>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

KHL - sezon 2010/2011

Status
Zamknięty.
Baqu 745,2K

Baqu

Forum VIP
21 Oct 2010, 15:00 Barys Astana - Metallurg Novokuznetsk
O5.5⛔
1.917
Pinnacle


Myślałem o overze w Omsku, ale już nie zdąrzyłem zagrać, spotkanie zaczęło się okolo pięc
minut temu. Z pozostałych pojedynków zapowiada się under w Chanty-Mansyjsku po niskim
kursie, a U/O w Jekaterynburgu to dla mnie czarna magia. Każde z dzisiejszych spotkań ma
zdecydowanego faworyta i gdzieś zapewne znajdzie się mina, co za tym idzie wolałem tego
nie dotykać. Licze na przełamanie trendu unerowego w H2H tych ekip i otwarte spotkanie.
 
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
Cherepowiec - Minsk
Dziwny kurs jak dla mnie na Minsk. Druzyna z Białorusi prezentuje sie naprade dobrze, graja ładny dynamiczny hokej. Cherepowiec jest solidna ale jednak nie az tak wymagajacym zespołem, moim zdaniem bedzie to wyrównane spotkanie dlatego warto grac x2✅ po małej stawce lub nawet ML 2⛔.
Lokomitv - Chelyabinsk
Po takiej porażce z Ufa Lokomitv bedzie podwójnie zmotywowany dlatego stawiam czystą 1✅ - są jednak zespołem o klase lepszym od Traktora
W innych meczach Ryge stac na niespodzianke dlatego x2⛔ po malej stawce, Ufa Atlant czysta 2⛔, Spartak CSKA - obie graja słabo - gorzej jedank prezentuje sie Spratak dlatego x2✅ lub ML 2✅
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Spotkanie: A. Mytishi - S. UFA
Typ: 2 niestety typ na &quot;-&quot; wynik 2-0 . UFA nic szczególnego nie zagrała...
Kurs: 1,75
Buk: expekt

Analiza: Gospodarze bez &quot;czystej &quot; wygranej na własnym lodzie, jedna wygrana po dogrywce z Traktorem (który na wyjazdach nie gra nic więc żadne osiągnięcie) , oraz po karnych z Spartakiem (który też nie spisuje się za dobrze) . Gospodarze bardzo chcą wyniku ale jakoś nie przychodzi zagrali ostatni mecz przyzwoicie z Magnitogorskiem ale w karnych nie dali rady. Dziś znów ciężki mecz i wymagający rywal UFA . Nie wiem jak z motywacją zawodników bo czasami lekceważą słabszych rywali i kończy się to niepotrzebną dogrywka czy karnymi ( jak z Astaną czy Yekaterinburgiem ) . Na 16 meczy Ufa zakończyła tylko jeden mecz z zerowym dorobkiem i z dwoma bramkami, reszta to mecze od 3 bramek wzwyż to bardzo duzy potencjał - w lidze przodują. Goście powinni bez problemu poradzić sobie dziś , o ile podejdą do meczu poważnie , mam nadzieję że mecz przegrany z Torpedo 3-0 się nie wydarzy ponownie.... Historia z ubiegłego sezonu to wygrane UFA 6-0 wyjazd a u siebie 4-2. Może over 5,5 też byłby opcją..
Uprzedził mnie w dziale z typem Sasza73 ;)
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Severstal Cherepovec - Dynamo Mińsk 1 ML (1,60) ✅ (2-1d.)
Dość niespodziewany mecz na szczycie Dywizji Tarasova. Gospodarze to obecnie pierwszy zespół tejże dywizji z 31 punktami na koncie, a Dynamo plasuje się tuż za nimi z jednym oczkiem mniej. Za plecami tych dwóch ekip takie drużyny jak Lokomotiv czy Atlant, które w ubiegłym sezonie spisywały się zdecydowanie lepiej. Drużyna gospodarzy to taka odwrotność najlepszych drużyn KHL. Nie musieli zainwestować masy pieniędzy, żeby osiągać bardzo dobre wyniki. Największą gwiazdą jaką sprowadzili w przerwie letniej był Igor Radulov, który jednak na razie nie za bardzo wpasował się w nowy zespół. Zdobył do tej pory zaledwie jednego gola w trzynastu spotkaniach. Najlepiej punktującym graczem gospodarzy jest Josef Straka, który ma w swoim dorobku 5 goli i 6 asyst. Nie jest to żadną nowością, gdyż Straka jest jednym z najlepszych zawodników swojej drużyny. Dzisiejszą pozycję Severstal zawdzięcza przede wszystkim grze na własnym lodzie. Wygrali ostatnio, aż siedem z rzędu spotkań w Ice Palace. Czy są w stanie dalej pociągnąć tą swojej serię? Dzisiaj na pewno czeka ich dość ciężkie zadnie, ponieważ Dynamo również trafiło z formą w nowy sezon. Ostatnio nawet w Mińsku zdołali ograć Severstal 5:1. Jednak dzisiaj czeka ich mecz wyjazdowy, więc zdecydowanie trudniejsze zadanie. Trudno jednoznacznie stwierdzić jak dzisiaj zagrają patrząc na ich wyniki. Pierwsze trzy wyjazdy wygrane, potem cztery porażki z rzędu i znów dwa ostatnie mecz na obcych lodowiskach wygrane. Patrząc jednak na ostatnie zwycięstwa to raczej nie są one zaskoczeniem. Pokonali SKA, które jest naszpikowane gwiazdami, ale jak do tej pory gra totalny piach oraz Spartak Moskwa, który również zaliczany jest do tej słabszej grupy drużyn w KHL. Z pewnością dorbym ruchem transferowym było ściągnięcie Davida Petraska, który ma już osiem punktów na koncie, a w poprzednich sezonach w barwach HV 71 był jedną z najjaśniejszych postaci w defensywie. W ofensywie dobry ruchem było natomiast pozyskanie Jozefa Stumpela, który ostatnie dwa sezony spędził w Barysie Astana. Słowak grający przez lata w NHL na pewno gwarantuje około 40-50 punktów w sezonie co z resztą już powoli realizuje, gdyż ma 3 bramki i 11 asyst w swoim dorobku. Na pewno ciężkie zadanie czeka gospodarzy, gdyż Dynamo to bardzo dobrze poskładany zespół. Ja jednak uważam, że dziś znów górą będą gospodarze. Jednak, żeby nie kusić losu zagram ten typ w MoneyLine.
Kurs z: Bet365
 
