 1000 masz zwrot 2370 zł. Niestety nie mam takich pieniędzy i gram drobniakami. Zacząłem na tych drużynach od 50 zł, dzisiaj mam 305 zł i stawiam taki kupon:
Norwich City - Chelsea Londyn
Tottenham Londyn - West Ham United
Atletico Madryt - Celta Vigo
FC Barcelona - Real Valladolid
Bayer 04 Leverkusen - Bayern Monachium
Kurs: 4.57 - na dzień dzisiejszy. Jest ryzyko. ZAWSZE. Ale jest duża szansa wejścia. Gdybym miał 40 000 zł do przepierdzenia, to postawiłbym spokojnie 1000 zł na taki kombinacyjny zakład. Po meczach jakie do tej pory te zespoły zagrały myślę, że 70% szans na wejście aż 5 meczowego kuponu jest do zrealizowania.
Po co to piszę. To jest przykład. Jak chcesz pograć w buka, licz się ze stratą, ale trzeba sobie pomagać najbardziej jak się da, więc minimalizujesz ryzyko, do drużyn, które są solidne, które są nastawione na sukces, które grają zespołowo, które mają cel ponad to co oferuje ich ekstraklasa. Wiadomo, w takich zespołach, też jest czasem gorzej, czasem kontuzja, czasem niefarty jak poprzeczka, słupek, czerwona kartka i po prostu spadek formy, gorszy tydzień - przecież tam grają normalni ludzie i też mają życie poza boiskiem.
Kończąc. Nie istnieją pewniaki, licz się z tym, że to co postawisz przegrałeś, a jak wygrasz to się cieszysz, nie graj zawsze, czasem odpuść i zawsze miej logiczne argumenty na zespół, który stawiasz. Bo niestety jak Cię pochłonie bukmachera, to jest duże ryzyko, że zamiast głowa, o obstawianiu będą decydować emocje i wiara w wygraną.
Ps. Ustal sobie cel pieniężny do jakiego chcesz dojść, u mnie 1000 zł. Bo jak będziesz chciał grać np do 100 0000 po 1000 zł to przegrasz. Buk zawsze ostatecznie wygrywa, inaczej by ich nie było. Trzeba złapać fale wygranych i w trakcie gdy jesteś na plus po prostu przestać i wypłacić pieniądze i je spożytkować. Ochłonąć i gdzieś za miesiąc zacząć od początku z małym budżetem -inaczej to co wygrasz buk Ci zabierze i nawet nie poczujesz tych pieniędzy. Ugrasz jakiś niedaleki pułap finansowy, wypłacisz, kupisz telewizor, pralkę, komórkę, kartę graficzną, suszarkę, bilety do kina, czy spodnie itd. , to nawet jak zaczniesz grać i będziesz przegrywać, to fizycznie będziesz miał coś namacalnego czego Ci buk już nie zabierze i to jest właśnie twoja wygrana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Spokojnie możesz postawić te 40k na jeden kupon, tylko radziłbym dobrze wybrać mecz i nie napalać się na tak wysoki kurs.
Stawiasz 40k po kursie 1,5 i masz 60k, potem stawiasz te 60k po kursie 1,33 i masz 80k.
40k wybierasz sobie, a za 40 wygrane grasz dalej.
Prosto.
Jeśli masz problem wybrać mecz to pisz na PW.
 
frem 59

frem

Użytkownik
Najgorsze co może zrobić to zagrać va bank. Mieć 39 000 zł, a nie mieć 40 000 zł, bo akurat w tym meczu za 1.5 faworyci mieli pecha - tutaj 100 różnych wydarzeń w meczu w tym zwyczajnie remis, bo słabsza drużyna &quot;zastawiła bramkę autobusem&quot; i bye bye, nie masz nic, przecież przy takiej stracie to słabszy człowiek może wpaść w alkoholizm, zabić się czy coś innego patalogicznego ze sobą zrobić. Pamiętam nie raz jakie człowiek miał emocje i pustkę gdy tracił 100 zł bo było 0-0 w 94 minucie. Ta gra to nie zabawa, nie za takiego pieniądze, chyba, że to 1% twojego budżetu, to się baw.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Spokojnie możesz postawić te 40k na jeden kupon, tylko radziłbym dobrze wybrać mecz i nie napalać się na tak wysoki kurs. Stawiasz 40k po kursie 1,5 i masz 60k, potem stawiasz te 60k po kursie 1,33 i masz 80k. 40k wybierasz sobie, a za 40 wygrane grasz dalej.
Banalna i świetna taktyka ! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Spokojnie możesz postawić te 40k na jeden kupon, tylko radziłbym dobrze wybrać mecz i nie napalać się na tak wysoki kurs. Stawiasz 40k po kursie 1,5 i masz 60k, potem stawiasz te 60k po kursie 1,33 i masz 80k. 40k wybierasz sobie, a za 40 wygrane grasz dalej. Prosto. Jeśli masz problem wybrać mecz to pisz na PW.
Jak już doradzasz to bierz pod uwagę, że może kolega po przegranej nie będzie miał od kogo pożyczyć 50 000 zł na odrobienie strat jak co niektórzy????????????
 
gontar3d 12

gontar3d

Użytkownik
Postanowiłem że sprzedam swoje dotychczasowe autko i te 40tys które zarobiłem na giełdzie przeznacze na nowe ;) Pracuje u rodziców, więc mam zapewnioną pracę, bukmacherke wolałbym traktować po prostu jako forme rozrywki a nie zarobku ;) Jutro wpłacę sobie 400zł na konto w expekt i skorzystam z tej promocji , czytam teraz trochę o podstawach bukmacherki ;) Dziękuje wam bardzo za pomoc, jestem wam bardzo wdzięczny ;) Jeszcze spytam jakie meczyki polecacie na weekend ? Pozdrawiam serdecznie.
 
P 4

poznan86

Użytkownik
Niby to forum na najwyższym możliwym poziomie ale zdarzają się kwiatki jak ten kolega u góry i jego wątek , który popadł w niesłychany poziom odrealnienia i odpłynął na środek jeziora . Chociaż w sumie pomarzyć sobie czasem dobra rzecz , ale dobra rada radzę powrócić do rzeczywistości
 
gontar3d 12

gontar3d

Użytkownik
Swoją wypowiedzią to Ty właśnie zaniżasz poziom tego forum , tak czy inaczej dziękuje wszystkim za pomoc ???? Uważam , że temat można zamknąć, Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom