>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

kilka kont w bwin...

aduss 5

aduss

Użytkownik
Hej!
Dzis zacząlem przygode z Bwin i mam nadzieje ze bedzie pomyslna i bez problemow. Dlatego chce spytac Was, experta_Bwin, jak sie zachowuje serwis w takiej sytuacji: Mam własne konto, na którym gram, ale wiem, że z mojego komputera i tego samego adresu IP jest już 2-3 założone konta, do których nie znam ani hasla, ani loginów, a tym bardziej adresów e-mail. Czy te konta, zupełnie nieużywane, na nieprawdziwe dane osobowe (xcgvfdgb) będą stwarzac iluzoryczny jak dla mnie problem dla serwisu, np podczas wypłaty środków z mojego konta? Wg mnie powinno być o.k. ;)
temat założylem, bo nie ma podobnego na forum
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Powiem ci szczerze że możesz mieć duże problemy z tym wiązane jak przypuszczam sam założyłeś fikcyjne konta aby móc spokojnie skorzystać z promocji co kiedyś była bodajże 16 zł ?? Jeżeli Bwin sprawdzi i okaże się to prawdą istnieje duże prawdopodobieństwo zablokowania ci Konta
 
massive 0

massive

Użytkownik
niewiem jak jest w bwinie, ale w expexcie jak korzystano z dwóch kont na tym samym IP to zablokowali i chcieli skan dowód tożsamości. Wysłalem i bylo ok
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Bwin jeżeli chodzi o takie mankamenty jest ostrzejszy niz np. Expekt, najlepiej by było jakby w ogóle tego nie odkryli, ale jeżeli tak już się stanie to obawiam się, że zakończy to się dla Ciebie blokadą konta, bo z tego co opowiadają ludzie na tym forum to ten bukmacher bardzo lubi to robić.
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
Mhm to spoko, bo te konta były założone sam nie wiem po co, napewno nie dla wziecia udzialu w jakiejkolwiek promocji. Po prostu załozone, aktywowane i nic więcej...
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
Bwin jeżeli chodzi o takie mankamenty jest ostrzejszy niz np. Expekt, najlepiej by było jakby w ogóle tego nie odkryli, ale jeżeli tak już się stanie to obawiam się, że zakończy to się dla Ciebie blokadą konta, bo z tego co opowiadają ludzie na tym forum to ten bukmacher bardzo lubi to robić.
I nie wiadomo co robić, chętnie byśmy poznali opinię experta_bwin... Bo szczerze, to ZA CO mieliby blokować konto? Za to, że z jednego kompa jest zalozonych 3-4 konta zupelnie nieuzywane - karać uzytkownika, choc to nie jego wina i nie ma z tym nic bezposrednio wspolnego? To by było naprawde nie fair i nieuczciwe.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jeżeli zakładałeś te konta dawno dawno temu, tak samo dawno z nich korzystałeś, dane na tych kontach są inne niż twoje (miejscowość, ulica, nazwisko, nr telefonu, e-mail itd) to raczej nie powinno być problemu.
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
Dokladnie Marcin.Wysłalem im mail i poinformuje Was, co mi odpisali. Chce, zeby sami sprawdzili te konta. Robie wielkie halo, choc ta sprawa przeciez jest blaha, bo w kazdym buku mozna z jednego IP zakladac kilka kont. Ale dla pewnosci chce to wyjasnic ???? mam nadzieje, ze mnie Bwin dobrze zrozumie ;p
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
To ładnie, teraz trzeba czekac na ich mam nadzieje pozytywna odpowiedz ???? ale bez kitu?! Zblokuja mi konto dlatego, ze z mojego kompa 3-4 marsjankow sie zarejestrowalo na dane gfdg sdgfd itd i nic poza aktywacja konta nie zrobili i nie zrobia? lol na mase, mam nadzieje ze nie zablokuja, bo nie maja powodow. A napisalem do nich, bo nie chcialbym zeby mieli jakies ale przy ewentualnej wyplacie. Poza tym mozna zalozyc kilka kont z jednego kompa na rozne dane. ????
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Stary oni sie nie pierd$%# napisza, ze zamkniete z powodow bezpieczenstwa i maja problem z glowy. A piszac do nich maila tylko zrociles na siebie uwage, radze wplacic gdzies indziej i tyle.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Można posiadać konta z tego samego IP, oczywiście jeśli są one na inne dane.A nazwiska i miejscowości mogą być te same nie ma znaczenia.I równie dobrze w każdej promocji może każdy z takich użytkowników brać udział.
No ale jeśli sam napisałeś do nich teraz to mogą Ci stworzyć problem.Błąd zrobiłeś ,że napisałeś.
U nich każdy pełnoletni użytkownik może posiadać konto -obojętnie czy z tego samego czy z różnych IP.Czyli w odróżnieniu od innych bukmacherów u nich nawet babcia i dziadek mogą mieć konto.
 
aduss 5

aduss

Użytkownik
A gdybym załozyl konto na czlonka mojej rodziny z innej miejscowosci i gral ze swojego kompa? Robił tak ktoś? Nie będzie później problemów? Pomóżcie ????
 
jogimk 0

jogimk

Użytkownik
ja mam aktualnie na bwin 2 konta zakladane z jednego IP . Jedno jest na moje dane a drugie na dane brata i jak na razie nie bylo zadnych problemow
 
Do góry Bottom