Baqu 745,2K

Baqu

Forum VIP
22 Oct 2010, 16:00 Severstal Cherepovec - Dinamo Minsk
U5.5✅

1.84
Pinnacle

Zdecydowanie za dużo spotkań dzisiaj i czlowiek nie wie co wybrać ???? Cherepovec ostatnio
bardzo solidny i jak dla mnie najpewniejszy po Loko dzisiaj do gry, ale kurs mnie nie
przekonuje. Ogólnie dzisiaj uważam, że będzie dzień faworytów, kursy jednak dość
niskie, więc wolałem singlowo nic nie dotykać. Przemierzałem zatem mroźne pustowia
rosyjskie w poszukiwaniu zaginionego zacnego betu na U/O. Masa dzisiaj bije na over
w Moskwie. Wiadomo... derby, kije będą świszczeć, ale ja tego nie kupuje, raczej
myślałem tam o underze. Wypadł mi monetą O5 w Novgorodzie, ale to tradycyjny typ na czuja,
więc szukałem nadal. Moja szklana kula wskazała mi O5.5 w Petersburg, jednak i ona ostatnio
bywa zawodna. Przyparty do ściany, wykreślając ostatnie niczym nie
zaargumentowane bety pozostał mi O5.5 w Yaroslawu oraz U5.5 w Cherepowcu.
Postanowiłem więcej zagłębić się w statach i one zasugerowały mi typ na niską ilość
bramek w spotkaniu Mińska. To ich trzecie wyjazdowe spotkanie w ciągu sześciu dni,
powinni odczuwać już lekkie zmęczenie, do tego dość underowe h2h, a w ostatnim meczu
w ktorym był over 5:1 druzyna Cherepowca kompletnie go zawaliła w defensywie, co
nie powinno się powtórzyć dzisiaj. Liczę na jakieś ~ 3:1 dla gospodarzy.
 
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
HC Yugra - Sibir Novosibirsk
Tutaj widze zwyciestwo Yugry. Druzyna zdecydowanie majaca wiekszy potencjał niz Sibir w dodatku grajaca u siebie. Ostatnio zagrali kilka dobrych spotkan mysle ze dzisiaj bedzie kontynuacja dobrej passy Kurs w ML 1✅ 1.8 godny uwagi.
W innych meczach Astana powinna lekko wygrac z Khabarowskiem✅, Kazan odpuscic bo niewiadoma, na Omsk za maly kurs a na Nowokuzienck za duze ryzyko
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Spotkanie: Barys Astana - Amur K.
Typ : 1 handi -1,5 Astana wynik 3-1 typ na &quot;+&quot;
Kurs: 2,15
Buk : bet365
Analiza:

goście przegrali już dwa ostatnie wyjazdowe mecze w Omsku i Yugra różnicą dwóch bramek , dziś trzeci mecz wyjazdowy z rzędu i liczę na podobny scenariusz. Goście najgorszy bilans wyjazdów 8 porażek , tylko jedna porażka skończyła się różnicą 1 gola. Gospodarze wygrali z Amurem zdecydowanie w pierwszym meczu 5-2 , jednak ich forma jest dość niestabilna potrafią zagrać dobry mecz z Novosibirsk a potem przegrac po dogrywce z Novokuznetsk 1-2 . Dziś mają łatwego przeciwnika i powinni znów dobrze zagrać tym bardziej że potrzeba punktów a po meczach u siebie trzeba będzie zagrać mecze wyjazdowe zdecydowanie trudniejsze . Liczę na zdecydowaną wygraną Gospodarzy minimum dwoma golami.
 
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
Dzisiaj meczy duzo ale wybór trudny.
CSKA Moscow - Vityaz Chekhov
Tutaj widze zdecydowane zwyciestwo CSKA. Ostatnio w dobrej formie. W meczy ze Spartakiem prawie cały czas siedzieli pod bramka spartaka - tylko przypadek sprawił ze wygrali jedynie 1-0. O formie Chekhova najlepiej swiadcza ostatnie wyniki - przegrane 1-6, 1-5 i 0-4 dlatego typ czysta 1 ✅kurs maly ale ryzyko tez male.
Dinamo Riga - OHK Dynamo Moscow
W pierwszym meczu tych druzyn dosc zdecydowanie wygrala Ryga. Moskwa miała tylko kilka sytuacji, przez wiekszą czesc meczu musieli sie bronic. Na wyjezdzie nie bedzie im wcale łatwiej. Ostatni mecz Ryga co prawda przegrała ale Petersburg mimo odległego miejsca w tabeli to mocna druzyna. Kurs na Ryge w ML to 1.9 i ryzyko godne uwagi. ⛔
W innych meczach: Traktor 1x✅, Petersburg ML 2⛔.
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Spotkanie:Traktor Ch. - Spartak Moskwa
Typ:1 4-3 po dogrywce typ na &quot;-&quot;
Kurs:2,2
Bukmacher:expekt
Analiza:
Po napiszę tak średnio udanych 3 meczach wyjazdowych bo 1 porażka, 1 przegrana po dogrywce i wygrana po dogrywce, co prawda z dość mocnymi drużynami, Traktor wrócił do siebie. Na własnym lodzie nie radzą sobie źle na 8 meczy 4 wygrane i 4 porażki. Z drużynami które prezentują podobny poziom potrafią wykorzystać atut własnego terenu i wygrać . Spartak ostatnie trzy mecze grał u siebie i wszystkie przegrał . O ile przegrana z Dynamo Ryga, czy Mińsk to przy obecnej formie nie duże zaskoczenie. To przegrana w derbach z CSKA 0-1 jest , pierwszy mecz w CSKA wygrany 5-1 potem drugi 3-4 ! . Spartak nie gra dobrze , wyjazdy też nie wychodzą tylko 3 wygrane na 10 spotkań. Dziś to spotkanie to nie spacerek , dla żadnej z drużyn pewnie będzie zacięty mecz , jakoś bardziej przekonuje mnie swoją grą Traktor , jeśli obstawiać to średnie stawki - poniedziałek to dzień czasami &quot;cudów&quot;... Zaryzykuję czysty win fajny kurs, choć opcja jak napisał sasza73 1x albo może z ML jest dużo pewniejsza jeśli chce ktoś jakiś materiał do kombo
 
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
Tak na marginesie to ciekawy moze byc mecz Ufa - Petersburg - kurs ma SKA kurs mocno zachecajacy. Petersburg to zespół z potencjałem, z Ryga grali ladnie, chociaz obrona nie nalezała do najmocniejszych. Za małą kase moze próbować
 
Baqu 745,2K

Baqu

Forum VIP
25 Oct 2010, 15:00 Tractor Chelyabinsk - Spartak Moscow
O5.5✅

2.09
Pinnacle


Strasznie nieciekawe spotkania dzisiaj, w sumie U/O to prawie loteria. Traktorzyści
w domu są ofensywnie zawsze nastawieni i dużo strzelają, natomiast Spartak na wyjeździe
również zawsze gra o wygraną i cisną chłopaki na tafli do końca, przy dużej ilości strzałów.
Ostatnio dzisiejsi goście zanotowali niezłego undera 0:1, więc dzisiaj licze na przełamanie,
tym bardziej, że gorący teren i kije powinny trzeszczeć. Zwolnych sugeatyji Traktor boys
powinni dzisiaj wygrać w ML 1.719✅, to samo Magnitki✅ i CSKA✅. Spotkan w Rydze i Ufie
kompletnie nie czuje, tam się może dzisiaj zdarzyć wszystko więc lepiej grać wyższe kursy.
 
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
Dzisiaj na szczescie pusciłem SKA x2 po 1.9 wiec plus jest Na jutro najlepiej wyglada Torpedo po kursie 1,75. Graja ladny hokej potrafia zagrozic nawet najsilniejszym druzynom Nowokuzniec gra ale słabo obrona ma pelne ręce roboty a błedów sie nie wystrzega. Mysle ze Torpedo w ML 2✅ po sredniej stawce. To chyba tyle na jutro Atlant tak niby powinien wygrac✅ ale Khabarowsk tez gdzies punklty zdobyc w koncu musi, natmiast Sybir jest zbyt nie przewidywalny, podobnie jak lokomotiv
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Spotkanie: Amur K.- Atlant M.
Typ: x
Kurs: 4.30 (0-3) taktyka Amura krążek do przodu i coś przypadkiem wpadnie nie wyszła...
Bukmacher: unibet
Analiza
typ trochę na duże ryzyko , ale wyjazd do Khrabarovska nigdy nie należy do łatwych, a tutejsza drużyna swoich szans na punkty upatruje właśnie u siebie. Po 3 wyjazdowych porażkach wrócili do siebie i liczę że powalczą. Postawili zaciekły opór np Bars Kazań , do dlaczego nie Atlantowi ? Goście na wyjazdach bilans 3-3-3 , po trzech spotkaniach u siebie całkiem nie źle jedna wygrana, jedna wygrana po dogrywce i jedna porażka po dogrywce z bardzo mocnymi drużynami jak UFA czy Magnitogorsk świadczą że lepiej zaczęło się dziać w drużynie.Dziś bardzo ciężki mecz najdalszy wyjazd w lidze do tego , bardzo zmotywowany rywal który liczy bardzo na punkty u siebie. Liczę na zacięty mecz bramke za bramkę i dopiero dogrywka lub karne wyłonią kto wygra...
 
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
Na jutro meczy sporo tylko wybrac nie ma co. Niby Yugra jest faworytem w meczu z Ekaterynburgiem ale Avtomobilist jest u siebie mocny wiec lepiej odpuscic. Spartak gra tragedie wiec Metalurg powinien lekko wygrac tylko kurs maly. Ufa tez wygrac powinna ale kurs malo zachecajacy zeby ryzykowac.
W meczu Cherepovca z SKA ładnie wyglada wygrana SKA tylko w ML kurs 1,58 wiec malutki.✅
Kazan - Astana hmhm odpuszczam bo Kazan to jedna wielka nie wiadoma zawsze.
Omsk tez taki mecz bez faworyta - jedni maja 4 porazki z rzedu omsk znowu nic ciekawego ostatnio nie pokazał
Ladnie wyglada kurs na zwyciestwo Dynama Moskwa z Minskiem. Podobala mi sie gra Dynama w meczu z Ryga. Minsk u siebie mocny, w ostatnich spotkaniach gral w kratke ciezko powiedziec co pokaza dlatego stawka srednia.✅
Ryga po porazce z Dynamem raczej pokona Chechov z tym ze w ML kurs zenada wiec szkoda grac
 
W 0

wgw

Użytkownik
Dynamo Mińsk- OKH Dynamo
typ;1
kurs :2,45
bukmacher :fortuna
analiza:
Kurs na gospodarzy zaskakująco wysoki chociaż ze graja z wiceliderem ktory jest na fali dwoch zwycięstw na wyjazdach po kolei i mysle ze na tym meczu sie potkną bo drużyna z mińska u siebie gra rewelacyjnie , dochodzi do tego zmeczenie zawodnikow OKH ktorzy spory kawalek mają do stolicy białorusi ;) polecam
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Metallurg Magnitogorsk - Spartak Moskwa 1 (1,50) ✅ (4-3)

Z najlepszych lig europejskich grają jutro tylko w KHL. Jak dotąd w oczy rzucił mi się tylko mecz Metallurga ze Spartakiem. Drużyna gospodarzy to obecnie najlepszy team w całej lidze. W 19 spotkaniach zgromadzili 43 punkty i wyprzedzają o cztery oczka Dynamo Moskwa. Ekipa z Magnitogorska jest obecnie w bardzo dobrej formie, ponieważ w ostatnich trzynastu spotkaniach pokonali ich tylko zawodnicy Avangardu Omsk. Pozostałe dwanaście spotkań to 8 zwycięstw w regulaminowym czasie gry i cztery po rzutach karnych. Najlepszym strzelcem drużyny jest Denis Platonov, który zdobył już 12 bramek. Razem z Stanislavem Chistovem oraz Janne Niskalom przewodzi on także w klasyfikacji punktowej w drużynie. Oprócz tych trzech zawodników wymieniłbym także doskonale dysponowanego w ostatnich meczach Juhamatti Aaltonena, który ma na swoim koncie już 9 bramek. Na pewno nieco niepokoi postawa gospodarzy w obronie, gdyż już od dobrych kilkunastu meczów nie zanotowali porządnego występu w tyłach. Widać to z resztą po statystykach straconych goli, bo Metallurg ma już 52 takie bramki i daleko mu do takich zespołów jak Dynamo Moskwa (32), Torpedo i Atlant (34) czy nawet Severstalu (45), któremu ostatnio wbili osiem bramek. Jednak dzisiejszy mecz można spokojnie wygrać nawet ze straconymi dwoma-trzema golami. Do lidera ligi przyjeżdża bowiem Spartak Moskwa, który ostatnio gra poniżej przeciętnego poziomu i jest w ogonie ligi. Ostatnim meczem jaki Spartak wygrał w poprzednich sześciu spotkaniach była konfrontacja z CSKA Moskwa. Poza tym odnieśli oni pięć porażek w tym dwie po doliczonym czasie gry. Jeżeli chodzi o jaśniejsze punkty drużyny ze stolicy Moskwy to na pewno są nimi Evgeny Fedorov strzelec sześciu bramek oraz kapitan Branko Radivojevic, który zanotował 11 punktów. W bramce stoi legendarny Dominik Hasek, ale jak dotąd Czech nie wiele pomógł swojej nowej drużynie i według mnie popełnił błąd odchodząc z Pardubic z którymi wywalczył Mistrzostwo Czech. Kurs może do najwyższych nie należy, ale według mnie można śmiało go dodać do podbicia ako. Sądzę, że Mettalurg odniesie kolejne zwycięstwo, bo na pewno jest zdecydowanie lepiej dysponowany i ma znacznie lepszą kadrę niż ich przeciwnicy z Moskwy.

Kurs z: William Hill
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Spotkanie: Ekaterinburg - Yugra
Typ : x 2-2 typ na &quot;+&quot; ;) inne nie weszły ale główny ok !
Kurs: 4.25
Buk: unibet
Analiza
Jeszcze raz spróbuje typować remis , podam jeszcze niżej dwa spotkania które wydaja mi się na remis ale o tym w dziale hokej. Gospodarze to drużyna jedna ze słabszych w lidze ale (obecnie 20 pozycja ) ale u siebie potrafią zagarć twardy hokej i zakoczyć , ostatnia ich ofiara AK Bars Kazań (4-3 ), męczyły się też tutaj UFA, Dynamo Moskwa . Mimo że goście są faworytem to łatwo moze nie być. Rewelacyjny beniaminek od 13 spotkań bez porażki w regulaminowym czasie ! Yugra zanotowała ostanio na swoim lodzie 3 wygrane może nie okazałe ale z tymi co powinni wygrac wygrali . Wiadomo wyjazd to zdecydowanie gorsza ich strona bilans 2-3-1 , ale są zespołem który trochę zaskoczył i namieszał , oby tak dalej. Statystycznie goście remisują średnio co około 3 mecz moze dziś pora .. Liczę na zacięte spotkanie i dogrywkę a może karne, zobaczymy... Stawka niska.
typy na remis na lodzie Traktora i może Mińska - fakt Białorusini bardzo mocni u siebie ale Dynamo Moskwa to zespół jak dla mnie o zbliżonym , może nawet lepszym potencjale obecnie w niezłej formie wywiezli cenne punkty z Rygi , gdzie też się nie gra za łatwo - liczę na ciekawe spotkanie.
 
S 2,7K

sasza73

Użytkownik
Dzisiaj ładny plusik. na szczescie odpuściłem niespodzianki. Jutro 3 mecze i zaden nie jest dobry do obstawiania.
Kust kurs na ML na Torpedo 1.68 to całkiem przyzwoity tylko ze Amur ma juz kilka przegranych z rzedu, graja u siebie inna strefa czasowa itp wiec wcale nie musi to byc latwe spotkanie dla Torpedo ale ten mecz wyglada najpewniej .
Lokomotiv wiadomo zejest faworytem z Metalurgiem tylko po kursie 1,35 brac wygrana na wyjezdzie ? raczej nie warta ryzyka
Sibir u siebie potrafi zagrac dobre spotkanie - to troche nieprzewidywalna druzyna, podobnie jak Atlant wiec typowy no bet. Ja jutro odpuszczam mecze po nie wiadoma. Wiem ze podaje sie same typy w tym dziale ale taka mala analiza dlaczego nie grac tez sie przyda ????
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Spotkanie: Niznekamsk - Yugra
Typ: 1 typ na plus ! wynik 6-3
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza
Najpierw o gościach ich seria bez porażki w regulaminowym czasie to 14 spotkań. To bardzo dużo patrząc na to jak trudna jest to liga , jak dalekie wyjazdy i po trzecie że to beniaminek i tak się wgryzł w ligę jak stary wyga. Myśle że jednak może dziś się ta passa skończyć , ostatni mecz dogrywka z Yekaterinburgiem, plus znowu jeszcze wyjazd może wpłynąć na formę beniaminka. Gospodarze wygrali bardzo ważny jak dla ich morale mecz 3-1 z Omskiem który jest obecnie 4 w tabeli i nic nie wskazywało na tak dobry występ. Liczę że motywacja gospodarzy zwiększyła się po tej wygranej , do tego bilans 5-1-3 nie należy do najgorszych i widać że ta drużyna zdecydowanie lepiej się spisuje na własnym lodzie i tu szuka punktów bo wyjazdy dużo słabiej 2-1-5.
Kurs który by mnie zadowolił to w granicach 2 najlepszy z jakich buków gram był na Betathome , w innych po spadał . Zobaczymy czy gospodarze złamią wspaniałą passe gosci.
Dodam jeszcze swoje przemyślenia
Zarówno Ufa , jak i Mińsk wiem że kursy marne ale do kombo wydają się pewne. Ufa musi się odnaleźć, Mińsk twarde skały u siebie a goście to że wygrali mecz to nic nie świadczy nadal jedna z najgorszych drużyn ligi. a kombo weszło oba typy ;) Może ktoś da skorzystał , dzięki chętnie zobaczę ;)
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Spotkanie: Chekhov - Ufa
Typ: 2 (HC 1.5:0)
Kurs: 1.85
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Hokeiści z Ufy nie spisują się w obecnym sezonie najlepiej. Porazki z Czerepowcem lub Yugrą na własnym lodowisku nie przystoją drużynie, która ma zamiar walczyć o mistrzostwo KHL. Jednak w dzisiejszym spotkaniu stawiam zdecydowanie na gości, gdyż ich rywalem jest najsłabsza drużyna w lidze. Hokeiści z podmoskiewskiego Czechowa jak dotąd &quot;wsławiają się&quot; jedynie ogromną liczbą kar i bójek, bo o ich sportowych wynikach lepiej nie wspominać. Jako więc, że Salavat za dwa dni będzie grał na o wiele mniej przyjaznym terenie (lodowisku stołecznego Dynama) spodziewam się, że dzisiaj zrobią wszystko, aby pewnie zainkasować komplet punktów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom